Základné informácie : MSR V PÉTANQUE STREĽBE

Kategória
Majstrovstvá SR ostatné
Miesto
Sobodrom, Komenského 27, Pezinok, SLOVAKIA
Dátum
2015-09-06
Prezentácia
do 10:00
Koniec registrácie
2015-09-05 do 23:59
Typ
Turnaj v streľbe / približovaní
Štartovné
S licenciou: 5 €
Bez licencie: 5 €
Junior: 5 €
Organizátor
SPIDERS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
39 / 39
Poznámky
Postupne budeme otvárať skoršie termíny (11:00, 10:00).
Budú pripravené 4 strelecké ateliery.

Only for players with license of SFP.

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 LAMPERT MARTIN 468 LAMPERT Martin UNIVERZUM
2 FRATRIC ANDREJ 390 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE
3 HANDLOVSKY TICHOMIR 352 HANDLOVSKÝ Tichomír JEWEL
4 LAZAROVA JANA 312 LAZAROVÁ Jana UNIVERZUM
5 SEBENA PATRIK 292 ŠEBEŇA Patrik KLAP
6 SEDLACEK PETER 274 SEDLÁČEK Peter CAP
7 SYKORA DAVID 254 SÝKORA Dávid KPPS
8 FRATRIC PETER 234 FRATRIČ Peter HOHENLOHE
9 LANCARIC DUSAN 224 LANČARIČ Dušan PRASK
10 CERNAK MIROSLAV 214 ČERNÁK Miroslav KPPS
11 KARACSONY JOZEF 204 KARACSONY Jozef SLOPAK
12 VOLARIK MICHAL 196 VOLÁRIK Michal SLOPAK
13 SEVCEK MARTIN 186 ŠEVČEK Martin CAP
14 MAJERCIK ANTON 176 MAJERČÍK Anton GULIVER
15 BAKYTA RADOVAN 166 BAKYTA Radovan SPIDERS
16 VALENT JURAJ 156 VALENT Juraj CAP
17 SIMKOVA MARIA 152 ŠIMKOVÁ Mária KLAP
18 PULMAN RUDOLF 146 PULMAN Rudolf SPIDERS
19 SOBOLIC MAREK 142 SOBOLIČ Marek SPIDERS
20 GAJDOSOVA KATARINA 136 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP
21 -23 SOBOLIC MICHAL 2 SOBOLIČ Michal SPIDERS
21 -23 MELUS MATEJ 2 MELUŠ Matej KPPS
21 -23 BLAHUSIAK PATRIK 2 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK
24 -26 DZURIK MICHAL 2 DZÚRIK Michal PREMIER
24 -26 STANO MICHAL 2 STANO Michal JEWEL
24 -26 SEBENOVA ALEXANDRA 2 ŠEBEŇOVÁ Alexandra KLAP
27 -28 SOBOLIC MILAN 2 SOBOLIČ Milan SPIDERS
27 -28 DUBAN JAN 2 DUBAN Ján LABOULE
29 SZABO MILAN 2 SZABO Milan KPPS
30 BEZAK VLADIMIR 2 BEZÁK Vladimír LABOULE
31 GEMAINEROVA KRISTINA 2 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE
32 STOWASSEROVA VANDA 2 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
33 -34 VOLARIK JOZEF 2 VOLÁRIK Jozef SLOPAK
33 -34 FRATRICOVA ANDREA 2 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE
35 SROGONCIK JAN 2 SROGONČÍK Ján SPIDERS
36 MACH JURAJ 2 MACH Juraj MOPED
37 -39 JAJCAJOVA MARIA 2 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK
37 -39 SOBOLICOVA DIANA 2 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS
37 -39 GLOZNEK OSKAR 2 GLOZNEK Oskar MOPED

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Voľní hráči SFP