Základné informácie : Vtedy na západe 2x2

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Kaštiel STU, , Kočovce, SLOVAKIA
Dátum
2016-06-25
Prezentácia
do 09:00
Koniec registrácie
2016-06-28 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 4 €
Organizátor
PRASK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
40 / 40

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 LAMPERT MARTIN 240 LAMPERT Martin UNIVERZUM TOMKA Lukáš ŽILPEK
2 HANDLOVSKY TICHOMIR 200 HANDLOVSKÝ Tichomír JEWEL STANO Michal JEWEL
3 -4 PULMAN RUDOLF 170 PULMAN Rudolf SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
3 -4 KARCOLOVA MIRIAM 170 GAŽO Richard HOHENLOHE KARCOLOVÁ Miriam PAF
5 SEBENOVA ALEXANDRA 150 KRAJČOVIČ Matej KLAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra KLAP
6 LANCARIC DUSAN 140 ADLER Juraj PRASK LANČARIČ Dušan PRASK
7 MICHALKA VLADIMIR 130 MAJERČÍK Anton GULIVER MICHALKA Vladimír GULIVER
8 KRAJCOVICOVA KATARINA 120 KRAJČOVIČOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
9 KARACSONY JOZEF 115 GROZA Emília UKRAINE KARACSONY Jozef SLOPAK
10 FRATRIC ANDREJ 110 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
11 SOBOLIC MICHAL 105 SOBOLIČ Michal SPIDERS SROGONČÍK Ján SPIDERS
12 SEMAN STANISLAV 100 SEMAN Stanislav SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
13 DOLEZAL DAVID 95 DOLEŽAL David PRASK MORÁVKOVÁ Dominika SLOVAKIA
14 ALSAUSKAS PAULIUS 90 ALŠAUSKAS Paulius LITHUANIA NELIUBŠYS Žilvinas LITHUANIA
15 SEDIVY LUBOMIR 85 ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK
16 GAJDOSOVA KATARINA 80 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP KADLEČÍKOVÁ Ivica UNIVERZUM
17 SURIN IGOR 78 LEGERSKÝ Branislav SLOVAKIA ŠURIN Igor ŽILPEK
18 SABOL PATRIK 75 DZURUS Ladislav CASSOVIA SABOL Patrik CASSOVIA
19 KLUCARIK KAROL 73 HULMAN Ľubomír SLOPAK KLUČARIK Karol SPIDERS
20 JAJCAJOVA MARIA 70 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK ŠKORUPA Milan GULIVER
21 SEVCEK MARTIN 1 GAZDÍK Ján CAP ŠEVČEK Martin CAP
22 KRCHNAKOVA ETELA 1 KLÚČIKOVÁ Dana SLOPAK KRCHŇÁKOVÁ Etela SLOPAK
23 BERTOVIC ROMAN 1 BERTOVIČ Roman SLOVAKIA ZÁHRADNÍČEK Róbert SLOVAKIA
24 TOMAN VLADIMIR 1 RYBÁR Alojz SLOPAK TOMAN Vladimír SLOPAK
25 SPEVAK VLADIMIR 1 KABINA Vratko St. SLOVAKIA SPEVÁK Vladimír PRASK
26 PITONAK MARTIN 1 BAKYTA Radovan SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
27 KABINOVA MARTINA 1 KABINOVÁ Martina SLOVAKIA SPEVÁKOVÁ Jana SLOVAKIA
28 SURINOVA TIMEA 1 HROTEK Daniel ŽILPEK ŠURINOVÁ Timea SPIDERS
30 DUREC MARIAN 1 DUREC Marián SLOVAKIA TUPÝ Ján SLOVAKIA
31 BEZAK VLADIMIR 1 BEZÁK Vladimír LABOULE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
32 MAREKOVA IRENA 1 MAREKOVÁ Irena SLOVAKIA ŠUŠOROVÁ Vlasta SLOVAKIA
33 STARKBAUEROVA MARIA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
34 BAKYTA MICHAL 1 BAKYTA Michal SPIDERS MATOŠKA Slavomír SPIDERS
35 KREKACOVA IRENA 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
36 ESTER JOZEF 1 ESTER Jozef SLOVAKIA ESTEROVÁ Denisa SLOVAKIA
37 MORTREUX DAVID 1 MORTREUX David SLOPAK MORTREUX Olivier SLOVAKIA
38 PAVLIK BRANISLAV 1 PAVLIK Branislav SLOVAKIA STANO Ivan SLOVAKIA
39 KABINA VRATKO 1 KABINA Vratko SLOVAKIA KABINOVÁ Karolína SLOVAKIA
40 PONGRAC PETER 1 PONGRÁC Peter PRASK PONGRÁCOVÁ Petra SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Voľní hráči SFP

Systém turnaja

Swiss + KO

Celkový počet kôl
8

Počet kôl Swiss
4
Počet ihrísk
19
Počet nehrajúcich tímov
1

Počet tímov v KO
16 tímov
Počet kôl KO
4
Postup do KO
0 prehier: 3
1 prehra: 10
2 prehry: 3 ( 20 % )

Swiss bez KO

Celkový počet kôl

Počet kôl Swiss
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov

Skupiny každý s každým

Celkový počet kôl
9

Počet kôl v skupinách
5
Počet ihrísk
16
Počet nehrajúcich tímov
7
Počet skupín
8
Skupiny
3-členné: 0
4-členné: 1
5-členné: 7
6-členné: 0

Počet tímov v KO
16 tímov
Počet kôl KO
4

Skupiny na dve prehry

Celkový počet kôl

Počet kôl v skupinách
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov
Počet skupín
Skupiny
3-členné:
4-členné:

Počet tímov v KO
Počet kôl KO