Základné informácie : Pezinský demižón

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Sobodrom, Komenského 27, Pezinok, SLOVAKIA
Dátum
2017-04-08
Prezentácia
do 08:30
Začiatok registrácie
2017-03-25 od 19:00
Koniec registrácie
2017-04-06 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO ( 3 kolá + 32 KO )
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
SPIDERS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
47 / 47
Delegát SFP
Sobolič Marek
Rozhodca SFP
Srogončík Ján
Rozhodca SFP
Štrba Marek
Rozhodca SFP
Kankara Matej

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 DODO PANCSITS 282 DODÓ Pancsits HUNGARY KEINDL Tibor HUNGARY REZSŐ Péli HUNGARY
2 LAMPERT MARTIN 235 LAMPERT Martin CAP ŠEVČEK Martin CAP VOLÁRIK Michal CAP
3 SEMAN STANISLAV 212 SEMAN Stanislav SLOPAK SOBOLIČ Michal SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
4 FRATRIC PETER 188 FRATRIČ Peter HOHENLOHE SOBOLIČ Marek SPIDERS STANO Michal HOHENLOHE
5 LUDVIK DOMINIK 176 BODNÁR Erik ŽILPEK HROTEK Daniel ŽILPEK ĽUDVIK Dominik ŽILPEK
6 ADLER JURAJ 165 ADLER Juraj PRASK MAJOROŠ Zoltán GULIVER TOMKO Ján HOHENLOHE
7 PULMAN RUDOLF 153 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE DUBAN Ján LABOULE PULMAN Rudolf SPIDERS
8 STRBA MAREK 141 ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBA Marek SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
9 RADACOVSKY JERGUS 135 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK VILHANOVÁ Iveta NOVOKER VOJTEK Milan NOVOKER
10 ACSAI EVA 129 ACSAI Éva HUNGARY LIGETI László HUNGARY SZABÓ József HUNGARY
11 SROGONCIK JAN 123 GROZA Emília UKRAINE KLÚČIKOVÁ Dana SLOPAK SROGONČÍK Ján SPIDERS
12 KRCHNAKOVA ETELA 118 KRCHŇÁKOVÁ Etela SLOPAK TOMAN Vladimír SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
13 STARKBAUEROVA MARIA 112 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
14 STOWASSEROVA VANDA 106 BORKO Peter KLAP LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
15 DAUCIKOVA IVANA 100 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER JARUNKOVÁ Ingrid SLOVAKIA SNOPOVÁ Martina SPIDERS
16 KADLECIKOVA IVICA 94 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL KASKA Pavel KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
17 SZABO MILAN 91 SZABO Milan KPPS ŠKORUPA Milan HOHENLOHE ŠÚRY Peter KPPS
18 SURIN IGOR 88 BLEHO Tomáš KPPS MELUŠ Matej KPPS ŠURIN Igor ŽILPEK
19 SEBENA PATRIK 85 LANČARIČ Dušan PRASK ŠEBEŇA Patrik CAP TOMKA Lukáš CAP
20 PITONAK MARTIN 82 BAKYTA Michal SPIDERS BAKYTA Radovan SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
21 KARACSONY JOZEF 79 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
22 SURINOVA TIMEA 76 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS ŠURINOVÁ Timea SPIDERS
23 CIKOVA ZDENKA 74 BIBEŇ Štefan JEWEL ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL HROZÁNI Tibor JEWEL
24 CERNAK MIROSLAV 71 ČERNÁK Miroslav KPPS TOTH Robert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
25 HANDLOVSKY TICHOMIR 1 BEZÁK Vladimír LABOULE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
26 DUROSOVA VERONIKA 1 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER KELEMEN Jozef NOVOKER KELEMEN Kristian NOVOKER
27 GAJDOSOVA KATARINA 1 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP GOCALOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
28 MELUS DANIEL 1 MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Margaréta KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
29 KANKARA MATEJ 1 GAŽO Richard MOPED KANKARA Matej SPIDERS PLAČKO Zdenek GULIVER
30 ADAMICKA JOZEF 1 ADAMIČKA Jozef LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE REPČÍK Roman SLOVAKIA
31 KREKACOVA IRENA 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
32 ROHALOVA DARINA 1 MÚČKA Dávid LABOULE ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE
33 MICHALEK IVO 1 MICHÁLEK Ivo CZECH REPUBLIC MOOS Dušan CZECH REPUBLIC MOOSOVÁ Šárka CZECH REPUBLIC
34 NOSKOVIC FRANTISEK 1 NOSKOVIČ František LABOULE NOVÁK Jozef LABOULE ZÚBEK Viktor LABOULE
35 SABOL PATRIK 1 SABOL Andrej SLOPAK SABOL Patrik CASSOVIA VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA
36 MATOSKA SLAVOMIR 1 DUSÍK Juraj SLOVAKIA GOLIAN Andrej SPIDERS MATOŠKA Slavomír SPIDERS
37 KLOCANKA JAROSLAV 1 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA VAJDA Gejza ŠÍRAVA VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA
38 MESZAROS GABRIEL 1 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK
39 MELIS PETER 1 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE MELIŠ Peter LABOULE ZEMANEC Ľubomír JEWEL
40 CHALAMA ROMAN 1 CHALAMA Roman MOPED VLČKO Rastislav SLOVAKIA VLČKOVÁ Kristína SLOVAKIA
41 RYBAR ALOJZ 1 IZSO Roman SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK VOLČEK Igor SLOPAK
42 NEMCEKOVA SLAVKA 1 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER TÖRÖK Ján NOVOKER
43 DZURUS LADISLAV 1 DZURUS Ladislav CASSOVIA DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA
44 KLUCARIK KAROL 1 HRIVNÁK Juraj SPIDERS HULMAN Ľubomír SLOVAKIA KLUČARIK Karol SPIDERS
45 LANCARICOVA ALZBETA 1 JUŠČÁKOVÁ Gabriela SLOVAKIA LANČARIČOVÁ Alžbeta SLOVAKIA ŠIMÁK Marián SLOVAKIA
46 LAZAROVA JANA 1 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE LAZAROVÁ Jana CASSOVIA VARGOVÁ Daniela KPPS
47 SIAZIK VLADIMIR 1 GALBOVÁ Zuzana SLOVAKIA SIAŽIK Vladimír JEWEL SKUBÁKOVÁ Andrea SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Voľní hráči SFP

Systém turnaja

Swiss + KO

Celkový počet kôl
8

Počet kôl Swiss
3
Počet ihrísk
23
Počet nehrajúcich tímov
1

Počet tímov v KO
32 tímov
Počet kôl KO
5
Postup do KO
0 prehier: 6
1 prehra: 18
2 prehry: 8 ( 44 % )

Swiss bez KO

Celkový počet kôl

Počet kôl Swiss
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov

Skupiny každý s každým

Celkový počet kôl
9

Počet kôl v skupinách
5
Počet ihrísk
23
Počet nehrajúcich tímov
1
Počet skupín
8
Skupiny
3-členné: 0
4-členné: 0
5-členné: 1
6-členné: 7

Počet tímov v KO
16 tímov
Počet kôl KO
4

Skupiny na dve prehry

Celkový počet kôl

Počet kôl v skupinách
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov
Počet skupín
Skupiny
3-členné:
4-členné:

Počet tímov v KO
Počet kôl KO