Základné informácie : Vtedy na západe 2x2

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Kaštiel STU, , Kočovce, SLOVAKIA
Dátum
2017-06-24
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2017-05-28 od 19:00
Koniec registrácie
2017-06-25 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO ( 3 kolá + 32 KO )
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 6 €
Organizátor
PRASK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
52 / 52
Delegát SFP
Bodnár Erik
Rozhodca SFP
Kankara Matej
Rozhodca SFP
Krchňáková Etela

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 FRATRIC ANDREJ 312 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
2 MICHALKA VLADIMIR 260 MICHALKA Vladimír GULIVER PLAČKO Zdenek GULIVER
3 -4 DZURIK MICHAL 221 DZÚRIK Michal LABOULE KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
3 -4 LAZAROVA JANA 221 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE LAZAROVÁ Jana CASSOVIA
5 SEBENA PATRIK 195 ŠEBEŇA Patrik CAP VOLÁRIK Michal CAP
6 MAJOROS ZOLTAN 182 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER MAJOROŠ Zoltán GULIVER
7 MAJERCIK ANTON 169 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER MAJERČÍK Anton GULIVER
8 TOTH ROBERT 156 BLEHO Peter SLOVAKIA TOTH Robert KPPS
9 LANCARIC DUSAN 150 ADLER Juraj PRASK LANČARIČ Dušan PRASK
10 FRATRIC PETER 143 FRATRIČ Peter HOHENLOHE LAMPERT Martin CAP
11 STANO MICHAL 137 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
12 CERNAK MIROSLAV 130 ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
13 KRCHNAKOVA ETELA 124 KLÚČIKOVÁ Dana SLOPAK KRCHŇÁKOVÁ Etela SLOPAK
14 KARCOLOVA MIRIAM 117 BOHDAN Denis PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF
15 PULMAN RUDOLF 111 PULMAN Rudolf SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
16 SEBENOVA ALEXANDRA 104 BODNÁR Erik ŽILPEK ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
17 TOMAN VLADIMIR 101 TOMAN Vladimír SLOPAK VOLÁRIK Jozef SPIDERS
18 FRATRICOVA ANDREA 98 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
19 SEDIVY LUBOMIR 94 KANKARA Matej SPIDERS ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
20 PITONAK MARTIN 91 BAKYTA Radovan SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
21 SROGONCIK JAN 88 GOLIAN Andrej SPIDERS SROGONČÍK Ján SPIDERS
22 KARACSONY JOZEF 85 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK
23 JURANOVA ANDREA 81 JURANOVÁ Andrea MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED
24 SZABO MILAN 78 BLEHO Tomáš KPPS SZABO Milan KPPS
25 SEMAN STANISLAV 75 SEMAN Stanislav SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
26 DUREC MARIAN 72 DUREC Marián SLOVAKIA TUPÝ Ján SLOVAKIA
27 SYKORA DAVID 1 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK SÝKORA Dávid KPPS
28 KABINOVA MARTINA 1 KABINOVÁ Martina SLOVAKIA SPEVÁKOVÁ Jana SLOVAKIA
29 KREKACOVA IRENA 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
30 STOWASSEROVA VANDA 1 DUBAN Ján LABOULE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
31 SPEVAK VLADIMIR 1 KABINA Vratko St. SLOVAKIA SPEVÁK Vladimír PRASK
32 STRBOVA MARIA 1 HRIVNÁK Juraj SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
33 BAKYTA MICHAL 1 BAKYTA Michal SPIDERS MATOŠKA Slavomír SPIDERS
34 GEMEL JAN 1 GEMEL Ján SLOVAKIA ZÁHRADNÍČEK Róbert SLOVAKIA
35 LONCIK MAXIMILIAN 1 HORTOVÁ Šárka CZECH REPUBLIC LONČÍK Maximilián PAF
36 SUSOROVA VLASTA 1 ŠUŠOROVÁ Vlasta SLOVAKIA UHLIK Peter SLOVAKIA
37 FILOVA MARCELA 1 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE HAVRLENT Marián HOHENLOHE
38 SNOPOVA MARTINA 1 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER SNOPOVÁ Martina SPIDERS
39 MIEZGA MARIAN 1 MIEZGA Marián PRASK PONGRÁC Peter PRASK
40 DURECOVA JANA 1 DURECOVÁ Jana SLOVAKIA TUPÝ Ján Ml. SLOVAKIA
41 ZAVADZANOVA LUCIA 1 ŠVECOVÁ Soňa PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
42 GAZO RICHARD 1 GAŽO Richard MOPED MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED
43 MIHALOVA DANICA 1 MIHALOVÁ Danica GULIVER PLAČKOVÁ Silvia GULIVER
44 SURINOVA TIMEA 1 BUJŇÁK Maroš SLOVAKIA ŠURINOVÁ Timea SPIDERS
45 MAREKOVA IRENA 1 MAREKOVÁ Irena SLOVAKIA ŠUŠOR Martin SLOVAKIA
46 DZURUS LADISLAV 1 DZURUS Ladislav CASSOVIA DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA
47 KLUCARIK KAROL 1 HULMAN Ľubomír SLOVAKIA KLUČARIK Karol SPIDERS
48 LADY JOZEF 1 LÁDY Jozef PRASK
49 STRBA ANTON 1 ŠTRBA Anton SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
50 PONGRACOVA EMMA 1 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK PONGRÁCOVÁ Petra SLOVAKIA
51 LONCIKOVA EMILIA 1 BOĎOVÁ Mária SLOVAKIA LONČÍKOVÁ Emília PAF
52 KABINA VRATKO 1 KABINA Vratko SLOVAKIA KABINOVÁ Karolína SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Voľní hráči SFP

Systém turnaja

Swiss + KO

Celkový počet kôl
8

Počet kôl Swiss
3
Počet ihrísk
26
Počet nehrajúcich tímov
0

Počet tímov v KO
32 tímov
Počet kôl KO
5
Postup do KO
0 prehier: 7
1 prehra: 19
2 prehry: 6 ( 30 % )

Swiss bez KO

Celkový počet kôl

Počet kôl Swiss
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov

Skupiny každý s každým

Celkový počet kôl
8

Počet kôl v skupinách
3
Počet ihrísk
20
Počet nehrajúcich tímov
12
Počet skupín
16
Skupiny
3-členné: 12
4-členné: 4
5-členné: 0
6-členné: 0

Počet tímov v KO
32 tímov
Počet kôl KO
5

Skupiny na dve prehry

Celkový počet kôl

Počet kôl v skupinách
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov
Počet skupín
Skupiny
3-členné:
4-členné:

Počet tímov v KO
Počet kôl KO