Základné informácie : Vtedy na západe 3x3

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Kaštiel STU, , Kočovce, SLOVAKIA
Dátum
2017-06-25
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2017-05-28 od 19:00
Koniec registrácie
2017-06-26 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO ( 3 kolá + 16 KO )
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 6 €
Organizátor
PRASK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
29 / 29
Delegát SFP
Bodnár Erik
Rozhodca SFP
Kankara Matej
Rozhodca SFP
Krchňáková Etela

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 TOMKA LUKAS 145 BODNÁR Erik ŽILPEK ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP TOMKA Lukáš CAP
2 SZABO MILAN 116 BLEHO Tomáš KPPS KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL SZABO Milan KPPS
3 -4 LAMPERT MARTIN 94 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE LAMPERT Martin CAP STANO Michal HOHENLOHE
3 -4 SEBENA PATRIK 94 KLÚČIKOVÁ Dana SLOPAK KRCHŇÁKOVÁ Etela SLOPAK ŠEBEŇA Patrik CAP
5 VOLARIK MICHAL 80 ADLER Juraj PRASK LANČARIČ Dušan PRASK VOLÁRIK Michal CAP
6 SOBOLIC MILAN 73 BAKYTA Michal SPIDERS KLUČARIK Karol SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
7 CERNAK MIROSLAV 65 ČERNÁK Miroslav KPPS SÝKORA Dávid KPPS TOTH Robert KPPS
8 SEDIVY LUBOMIR 58 SIAŽIK Vladimír JEWEL ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK ZEMANEC Ľubomír JEWEL
9 MESZAROS GABRIEL 54 HRIVNÁK Juraj SPIDERS JURAN Igor LABOULE MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
10 DUBAN JAN 51 DUBAN Ján LABOULE DUBANOVÁ Lenka MOPED GAŽO Richard MOPED
11 LAZAROVA JANA 47 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE LAZAROVÁ Jana CASSOVIA
12 PULMAN RUDOLF 44 PITOŇÁK Martin SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS ŠURINOVÁ Timea SPIDERS
13 TOTHOVA MARIA 40 HATVANIOVÁ Silvia KPPS HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
14 BAKYTA RADOVAN 36 BAKYTA Radovan SPIDERS GOLIAN Andrej SPIDERS MATOŠKA Slavomír SPIDERS
15 KARCOLOVA MIRIAM 33 BOHDAN Denis PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF LONČÍKOVÁ Emília PAF
16 GEMEL JAN 1 GEMEL Ján SLOVAKIA HULMAN Ľubomír SLOVAKIA ZÁHRADNÍČEK Róbert SLOVAKIA
17 SPEVAK VLADIMIR 1 KABINA Vratko SLOVAKIA KABINA Vratko St. SLOVAKIA SPEVÁK Vladimír PRASK
18 SEMAN STANISLAV 1 SEMAN Stanislav SLOPAK TOMAN Vladimír SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
19 VOLARIK JOZEF 1 BEZÁK Vladimír LABOULE ŠTRBA Anton SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
20 MICHALKA VLADIMIR 1 MAJERČÍK Anton GULIVER MAJOROŠ Zoltán GULIVER MICHALKA Vladimír GULIVER
21 PONGRAC PETER 1 PONGRÁC Peter PRASK PONGRÁCOVÁ Emma PRASK PONGRÁCOVÁ Petra SLOVAKIA
22 KABINOVA KAROLINA 1 KABINOVÁ Karolína SLOVAKIA KABINOVÁ Martina SLOVAKIA SPEVÁKOVÁ Jana SLOVAKIA
23 JURANOVA ANDREA 1 JURANOVÁ Andrea MOPED MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED
24 KARACSONY JOZEF 1 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KANKARA Matej SPIDERS KARACSONY Jozef SLOPAK
25 MAREKOVA IRENA 1 MAREKOVÁ Irena SLOVAKIA ŠUŠOR Martin SLOVAKIA ŠUŠOROVÁ Vlasta SLOVAKIA
26 KREKACOVA IRENA 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
27 ZAVADZANOVA LUCIA 1 BOĎOVÁ Mária SLOVAKIA ŠVECOVÁ Soňa PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
28 LADY JOZEF 1 LÁDY Jozef PRASK UHLIK Peter SLOVAKIA
29 FILOVA MARCELA 1 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE TUPÝ Ján SLOVAKIA TUPÝ Ján Ml. SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Voľní hráči SFP

Systém turnaja

Swiss + KO

Celkový počet kôl
7

Počet kôl Swiss
3
Počet ihrísk
14
Počet nehrajúcich tímov
1

Počet tímov v KO
16 tímov
Počet kôl KO
4
Postup do KO
0 prehier: 4
1 prehra: 11
2 prehry: 1 ( 9 % )

Swiss bez KO

Celkový počet kôl

Počet kôl Swiss
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov

Skupiny každý s každým

Celkový počet kôl
7

Počet kôl v skupinách
3
Počet ihrísk
13
Počet nehrajúcich tímov
3
Počet skupín
8
Skupiny
3-členné: 3
4-členné: 5
5-členné: 0
6-členné: 0

Počet tímov v KO
16 tímov
Počet kôl KO
4

Skupiny na dve prehry

Celkový počet kôl

Počet kôl v skupinách
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov
Počet skupín
Skupiny
3-členné:
4-členné:

Počet tímov v KO
Počet kôl KO