Základné informácie : MILUjeme petang 2x2

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2017-08-06
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2017-03-29 od 19:00
Koniec registrácie
2017-08-06 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO ( 4 kolá + 16 KO )
Štartovné
S licenciou: 5 €
Bez licencie: 5 €
Junior: 5 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
40 / 40
Delegát SFP
Meluš Daniel
Rozhodca SFP
Kankara Matej
Rozhodca SFP
Šúry Peter

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 STANO MICHAL 240 STANO Michal HOHENLOHE ŠTRBA Marek SPIDERS
2 FRATRIC PETER 200 FRATRIČ Peter HOHENLOHE VOLÁRIK Michal CAP
3 -4 SEBENA PATRIK 170 KANKARA Matej SPIDERS ŠEBEŇA Patrik CAP
3 -4 SKORUPA MILAN 170 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
5 SZABO MILAN 150 KARACSONY Jozef SLOPAK SZABO Milan KPPS
6 FLORIAN GUY 140 FLORIAN Guy AUSTRIA PIERRE Avedikian AUSTRIA
7 DZURIK MICHAL 130 DZÚRIK Michal LABOULE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
8 LAMPERT MARTIN 120 LAMPERT Martin CAP MELUŠ Matej KPPS
9 SZILVASIOVA ALENA 115 HAVRLENT Marián HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
10 VOLARIK JOZEF 110 HATVANIOVÁ Silvia KPPS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
11 SEDIVY LUBOMIR 105 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
12 HORVATHOVA NEVENKA 100 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS JURAN Igor LABOULE
13 STOWASSEROVA VANDA 95 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
14 STRBA ANTON 90 HRIVNÁK Juraj SPIDERS ŠTRBA Anton SPIDERS
15 GAZO RICHARD 85 GAŽO Richard MOPED TOMKO Ján HOHENLOHE
16 HATVANIOVA MARGITA 80 HATVANIOVÁ Margita SLOVAKIA SÝKORA Maroš SLOVAKIA
17 ZAVACKY MIRON 78 GROZA Emília UKRAINE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
18 SVECOVA SONA 75 MIGROVÁ Danka PAF ŠVECOVÁ Soňa PAF
19 IZSO ROMAN 73 IZSO Roman SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK
20 BAUMGARTNER JULIEN 70 BAUMGARTNER Julien FRANCE PAILLARD Sven SWITZERLAND
21 KRCHNAKOVA ETELA 1 KRCHŇÁKOVÁ Etela SLOPAK SROGONČÍK Ján SPIDERS
22 BLEHO TOMAS 1 BILIK Juraj KPPS BLEHO Tomáš KPPS
23 SIMKOVA MARIA 1 ŠIMKOVÁ Mária KLAP WHITWORTH Oľga SPIDERS
24 PULMAN RUDOLF 1 MELUŠ Daniel KPPS PULMAN Rudolf SPIDERS
25 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS KLÚČIKOVÁ Dana SLOPAK
26 SYKORA DAVID 1 MEČIAR Jozef SLOVAKIA SÝKORA Dávid KPPS
27 TOTHOVA MARIA 1 TOTH Robert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
28 HARMATH ALEXANDER 1 HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS
29 DUBAN JAN 1 DUBAN Ján LABOULE MACH Juraj MOPED
30 SEMAN STANISLAV 1 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS SEMAN Stanislav SLOPAK
31 BIEL BOGUS 1 BIEL Bogus POLAND VAJČOVEC Kamil CZECH REPUBLIC
32 MELIS PETER 1 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE MELIŠ Peter LABOULE
33 KLUCARIK KAROL 1 KLUČARIK Karol SPIDERS ZÁHRADNÍČEK Róbert SLOVAKIA
34 BESTRO MARTIN 1 BESTRO Martin SLOVAKIA MARCOUX Gregory FRANCE
35 KADLECIKOVA IVICA 1 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL MEČIAROVÁ Iveta KPPS
36 MESZAROS GABRIEL 1 DVORNICKÁ Ľubica SLOVAKIA MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
37 JAJCAJOVA MARIA 1 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
38 GEMAINEROVA KRISTINA 1 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE MELUŠOVÁ Margaréta KPPS
39 FRATRICOVA ANDREA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL
40 ANISINO ENRICO 1 ANISINO Enrico SWITZERLAND ANISINO Gian-Luca SWITZERLAND

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Voľní hráči SFP

Systém turnaja

Swiss + KO

Celkový počet kôl
8

Počet kôl Swiss
4
Počet ihrísk
20
Počet nehrajúcich tímov
0

Počet tímov v KO
16 tímov
Počet kôl KO
4
Postup do KO
0 prehier: 3
1 prehra: 10
2 prehry: 3 ( 20 % )

Swiss bez KO

Celkový počet kôl

Počet kôl Swiss
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov

Skupiny každý s každým

Celkový počet kôl
9

Počet kôl v skupinách
5
Počet ihrísk
16
Počet nehrajúcich tímov
8
Počet skupín
8
Skupiny
3-členné: 0
4-členné: 0
5-členné: 8
6-členné: 0

Počet tímov v KO
16 tímov
Počet kôl KO
4

Skupiny na dve prehry

Celkový počet kôl

Počet kôl v skupinách
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov
Počet skupín
Skupiny
3-členné:
4-členné:

Počet tímov v KO
Počet kôl KO

Jedlo

  • 66Menu A
  • 14Menu B