Základné informácie : Novembrové gule - Memoriál IČKA Šedivého

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Rusodrome, Lonyaiova, Rusovce, SLOVAKIA
Dátum
2017-10-28
Prezentácia
do 08:15
Začiatok registrácie
2017-09-04 od 19:00
Koniec registrácie
2017-10-28 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Iba swiss
Štartovné
S licenciou: 9.5 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 7 €
Organizátor
SLOPAK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
41 / 41
Poznámky
v cene štartovného sú kačacie stehná , lokše, štrúdľa, víno
Rozhodca SFP
Šedivý Ľubomír
Rozhodca SFP
Krchňáková Etela
Delegát SFP
Meluš Daniel

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SOBOLIC MAREK SOBOLIČ Marek SPIDERS ŠTRBA Marek SPIDERS
2 PULMAN RUDOLF PULMAN Rudolf SPIDERS TOMAN Vladimír SLOPAK
3 SZABO MILAN SZABO Milan KPPS VOLČEK Igor SLOPAK
4 VOLARIK MICHAL ŠTRBA Anton SPIDERS VOLÁRIK Michal CAP
5 SEBENOVA ALEXANDRA KLÚČIKOVÁ Dana SLOPAK ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
6 STOWASSEROVA VANDA GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
7 MELUS DANIEL ČÍK Marián JEWEL MELUŠ Daniel KPPS
8 KREKACOVA IRENA JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
9 SEMAN STANISLAV SEMAN Stanislav SLOPAK VOLÁRIK Jozef SPIDERS
10 KRCHNAKOVA ETELA KRCHŇÁKOVÁ Etela SLOPAK MATULÍK Jaroslav CAP
11 HANDLOVSKY TICHOMIR FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
12 SEDIVY LUBOMIR IZSO Roman SLOPAK ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
13 CIKOVA ZDENKA BIBEŇ Štefan JEWEL ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL
14 BLEHO TOMAS BLEHO Tomáš KPPS VARGOVÁ Daniela KPPS
15 VOJTEK MILAN KELEMEN Jozef NOVOKER VOJTEK Milan NOVOKER
16 WHITWORTH OLGA PITOŇÁK Martin SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
17 KARACSONY JOZEF KARACSONY Jozef SLOPAK SORIO Oscar SPAIN
18 KRAJCOVIC MATEJ KRAJČOVIČ Matej KLAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína KLAP
19 RYBAR ALOJZ MELUŠOVÁ Zuzana KPPS RYBÁR Alojz SLOPAK
20 TOTH ROBERT TOTH Robert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
21 SYKORA DAVID BILIK Juraj KPPS SÝKORA Dávid KPPS
22 ZEMANEC LUBOMIR FILOVÁ Marcela HOHENLOHE ZEMANEC Ľubomír JEWEL
23 BAKYTA MICHAL BAKYTA Michal SPIDERS GOLIAN Andrej SPIDERS
24 TOMANOVA BLANKA MENGEROVÁ Hana SLOVAKIA TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
25 LARISOVA KATARINA LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
26 CERNAK MIROSLAV ČERNÁK Miroslav KPPS MELICHER Július SLOVAKIA
27 DUROSOVA VERONIKA ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER KELEMEN Kristian NOVOKER
28 MESZAROS GABRIEL DVORNICKÁ Ľubica SLOVAKIA MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
29 MECIAROVA IVETA MEČIAROVÁ Iveta KPPS ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
30 SURY PETER ŠÚRY Peter KPPS ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS
31 GUSTAFIK STANISLAV GUŠTAFÍK Stanislav MOPED CHALAMA Roman MOPED
32 HARMATH ALEXANDER HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS
33 HATVANIOVA SILVIA BLEHO Peter SLOVAKIA HATVANIOVÁ Silvia KPPS
34 MORAVSKY LADISLAV MORAVSKÝ Ladislav MOPED ORSZÁGH Juraj MOPED
35 PAPP PETER MEDVECKÁ Veronika MOPED PAPP Peter MOPED
36 NEMCEKOVA SLAVKA NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER
37 GUSTAFIK JOZEF GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
38 HANAK MARTIN HANAK Martin SLOVAKIA HANÁKOVÁ Kristína SLOVAKIA
39 ACSAI EVA ACSAI Éva HUNGARY SZABÓ József HUNGARY
40 MAREKOVA IRENA MAREKOVÁ Irena SLOVAKIA ŠUŠOROVÁ Vlasta SLOVAKIA
41 HAVASI JOZSEF HAVASI Jozsef HUNGARY SÜLE Rózsi HUNGARY

Voľní hráči SFP

Systém turnaja

Swiss + KO

Celkový počet kôl
8

Počet kôl Swiss
4
Počet ihrísk
20
Počet nehrajúcich tímov
1

Počet tímov v KO
16 tímov
Počet kôl KO
4
Postup do KO
0 prehier: 3
1 prehra: 11
2 prehry: 2 ( 13 % )

Swiss bez KO

Celkový počet kôl

Počet kôl Swiss
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov

Skupiny každý s každým

Celkový počet kôl
9

Počet kôl v skupinách
5
Počet ihrísk
17
Počet nehrajúcich tímov
7
Počet skupín
8
Skupiny
3-členné: 0
4-členné: 0
5-členné: 7
6-členné: 1

Počet tímov v KO
16 tímov
Počet kôl KO
4

Skupiny na dve prehry

Celkový počet kôl

Počet kôl v skupinách
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov
Počet skupín
Skupiny
3-členné:
4-členné:

Počet tímov v KO
Počet kôl KO