Základné informácie : Malokarpatský pohár

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Farma pod Gaštankou, , Modra, SLOVAKIA
Dátum
2017-06-11
Prezentácia
do 08:30
Začiatok registrácie
2017-05-25 od 19:00
Koniec registrácie
2017-06-10 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO ( 4 kolá + 8 KO )
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 9 €
Organizátor
MOPED
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
20 / 20
Poznámky
GPS: 48.3387728,17.291539
MENU A: Mäsité jedlo
MENU B. Bezmäsité jedlo
Delegát SFP
Guštafík Stanislav
Rozhodca SFP
Gažo Richard

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 CHALAMA ROMAN 100 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED CHALAMA Roman MOPED PAPP Peter MOPED
2 SZABO MILAN 80 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE SZABO Milan KPPS ZEMANEC Ľubomír JEWEL
3 -4 LAMPERT MARTIN 65 KRCHŇÁKOVÁ Etela SLOPAK LAMPERT Martin CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
3 -4 DUBAN JAN 65 DUBAN Ján LABOULE DUBANOVÁ Lenka MOPED MACH Juraj MOPED
5 LAZAROVA JANA 55 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP LAZAROVÁ Jana CASSOVIA ŠIMKOVÁ Mária KLAP
6 HORVATHOVA NEVENKA 50 HATVANIOVÁ Silvia KPPS HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK
7 FRATRICOVA ANDREA 45 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE GAŽO Richard MOPED TOMKO Ján HOHENLOHE
8 GEMAINEROVA KRISTINA 40 BEZÁK Vladimír LABOULE GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
9 BAKYTA MICHAL 38 BAKYTA Michal SPIDERS BAKYTA Radovan SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
10 STRBA MAREK 35 ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBA Marek SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
11 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS TOTH Robert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
12 HAGEROVA LUCIA 1 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS HOTOVA Halka SLOVAKIA JURAN Igor SLOVAKIA
13 PITONAK MARTIN 1 GAVORNÍKOVÁ Natália SLOVAKIA GOLIAN Andrej SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
14 BARCIKOVA MILADA 1 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE ŽÁK Martin LABOULE
15 MUCKA DAVID 1 MÚČKA Dávid LABOULE NOSKOVIČ František LABOULE NOVÁK Jozef LABOULE
16 TOMAN VLADIMIR 1 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE TOMAN Vladimír SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
17 MEDVECKA VERONIKA 1 MEDVECKÁ Veronika SLOVAKIA MORAVSKÝ Ladislav SLOVAKIA ORSZÁGH Juraj SLOVAKIA
18 VOLARIK MICHAL 1 VOLÁRIK Jozef SPIDERS VOLÁRIK Michal CAP VOLÁRIKOVÁ Libuša SLOVAKIA
19 BERES JOZEF 1 BEREŠ Jozef JEWEL BEREŠ Maroš SLOVAKIA BEREŠOVÁ Andrea SLOVAKIA
20 SLAMENA KATARINA 1 ADAMIČKA Jozef LABOULE MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Voľní hráči SFP

Systém turnaja

Swiss + KO

Celkový počet kôl
7

Počet kôl Swiss
4
Počet ihrísk
10
Počet nehrajúcich tímov
0

Počet tímov v KO
8 tímov
Počet kôl KO
3
Postup do KO
0 prehier: 2
1 prehra: 5
2 prehry: 1 ( 14 % )

Swiss bez KO

Celkový počet kôl

Počet kôl Swiss
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov

Skupiny každý s každým

Celkový počet kôl
8

Počet kôl v skupinách
5
Počet ihrísk
8
Počet nehrajúcich tímov
4
Počet skupín
4
Skupiny
3-členné: 0
4-členné: 0
5-členné: 4
6-členné: 0

Počet tímov v KO
8 tímov
Počet kôl KO
3

Skupiny na dve prehry

Celkový počet kôl

Počet kôl v skupinách
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov
Počet skupín
Skupiny
3-členné:
4-členné:

Počet tímov v KO
Počet kôl KO

Jedlo

  • 53Menu A
  • 7Menu B