Základné informácie : Farma pod gaštankou

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Farma pod Gaštankou, , Modra, SLOVAKIA
Dátum
2017-10-21
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2017-09-23 od 19:00
Koniec registrácie
2017-10-21 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO ( 4 kolá + 8 KO )
Štartovné
S licenciou: 8 €
Bez licencie: 8 €
Junior: 8 €
Organizátor
LA BOULE & MOPED
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
19 / 19
Delegát SFP
Guštafík Stanislav
Rozhodca SFP
Kankara Matej

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 GEMAINEROVA KRISTINA 95 BEZÁK Vladimír LABOULE GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE CHYBA Miloš LABOULE
2 ROHALOVA DARINA 76 KRALOVIČ Richard SLOVAKIA RAKONCZA Roman SLOVAKIA ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE
3 -4 WHITWORTH OLGA 62 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
3 -4 PULMAN RUDOLF 62 GAVORNÍKOVÁ Natália SLOVAKIA PITOŇÁK Martin SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS
5 KRCHNAKOVA ETELA 52 KANKARA Matej SPIDERS KRCHŇÁKOVÁ Etela SLOPAK ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
6 STRBA ANTON 48 GUŠTAFÍK Jozef MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED ŠTRBA Anton SPIDERS
7 PETROVIC JAN 43 DORUŠINEC ŠALAGA Martin SLOVAKIA PETROVIČ Ján PAF ŠALAGA Pavol SLOVAKIA
8 VOLARIK MICHAL 38 KRAJČOVIČ Matej KLAP LAMPERT Martin CAP VOLÁRIK Michal CAP
9 DUBAN JAN 36 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE DUBAN Ján LABOULE MACH Juraj MOPED
10 DUBANOVA LENKA 33 DUBANOVÁ Lenka MOPED MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED ROSIAR Pavol SLOVAKIA
11 SLAMENA KATARINA 1 ADAMIČKA Jozef LABOULE JURAN Igor LABOULE SLAMENÁ Katarína MOPED
12 KADLECIKOVA IVICA 1 BAKYTA Michal SPIDERS JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
13 PAPP PETER 1 MEDVECKÁ Veronika MOPED ORSZÁGH Juraj MOPED PAPP Peter MOPED
14 FILOVA MARCELA 1 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
15 KRIZAN PATRIK 1 KRIŽAN Patrik SLOVAKIA KRIŽAN Viktor SLOVAKIA KRIŽANOVÁ Gabriela SLOVAKIA
16 JURAN JAN 1 JURAN Ján SLOVAKIA ŠIMONOVIČ Ján SLOVAKIA TRTOL Jozef SLOVAKIA
17 KARACSONY JOZEF 1 KARACSONY Jozef SLOPAK KLÚČIKOVÁ Dana SLOPAK TOMKO Ján HOHENLOHE
18 GECEVSKA IRENA 1 GECEVSKÁ Irena SLOVAKIA MESIARIKOVÁ Ľudmila SLOVAKIA WAGNEROVÁ Rita SLOVAKIA
19 MUCKA DAVID 1 MÚČKA Dávid LABOULE NOSKOVIČ František LABOULE NOVÁK Jozef LABOULE

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Voľní hráči SFP

Systém turnaja

Swiss + KO

Celkový počet kôl
7

Počet kôl Swiss
4
Počet ihrísk
9
Počet nehrajúcich tímov
1

Počet tímov v KO
8 tímov
Počet kôl KO
3
Postup do KO
0 prehier: 2
1 prehra: 5
2 prehry: 1 ( 14 % )

Swiss bez KO

Celkový počet kôl

Počet kôl Swiss
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov

Skupiny každý s každým

Celkový počet kôl
8

Počet kôl v skupinách
5
Počet ihrísk
8
Počet nehrajúcich tímov
3
Počet skupín
4
Skupiny
3-členné: 0
4-členné: 1
5-členné: 3
6-členné: 0

Počet tímov v KO
8 tímov
Počet kôl KO
3

Skupiny na dve prehry

Celkový počet kôl

Počet kôl v skupinách
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov
Počet skupín
Skupiny
3-členné:
4-členné:

Počet tímov v KO
Počet kôl KO