Základné informácie : Pezinský demižón

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Sobodrom, Komenského 27, Pezinok, SLOVAKIA
Dátum
2018-04-14
Prezentácia
do 08:30
Začiatok registrácie
2018-03-01 od 19:00
Koniec registrácie
2018-04-11 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO ( 3 kolá + 32 KO )
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
SPIDERS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
47 / 47
Poznámky
On-line priebeh turnaja
Delegát SFP
Sobolič Marek
Hlavný Rozhodca
Sobolič Marek
Pomocný rozhodca
Štrba Marek
Pomocný rozhodca
Kankara Matej

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SEDLACEK PETER 282 ADLER Juraj PRASK GAZDÍK Ján CAP SEDLÁČEK Peter CAP
2 LUDVIK DOMINIK 235 BODNÁR Erik ŽILPEK HROTEK Daniel ŽILPEK ĽUDVIK Dominik ŽILPEK
3 DUBAN JAN 212 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER DUBAN Ján LABOULE
4 FRATRIC PETER 188 FRATRIČ Peter HOHENLOHE LAMPERT Martin CAP VOLÁRIK Michal CAP
5 KADLECIKOVA IVICA 176 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP WHITWORTH Oľga SPIDERS
6 SZABO MILAN 165 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE KANKARA Matej SPIDERS SZABO Milan KPPS
7 STOWASSEROVA VANDA 153 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE ŠIMKOVÁ Mária KLAP
8 DODO PANCSITS 141 DODÓ Pancsits HUNGARY KEINDL Tibor HUNGARY REZSŐ Péli HUNGARY
9 SEBENOVA ALEXANDRA 135 KLÚČIKOVÁ Dana CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
10 VOLCEK IGOR 129 IZSO Roman SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK VOLČEK Igor SLOPAK
11 NEMCEKOVA SLAVKA 123 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER VILHANOVÁ Iveta NOVOKER
12 STARKBAUEROVA MARIA 118 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
13 SOBOLIC MILAN 112 SEMAN Stanislav SLOPAK SOBOLIČ Michal SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
14 HANDLOVSKY TICHOMIR 106 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE ŠKORUPA Milan HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE
15 TOMANOVA BLANKA 100 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
16 STANO MICHAL 94 STANO Michal HOHENLOHE ŠEBEŇA Patrik CAP ŠTRBA Marek SPIDERS
17 KREKACOVA IRENA 91 KABÁTH Ladislav SLOPAK KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK LAZAROVÁ Jana CASSOVIA
18 KRALOVIC RICHARD 88 KRALOVIČ Richard LABOULE RAKONCZA Roman LABOULE ZÁMEČNÍK Marek SLOVAKIA
19 VOJTEK MILAN 85 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER KELEMEN Jozef NOVOKER VOJTEK Milan NOVOKER
20 KARACSONY JOZEF 82 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
21 MICHALKA VLADIMIR 79 MAJOROŠ Zoltán GULIVER MICHALKA Vladimír GULIVER PLAČKO Zdenek GULIVER
22 JURANOVA ANDREA 76 GUŠTAFÍK Jozef MOPED JURANOVÁ Andrea MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
23 SROGONCIK JAN 74 GROZA Emília UKRAINE SROGONČÍK Ján SPIDERS ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
24 KRCHNAKOVA ETELA 71 BAKYTA Michal SPIDERS BAKYTA Radovan SPIDERS KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
25 MELUS DANIEL 1 BLEHO Peter SLOVAKIA MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
26 SOBOLIC MAREK 1 KRAJČOVIČ Matej CAP SOBOLIČ Marek SPIDERS ŠEVČEK Martin CAP
27 BLEHO TOMAS 1 BLEHO Tomáš KPPS SÝKORA Tomáš KPPS VARGOVÁ Daniela KPPS
28 HORVATHOVA NEVENKA 1 FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK
29 CIKOVA ZDENKA 1 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL MIGROVÁ Danka PAF ŠVECOVÁ Soňa PAF
30 DURCOVA SONA 1 ĎURČOVÁ Soňa SLOVAKIA HERDOVÁ Oľga SLOVAKIA LACKOVÁ Magdalena SLOVAKIA
31 KAKAS DANIEL 1 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL KAKAŠ Daniel JEWEL URCOVÁ Renata SLOVAKIA
32 BEZAK VLADIMIR 1 ADAMIČKA Jozef LABOULE BEZÁK Vladimír LABOULE JURAN Igor LABOULE
33 HAGEROVA LUCIA 1 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS SNOPOVÁ Martina SPIDERS
34 STRBA ANTON 1 HRIVNÁK Juraj SPIDERS ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
35 KLUCARIK KAROL 1 GEMEL Ján SLOVAKIA HULMAN Ľubomír SLOVAKIA KLUČARIK Karol SPIDERS
36 FILOVA MARCELA 1 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE KATRINCOVÁ Barbora SLOVAKIA TOMAN Peter SLOPAK
37 HAVRLENT MARIAN 1 BORKO Peter KLAP GOCALOVÁ Katarína KLAP HAVRLENT Marián HOHENLOHE
38 ROHALOVA DARINA 1 MÚČKA Dávid LABOULE NOVÁK Jozef LABOULE ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE
39 PRIKRYLOVA REGINA 1 PŘIKRYLOVÁ Regina CZECH REPUBLIC RYLICH Ladislav CZECH REPUBLIC RYLICHOVÁ Jarmila CZECH REPUBLIC
40 MAZANIKOVA ANTONIA 1 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP PISKLOVÁ Renáta KLAP
41 VOLARIK JOZEF 1 MATOŠKA Slavomír SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
42 ACSAI EVA 1 ACSAI Éva HUNGARY LIGETI László HUNGARY SZABÓ József HUNGARY
43 MECIAROVA IVETA 1 KASKA Pavel KPPS MEČIAR Jozef SLOVAKIA MEČIAROVÁ Iveta KPPS
44 KOSTROVA MILKA 1 KOSTROVÁ Milka SLOVAKIA ŠTELMACHOVIČOVÁ Lídia SLOVAKIA ŽÁRSKA Elena SLOVAKIA
45 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS TOTH Robert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
46 CHYBA MILOS 1 CHYBA Miloš LABOULE NOSKOVIČ František LABOULE WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE
47 PULMAN RUDOLF 1 PULMAN Rudolf SPIDERS SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS TOMAN Vladimír SLOPAK

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Voľní hráči SFP

Systém turnaja

Swiss + KO

Celkový počet kôl
8

Počet kôl Swiss
3
Počet ihrísk
23
Počet nehrajúcich tímov
1

Počet tímov v KO
32 tímov
Počet kôl KO
5
Postup do KO
0 prehier: 6
1 prehra: 18
2 prehry: 8 ( 44 % )

Swiss bez KO

Celkový počet kôl

Počet kôl Swiss
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov

Skupiny každý s každým

Celkový počet kôl
9

Počet kôl v skupinách
5
Počet ihrísk
23
Počet nehrajúcich tímov
1
Počet skupín
8
Skupiny
3-členné: 0
4-členné: 0
5-členné: 1
6-členné: 7

Počet tímov v KO
16 tímov
Počet kôl KO
4

Skupiny na dve prehry

Celkový počet kôl

Počet kôl v skupinách
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov
Počet skupín
Skupiny
3-členné:
4-členné:

Počet tímov v KO
Počet kôl KO