Základné informácie : Svätoplukove dvojky

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2018-04-21
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2018-04-06 od 19:00
Koniec registrácie
2018-04-21 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO ( 3 kolá + 32 KO )
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
48
Delegát SFP
Meluš Daniel
Hlavný Rozhodca
Szabo Milan
Pomocný rozhodca
Šúry Peter
Pomocný rozhodca
Kankara Matej

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
LIGETI LASZLO LIGETI László HUNGARY VÁMOSI Tibor HUNGARY
KEMENY GYULA KEMÉNY Gyula HUNGARY TÓTH Tamás HUNGARY
3 FRATRIC PETER FRATRIČ Peter HOHENLOHE VOLÁRIK Michal CAP
4 STANO MICHAL STANO Michal HOHENLOHE ŠTRBA Marek SPIDERS
5 KRCHNAKOVA ETELA KANKARA Matej SPIDERS KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
6 FRATRIC ANDREJ FRATRIČ Andrej HOHENLOHE MICHALKA Vladimír GULIVER
7 KARACSONY JOZEF KARACSONY Jozef SLOPAK PULMAN Rudolf SPIDERS
8 SEBENOVA ALEXANDRA KLÚČIKOVÁ Dana CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
9 SOBOLIC MAREK BAKYTA Michal SPIDERS SOBOLIČ Marek SPIDERS
10 GAJDOSOVA KATARINA GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
11 STOWASSEROVA VANDA LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
12 SEMAN STANISLAV JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK SEMAN Stanislav SLOPAK
13 SOBOLIC MILAN BLEHO Tomáš KPPS SOBOLIČ Milan SPIDERS
14 LANCARIC DUSAN GAZDÍK Ján CAP LANČARIČ Dušan PRASK
15 STRBA ANTON ŠTRBA Anton SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
16 MELUS DANIEL MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
17 TOMAN VLADIMIR FILOVÁ Marcela HOHENLOHE TOMAN Vladimír SLOPAK
18 KREKACOVA IRENA KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
19 SEDLACEK PETER BORKO Peter KLAP SEDLÁČEK Peter CAP
20 LAZAROVA JANA LAZAROVÁ Jana CASSOVIA VARGOVÁ Daniela KPPS
21 CERNAK MIROSLAV ČERNÁK Miroslav KPPS HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
22 IZSO ROMAN IZSO Roman SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK
23 SKORUPA MILAN ŠKORUPA Milan HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE
24 LAMPERT MARTIN LAMPERT Martin CAP MELUŠ Matej KPPS
25 KADLECIKOVA IVICA HATVANIOVÁ Silvia KPPS KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
26 SZABO MILAN FEDERI István AUSTRIA SZABO Milan KPPS
27 WHITWORTH OLGA ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
28 TOTH ROBERT TOTH Robert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
29 STARKBAUEROVA MARIA FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
30 VALENT JURAJ MATULÍK Jaroslav CAP VALENT Juraj CAP
31 SEDIVY LUBOMIR SÝKORA Tomáš KPPS ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
32 TOMANOVA BLANKA TOMAN Peter SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
33 MAJOROS ZOLTAN MAJOROŠ Zoltán GULIVER PLAČKO Zdenek GULIVER
34 VOLCEK IGOR BILIK Juraj KPPS VOLČEK Igor SLOPAK
35 SYKORA DAVID SÝKORA Dávid KPPS SÝKORA Juraj SLOVAKIA
36 HAVRLENT MARIAN HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
37 SURY PETER ŠÚRY Peter KPPS ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS
38 ZEMANEC LUBOMIR SIAŽIK Vladimír JEWEL ZEMANEC Ľubomír JEWEL
39 HARMATH ALEXANDER HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS
40 KARCOLOVA MIRIAM KARCOLOVÁ Miriam PAF PETROVIČ Ján PAF
41 MECIAROVA IVETA MEČIAROVÁ Iveta KPPS SÝKORA Matúš KPPS
42 HATVANI MARIAN HATVANI Alexander KPPS HATVANI Marián KPPS
43 MESIARIKOVA LUDMILA DVORNICKÁ Ľubica KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
44 DORUSINEC SALAGA MARTIN DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF ŠALAGA Pavol PAF
45 MATULA RADOVAN HALAS Alexej SLOVAKIA MATULA Radovan SLOPAK
46 ACSAI EVA ACSAI Éva HUNGARY SZABÓ József HUNGARY
47 SUVEGES ISTVAN SÜVEGES István HUNGARY VARGA Tibor HUNGARY
48 DRIENYOVSZKI JANOS DRIENYOVSZKI Janos HUNGARY TÓTH András HUNGARY

Voľní hráči SFP

Systém turnaja

Swiss + KO

Celkový počet kôl
8

Počet kôl Swiss
3
Počet ihrísk
24
Počet nehrajúcich tímov
0

Počet tímov v KO
32 tímov
Počet kôl KO
5
Postup do KO
0 prehier: 6
1 prehra: 18
2 prehry: 8 ( 44 % )

Swiss bez KO

Celkový počet kôl

Počet kôl Swiss
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov

Skupiny každý s každým

Celkový počet kôl
8

Počet kôl v skupinách
3
Počet ihrísk
16
Počet nehrajúcich tímov
16
Počet skupín
16
Skupiny
3-členné: 16
4-členné: 0
5-členné: 0
6-členné: 0

Počet tímov v KO
32 tímov
Počet kôl KO
5

Skupiny na dve prehry

Celkový počet kôl

Počet kôl v skupinách
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov
Počet skupín
Skupiny
3-členné:
4-členné:

Počet tímov v KO
Počet kôl KO

Jedlo

  • 83Menu A
  • 13Menu B