GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Svätoplukove dvojky

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2018-04-21
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2018-04-06 od 19:00
Koniec registrácie
2018-04-21 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
49 / 49

Delegát SFP
Meluš Daniel
Hlavný Rozhodca
Szabo Milan
Pomocný rozhodca
Šúry Peter
Pomocný rozhodca
Kankara Matej

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 KEMENY GYULA 294 KEMÉNY Gyula HUNGARY TÓTH Tamás HUNGARY
2 LAMPERT MARTIN 245 LAMPERT Martin CAP MELUŠ Matej KPPS
3-4 KARACSONY JOZEF 208 KARACSONY Jozef SLOPAK PULMAN Rudolf SPIDERS
3-4 SZABO MILAN 208 SZABO Milan KPPS FEDERI István AUSTRIA
5 GAL KAROLY 184 TODENBERG Roland HUNGARY GÁL Károly HUNGARY
6 FRATRIC ANDREJ 172 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE MICHALKA Vladimír GULIVER
7 FRATRIC PETER 159 FRATRIČ Peter HOHENLOHE VOLÁRIK Michal CAP
8 SOBOLIC MAREK 147 SOBOLIČ Marek SPIDERS BAKYTA Michal SPIDERS
9 SEMAN STANISLAV 141 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK SEMAN Stanislav SLOPAK
10 TOTH ROBERT 135 TÓTHOVÁ Mária KPPS TÓTH Róbert KPPS
11 LANCARIC DUSAN 129 LANČARIČ Dušan PRASK GAZDÍK Ján CAP
12 TOMAN VLADIMIR 123 TOMAN Vladimír SLOPAK FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
13 MELUS DANIEL 116 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS MELUŠ Daniel KPPS
14 VALENT JURAJ 110 MATULÍK Jaroslav CAP VALENT Juraj CAP
15 STANO MICHAL 104 STANO Michal HOHENLOHE ŠTRBA Marek SPIDERS
16 KADLECIKOVA IVICA 98 HATVANIOVÁ Silvia KPPS KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
17 IZSO ROMAN 95 RYBÁR Alojz SLOPAK IZSO Roman SLOPAK
18 CERNAK MIROSLAV 92 ČERNÁK Miroslav KPPS HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
19 DRIENYOVSZKI JANOS 89 DRIENYOVSZKI Janos HUNGARY TÓTH András HUNGARY
20 LAZAROVA JANA 86 VARGOVÁ Daniela KPPS LAZAROVÁ Jana CASSOVIA
21 SEBENOVA ALEXANDRA 83 KLÚČIKOVÁ Dana CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
22 SEDLACEK PETER 80 SEDLÁČEK Peter CAP BORKO Peter KLAP
23 WHITWORTH OLGA 77 WHITWORTH Oľga SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
24 KREKACOVA IRENA 74 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
25 SYKORA DAVID 71 SÝKORA Dávid KPPS SÝKORA Juraj SLOVAKIA
26 KARCOLOVA MIRIAM 1 KARCOLOVÁ Miriam PAF PETROVIČ Ján PAF
27 STRBA ANTON 1 ŠTRBA Anton SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
28 GAJDOSOVA KATARINA 1 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
29 ACSAI EVA 1 ACSAI Éva HUNGARY SZABÓ József HUNGARY
30 KRCHNAKOVA ETELA 1 KANKARA Matej SPIDERS KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
31 MAJOROS ZOLTAN 1 PLAČKO Zdenek GULIVER MAJOROŠ Zoltán GULIVER
32 MESIARIKOVA LUDMILA 1 DVORNICKÁ Ľubica KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
33 SEDIVY LUBOMIR 1 SÝKORA Tomáš KPPS ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
34 LIGETI LASZLO 1 LIGETI László HUNGARY VÁMOSI Tibor HUNGARY
35 VOLCEK IGOR 1 VOLČEK Igor SLOPAK BILIK Juraj KPPS
36 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
37 STOWASSEROVA VANDA 1 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
38 HATVANI MARIAN 1 HATVANI Marián KPPS HATVANI Alexander KPPS
39 TOMANOVA BLANKA 1 TOMAN Peter SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
40 DORUSINEC SALAGA MARTIN 1 ŠALAGA Pavol PAF DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF
41 SOBOLIC MILAN 1 SOBOLIČ Milan SPIDERS BLEHO Tomáš KPPS
42 SKORUPA MILAN 1 TOMKO Ján HOHENLOHE ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
43 HARMATH ALEXANDER 1 KASKA Pavel KPPS HARMATH Alexander KPPS
44 MECIAROVA IVETA 1 SÝKORA Matúš KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
45 ZEMANEC LUBOMIR 1 ZEMANEC Ľubomír JEWEL SIAŽIK Vladimír JEWEL
46 SURY PETER 1 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS ŠÚRY Peter KPPS
47 MATULA RADOVAN 1 MATULA Radovan SLOPAK HALAS Alexej SLOVAKIA
48 STARKBAUEROVA MARIA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
49 SUVEGES ISTVAN 1 VARGA Tibor HUNGARY SÜVEGES István HUNGARY

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 22 92 % 22 %
SLOPAK 14 70 % 14 %
HOHENLOHE 11 69 % 11 %
SPIDERS 10 45 % 10 %
CAP 9 47 % 9 %
KLAP 5 38 % 5 %
PAF 4 24 % 4 %
GULIVER 3 33 % 3 %
JEWEL 3 25 % 3 %
PRASK 1 8 % 1 %
CASSOVIA 1 6 % 1 %
LABOULE 0 0 % 0 %
MOPED 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
4 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
9 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
11 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
12 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
19 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
23 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
36 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
38 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
40 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
42 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
43 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
45 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
46 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
47 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
49 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
55 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
56 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
62 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
64 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
68 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
69 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
71 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
72 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
73 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
74 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
77 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
78 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
80 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
81 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
82 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
84 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
85 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
86 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
88 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
89 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
90 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
92 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
96 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
97 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
100 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
102 JURAN Igor LABOULE M NORMAL 520
103 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
104 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
105 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
108 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
110 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
111 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
112 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
113 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
114 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
115 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
116 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
117 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
118 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
121 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
124 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
125 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
126 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
127 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
128 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
129 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
130 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
132 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
133 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
134 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
139 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
140 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
141 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
142 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
143 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
144 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
145 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
146 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
147 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
148 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
149 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
150 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
151 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
152 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
153 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
156 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
157 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
158 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
159 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
160 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
161 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
163 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
164 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
165 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
167 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
168 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
170 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
171 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
172 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
173 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
174 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
175 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
176 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
177 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
178 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
180 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
181 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
182 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
183 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
184 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
185 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
186 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
187 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
188 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
189 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
190 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
191 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
192 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
193 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
194 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
195 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
196 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
197 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
198 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
200 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
201 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
202 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
203 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
204 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
205 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
208 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
209 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
210 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
211 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
212 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
214 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
215 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
216 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
217 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
218 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
220 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
221 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
222 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
223 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
224 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
225 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
226 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
227 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
228 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
229 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
230 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
231 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
232 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
233 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
234 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
235 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
236 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
237 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
238 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
239 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
240 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
241 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
242 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
243 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
244 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
245 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
246 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
247 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
248 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
249 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
250 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
251 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
252 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
253 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
254 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
255 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
256 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
257 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
258 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
259 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
260 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
263 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
264 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
265 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
266 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
267 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
268 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
269 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
270 BARTKO Jozef Jr. CASSOVIA M NORMAL 530
271 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
272 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
273 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
274 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557
275 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 24 1 32 5 7 + 18 + 7
Swiss + 4KO 7 5 24 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 24 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 3 17 15 16 15 + 1 + 0 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 85Menu A
  • 13Menu B