GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Jewel Cup

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2018-07-28
Prezentácia
do 08:15
Začiatok registrácie
2018-06-08 od 19:00
Koniec registrácie
2018-07-26 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Iba swiss
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 5 €
Organizátor
JEWEL
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
15

Delegát SFP
Zemanec Ľubomír
Hlavný Rozhodca
Kadlečíková Ivica

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 KARACSONY JOZEF JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK BLEHO Tomáš KPPS
2 KRCHNAKOVA ETELA KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP MELUŠOVÁ Zuzana KPPS MELUŠ Daniel KPPS
3 KREKACOVA IRENA VARGOVÁ Daniela KPPS LAZAROVÁ Jana CASSOVIA KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
4 SEMAN STANISLAV TOMANOVÁ Blanka SLOPAK SEMAN Stanislav SLOPAK ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
5 VOLCEK IGOR VOLČEK Igor SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK IZSO Roman SLOPAK
6 SZABO MILAN SZABO Milan KPPS ZSMODITS Friedrich AUSTRIA TOMAN Vladimír SLOPAK
7 KELEMEN JOZEF VOJTEK Milan NOVOKER KELEMEN Jozef NOVOKER ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER
8 GUSTAFIK JOZEF GUŠTAFÍK Stanislav MOPED GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
9 KLUCARIK KAROL KLUČARIK Karol SPIDERS GEMEL Ján SLOVAKIA HULMAN Ľubomír SLOVAKIA
10 PETROVIC JAN ŠALAGA Pavol PAF PETROVIČ Ján PAF DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF
11 MIGROVA DANKA MIGROVÁ Danka PAF ZIBOLEN Rastislav SLOVAKIA ŠVECOVÁ Soňa PAF
12 RITOMSKY MIROSLAV BOHDAN Denis PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK
13 SEKERAKOVA RENATA SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER KABÁTH Ladislav SLOPAK NEMČEK Nartin SLOVAKIA
14 DVORNICKA LUBICA MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP DVORNICKÁ Ľubica KLAP HOTOVA Halka SLOVAKIA
15 HLADA TIM KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA ŠOLTYS František ŠÍRAVA neúplný tím bude zmazaný 5 dní po registrácii

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 12 60 % 27 %
PAF 7 41 % 16 %
KPPS 5 21 % 11 %
NOVOKER 4 40 % 9 %
MOPED 3 16 % 7 %
KLAP 2 15 % 4 %
ŠÍRAVA 2 13 % 4 %
CASSOVIA 1 6 % 2 %
CAP 1 5 % 2 %
SPIDERS 1 5 % 2 %
GULIVER 0 0 % 0 %
HOHENLOHE 0 0 % 0 %
JEWEL 0 0 % 0 %
LABOULE 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
2 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
3 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
5 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
7 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
9 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
11 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
12 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
13 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
14 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
15 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
16 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
18 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
19 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
20 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
21 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
23 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
24 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
28 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE F NORMAL 510
31 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
37 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
40 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
42 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
45 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
46 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
47 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
49 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
52 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
56 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
59 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
62 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
64 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
65 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
66 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
67 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
69 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
70 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
71 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
73 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
74 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
75 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
80 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
81 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
83 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
86 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
87 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
89 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
90 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
91 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
92 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
93 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
95 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
96 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
98 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
99 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
101 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
102 JURAN Igor LABOULE M NORMAL 520
103 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
105 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
106 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
107 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
108 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
109 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
113 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
114 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
115 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
116 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
117 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
118 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
120 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
121 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
123 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
124 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
125 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
126 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
128 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
129 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
130 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
133 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
134 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
136 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
139 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
140 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
141 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
142 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
143 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
144 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
145 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
146 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
147 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
148 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
149 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
150 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
151 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
152 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
153 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
156 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
157 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
158 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
159 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
160 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
161 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
162 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
163 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
164 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
165 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
167 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
168 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
169 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
170 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
172 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
173 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
174 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
175 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
176 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
178 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
179 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
180 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
181 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
182 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
183 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
184 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
185 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
186 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
187 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
188 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
189 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
190 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
191 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
192 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
193 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
195 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
196 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
197 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
198 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
199 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
200 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
202 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
203 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
204 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
205 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
206 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
207 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
208 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
209 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
210 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
211 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
212 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
213 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
214 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
215 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
216 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
217 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
218 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
219 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
220 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
221 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
222 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
223 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
224 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
225 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
226 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
227 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
228 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
229 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
230 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
231 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
232 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
233 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
234 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
235 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
236 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
237 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
238 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
239 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
240 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
241 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
242 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
243 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
244 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
245 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
246 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
247 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
248 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
249 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
250 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
251 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
252 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
253 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
254 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
255 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
256 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
257 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
258 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
259 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
260 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
263 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
264 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
265 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
266 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
267 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
268 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
269 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
270 BARTKO Jozef Jr. CASSOVIA M NORMAL 530
271 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
272 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
273 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
274 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557
275 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 6 3 7 1 8 3 2 + 6 + 0
Swiss + 4KO 5 3 7 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 4 4 7 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 6 3 7 1 4 1 + 3 + 0 + 0 8 3
Skupiny na dve prehry + KO