Výsledky zahraničných turnajov : 2017

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2017-11-04 Gansl turnier Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2017-11-04 TOP KLIP Litovel PETANQUE CZECH
2017-10-21 Grand Prix Egrensis Cheb PETANQUE CZECH
2017-10-14 Zlaté prasátko Brno PETANQUE CZECH
2017-10-01 Kashtan 2017 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2017-09-30 Kashtan 2017 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2017-09-29 Kashtan 2017 1x1 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2017-09-23 Golden Prague Cup Ořech PETANQUE CZECH
2017-09-02 Lafuma Kupa Sárvár PETANQUE HUNGARY
2017-09-02 O pohár města Brna - VARS Cup Brno PETANQUE CZECH
2017-08-12 Mozartovy koule Olomouc PETANQUE CZECH
2017-07-29 Grand prix d'Austerlitz Slavkov PETANQUE CZECH
2017-07-23 Fredi -Beni Kupa Sárvár PETANQUE HUNGARY
2017-07-22 Tag und Nacht Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2017-07-16 XVII Festiwal w Żywcu 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2017-07-15 XVII Festiwal w Żywcu 3x3 Żywiec PETANQUE POLAND
2017-07-13 Żywiec Przyjaźni 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2017-07-08 Szigliget Kupa Szigliget PETANQUE HUNGARY
2017-07-02 Shabla Lazur 2x2 Shabla PETANQUE BULGARIA
2017-07-01 Shabla Lazur 3x3 Shabla PETANQUE BULGARIA
2017-06-30 Shabla Lazur 2x2 Shabla PETANQUE BULGARIA
2017-05-07 Sakura 2017 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2017-05-06 Sakura 2017 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2017-05-05 Sakura 2017 1x1 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2017-04-30 Přístavní turnaj Piráta Morgana Ořech PETANQUE CZECH
2017-04-29 Alles Marille Krems PETANQUE AUSTRIA
2017-04-29 Prvomájové koulení Valšovice PETANQUE CZECH
2017-04-29 21. Prvomájové koule Barona Prášila Ořech PETANQUE CZECH
2017-04-15 Ostře sledované koule Loděnice PETANQUE CZECH
2017-04-09 Head 2x2 Sofia PETANQUE BULGARIA
2017-04-08 Košonek Zdenka Vavroviče Lipník PETANQUE CZECH
2017-04-08 Head 3x3 Sofia PETANQUE BULGARIA
2017-04-01 VC pivovaru LITOVEL Brno PETANQUE CZECH
2017-03-05 FREISTADT INDOOR OPEN Freistadt PETANQUE AUSTRIA
2017-02-04 O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka Slatiňany u Chrudimi PETANQUE CZECH
2017-01-28 OFFENE HALLENMEISTERSCHAFT LASSEE 2017 Lasse PETANQUE AUSTRIA
2017-01-22 XII. FARSANG KUPA 2x2 Sitke PETANQUE HUNGARY
2017-01-21 XII. FARSANG KUPA 3x3 Sitke PETANQUE HUNGARY

Výsledky zahraničných turnajov : 2016

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2016-11-05 Gansl turnier Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2016-10-09 Kashtan 2016 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2016-10-08 Zlaté prasátko Brno PETANQUE CZECH
2016-10-08 Kashtan 2016 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2016-10-07 Kashtan 2016 1x1 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2016-10-01 Das Eiserne Turnier Wien PETANQUE AUSTRIA
2016-09-25 Silver Ball Cap 1x1 Törökbálint PETANQUE HUNGARY
2016-09-24 Silver Ball Cap 3x3 Törökbálint PETANQUE HUNGARY
2016-09-24 Svatováclavské koulení Valšovice PETANQUE CZECH
2016-09-03 Honvéd Üdülö Kupa Balatonkenese PETANQUE HUNGARY
2016-09-03 O pohár města Brna - VARS Cup Brno PETANQUE CZECH
2016-08-20 Donauturm Tag & Nacht Wien PETANQUE AUSTRIA
2016-08-14 Sloboda Cup 3x3 Харьков PETANQUE UKRAINE
2016-08-13 Mozartovy koule Olomouc PETANQUE CZECH
2016-08-13 Sloboda Cup 2x2 Харьков PETANQUE UKRAINE
2016-08-12 Sloboda Cup 1x1 Харьков PETANQUE UKRAINE
2016-08-06 Lafuma Kupa Sárvár PETANQUE HUNGARY
2016-07-24 Żywiec Open 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2016-07-23 Żywiec Open 3x3 Żywiec PETANQUE POLAND
2016-07-23 Grand prix d'Austerlitz Slavkov PETANQUE CZECH
2016-07-21 Żywiec Przyjaźni 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2016-07-16 Krumsínská Hroda Krumsín PETANQUE CZECH
2016-07-16 Hanácký Master Cup - MIX Litovel PETANQUE CZECH
2016-07-03 Lazur Shabla 2x2 mix Shabla PETANQUE BULGARIA
2016-07-02 Lazur Shabla 3x3 Shabla PETANQUE BULGARIA
2016-07-01 Lazur Shabla 2x2 Shabla PETANQUE BULGARIA
2016-06-19 ÖM-Tir Individuel-Open Ženy Wien PETANQUE AUSTRIA
2016-06-19 ÖM-Tir Individuel-Open Muži Wien PETANQUE AUSTRIA
2016-06-12 Seewinkel Open Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2016-05-08 Sakura 2016 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2016-05-07 Sakura 2016 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2016-05-06 Sakura 2016 1x1 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2016-04-30 VIDA-OPEN Wien PETANQUE AUSTRIA
2016-04-16 Silver Ball Cap 3x3 Érd PETANQUE HUNGARY
2016-04-02 VC pivovaru LITOVEL Brno PETANQUE CZECH
2016-03-19 Beraní koule Albrechtice PETANQUE CZECH
2016-02-06 O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka Slatiňany u Chrudimi PETANQUE CZECH
2016-01-24 WinterCup LASSEE 2016 Lasse PETANQUE AUSTRIA

Výsledky zahraničných turnajov : 2015

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2015-11-14 FISHING Cup Brno PETANQUE CZECH
2015-11-07 TOP KLIP Litovel PETANQUE CZECH
2015-11-07 Gansl turnier Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2015-10-17 Albrechtický pohár Albrechtice PETANQUE CZECH
2015-10-11 Kashtan 2015 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2015-10-10 Kashtan 2015 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2015-10-09 Kashtan 2015 1x1 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2015-09-26 XIII. SORMÁS KUPA Sormas PETANQUE HUNGARY
2015-09-19 VC Reda Brno PETANQUE CZECH
2015-09-19 Silver Ball Cap 3x3 Törökbálint PETANQUE HUNGARY
2015-09-12 GEKON - "O křišťálovou tašku" Loděnice PETANQUE CZECH
2015-08-29 O pohár města Brna - VARS Cup Brno PETANQUE CZECH
2015-08-15 Mondial Millau 2x2 M Millau PETANQUE FRANCE
2015-08-15 Mozartovy koule Olomouc PETANQUE CZECH
2015-08-15 Podřipský pohár Vědomice PETANQUE CZECH
2015-08-14 Mondial Millau 1x1 M Millau PETANQUE FRANCE
2015-08-13 Mondial Millau 3x3 Z Millau PETANQUE FRANCE
2015-08-13 Mondial Millau 3x3 M Millau PETANQUE FRANCE
2015-08-08 Tag und Nacht Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2015-08-02 Martin Winter Cup 2x2 Kaunas PETANQUE LITHUANIA
2015-08-01 Martin Winter Cup 3x3 Kaunas PETANQUE LITHUANIA
2015-08-01 Valšovický pohár Valšovice PETANQUE CZECH
2015-07-25 XIX.Lafuma Kupa Sárvár PETANQUE HUNGARY
2015-07-19 Żywiec Open 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2015-07-18 Żywiec Open 3x3 Żywiec PETANQUE POLAND
2015-06-20 Rosenhügel-Open Wien PETANQUE AUSTRIA
2015-06-20 EURO Pétanque 2015 Firminy PETANQUE FRANCE
2015-06-14 XIII. Fürdő Kupa Sárvár PETANQUE HUNGARY
2015-05-31 Nessebar 1x1 Nessebar PETANQUE BULGARIA
2015-05-31 Nessebar - strelba Nessebar PETANQUE BULGARIA
2015-05-30 Nessebar 3x3 Nessebar PETANQUE BULGARIA
2015-05-29 Nessebar 2x2 Nessebar PETANQUE BULGARIA
2015-05-03 Sakura 2015 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2015-05-03 Illmitz Open Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2015-05-02 Sakura 2015 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2015-05-01 Sakura 2015 1x1 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2015-04-18 Litovel ÓPN Litovel PETANQUE CZECH
2015-04-11 VIDA-OPEN Wien PETANQUE AUSTRIA
2015-04-04 VC pivovaru LITOVEL Brno PETANQUE CZECH
2015-03-28 Beraní koule Albrechtice PETANQUE CZECH