GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Výsledky B turnajov : 2018

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2018-07-01 B - Malokarpatský pohár Modra MOPED
2018-06-23 B - Vtedy na západe 2x2 Kočovce PRASK
2018-06-02 B - 15.rokov klubu Guliver Bratislava GULIVER
2018-05-06 B - á la campagne Modra LA BOULE & MOPED
2018-05-06 B - Sakura 2018 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2018-05-05 B - Sakura 2018 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2018-04-29 B - Memoriál J. Kočiška a A. Titka Zemplinská šírava PK ŠÍRAVA
2018-04-28 B - Slovak OPEN Pezinok SPIDERS
2018-04-21 B - Svätoplukove dvojky Galanta KPPS
2018-04-14 B - Pezinský demižón Pezinok SPIDERS

Výsledky B turnajov : 2017

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2017-10-21 B - Farma pod gaštankou Modra LA BOULE & MOPED
2017-10-14 B - Šíravské gule Zemplinská šírava PK ŠÍRAVA
2017-10-01 B - Kashtan 2017 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2017-10-01 B - Les Feuilles Mortes Modra LA BOULE MODRA
2017-09-30 B - Kashtan 2017 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2017-09-23 B - O tri Svätoplukove prúty Galanta KPPS
2017-09-16 B - Guľobranie Pezinok SPIDERS
2017-08-19 B - Aerogule 3x3 Lučenec Opatová NOVOKER
2017-08-12 B - HOHENLOHE Cup Bratislava HOHENLOHE
2017-08-06 B - MILUjeme petang 2x2 Galanta KPPS
2017-08-05 B - MILUjeme petang 3x3 Galanta KPPS
2017-07-22 B - Gabčík 2017 Rajecké Teplice PREMIER
2017-07-02 B - á la campagne Modra LA BOULE & MOPED
2017-06-24 B - Vtedy na západe 2x2 Kočovce PRASK
2017-06-11 B - Malokarpatský pohár Modra MOPED
2017-06-11 Velenje OPEN Velenje PETANQUE SLOVENIA
2017-06-03 B - Slovak OPEN Pezinok SPIDERS
2017-05-07 B - Sakura 2017 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2017-05-06 B - Sakura 2017 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2017-04-30 B - Memoriál J. Kočiška a A. Titka Zemplinská šírava PK ŠÍRAVA
2017-04-22 B - Svätoplukove dvojky Galanta KPPS
2017-04-08 B - Pezinský demižón Pezinok SPIDERS

Výsledky B turnajov : 2016

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2016-10-15 B - Severské Guľovanie Martin - Priekopa ŽILPEK
2016-10-01 B - Les Feuilles Mortes Modra LA BOULE MODRA
2016-09-24 B - O tri Svätoplukove prúty Galanta KPPS
2016-09-03 B - Guľobranie 2016 Pezinok SPIDERS
2016-08-20 B - Donauturm Tag & Nacht Wien PETANQUE AUSTRIA
2016-08-13 B - HOHENLOHE Cup Bratislava HOHENLOHE
2016-08-13 B - Sloboda Cup 2x2 Харьков PETANQUE UKRAINE
2016-08-06 B - Gabčík 2016 Rajecké Teplice PREMIER
2016-07-17 B - MILUjeme petang 3x3 Galanta KPPS
2016-07-16 B - MILUjeme petang 2x2 Galanta KPPS
2016-06-25 B - Vtedy na západe 2x2 Kočovce PRASK
2016-06-04 B - Malokarpatský rodinný pohár Modra MOPED
2016-05-08 B - Sakura 2016 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2016-05-07 B - Sakura 2016 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2016-04-30 B - Guliver Cup Bratislava GULIVER
2016-04-23 B - Svätoplukove dvojky Galanta KPPS
2016-04-16 B - Silver Ball Cap 3x3 Érd PETANQUE HUNGARY

Výsledky B turnajov : 2015

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2015-10-17 B - Severské Guľovanie Martin - Priekopa ŽILPEK
2015-10-11 B - Kashtan 2015 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2015-10-10 B - Kashtan 2015 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2015-10-04 B - Déjà vu Modra LA BOULE MODRA
2015-10-03 B - Les Feuilles Mortes Modra LA BOULE MODRA
2015-09-19 B - O tri Svätoplukove prúty Galanta KPPS
2015-09-05 B - Guľobranie 2015 Pezinok SPIDERS
2015-08-30 B - Moped pod Lipou 2x2 Modra MOPED
2015-08-29 B - Moped pod Lipou 3x3 Modra MOPED
2015-08-16 B - Aerogule 2x2 Lučenec NOVOKER
2015-08-09 B - Single No Limits Bratislava JEWEL
2015-08-08 B - Hohenlohe Cup Bratislava HOHENLOHE
2015-08-01 B - 150+ Rusovce SLOPAK
2015-07-25 B - Night CAP Cup Bratislava CAP
2015-07-12 B - MiluJeme Petang 3x3 Galanta KPPS
2015-07-11 B - MiluJeme Petang 2x2 Galanta KPPS
2015-06-27 B - Vtedy na západe 2x2 Kočovce PRASK
2015-06-20 B - EURO Pétanque 2015 Firminy PETANQUE FRANCE
2015-06-06 B - Malokarpatský rodinný pohár Modra MOPED & KLAP
2015-05-09 B - Guliver Cup Bratislava GULIVER
2015-05-03 B - Sakura 2015 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2015-05-02 B - Sakura 2015 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2015-04-25 B - Svätoplukove dvojky Galanta KPPS
2015-04-18 B - Diamond Cup Bratislava JEWEL
2015-04-11 B - Pezinský demižón Pezinok SPIDERS