GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Kalendár SFP : 2018

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2019-04-13 Pezinský demižón Pezinok SPIDERS
2019-04-20 Svätoplukove dvojky Galanta KPPS
2019-04-21 Dni Ukrajiny 2019 Košice CASSOVIA
2019-04-27 Slovak OPEN Pezinok SPIDERS
2019-04-28 Memoriál J. Kočiška a A. Titka Zemplinská šírava ŠÍRAVA
2019-05-02 MS 2x2 ŽENY Almería FIPJP
2019-05-02 MS 1x1 ŽENY Almería FIPJP
2019-05-02 MS 1x1 MUŽI Almería FIPJP
2019-05-02 MS 2x2 MIX Almería FIPJP
2019-05-02 MS 2x2 MUŽI Almería FIPJP
2019-05-04 Guliver Cup Bratislava GULIVER
2019-05-08 Májovky Modra MOPED
2019-05-11 MSR 3X3 ŽENY 3-4 SFP
2019-05-11 MSR 3X3 MUŽI 3-4 SFP
2019-05-18 CC AUSTRIA PETANQUE AUSTRIA
2019-05-25 SLK 2018 - regional 6-8 SFP
2019-06-01 CC CZECHIA PETANQUE CZECH
2019-06-08 MSR 2X2 MIX SFP
2019-06-15 CC POLAND PETANQUE POLAND
2019-06-22 Vtedy na západe 2x2 Kočovce PRASK
2019-06-23 Vtedy na západe 3x3 Kočovce PRASK
2019-06-29 CC HUNGARY PETANQUE HUNGARY
2019-06-30 Malokarpatský pohár Modra MOPED
2019-07-06 MSR 1X1 MUŽI SFP
2019-07-06 MSR 1X1 ŽENY SFP
2019-07-13 MSR VETERÁNOV 3-4 SFP
2019-07-20 Gabčík 2019 Rajecké Teplice PREMIER
2019-07-25 EuroCup - kvalifikácia 6-8 CEP
2019-07-27 Jewel Cup Bratislava JEWEL
2019-07-27 150+ Rusovce SLOPAK
2019-08-03 MILUjeme petang 3x3 Galanta KPPS
2019-08-04 MILUjeme petang 2x2 Galanta KPPS
2019-08-10 HOHENLOHE Cup Bratislava HOHENLOHE
2019-08-17 Aerogule 3x3 Lučenec Opatová NOVOKER
2019-08-18 Aerogule 2x2 Lučenec Opatová NOVOKER
2019-08-24 CC SLOVAKIA SFP
2019-08-25 Zbohom leto Galanta SLOPAK
2019-08-31 Guľobranie Pezinok SPIDERS
2019-09-01 MSR V PÉTANQUE STREĽBE SFP
2019-09-07 CC SLOVENIA PETANQUE SLOVENIA
2019-09-14 SLK Finále 6-8 SFP
2019-09-16 ME 3x3 VETERÁNOV Albena 3-4 CEP
2019-09-19 ME 3x3 MUŽI Albena 3-4 CEP
2019-09-21 O tri Svätoplukove prúty Galanta KPPS
2019-10-03 ME 3x3 U23 Saint-Pierre-lès-Elbeuf 3-4 CEP
2019-10-05 Cassovia Cup 2019 Košice CASSOVIA
2019-10-06 Šíravské gule Zemplinská šírava ŠÍRAVA
2019-10-12 Stupavské zelé Stupava HOHENLOHE
2019-10-19 Farma pod gaštankou Modra MOPED
2019-11-01 MS 3x3 ŽENY Phnom-Penh 3-4 FIPJP
2019-11-01 MS 3x3 JUNIOROV Phnom-Penh 3-4 FIPJP
2019-11-02 Novembrové gule - Memoriál IČKA Šedivého Rusovce SLOPAK
2019-11-17 Turnaj plný nežnosti Bratislava HOHENLOHE
2019-11-29 EuroCup - finále Saint-Yrieix-sur-Charente 6-8 CEP