GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Výsledky zahraničných turnajov : 2023

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2023-09-23 Eisernes Turnier Wien PETANQUE AUSTRIA
2023-09-23 O pohár Staré hory Mokrá-Horákov PETANQUE CZECH
2023-09-02 O pohár města Brna - VARS Cup Brno PETANQUE CZECH
2023-08-19 Grand Prix Labe Vědomice PETANQUE CZECH
2023-08-13 ŻYWIEC FESTIWAL - Dublety 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2023-08-12 ŻYWIEC FESTIWAL - Triplety 3x3 Żywiec PETANQUE POLAND
2023-08-11 ŻYWIEC FESTIWAL - Single 1x1 Żywiec PETANQUE POLAND
2023-08-05 Fürdő Kupa Sárvár PETANQUE HUNGARY
2023-07-30 Nymburská 0.5 Nymburk PETANQUE CZECH
2023-07-29 5. Koule Elišky Přemyslovny Nymburk PETANQUE CZECH
2023-07-23 Chateau Hrochův Týnec Hrochův Týnec PETANQUE CZECH
2023-07-15 Krumsínská HRODA XXIV. ročník Krumsín PETANQUE CZECH
2023-07-08 VC pivovaru Litovel Brno PETANQUE CZECH
2023-07-08 Krakonošovy koule Vrchlabí PETANQUE CZECH
2023-06-24 Lazur Shabla 3x3 Shabla PETANQUE BULGARIA
2023-06-23 Lazur Shabla 2x2 Shabla PETANQUE BULGARIA
2023-06-04 London Pétanque Championship 2x2 London PETANQUE UK
2023-06-03 London Pétanque Championship 3x3 London PETANQUE UK
2023-05-27 Mondial de Petanque CORFU 3x3 Corfu PETANQUE GREECE
2023-05-25 Mondial de Petanque CORFU 2x2 Corfu PETANQUE GREECE
2023-05-23 Mondial de Petanque CORFU 1x1 Corfu PETANQUE GREECE
2023-05-20 Koulení na Staré hoře Mokrá-Horákov PETANQUE CZECH
2023-05-06 WSC Open Wien PETANQUE AUSTRIA
2023-05-06 Prvomájové koulení Valšovice PETANQUE CZECH
2023-05-06 dr. Kovács Béla Emlékverseny Tatabánya PETANQUE HUNGARY
2023-04-30 Beska International 2x2 Beška PETANQUE SERBIA
2023-04-29 Beska International 3x3 Beška PETANQUE SERBIA
2023-04-23 Přístavní pohár piráta Morgana Ořech PETANQUE CZECH
2023-04-22 Vida Open Wien PETANQUE AUSTRIA
2023-04-22 Prvomájové koule barona Prášila Ořech PETANQUE CZECH
2023-03-04 Světový den koulí Ořech PETANQUE CZECH
2023-02-25 Jahresauftakt Hallenturnier Lasse PETANQUE AUSTRIA
2023-02-25 16. Bitva o Terezín Terezín PETANQUE CZECH
2023-01-29 Pro Petanque Wien OPEN 2x2 Wien 1230 PETANQUE AUSTRIA
2023-01-29 15. Bitva o Terezín Terezín PETANQUE CZECH
2023-01-28 Pro Petanque Wien OPEN 3x3 Wien 1230 PETANQUE AUSTRIA
2023-01-28 14. Bitva o Terezín Terezín PETANQUE CZECH

Výsledky zahraničných turnajov : 2022

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2022-12-03 27. Přimrzlé koule Ořech PETANQUE CZECH
2022-11-19 LAUCHSEE-CUP Lasse PETANQUE AUSTRIA
2022-11-12 Svatomartinská husa Hrochův Týnec PETANQUE CZECH
2022-10-29 Polouveský svatomartinský turnaj Polouvsí PETANQUE CZECH
2022-10-29 Gansl Turnier Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2022-10-22 O POHÁR CDP LODĚNICE Albrechtice PETANQUE CZECH
2022-10-22 Forró tea és forralt bor kupa Szigliget PETANQUE HUNGARY
2022-10-15 Zlaté prasátko Brno PETANQUE CZECH
2022-10-08 Wiener Doublette Cup OPEN Wien PETANQUE AUSTRIA
2022-09-24 20 Jahre Happy Angels OPEN Wien PETANQUE AUSTRIA
2022-09-24 Svatováclavské koulení Vědomice PETANQUE CZECH
2022-09-24 II Memorial J. Hoffmana, J. Szulca, G. Zyberta Dębica PETANQUE POLAND
2022-09-11 Nymburská 0.4 Nymburk PETANQUE CZECH
2022-09-10 4. Koule Elišky Přemyslovny Nymburk PETANQUE CZECH
2022-09-09 Balaton Petanque Festival 2x2 Szigliget PETANQUE HUNGARY
2022-09-03 O pohár města Brna - VARS Cup Brno PETANQUE CZECH
2022-08-20 VC pivovaru Litovel Brno PETANQUE CZECH
2022-08-20 GP LABE Vědomice PETANQUE CZECH
2022-08-13 ŻYWIEC FESTIWAL - Dublety 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2022-08-13 ŻYWIEC FESTIWAL - Triplety 3x3 Żywiec PETANQUE POLAND
2022-08-12 ŻYWIEC FESTIWAL - Single 1x1 Żywiec PETANQUE POLAND
2022-07-16 Krumsínská HRODA XXIII. ročník Krumsín PETANQUE CZECH
2022-07-16 Krakonošovy koule Vrchlabí PETANQUE CZECH
2022-07-16 Valšovický pohár Valšovice PETANQUE CZECH
2022-07-10 Starostovo koulení Hrochův Týnec PETANQUE CZECH
2022-07-09 Chateau Hrochův Týnec Hrochův Týnec PETANQUE CZECH
2022-07-05 O brněnskou kouli Ratišovice PETANQUE CZECH
2022-06-25 Lazur Shabla 3x3 Shabla PETANQUE BULGARIA
2022-06-25 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice PETANQUE CZECH
2022-06-24 Lazur Shabla 2x2 Shabla PETANQUE BULGARIA
2022-06-18 Szigliget Kupa 2x2 Szigliget PETANQUE HUNGARY
2022-06-18 Szigliget Kupa 3x3 Szigliget PETANQUE HUNGARY
2022-06-04 Polouveský májový turnaj Polouvsí PETANQUE CZECH
2022-05-21 Koulení na Staré hoře Mokrá-Horákov PETANQUE CZECH
2022-05-14 Chateau Náměšť Olomouc PETANQUE CZECH
2022-04-30 Vida Open Wien PETANQUE AUSTRIA
2022-04-24 Přístavní pohár piráta Morgana Ořech PETANQUE CZECH
2022-04-23 Prvomájové koule barona Prášila Ořech PETANQUE CZECH
2022-04-09 Frühling Open Wien PETANQUE AUSTRIA
2022-04-02 Beraní koule Albrechtice PETANQUE CZECH
2022-03-26 9. Bitva o Lipník Lipník PETANQUE CZECH
2022-03-19 Jarní Lipnické koule Lipník PETANQUE CZECH
2022-03-05 Světový den koulí 2022 Ořech PETANQUE CZECH
2022-02-27 8. Bitva o Terezín Terezín PETANQUE CZECH
2022-02-26 7. Bitva o Terezín Terezín PETANQUE CZECH
2022-01-30 6. Bitva o Terezín Terezín PETANQUE CZECH
2022-01-29 5. Bitva o Terezín Terezín PETANQUE CZECH

Výsledky zahraničných turnajov : 2021

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2021-12-04 Přimrzlé koule Ořech PETANQUE CZECH
2021-11-20 3. bitva o Terezín Terezín PETANQUE CZECH
2021-11-13 Svatomartinská husa Hrochův Týnec PETANQUE CZECH
2021-10-23 Forró tea és Forralt bor kupa Szigliget PETANQUE HUNGARY
2021-10-23 Polouveský svatomartinský turnaj Polouvsí PETANQUE CZECH
2021-10-16 Zlaté prasátko Brno PETANQUE CZECH
2021-10-09 Albrechtický pohár Albrechtice PETANQUE CZECH
2021-10-02 Montpellier3M 2x2 Albertville PETANQUE FRANCE
2021-10-02 Montpellier3M 3x3 Albertville PETANQUE FRANCE
2021-09-26 Wiener Doublette Cup Wien PETANQUE AUSTRIA
2021-09-25 Svatováclavské koulení Valšovice PETANQUE CZECH
2021-09-04 Honvéd Üdülő Kupa Balatonakarattya PETANQUE HUNGARY
2021-09-04 O pohár města Brna - VARS Cup Brno 3-4 PETANQUE CZECH
2021-08-28 VC pivovaru Litovel Brno PETANQUE CZECH
2021-08-21 GP LABE Vědomice 3-4 PETANQUE CZECH
2021-08-15 ŻYWIEC FESTIWAL - Dublety 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2021-08-14 ŻYWIEC FESTIWAL - Triplety 3x3 Żywiec PETANQUE POLAND
2021-08-13 ŻYWIEC FESTIWAL - Single 1x1 Żywiec PETANQUE POLAND
2021-07-17 Krakonošovy koule Vrchlabí PETANQUE CZECH
2021-07-03 Krumsínská HRODA XXII. ročník Krumsín PETANQUE CZECH
2021-06-26 Lazur Shabla 3x3 Shabla PETANQUE BULGARIA
2021-06-25 Lazur Shabla 2x2 Shabla PETANQUE BULGARIA

Výsledky zahraničných turnajov : 2020

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2020-01-25 LASSEE Lasse PETANQUE AUSTRIA

Výsledky zahraničných turnajov : 2019

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2019-11-23 LAUCHSEE-CUP Lasse PETANQUE AUSTRIA
2019-11-16 FISHING Cup Brno PETANQUE CZECH
2019-10-27 Nymburská nula Nymburk PETANQUE CZECH
2019-10-26 Zlaté prasátko Brno PETANQUE CZECH
2019-10-19 Podzimní Lipnické koule Lipník PETANQUE CZECH
2019-10-06 Kashtan 2019 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2019-10-05 Kashtan 2019 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2019-10-04 Kashtan 2019 1x1 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2019-09-28 Donauturm Open Wien PETANQUE AUSTRIA
2019-09-22 XIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MYŚLENIC Myślenice PETANQUE POLAND
2019-09-14 Grand prix Labe Vědomice PETANQUE CZECH
2019-09-07 Orlovský kahan Orlová PETANQUE CZECH
2019-09-07 Golden Prague Cup Ořech PETANQUE CZECH
2019-08-31 O pohár města Brna - VARS Cup Brno PETANQUE CZECH
2019-08-20 Jubilemi Grand Prix Budapest PETANQUE HUNGARY
2019-08-11 Maaseiker Petanque Weekend 3x3 Maaseik PETANQUE BELGIUM
2019-08-10 Maaseiker Petanque Weekend 2x2 Maaseik PETANQUE BELGIUM
2019-08-10 Mozartovy koule Olomouc PETANQUE CZECH
2019-08-09 Maaseiker Petanque Weekend 1x1 Maaseik PETANQUE BELGIUM
2019-07-27 Grand prix d'Austerlitz Slavkov PETANQUE CZECH
2019-07-21 XIX Festiwal w Żywcu - Open Dublety 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2019-07-20 Goki Turnier Wien PETANQUE AUSTRIA
2019-07-20 XIX Festiwal w Żywcu - Open Triplety 3x3 Żywiec PETANQUE POLAND
2019-07-19 XIX Festiwal w Żywcu - Turniej Młodych Talentów Żywiec PETANQUE POLAND
2019-07-18 XIX Festiwal w Żywcu - Turniej Przyjaźni 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2019-07-13 Grand prix Mariánských lázní Mariánské Lázně PETANQUE CZECH
2019-07-06 Szigliget Kupa 2x2 Szigliget PETANQUE HUNGARY
2019-07-06 DONAUTURM TAG-/NACHTTURNIER Wien PETANQUE AUSTRIA
2019-07-06 Szigliget Kupa 3x3 Szigliget PETANQUE HUNGARY
2019-06-30 Lazur Shabla 2x2 MIX Shabla PETANQUE BULGARIA
2019-06-29 Lazur Shabla 3x3 Shabla PETANQUE BULGARIA
2019-06-28 Lazur Shabla 2x2 Shabla PETANQUE BULGARIA
2019-06-21 ÖM TIR DE PRECISION - MUŽI Wien PETANQUE AUSTRIA
2019-06-21 ÖM TIR DE PRECISION - ŽENY Wien PETANQUE AUSTRIA
2019-06-16 Żywieckie Dublety Żywiec PETANQUE POLAND
2019-06-02 Leopolis Cup 2019 3x3 Ľvov PETANQUE UKRAINE
2019-06-01 Leopolis Cup 2019 2x2 Ľvov PETANQUE UKRAINE
2019-05-19 Seewinkel Open Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2019-05-05 Sakura 2019 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2019-05-04 Sakura 2019 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2019-05-03 Sakura 2019 1x1 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2019-04-27 Velikonoční vejce Vojnův Městec PETANQUE CZECH
2019-04-13 VC pivovaru LITOVEL Brno PETANQUE CZECH
2019-04-07 Pétanque na Výsluní extra Chrudim PETANQUE CZECH
2019-04-06 Pétanque na Výsluní Chrudim PETANQUE CZECH
2019-04-06 Beraní koule Albrechtice PETANQUE CZECH
2019-03-31 FRÜHLINGSCUP Wien PETANQUE AUSTRIA
2019-03-23 Jarní Lipnické koule Lipník PETANQUE CZECH
2019-03-06 International Eilat 2019 tournament Eilat PETANQUE ISRAEL
2019-02-02 O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka Slatiňany u Chrudimi PETANQUE CZECH
2019-01-26 OFFENE HALLENMEISTERSCHAFT LASSEE 2019 Lasse PETANQUE AUSTRIA

Výsledky zahraničných turnajov : 2018

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2018-12-01 23. Přimrzlé koule Ořech PETANQUE CZECH
2018-11-24 LAUCHSEE CUP LASSEE Lasse PETANQUE AUSTRIA
2018-11-24 Forralt bor Kupa Szigliget PETANQUE HUNGARY
2018-11-11 Svatomartinská husa Hrochův Týnec PETANQUE CZECH
2018-10-27 Kapucínova koule Chrudim PETANQUE CZECH
2018-10-27 Nymburská nula Nymburk PETANQUE CZECH
2018-10-20 Podzimní Lipnické koule Lipník PETANQUE CZECH
2018-10-13 Zlaté prasátko Brno PETANQUE CZECH
2018-10-06 Das Eiserne Turnier Wien PETANQUE AUSTRIA
2018-09-30 Kashtan 2018 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2018-09-29 Kashtan 2018 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2018-09-28 Svatováclavské dukáty Lipník PETANQUE CZECH
2018-09-28 Kashtan 2018 1x1 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2018-09-22 Golden Prague Cup Ořech PETANQUE CZECH
2018-09-22 Primorsko OPEN Primorsko PETANQUE BULGARIA
2018-09-01 O pohár města Brna - VARS Cup Brno PETANQUE CZECH
2018-08-18 Donauturm Tag & Nacht Wien PETANQUE AUSTRIA
2018-08-18 Grand prix Labe Vědomice PETANQUE CZECH
2018-08-11 Mozartovy koule Olomouc PETANQUE CZECH
2018-07-28 Grand prix d'Austerlitz Slavkov PETANQUE CZECH
2018-07-22 XVIII Festiwal w Żywcu - Open Dublety 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2018-07-22 LA BRITISH OPEN 2018 Heckmondwike PETANQUE UK
2018-07-21 XVIII Festiwal w Żywcu - Open Triplety 3x3 Żywiec PETANQUE POLAND
2018-07-19 XVIII Festiwal w Żywcu - Turniej Przyjaźni 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2018-07-14 Szigliget Kupa 2x2 Szigliget PETANQUE HUNGARY
2018-07-14 Szigliget Kupa 3x3 Szigliget PETANQUE HUNGARY
2018-07-14 Grand prix Mariánských lázní Mariánské Lázně PETANQUE CZECH
2018-07-01 Lazur Shabla 2x2 Shabla PETANQUE BULGARIA
2018-06-30 Lazur Shabla 3x3 Shabla PETANQUE BULGARIA
2018-06-29 Lazur Shabla 2x2 Shabla PETANQUE BULGARIA
2018-06-10 Seewinkel open Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2018-05-10 Verflixte 13 Wien PETANQUE AUSTRIA
2018-05-10 ÖM-Tir Individuel-Open Muži Wien PETANQUE AUSTRIA
2018-05-10 ÖM-Tir Individuel-Open Ženy Wien PETANQUE AUSTRIA
2018-05-08 20 let Slope Brno PETANQUE CZECH
2018-05-06 Sakura 2018 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2018-05-05 Sakura 2018 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2018-05-04 Sakura 2018 1x1 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2018-04-28 VIDA OPEN Wien PETANQUE AUSTRIA
2018-04-07 VC pivovaru LITOVEL Brno PETANQUE CZECH
2018-03-24 Beraní koule Albrechtice PETANQUE CZECH
2018-02-03 O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka Slatiňany u Chrudimi PETANQUE CZECH
2018-01-27 OFFENE HALLENMEISTERSCHAFT LASSEE 2018 Lasse PETANQUE AUSTRIA
2018-01-21 XIII. FARSANG KUPA 2x2 Sitke PETANQUE HUNGARY
2018-01-20 XIII. FARSANG KUPA 3x3 Sitke PETANQUE HUNGARY

Výsledky zahraničných turnajov : 2017

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2017-11-25 FIDI CUP LASSEE Lasse PETANQUE AUSTRIA
2017-11-04 Gansl turnier Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2017-11-04 TOP KLIP Litovel PETANQUE CZECH
2017-10-21 Grand Prix Egrensis Cheb PETANQUE CZECH
2017-10-14 Zlaté prasátko Brno PETANQUE CZECH
2017-10-01 Kashtan 2017 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2017-09-30 Kashtan 2017 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2017-09-29 Kashtan 2017 1x1 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2017-09-23 Golden Prague Cup Ořech PETANQUE CZECH
2017-09-02 Lafuma Kupa Sárvár PETANQUE HUNGARY
2017-09-02 O pohár města Brna - VARS Cup Brno PETANQUE CZECH
2017-08-12 Mozartovy koule Olomouc PETANQUE CZECH
2017-07-29 Grand prix d'Austerlitz Slavkov PETANQUE CZECH
2017-07-23 Fredi -Beni Kupa Sárvár PETANQUE HUNGARY
2017-07-22 Tag und Nacht Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2017-07-16 XVII Festiwal w Żywcu 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2017-07-15 XVII Festiwal w Żywcu 3x3 Żywiec PETANQUE POLAND
2017-07-13 Żywiec Przyjaźni 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2017-07-08 Szigliget Kupa Szigliget PETANQUE HUNGARY
2017-07-02 Shabla Lazur 2x2 Shabla PETANQUE BULGARIA
2017-07-01 Shabla Lazur 3x3 Shabla PETANQUE BULGARIA
2017-06-30 Shabla Lazur 2x2 Shabla PETANQUE BULGARIA
2017-05-07 Sakura 2017 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2017-05-06 Sakura 2017 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2017-05-05 Sakura 2017 1x1 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2017-04-30 Přístavní turnaj Piráta Morgana Ořech PETANQUE CZECH
2017-04-29 Alles Marille Krems PETANQUE AUSTRIA
2017-04-29 Prvomájové koulení Valšovice PETANQUE CZECH
2017-04-29 21. Prvomájové koule Barona Prášila Ořech PETANQUE CZECH
2017-04-15 Ostře sledované koule Loděnice PETANQUE CZECH
2017-04-09 Head 2x2 Sofia PETANQUE BULGARIA
2017-04-08 Košonek Zdenka Vavroviče Lipník PETANQUE CZECH
2017-04-08 Head 3x3 Sofia PETANQUE BULGARIA
2017-04-01 VC pivovaru LITOVEL Brno PETANQUE CZECH
2017-03-05 FREISTADT INDOOR OPEN Freistadt PETANQUE AUSTRIA
2017-02-04 O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka Slatiňany u Chrudimi PETANQUE CZECH
2017-01-28 OFFENE HALLENMEISTERSCHAFT LASSEE 2017 Lasse PETANQUE AUSTRIA
2017-01-22 XII. FARSANG KUPA 2x2 Sitke PETANQUE HUNGARY
2017-01-21 XII. FARSANG KUPA 3x3 Sitke PETANQUE HUNGARY

Výsledky zahraničných turnajov : 2016

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2016-11-05 Gansl turnier Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2016-10-09 Kashtan 2016 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2016-10-08 Zlaté prasátko Brno PETANQUE CZECH
2016-10-08 Kashtan 2016 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2016-10-07 Kashtan 2016 1x1 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2016-10-01 Das Eiserne Turnier Wien PETANQUE AUSTRIA
2016-09-25 Silver Ball Cap 1x1 Törökbálint PETANQUE HUNGARY
2016-09-24 Silver Ball Cap 3x3 Törökbálint PETANQUE HUNGARY
2016-09-24 Svatováclavské koulení Valšovice PETANQUE CZECH
2016-09-03 Honvéd Üdülö Kupa Balatonkenese PETANQUE HUNGARY
2016-09-03 O pohár města Brna - VARS Cup Brno PETANQUE CZECH
2016-08-20 Donauturm Tag & Nacht Wien PETANQUE AUSTRIA
2016-08-14 Sloboda Cup 3x3 Харьков PETANQUE UKRAINE
2016-08-13 Mozartovy koule Olomouc PETANQUE CZECH
2016-08-13 Sloboda Cup 2x2 Харьков PETANQUE UKRAINE
2016-08-12 Sloboda Cup 1x1 Харьков PETANQUE UKRAINE
2016-08-06 Lafuma Kupa Sárvár PETANQUE HUNGARY
2016-07-24 Żywiec Open 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2016-07-23 Żywiec Open 3x3 Żywiec PETANQUE POLAND
2016-07-23 Grand prix d'Austerlitz Slavkov PETANQUE CZECH
2016-07-21 Żywiec Przyjaźni 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2016-07-16 Hanácký Master Cup - MIX Litovel PETANQUE CZECH
2016-07-03 Lazur Shabla 2x2 mix Shabla PETANQUE BULGARIA
2016-07-02 Lazur Shabla 3x3 Shabla PETANQUE BULGARIA
2016-07-01 Lazur Shabla 2x2 Shabla PETANQUE BULGARIA
2016-06-19 ÖM-Tir Individuel-Open Ženy Wien PETANQUE AUSTRIA
2016-06-19 ÖM-Tir Individuel-Open Muži Wien PETANQUE AUSTRIA
2016-06-12 Seewinkel Open Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2016-05-08 Sakura 2016 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2016-05-07 Sakura 2016 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2016-05-06 Sakura 2016 1x1 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2016-04-30 VIDA-OPEN Wien PETANQUE AUSTRIA
2016-04-16 Silver Ball Cap 3x3 Érd PETANQUE HUNGARY
2016-04-02 VC pivovaru LITOVEL Brno PETANQUE CZECH
2016-03-19 Beraní koule Albrechtice PETANQUE CZECH
2016-02-06 O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka Slatiňany u Chrudimi PETANQUE CZECH
2016-01-24 WinterCup LASSEE 2016 Lasse PETANQUE AUSTRIA

Výsledky zahraničných turnajov : 2015

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2015-11-14 FISHING Cup Brno PETANQUE CZECH
2015-11-07 TOP KLIP Litovel PETANQUE CZECH
2015-11-07 Gansl turnier Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2015-10-17 Albrechtický pohár Albrechtice PETANQUE CZECH
2015-10-11 Kashtan 2015 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2015-10-10 Kashtan 2015 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2015-10-09 Kashtan 2015 1x1 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2015-09-26 XIII. SORMÁS KUPA Sormas PETANQUE HUNGARY
2015-09-19 VC Reda Brno PETANQUE CZECH
2015-09-19 Silver Ball Cap 3x3 Törökbálint PETANQUE HUNGARY
2015-09-12 GEKON - "O křišťálovou tašku" Loděnice PETANQUE CZECH
2015-08-29 O pohár města Brna - VARS Cup Brno PETANQUE CZECH
2015-08-15 Mondial Millau 2x2 M Millau PETANQUE FRANCE
2015-08-15 Mozartovy koule Olomouc PETANQUE CZECH
2015-08-15 Podřipský pohár Vědomice PETANQUE CZECH
2015-08-14 Mondial Millau 1x1 M Millau PETANQUE FRANCE
2015-08-13 Mondial Millau 3x3 M Millau PETANQUE FRANCE
2015-08-13 Mondial Millau 3x3 Z Millau PETANQUE FRANCE
2015-08-08 Tag und Nacht Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2015-08-02 Martin Winter Cup 2x2 Kaunas PETANQUE LITHUANIA
2015-08-01 Martin Winter Cup 3x3 Kaunas PETANQUE LITHUANIA
2015-08-01 Valšovický pohár Valšovice PETANQUE CZECH
2015-07-25 XIX.Lafuma Kupa Sárvár PETANQUE HUNGARY
2015-07-19 Żywiec Open 2x2 Żywiec PETANQUE POLAND
2015-07-18 Żywiec Open 3x3 Żywiec PETANQUE POLAND
2015-06-20 Rosenhügel-Open Wien PETANQUE AUSTRIA
2015-06-20 EURO Pétanque 2015 Firminy PETANQUE FRANCE
2015-06-14 XIII. Fürdő Kupa Sárvár PETANQUE HUNGARY
2015-05-31 Nessebar - strelba Nessebar PETANQUE BULGARIA
2015-05-31 Nessebar 1x1 Nessebar PETANQUE BULGARIA
2015-05-30 Nessebar 3x3 Nessebar PETANQUE BULGARIA
2015-05-29 Nessebar 2x2 Nessebar PETANQUE BULGARIA
2015-05-03 Sakura 2015 3x3 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2015-05-03 Illmitz Open Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2015-05-02 Sakura 2015 2x2 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2015-05-01 Sakura 2015 1x1 Uzhgorod PETANQUE UKRAINE
2015-04-18 Litovel ÓPN Litovel PETANQUE CZECH
2015-04-11 VIDA-OPEN Wien PETANQUE AUSTRIA
2015-04-04 VC pivovaru LITOVEL Brno PETANQUE CZECH
2015-03-28 Beraní koule Albrechtice PETANQUE CZECH