Základné informácie : CC AUSTRIA

Kategória
Centrope Cup
Miesto
Strandbad, Illmitz, Illmitz, AUSTRIA
Dátum
2017-09-09
Prezentácia
do 00:00
Začiatok registrácie
2017-03-22 od 19:00
Koniec registrácie
2017-09-12 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Centrope Cup
Štartovné
Organizátor
PETANQUE AUSTRIA
Pozvánka
Odkaz
Počet tímov
25 / 83
Poznámky
!!! REGISTRATION ONLY FOR SLOVAK PLAYERS !!! Registrácia slúži na evidenciu hráčov SFP na zahraničných turnajoch a je nutná pre zarátanie bodov do rebríčka SFP, nezabudnite sa prihlásiť aj organizátorovi turnaja
POD ROVNAKYM MENOM TIMU AKO NA PORTALI!

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
4 SEDLACEK PETER 1037.5 ADLER Juraj PRASK SEDLÁČEK Peter CAP SLOBODOVÁ Veronika CZECH REPUBLIC
10 STANO MICHAL 777.5 KRCHŇÁKOVÁ Etela SLOPAK STANO Michal HOHENLOHE ŠTRBA Marek SPIDERS
14 FRATRIC PETER 675 FRATRIČ Peter HOHENLOHE LAMPERT Martin CAP VOLÁRIK Michal CAP
15 SEVCEK MARTIN 647.5 KANKARA Matej SPIDERS KRAJČOVIČ Matej KLAP ŠEVČEK Martin CAP
16 MICHALKA VLADIMIR 622.5 LUKÁŠ Petr CZECH REPUBLIC LUKÁŠOVÁ Jana CZECH REPUBLIC MICHALKA Vladimír GULIVER
25 SOBOLIC MAREK 505 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS SOBOLIČ Marek SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
26 SEMAN STANISLAV 492.5 MELUŠ Daniel KPPS SEMAN Stanislav SLOPAK SOBOLIČ Michal SPIDERS
27 KARACSONY JOZEF 480 FERNANDEZ Bruno SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
32 KADLECIKOVA IVICA 415 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL WHITWORTH Oľga SPIDERS
38 DZURIK MICHAL 377.5 BUGAI Dmytro UKRAINE DZÚRIK Michal LABOULE SLIZ Valentyna UKRAINE
41 SZABO MILAN 357.5 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE SZABO Milan KPPS
47 SIMKOVA MARIA 2.5 GRZEGORZAK Julia POLAND ŠIMKOVÁ Mária KLAP ŻŁOBIŃSKI Maciej POLAND
48 KLUCIKOVA DANA 2.5 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KLÚČIKOVÁ Dana SLOPAK MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
53 BAKYTA MICHAL 2.5 BAKYTA Michal SPIDERS BAKYTA Radovan SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
56 HANDLOVSKY TICHOMIR 2.5 BEZÁK Vladimír LABOULE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE HAVRLENT Marián HOHENLOHE
58 SEBENOVA ALEXANDRA 2.5 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP VARGOVÁ Daniela KPPS
59 STRBA ANTON 2.5 HRIVNÁK Juraj SPIDERS ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
60 KREKACOVA IRENA 2.5 BORKO Peter KLAP KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
61 SYKORA DAVID 2.5 SÝKORA Dávid KPPS TOTH Robert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
67 SOBOLICOVA DIANA 2.5 GRIFFON Jean CZECH REPUBLIC SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK
71 FILOVA MARCELA 2.5 DRUGDA Adrián HOHENLOHE FILOVÁ Marcela HOHENLOHE GAŽO Richard MOPED
74 PULMAN RUDOLF 2.5 KLUČARIK Karol SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
76 CIK MARIAN 2.5 ČÍK Marián JEWEL IZSO Roman SLOPAK VOLČEK Igor SLOPAK
78 MECIAROVA IVETA 2.5 HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
80 CIKOVA ZDENKA 2.5 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL SIAŽIK Vladimír JEWEL ZEMANEC Ľubomír JEWEL

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Voľní hráči SFP