Výsledky turnajov kalendára SFP : 2017

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2017-11-17 Turnaj plný nežnosti Bratislava HOHENLOHE
2017-11-11 10.rokov Svätopluka Galanta KPPS
2017-10-28 Novembrové gule - Memoriál IČKA Šedivého Rusovce SLOPAK
2017-10-21 Farma pod gaštankou Modra LA BOULE & MOPED
2017-10-14 Šíravské gule Zemplinská šírava PK ŠÍRAVA
2017-10-07 MSR V PÉTANQUE STREĽBE Pezinok SPIDERS
2017-10-01 Les Feuilles Mortes Modra LA BOULE MODRA
2017-09-23 Cassovia Cup 2017 Košice CASSOVIA
2017-09-23 O tri Svätoplukove prúty Galanta KPPS
2017-09-16 Guľobranie Pezinok SPIDERS
2017-09-15 SLK 2017 Bratislava 6-8 SFP
2017-09-09 CC AUSTRIA Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2017-08-27 Zbohom leto Galanta SLOPAK
2017-08-26 CC SLOVAKIA Galanta KPPS & SLOPAK
2017-08-20 Aerogule 2x2 Lučenec Opatová NOVOKER
2017-08-19 Aerogule 3x3 Lučenec Opatová NOVOKER
2017-08-12 HOHENLOHE Cup Bratislava HOHENLOHE
2017-08-06 MILUjeme petang 2x2 Galanta KPPS
2017-08-05 MILUjeme petang 3x3 Galanta KPPS
2017-07-29 150+ Rusovce SLOPAK
2017-07-29 Jewel Cup Bratislava JEWEL
2017-07-22 Gabčík 2017 Rajecké Teplice PREMIER
2017-07-08 MSR 1X1 MUŽI Martin - Priekopa ŽILPEK
2017-07-08 MSR 1X1 ŽENY Martin - Priekopa ŽILPEK
2017-07-05 MSR VETERÁNOV Rusovce 3-4 SLOPAK
2017-07-02 á la campagne Modra LA BOULE & MOPED
2017-07-01 CC HUNGARY Szigliget PETANQUE HUNGARY
2017-06-25 Vtedy na západe 3x3 Kočovce PRASK
2017-06-24 Vtedy na západe 2x2 Kočovce PRASK
2017-06-11 Malokarpatský pohár Modra MOPED
2017-06-10 CC SLOVENIA Velenje PETANQUE SLOVENIA
2017-06-03 Slovak OPEN Pezinok SPIDERS
2017-05-27 CC CZECH REP Liblice PETANQUE CZECH
2017-05-20 MSR 2X2 MIX Lučenec NOVOKER
2017-05-13 MSR 3X3 MUŽI Galanta 3-4 KPPS
2017-05-13 MSR 3X3 ŽENY Galanta 3-4 KPPS
2017-05-06 CC POLAND Chęciny PETANQUE POLAND
2017-04-30 Memoriál J. Kočiška a A. Titka Zemplinská šírava PK ŠÍRAVA
2017-04-22 Svätoplukove dvojky Galanta KPPS
2017-04-08 Pezinský demižón Pezinok SPIDERS

Výsledky turnajov kalendára SFP : 2016

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2016-11-17 Turnaj plný nežnosti Bratislava HOHENLOHE
2016-10-29 Novembrové gule - Memoriál IČKA Šedivého Rusovce SLOPAK
2016-10-15 Severské Guľovanie Martin - Priekopa ŽILPEK
2016-10-01 Cassovia Cup 2016 Košice CASSOVIA
2016-10-01 Les Feuilles Mortes Modra LA BOULE MODRA
2016-09-25 MSR V PÉTANQUE STREĽBE Bratislava HOHENLOHE
2016-09-24 O tri Svätoplukove prúty Galanta KPPS
2016-09-17 CC HUNGARY Tatabánya PETANQUE HUNGARY
2016-09-15 SLK 2016 Modra 6-8 SFP
2016-09-03 Guľobranie 2016 Pezinok SPIDERS
2016-08-28 Zbohom leto Galanta SLOPAK
2016-08-27 CC SLOVAKIA Galanta KPPS & SLOPAK
2016-08-21 Aerogule 2x2 Opatová pri Lučenci NOVOKER
2016-08-20 Aerogule 3x3 Opatová pri Lučenci NOVOKER
2016-08-13 HOHENLOHE Cup Bratislava HOHENLOHE
2016-08-06 Gabčík 2016 Rajecké Teplice PREMIER
2016-07-30 150+ Rusovce SLOPAK
2016-07-30 Jewel Cup 2016 Bratislava JEWEL
2016-07-17 MILUjeme petang 3x3 Galanta KPPS
2016-07-16 MILUjeme petang 2x2 Galanta KPPS
2016-07-09 MSR 1X1 ŽENY Bratislava HOHENLOHE
2016-07-09 MSR 1X1 MUŽI Bratislava HOHENLOHE
2016-07-02 CC POLAND Wroclaw PETANQUE POLAND
2016-06-26 Vtedy na západe 3x3 Kočovce PRASK
2016-06-25 Vtedy na západe 2x2 Kočovce PRASK
2016-06-11 CC AUSTRIA Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2016-06-04 Malokarpatský rodinný pohár Modra MOPED
2016-05-29 MSR 2X2 MIX Pezinok SPIDERS
2016-05-28 MSR 2X2 MUŽI Pezinok SPIDERS
2016-05-28 MSR 2X2 ŽENY Pezinok SPIDERS
2016-05-21 CC CZECH REPUBLIC Liblice PETANQUE CZECH
2016-05-14 MSR 3X3 ŽENY Pezinok 3-4 SPIDERS
2016-05-14 MSR 3X3 MUŽI Pezinok 3-4 SPIDERS
2016-05-07 CC SLOVENIA Ljubljana PETANQUE SLOVENIA
2016-04-30 Guliver Cup Bratislava GULIVER
2016-04-23 Svätoplukove dvojky Galanta KPPS

Výsledky turnajov kalendára SFP : 2015

Dátum Názov Miesto Typ Organizátor Možnosti
2015-11-17 Turnaj plný nežnosti Bratislava HOHENLOHE, STANO, KADLEČÍKOVÁ
2015-10-31 Novembrové gule Rusovce SLOPAK
2015-10-17 Severské Guľovanie Martin - Priekopa ŽILPEK
2015-10-04 Déjà vu Modra LA BOULE MODRA
2015-10-03 Les Feuilles Mortes Modra LA BOULE MODRA
2015-09-19 O tri Svätoplukove prúty Galanta KPPS
2015-09-12 SLK 2015 Pezinok 6-8 SPIDERS
2015-09-12 CC SLOVENIA Ljubljana PETANQUE SLOVENIA
2015-09-06 MSR V PÉTANQUE STREĽBE Pezinok SPIDERS
2015-09-05 Guľobranie 2015 Pezinok SPIDERS
2015-08-30 Moped pod Lipou 2x2 Modra MOPED
2015-08-29 Moped pod Lipou 3x3 Modra MOPED
2015-08-23 Zbohom leto... Galanta KPPS & SLOPAK
2015-08-22 CC SLOVAKIA Galanta KPPS & SLOPAK
2015-08-16 Aerogule 2x2 Lučenec NOVOKER
2015-08-15 Aerogule 3x3 Lučenec NOVOKER
2015-08-09 Single No Limits Bratislava JEWEL
2015-08-08 Hohenlohe Cup Bratislava HOHENLOHE
2015-08-01 Gabčík 2015 Rajecké Teplice PREMIER
2015-07-31 150+ Rusovce SLOPAK
2015-07-26 Jewel Cup 2015 Bratislava JEWEL
2015-07-25 Night CAP Cup Bratislava CAP
2015-07-12 MiluJeme Petang 3x3 Galanta KPPS
2015-07-11 MiluJeme Petang 2x2 Galanta KPPS
2015-07-04 MSR 1X1 ŽENY Pezinok SPIDERS
2015-07-04 MSR 1X1 MUŽI Pezinok SPIDERS
2015-06-28 Vtedy na západe 3x3 Kočovce PRASK
2015-06-27 CC POLAND Jedlina-Zdrój PETANQUE POLAND
2015-06-27 Vtedy na západe 2x2 Kočovce PRASK
2015-06-13 CC CZECH REPUBLIC Liblice PETANQUE CZECH
2015-06-06 Malokarpatský rodinný pohár Modra MOPED & KLAP
2015-05-30 CC HUNGARY Tatabánya PETANQUE HUNGARY
2015-05-23 Slovak OPEN Pezinok SPIDERS
2015-05-16 MSR 3X3 ŽENY Galanta 3-4 KPPS
2015-05-16 MSR 3X3 MUŽI Galanta 3-4 KPPS
2015-05-09 Guliver Cup Bratislava GULIVER
2015-05-02 CC AUSTRIA Illmitz PETANQUE AUSTRIA
2015-04-25 Svätoplukove dvojky Galanta KPPS
2015-04-19 Blue Diamond Bratislava JEWEL
2015-04-18 Diamond Cup Bratislava JEWEL
2015-04-11 Pezinský demižón Pezinok SPIDERS