Základné informácie : Svätoplukove dvojky

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2017-04-22
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2017-03-29 od 19:00
Koniec registrácie
2017-04-22 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO ( 4 kolá + 16 KO )
Štartovné
S licenciou: 5 €
Bez licencie: 5 €
Junior: 5 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
39 / 39
Poznámky
Zeleninová polievka
+
Menu A: Hydinové soté, ryža, zeleninový šalát
alebo
Menu B: Grilovaný encián s brusnicami, varené zemiaky
Delegát SFP
Šúry Peter
Rozhodca SFP
Szabo Milan
Rozhodca SFP
Kankara Matej

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 FRATRIC PETER 234 FRATRIČ Peter HOHENLOHE SOBOLIČ Marek SPIDERS
2 FRATRIC ANDREJ 195 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE MICHALKA Vladimír GULIVER
3 -4 TOMKA LUKAS 166 MAJERČÍK Anton GULIVER TOMKA Lukáš CAP
3 -4 KRCHNAKOVA ETELA 166 KRCHŇÁKOVÁ Etela SLOPAK VARGOVÁ Daniela KPPS
5 LAMPERT MARTIN 146 LAMPERT Martin CAP ŠEVČEK Martin CAP
6 SOBOLIC MILAN 137 BLEHO Tomáš KPPS SOBOLIČ Milan SPIDERS
7 VOLCEK IGOR 127 ŠÚRY Peter KPPS VOLČEK Igor SLOPAK
8 KARACSONY JOZEF 117 KARACSONY Jozef SLOPAK ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
9 VOLARIK JOZEF 112 BEZÁK Vladimír LABOULE VOLÁRIK Jozef SPIDERS
10 VOLARIK MICHAL 107 STANO Michal HOHENLOHE VOLÁRIK Michal CAP
11 TOTH ROBERT 102 TOTH Robert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
12 KREKACOVA IRENA 98 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
13 CERNAK MIROSLAV 93 ČERNÁK Miroslav KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
14 SEBENA PATRIK 88 LANČARIČ Dušan PRASK ŠEBEŇA Patrik CAP
15 PULMAN RUDOLF 83 PITOŇÁK Martin SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS
16 GAJDOSOVA KATARINA 78 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
17 STOWASSEROVA VANDA 76 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
18 SOBOLIC MICHAL 73 HATVANI Marián KPPS SOBOLIČ Michal SPIDERS
19 HANDLOVSKY TICHOMIR 71 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE KLÚČIKOVÁ Dana SLOPAK
20 TOMAN VLADIMIR 68 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS TOMAN Vladimír SLOPAK
21 HOLBIK MICHAL 1 HOLBÍK Michal SLOVAKIA HOLBIK Patrik SLOVAKIA
22 SEMAN STANISLAV 1 SEMAN Stanislav SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
23 HAVRLENT MARIAN 1 BORKO Peter KLAP HAVRLENT Marián HOHENLOHE
24 RYBAR ALOJZ 1 IZSO Roman SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK
25 DURBAK PETER 1 DURBÁK Peter SLOVAKIA DURBÁKOVÁ Zuzana SLOVAKIA
26 STRBA ANTON 1 ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
27 ZEMANEC LUBOMIR 1 SIAŽIK Vladimír JEWEL ZEMANEC Ľubomír JEWEL
28 BOHDAN DENIS 1 BOHDAN Denis PAF MIGROVÁ Danka PAF
29 KANKARA MATEJ 1 KANKARA Matej SPIDERS LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE
30 BOSAK JARO 1 BOSÁK Jaro SLOVAKIA MINÁRIK Norbert SLOVAKIA
31 SEBENOVA ALEXANDRA 1 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
32 MELUS DANIEL 1 MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
33 ZAVADZANOVA LUCIA 1 LONČÍKOVÁ Emília PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
34 HORVATHOVA NEVENKA 1 HORVÁTH Marek KPPS HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
35 HATVANI ALEXANDER 1 HATVANI Alexander KPPS POPLUHÁR Peter SLOVAKIA
36 LAZAROVA JANA 1 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE LAZAROVÁ Jana CASSOVIA
37 SZABO MILAN 1 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK SZABO Milan KPPS
38 KASKA PAVEL 1 HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS
39 MELICHER JULIUS 1 MELICHER Július SLOVAKIA NOSKAJ Igor SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Voľní hráči SFP

Systém turnaja

Swiss + KO

Celkový počet kôl
8

Počet kôl Swiss
4
Počet ihrísk
19
Počet nehrajúcich tímov
1

Počet tímov v KO
16 tímov
Počet kôl KO
4
Postup do KO
0 prehier: 3
1 prehra: 10
2 prehry: 3 ( 20 % )

Swiss bez KO

Celkový počet kôl

Počet kôl Swiss
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov

Skupiny každý s každým

Celkový počet kôl
9

Počet kôl v skupinách
5
Počet ihrísk
16
Počet nehrajúcich tímov
7
Počet skupín
8
Skupiny
3-členné: 0
4-členné: 1
5-členné: 7
6-členné: 0

Počet tímov v KO
16 tímov
Počet kôl KO
4

Skupiny na dve prehry

Celkový počet kôl

Počet kôl v skupinách
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov
Počet skupín
Skupiny
3-členné:
4-členné:

Počet tímov v KO
Počet kôl KO

Jedlo

  • 68Menu A
  • 10Menu B