GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Malokarpatský pohár

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Farma pod Gaštankou, , Modra, SLOVAKIA
Dátum
2018-07-01
Prezentácia
do 08:30
Začiatok registrácie
2018-05-29 od 19:00
Koniec registrácie
2018-06-30 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
MOPED
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
28 / 28

Delegát SFP
Guštafík Stanislav
Hlavný Rozhodca
Gažo Richard

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 VOLARIK MICHAL 140 ADLER Juraj PRASK LAMPERT Martin CAP VOLÁRIK Michal CAP
2 STANO MICHAL 112 ŠTRBA Marek SPIDERS STANO Michal HOHENLOHE RAKONCZA Roman LABOULE
3 DUBAN JAN 98 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE MACH Juraj MOPED DUBAN Ján LABOULE
4 LANCARIC DUSAN 84 VALENT Juraj CAP GAZDÍK Ján CAP LANČARIČ Dušan PRASK
5 KRCHNAKOVA ETELA 77 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP GUŠTAFÍK Jozef MOPED VARGOVÁ Daniela KPPS
6 KRALOVIC RICHARD 70 KRALOVIČ Richard LABOULE FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA ZÁMEČNÍK Marek SLOVAKIA
7 KREKACOVA IRENA 63 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK HAVRLENT Marián HOHENLOHE MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
8 STARKBAUEROVA MARIA 56 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
9 KRAJCOVICOVA KATARINA 53 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP KRAJČOVIČ Matej CAP ŠTRBA Anton SPIDERS
10 MENDEL MARTIN 49 MENDELOVÁ Katarína SLOVAKIA MENDEL Andrej SLOVAKIA MENDEL Martin SLOVAKIA
11 FILOVA MARCELA 46 KLUČARIK Karol SPIDERS FILOVÁ Marcela HOHENLOHE GEMEL Ján SLOVAKIA
12 GEMAINEROVA KRISTINA 42 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS BEZÁK Vladimír LABOULE
13 JURAN IGOR 39 JURAN Igor LABOULE ADAMIČKA Jozef LABOULE SLAMENÁ Katarína MOPED
14 GUSTAFIK STANISLAV 35 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED PAPP Peter MOPED CHALAMA Roman MOPED
15 BLEHO TOMAS 1 BLEHO Peter SLOVAKIA BLEHO Tomáš KPPS PACKA Peter SLOVAKIA
16 DVORNICKA LUBICA 1 DVORNICKÁ Ľubica KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP HOTOVA Halka SLOVAKIA
17 SEBENOVA ALEXANDRA 1 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP
18 TOTH ROBERT 1 TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS ČERNÁK Miroslav KPPS
19 DUBANOVA LENKA 1 DUBANOVÁ Lenka MOPED ROSIAR Pavol MOPED MIŠKOVSKÁ Romana SLOVAKIA
20 SKORUPA MILAN 1 KLÚČIKOVÁ Dana CAP ŠKORUPA Milan HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE
21 KARCOLOVA MIRIAM 1 KARCOLOVÁ Miriam PAF LONČÍKOVÁ Emília PAF BOHDAN Denis PAF
22 BAKYTA MICHAL 1 CHYBA Miloš LABOULE BAKYTA Radovan SPIDERS BAKYTA Michal SPIDERS
23 WHITWORTH OLGA 1 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
24 DURCOVA SONA 1 DURCOVÁ Soňa SLOVAKIA HERDOVÁ Oľga SLOVAKIA ŠTELMACHOVIČOVÁ Lídia SLOVAKIA
25 KOZAK DUSAN 1 KOZÁK Dušan SLOVAKIA MRÁZ František SLOVAKIA ŠEBO Ľudovít SLOVAKIA
26 KOSNAR VLADIMIR 1 KOŠNÁR Vladimír SLOVAKIA ROVENSKÝ Jaroslav SLOVAKIA MRÁZ Vincenc SLOVAKIA
27 JURANOVA ANDREA 1 JURANOVÁ Andrea MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED NOSKOVIČ František LABOULE
28 MOTACKOVA ZUZANA 1 ZELENAY Ivan SLOVAKIA MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED GAŽO Richard MOPED

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
MOPED 12 63 % 14 %
CAP 9 47 % 11 %
LABOULE 9 38 % 11 %
HOHENLOHE 8 50 % 10 %
SPIDERS 8 36 % 10 %
KPPS 6 25 % 7 %
KLAP 5 38 % 6 %
PAF 3 18 % 4 %
PRASK 2 15 % 2 %
SLOPAK 2 10 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
GULIVER 0 0 % 0 %
JEWEL 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
4 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
5 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
6 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
8 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
9 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
11 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
13 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
14 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
18 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
19 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
20 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
21 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
23 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
25 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
26 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
29 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
30 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
33 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
34 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
35 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
36 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
37 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
38 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
40 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
44 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA F NORMAL 5
46 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
47 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
48 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
49 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
53 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
54 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
56 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
61 ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK M VETERAN 3
62 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
63 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
64 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
69 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
70 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
73 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
74 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
75 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
79 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
80 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
81 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
82 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
87 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
92 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
93 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
95 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
96 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
98 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
101 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
103 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
104 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
105 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
106 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
107 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
109 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
112 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
113 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
114 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
115 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
116 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
118 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
120 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
121 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
122 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
123 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
124 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
126 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
128 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
129 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
130 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
131 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
132 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
133 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
134 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
135 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
138 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
139 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
140 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
141 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
142 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
143 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
144 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
145 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
146 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
147 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
149 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
150 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
151 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
152 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
153 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
155 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
156 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
157 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
160 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
161 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
162 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
163 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
164 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
165 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
166 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
167 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
168 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
169 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
171 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
172 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
173 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
174 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
175 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
176 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
177 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
178 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
179 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
180 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
181 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
182 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
183 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
185 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
186 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
187 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
188 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
189 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
191 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
192 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
193 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
194 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
195 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
196 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
197 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
198 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
199 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
200 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
202 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
203 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
204 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
205 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
206 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
207 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
208 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
209 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
210 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
212 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
213 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
214 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
215 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
216 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
217 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
218 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
219 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
220 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
223 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
224 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
225 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
226 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
227 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
228 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
229 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
231 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
232 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
233 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
234 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
235 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
236 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
237 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
238 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
239 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
240 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
241 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
242 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
243 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
244 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
245 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
246 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
247 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
248 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
249 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
250 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
251 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
252 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
253 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
254 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
255 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
256 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
257 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
258 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
259 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
260 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
263 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
264 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
265 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
266 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
267 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
268 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
269 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
270 BARTKO Jozef Jr. CASSOVIA M NORMAL 530
271 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
272 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
273 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
274 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557
275 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 3 14 0 16 4 4 + 10 + 2
Swiss + 4KO 6 4 14 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 14 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 12 4 8 4 + 4 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO