GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

á la campagne

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Farma pod Gaštankou, , Modra, SLOVAKIA
Dátum
2018-05-06
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2018-04-18 od 19:00
Koniec registrácie
2018-05-06 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Skupiny KK + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 9 €
Organizátor
LA BOULE & MOPED
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
32 / 32
Poznámky
GPS: 48.3387728, 17.291539

Delegát SFP
Guštafík Stanislav
Hlavný Rozhodca
Krchňáková Etela
Pomocný rozhodca
Štrba Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 STANO MICHAL 160 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS STANO Michal HOHENLOHE
2 STRBA ANTON 128 ŠTRBA Anton SPIDERS KRAJČOVIČ Matej CAP
3 GUSTAFIK STANISLAV 112 CHALAMA Roman MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED
4 CHYBA MILOS 96 CHYBA Miloš LABOULE BEZÁK Vladimír LABOULE
5-6 KRCHNAKOVA ETELA 84 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP ŠTRBA Marek SPIDERS
5-6 DUBAN JAN 84 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE DUBAN Ján LABOULE
7-8 KRAJCOVICOVA KATARINA 68 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP ADAMIČKA Jozef LABOULE
7-8 KRALOVIC RICHARD 68 KRALOVIČ Richard LABOULE FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA
9-11 MELIS PETER 56 MELIŠ Peter LABOULE MELIŠOVÁ Hanka SLOVAKIA
9-11 PAPP PETER 56 PAPP Peter MOPED PÁSZTOR Ernest LABOULE
9-11 HALAS ALEXEJ 56 HALAS Alexej PAF MATULA Radovan SLOPAK
12-16 KREKACOVA IRENA 40 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK WHITWORTH Oľga SPIDERS
12-16 TOMKO JAN 40 TOMKO Ján HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
12-16 RAKONCZA ROMAN 40 JURAN Igor LABOULE RAKONCZA Roman LABOULE
12-16 DAUCIKOVA IVANA 40 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER SNOPOVÁ Martina SPIDERS
12-16 MAJERCIK ANTON 40 MAJERČÍK Anton GULIVER MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER
17-24 KADLECIKOVA IVICA 1 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL BORKO Peter KLAP
17-24 HAVRLENT MARIAN 1 SLAMENÁ Katarína MOPED HAVRLENT Marián HOHENLOHE
17-24 FRATRICOVA ANDREA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP
17-24 RYSKA ST DANIEL 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
17-24 MOTACKOVA ZUZANA 1 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED ZELENAY Ivan SLOVAKIA
17-24 MENGEROVA HANA 1 MENGEROVÁ Hana SLOVAKIA UFNÁR Alžbeta SLOVAKIA
17-24 BAUMGARTNER JULIEN 1 PAILLARD Sven SWITZERLAND BAUMGARTNER Julien FRANCE
17-24 PIRSELOVA GRETA 1 ŽUFKOVÁ Patrícia SLOVAKIA PIRŠELOVÁ Gréta SLOVAKIA
25-32 MACH JURAJ 1 MACH Juraj MOPED GLOZNEK Oskar MOPED
25-32 MESIARIKOVA LUDMILA 1 WAGNEROVÁ Rita KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
25-32 DURCOVA SONA 1 HERDOVÁ Oľga SLOVAKIA DURCOVÁ Soňa SLOVAKIA
25-32 BACE VLADIMIR 1 VALČO Marek Ondrej SLOVAKIA BAČE Vladimír SLOVAKIA
25-32 SEBENOVA HANA 1 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP ŠEBEŇOVÁ Stanislava SLOVAKIA
25-32 KOBLISKA DANIEL 1 KOBLIŠKA Daniel SLOVAKIA ŠIMONOVIČ Ján SLOVAKIA
25-32 BELLA FILIP 1 BELLA Filip SLOVAKIA BELLA Jan SLOVAKIA
25-32 HARTL JURAJ 1 ROSINA Roman SLOVAKIA HARTL Juraj SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
LABOULE 10 42 % 16 %
MOPED 9 47 % 14 %
KLAP 5 38 % 8 %
HOHENLOHE 5 31 % 8 %
SPIDERS 5 23 % 8 %
GULIVER 3 33 % 5 %
CAP 3 16 % 5 %
SLOPAK 2 10 % 3 %
JEWEL 1 8 % 2 %
PAF 1 6 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
KPPS 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
4 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
5 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
6 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
8 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
10 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
12 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
13 KARACSONY Jozef SLOPAK M VETERAN 402
14 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
17 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
18 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
20 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
21 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
22 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
23 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
24 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
25 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
26 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
27 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
28 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
30 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
32 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
35 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA F NORMAL 5
36 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
37 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
39 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
40 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
41 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
44 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
45 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
47 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
50 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
52 ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK M VETERAN 3
53 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
54 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
55 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
56 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
57 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
59 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
60 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
61 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
62 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
63 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
64 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
65 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
66 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
67 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
68 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
69 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
70 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
71 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
72 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
77 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
78 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
79 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
81 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
82 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
83 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
85 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
89 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
93 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
94 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
99 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
101 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
104 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
105 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
106 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
109 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
110 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
111 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
113 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
114 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
115 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
116 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
117 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
118 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
119 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
121 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
122 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
123 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
125 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
128 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
129 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
130 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
131 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
132 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
133 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
134 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
135 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
136 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
137 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
139 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
140 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
141 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
142 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
143 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
146 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
147 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
148 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
149 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
151 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
152 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
153 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
154 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
156 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
157 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
158 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
162 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
163 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
164 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
165 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
166 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
168 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
169 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
170 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
171 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
172 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
173 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
174 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
175 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
176 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
177 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
181 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
182 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
183 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
184 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
185 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
186 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
187 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
188 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
189 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
190 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
191 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
192 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
193 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
194 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
195 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
196 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
197 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
198 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
199 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
200 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
201 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
202 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
204 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
205 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
206 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
207 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
208 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
210 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
211 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
212 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
213 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
214 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
215 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
216 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
218 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
219 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
220 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
221 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
222 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
223 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
224 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
225 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
226 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
227 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
228 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
231 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
232 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
233 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
234 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
235 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
236 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
237 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
238 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
239 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
240 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
241 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
242 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
243 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
244 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
245 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
246 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
247 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
248 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
249 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
250 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
251 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
252 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
253 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
254 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
255 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
256 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
257 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
260 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
261 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
262 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
263 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
264 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
265 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
266 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
267 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
268 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
269 BARTKO Jozef Jr. CASSOVIA M NORMAL 530
270 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
271 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
272 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
273 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
274 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557
275 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 3 16 0 16 4 4 + 12 + 0
Swiss + 4KO 6 4 16 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 16 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 16 0 8 0 + 8 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO