Základné informácie : HOHENLOHE Cup

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2017-08-12
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2017-07-11 od 19:00
Koniec registrácie
2017-08-11 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO ( 3 kolá + 16 KO )
Štartovné
S licenciou: 8 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 4 €
Organizátor
HOHENLOHE
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
30 / 30
Poznámky
V CENE ŠTARTOVNÉHO : RAŇAJKY, OBED A PEKNÉ CENY
BUDE AJ B TURNAJ
Delegát SFP
Fratrič Peter
Rozhodca SFP
Fratrič Andrej

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 STANO MICHAL 150 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
2 KRCHNAKOVA ETELA 120 KRCHŇÁKOVÁ Etela SLOPAK LAZAROVÁ Jana CASSOVIA
3 ZEMANEC LUBOMIR 105 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE ZEMANEC Ľubomír JEWEL
4 KARACSONY JOZEF 90 KARACSONY Jozef SLOPAK SOBOLIČ Milan SPIDERS
5 PULMAN RUDOLF 83 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE PULMAN Rudolf SPIDERS
6 SEBENA PATRIK 75 ŠEBEŇA Patrik CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
7 GAJDOSOVA KATARINA 68 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
8 SZABO MILAN 60 SZABO Milan KPPS ŠTRBA Marek SPIDERS
9 FRATRIC PETER 56 FRATRIČ Peter HOHENLOHE TOMKA Lukáš CAP
10 FRATRIC ANDREJ 53 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE TOMAN Vladimír SLOPAK
11 STARKBAUEROVA MARIA 49 HAVRLENT Marián HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
12 STOWASSEROVA VANDA 45 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
13 CERNAK MIROSLAV 41 ČERNÁK Miroslav KPPS TOTH Robert KPPS
14 JAJCAJOVA MARIA 38 IZSO Roman SLOPAK JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK
15 SKORUPA MILAN 34 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE
16 BAUMGARTNER JULIEN 1 BAUMGARTNER Julien FRANCE PAILLARD Sven SWITZERLAND
17 RAKONCZA ROMAN 1 RAKONCZA Roman SLOVAKIA ZÁMEČNÍK Marek SLOVAKIA
18 FRATRICOVA ANDREA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
19 MORAVSKY LADISLAV 1 MORAVSKÝ Ladislav MOPED ORSZÁGH Juraj MOPED
20 GAZO RICHARD 1 GAŽO Richard MOPED ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
21 KANKARA MATEJ 1 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE KANKARA Matej SPIDERS
22 PITONAK MARTIN 1 BAKYTA Michal SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
23 MACH JURAJ 1 JURAN Igor LABOULE MACH Juraj MOPED
24 LAMPERT MARTIN 1 LAMPERT Martin CAP SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS
25 VOLARIK JOZEF 1 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
26 MELUS DANIEL 1 MELUŠ Daniel KPPS PACKA Peter SLOVAKIA
27 KRALOVIC RICHARD 1 KRALOVIČ Richard SLOVAKIA PISOŇOVÁ Zuzana SLOVAKIA
28 MEDVECKA VERONIKA 1 MASARYK Radovan SLOVAKIA MEDVECKÁ Veronika MOPED
29 HOTOVA HALKA 1 HOTOVA Halka SLOVAKIA MÄSIARIKOVÁ Ľudmila SLOVAKIA
30 DUBAN JAN 1 BEZÁK Vladimír LABOULE DUBAN Ján LABOULE

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Voľní hráči SFP

Systém turnaja

Swiss + KO

Celkový počet kôl
7

Počet kôl Swiss
3
Počet ihrísk
15
Počet nehrajúcich tímov
0

Počet tímov v KO
16 tímov
Počet kôl KO
4
Postup do KO
0 prehier: 4
1 prehra: 12
2 prehry: 0 ( 0 % )

Swiss bez KO

Celkový počet kôl

Počet kôl Swiss
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov

Skupiny každý s každým

Celkový počet kôl
7

Počet kôl v skupinách
3
Počet ihrísk
14
Počet nehrajúcich tímov
2
Počet skupín
8
Skupiny
3-členné: 2
4-členné: 6
5-členné: 0
6-členné: 0

Počet tímov v KO
16 tímov
Počet kôl KO
4

Skupiny na dve prehry

Celkový počet kôl

Počet kôl v skupinách
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov
Počet skupín
Skupiny
3-členné:
4-členné:

Počet tímov v KO
Počet kôl KO