Základné informácie : MSR 3X3 MUŽI

Kategória
Majstrovstvá SR
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2017-05-13
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2017-03-29 od 19:00
Koniec registrácie
2017-05-05 do 23:59
Typ
3-4 MSR trojíc
Systém
Systém MSR
Štartovné
S licenciou: 8 €
Junior: 8 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
19 / 19
Delegát SFP
Šúry Peter
Rozhodca SFP
Kankara Matej
Rozhodca SFP
Šúry Peter

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SEBENA PATRIK 475 LANČARIČ Dušan PRASK SEDLÁČEK Peter CAP ŠEBEŇA Patrik CAP VALENT Juraj CAP
2 TOMAN VLADIMIR 380 MELUŠ Daniel KPPS ŠÚRY Peter KPPS TOMAN Vladimír SLOPAK
3 FRATRIC PETER 335 FRATRIČ Peter HOHENLOHE SOBOLIČ Marek SPIDERS STANO Michal HOHENLOHE SÝKORA Dávid KPPS
4 LUDVIK DOMINIK 285 BODNÁR Erik ŽILPEK HROTEK Daniel ŽILPEK ĽUDVIK Dominik ŽILPEK RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK
5 -8 LAMPERT MARTIN 225 LAMPERT Martin CAP ŠEVČEK Martin CAP TOMKA Lukáš CAP VOLÁRIK Michal CAP
5 -8 KARACSONY JOZEF 225 IZSO Roman SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
5 -8 FRATRIC ANDREJ 225 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE MATULÍK Jaroslav CAP SZABO Milan KPPS ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
5 -8 VOLARIK JOZEF 225 ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBA Marek SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
9 -12 SEMAN STANISLAV 5 ČÍK Marián JEWEL SEMAN Stanislav SLOPAK ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK VOLČEK Igor SLOPAK
9 -12 KANKARA MATEJ 5 GAŽO Richard MOPED KANKARA Matej SPIDERS VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA
9 -12 DUBAN JAN 5 DUBAN Ján LABOULE GLOZNEK Oskar MOPED MACH Juraj MOPED ŽÁK Martin LABOULE
9 -12 VOJTEK MILAN 5 KELEMEN Jozef NOVOKER TOMKO Ján HOHENLOHE VOJTEK Milan NOVOKER
13 -16 DZURIK MICHAL 5 DZÚRIK Michal LABOULE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE MELIŠ Peter LABOULE
13 -16 BLEHO TOMAS 5 BILIK Juraj KPPS BLEHO Tomáš KPPS HATVANI Marián KPPS SÝKORA Tomáš KPPS
13 -16 PITONAK MARTIN 5 BAKYTA Michal SPIDERS BAKYTA Radovan SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
13 -16 CHALAMA ROMAN 5 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED CHALAMA Roman MOPED PAPP Peter MOPED
17 PULMAN RUDOLF 5 PULMAN Rudolf SPIDERS SOBOLIČ Michal SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS SROGONČÍK Ján SPIDERS
18 CERNAK MIROSLAV 5 ČERNÁK Miroslav KPPS HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS TOTH Robert KPPS
19 ZAVACKY MIRON 5 BEZÁK Vladimír LABOULE HAVRLENT Marián HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Voľní hráči SFP

Jedlo

  • 61Menu A
  • 7Menu B