Základné informácie : Gabčík 2017

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Liečebný dom, Aphrodite, Rajecké Teplice, SLOVAKIA
Dátum
2017-07-22
Prezentácia
do 09:15
Začiatok registrácie
2017-06-25 od 19:00
Koniec registrácie
2017-07-20 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO ( 3 kolá + 16 KO )
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 4 €
Organizátor
PREMIER
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
27 / 27
Poznámky
On-line priebeh turnaja
Delegát SFP
Sobolič Marek
Rozhodca SFP
Kankara Matej
Rozhodca SFP
Sobolič Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 FRATRIC PETER 135 FRATRIČ Peter HOHENLOHE LANČARIČ Dušan PRASK
2 GRZEGORZAK JULIA 108 GRZEGORZAK Julia POLAND ŻŁOBIŃSKI Maciej POLAND
3 VOLARIK MICHAL 95 ŠTRBA Marek SPIDERS VOLÁRIK Michal CAP
4 MARTIN DORUSINEC 81 DORUŠINEC Martin SLOVAKIA ŠALAGA Pavol SLOVAKIA
5 KARCOLOVA MIRIAM 74 KARCOLOVÁ Klára PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF
6 KRCHNAKOVA ETELA 68 BIEL Bogus POLAND KRCHŇÁKOVÁ Etela SLOPAK
7 SOBOLIC MAREK 61 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS SOBOLIČ Marek SPIDERS
8 TOMKA LUKAS 54 TOMAN Vladimír SLOPAK TOMKA Lukáš CAP
9 PULMAN RUDOLF 51 PULMAN Rudolf SPIDERS TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
10 KANKARA MATEJ 47 BELLOVÁ Simona ŽILPEK KANKARA Matej SPIDERS
11 SZABO MILAN 44 SÝKORA Dávid KPPS SZABO Milan KPPS
12 STRBA ANTON 41 STASICA Wieslaw POLAND ŠTRBA Anton SPIDERS
13 KOLENCIK MARIAN 37 KOLENČÍK Marián SLOVAKIA ZÁPOTOČNÝ Ľubomír SLOVAKIA
14 FABIAN VLADIMIR 34 FABIAN Vladimír PAF RITOMSKÝ Miroslav SLOVAKIA
15 SEVCIK JAROSLAV 1 ŠEVČÍK Jaroslav CZECH REPUBLIC VAJČOVEC Kamil CZECH REPUBLIC
16 SOBOLIC MILAN 1 KLUČARIK Karol SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
17 GEMAINEROVA KRISTINA 1 BEZÁK Vladimír LABOULE GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE
18 BALAJ BRANISLAV 1 BALAJ Branislav PREMIER GRÚĽA Andrej PREMIER
19 SVECOVA SONA 1 LONČÍKOVÁ Emília PAF ŠVECOVÁ Soňa PAF
20 HANDLOVSKY TICHOMIR 1 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
21 WHITHWORTH IAN 1 WHITHWORTH Ian NEW ZEALAND WHITHWORTH Ján NEW ZEALAND
22 MIGROVA DANKA 1 MIGROVÁ Danka PAF PETROVIČ Ján PAF
23 KLOCANKA JAROSLAV 1 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA MAGURA Martin ŠÍRAVA
24 ZAVADZANOVA LUCIA 1 BEREŠ Juraj PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
25 STRBOVA MARIA 1 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
26 ZAMECNIK LUBOR 1 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER ZÁMEČNÍKOVÁ Kamila SLOVAKIA
27 JURANOVA ANDREA 1 JURANOVÁ Andrea MOPED ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Voľní hráči SFP

Systém turnaja

Swiss + KO

Celkový počet kôl
7

Počet kôl Swiss
3
Počet ihrísk
13
Počet nehrajúcich tímov
1

Počet tímov v KO
16 tímov
Počet kôl KO
4
Postup do KO
0 prehier: 4
1 prehra: 10
2 prehry: 2 ( 20 % )

Swiss bez KO

Celkový počet kôl

Počet kôl Swiss
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov

Skupiny každý s každým

Celkový počet kôl
7

Počet kôl v skupinách
3
Počet ihrísk
11
Počet nehrajúcich tímov
5
Počet skupín
8
Skupiny
3-členné: 5
4-členné: 3
5-členné: 0
6-členné: 0

Počet tímov v KO
16 tímov
Počet kôl KO
4

Skupiny na dve prehry

Celkový počet kôl

Počet kôl v skupinách
Počet ihrísk
Počet nehrajúcich tímov
Počet skupín
Skupiny
3-členné:
4-členné:

Počet tímov v KO
Počet kôl KO