GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Slovak OPEN

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Sobodrom, Komenského 27, Pezinok, SLOVAKIA
Dátum
2018-04-28
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2018-03-01 od 19:00
Koniec registrácie
2018-04-25 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
SPIDERS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
47 / 47
Poznámky
On-line priebeh turnaja

Delegát SFP
Sobolič Marek
Hlavný Rozhodca
Štrba Marek
Pomocný rozhodca
Sobolič Marek
Pomocný rozhodca
Kankara Matej

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 VOLARIK MICHAL 282 ŠEBEŇA Patrik CAP VOLÁRIK Michal CAP
2 NEMCEKOVA SLAVKA 235 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER BAKYTA Radovan SPIDERS
3-4 FRATRIC PETER 200 FRATRIČ Peter HOHENLOHE LAMPERT Martin CAP
3-4 RAKONCZA ROMAN 200 FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA RAKONCZA Roman LABOULE
5 STANO MICHAL 176 KANKARA Matej SPIDERS STANO Michal HOHENLOHE
6 KARACSONY JOZEF 165 KARACSONY Jozef SLOPAK PULMAN Rudolf SPIDERS
7 DZURIK MICHAL 153 DZÚRIK Michal LABOULE MELIŠ Peter LABOULE
8 LANCARIC DUSAN 141 LANČARIČ Dušan PRASK MICHALKA Vladimír GULIVER
9 SOBOLIC MILAN 135 SOBOLIČ Milan SPIDERS BLEHO Tomáš KPPS
10 KRCHNAKOVA ETELA 129 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP LAZAROVÁ Jana CASSOVIA
11 KREKACOVA IRENA 123 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK
12 HANDLOVSKY TICHOMIR 118 KLÚČIKOVÁ Dana CAP HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
13 CIKOVA ZDENKA 112 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK
14 KADLECIKOVA IVICA 106 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE
15 KELEMEN JOZEF 100 KELEMEN Jozef NOVOKER KELEMEN Kristian NOVOKER
16 JURAN IGOR 94 JURAN Igor LABOULE ADAMIČKA Jozef LABOULE
17 STRBA ANTON 91 ŠTRBA Anton SPIDERS SNOPOVÁ Martina SPIDERS
18 STOWASSEROVA VANDA 88 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE ŠIMKOVÁ Mária KLAP
19 SOBOLIC MICHAL 85 PITOŇÁK Martin SPIDERS SOBOLIČ Michal SPIDERS
20 BAUMGARTNER JULIEN 82 PAILLARD Sven SWITZERLAND BAUMGARTNER Julien FRANCE
21 VOJTEK MILAN 79 VOJTEK Milan NOVOKER SACHER Richard NOVOKER
22 SZABO MILAN 76 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK SZABO Milan KPPS
23 SOBOLIC MAREK 74 SOBOLIČ Marek SPIDERS KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
24 MELUS DANIEL 71 TÓTH Róbert KPPS MELUŠ Daniel KPPS
25 WHITWORTH OLGA 1 WHITWORTH Oľga SPIDERS HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
26 DUBAN JAN 1 DUBAN Ján LABOULE BARČÍKOVÁ Milada LABOULE
27 HAGEROVA LUCIA 1 BAKYTA Michal SPIDERS HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS
28 SZILVASIOVA ALENA 1 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
29 STRBA MAREK 1 ŠTRBA Marek SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
30 DEJAILLES GUIJOM 1 MARCOUX Gregory FRANCE DEJAILLES Guijom FRANCE
31 ALTANGEREL BAYARSAIKHAN 1 STIERANKA Ivan SLOVAKIA ALTANGEREL Bayarsaikhan MONGOLIA
32 MESIARIKOVA LUDMILA 1 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP PISKLOVÁ Renáta KLAP
33 MELUSOVA ZUZANA 1 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER
34 GAJDOSOVA KATARINA 1 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
35 GOCALOVA KATARINA 1 GOCALOVÁ Katarína KLAP DVORNICKÁ Ľubica KLAP
36 SKORUPA MILAN 1 TOMKO Ján HOHENLOHE ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
37 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
38 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
39 VOLARIK JOZEF 1 BEZÁK Vladimír LABOULE VOLÁRIK Jozef SPIDERS
40 SEMAN STANISLAV 1 SEMAN Stanislav SLOPAK FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
41 MATULA RADOVAN 1 MATULA Radovan SLOPAK VALČO Marek Ondrej SLOVAKIA
42 SEBENOVA ALEXANDRA 1 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS
43 GEMEL JAN 1 HULMAN Ľubomír SLOVAKIA GEMEL Ján SLOVAKIA
44 BECIR GASHI 1 RÓŽA Rudolf SLOVAKIA BEČIR Gashi SLOVAKIA
45 KLUCARIK KAROL 1 KLUČARIK Karol SPIDERS HRIVNÁK Juraj SPIDERS
46 MAZANIKOVA ANTONIA 1 WAGNEROVÁ Rita KLAP MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP
47 HALAS ALEXEJ 1 HALAS Alexej PAF BELLA Filip SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SPIDERS 18 82 % 19 %
HOHENLOHE 11 69 % 12 %
KLAP 9 69 % 10 %
KPPS 8 33 % 9 %
LABOULE 8 33 % 9 %
CAP 7 37 % 7 %
SLOPAK 7 35 % 7 %
NOVOKER 6 60 % 6 %
JEWEL 2 17 % 2 %
GULIVER 1 11 % 1 %
PRASK 1 8 % 1 %
CASSOVIA 1 6 % 1 %
PAF 1 6 % 1 %
ŽILPEK 1 5 % 1 %
MOPED 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
5 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
9 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
12 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
20 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
34 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
36 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
40 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
45 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
47 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
48 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
52 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
53 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
55 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
57 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
62 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
63 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
65 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
70 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
71 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
74 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
75 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
78 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
81 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
87 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
89 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
91 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
92 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
93 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
95 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
96 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
98 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
100 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
101 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
103 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
105 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
106 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
107 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
109 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
110 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
111 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
112 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
113 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
114 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
115 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
116 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
117 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
118 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
120 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
121 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
122 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
123 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
124 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
125 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
126 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
127 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
128 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
129 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
131 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
132 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
133 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
134 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
136 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
138 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
139 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
140 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
141 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
142 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
143 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
145 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
146 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
147 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
148 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
149 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
150 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
152 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
153 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
155 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
156 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
157 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
158 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
159 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
160 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
161 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
162 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
164 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
165 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
166 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
167 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
168 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
169 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
170 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
171 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
173 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
174 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
175 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
176 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
177 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
178 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
181 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
182 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
183 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
184 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
185 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
186 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
187 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
188 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
189 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
190 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
191 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
192 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
193 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
194 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
195 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
196 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
199 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
200 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
201 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
202 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
204 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
205 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
206 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
207 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
208 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
209 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
210 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
211 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
212 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
213 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
214 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
215 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
216 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
217 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
218 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
219 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
220 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
221 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
222 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
223 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
224 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
225 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
226 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
227 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
228 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
229 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
230 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
231 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
232 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
233 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
234 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
235 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
236 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
237 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
238 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
239 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
240 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
241 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
242 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
243 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
244 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
245 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
246 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
247 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
248 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
249 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
250 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
251 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
252 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
253 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
254 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
255 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
256 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
257 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
258 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
259 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
260 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
263 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
264 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
265 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
266 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
267 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
268 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
269 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
270 BARTKO Jozef Jr. CASSOVIA M NORMAL 530
271 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
272 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
273 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
274 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557
275 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 23 1 32 5 6 + 18 + 8
Swiss + 4KO 7 5 23 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 23 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 23 1 8 0 + 0 + 1 + 7 16 4
Skupiny na dve prehry + KO