Základné informácie : SLK 2015

Kategória
Slovenská liga klubov
Miesto
Sobodrom, Komenského 27, Pezinok, SLOVAKIA
Dátum
2015-09-12
Prezentácia
do 10:00
Koniec registrácie
2015-07-17 do 23:59
Typ
6-8 SFP Liga
Štartovné
Organizátor
SPIDERS
Počet tímov
3 / 10
Poznámky
Finále SLK 2015 odohrali kluby Hohenlohe Bratislava, Spiders Pezinok a Žilpek Žilina.
Body sú pridelené iba hráčom klubu, ktorý postúpil do finálového kola

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SPIDERS 120 PITOŇÁK Martin SPIDERS SNOPOVÁ Martina SPIDERS SOBOLIČ Marek SPIDERS SOBOLIČ Michal SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS SROGONČÍK Ján SPIDERS
2 ZILPEK 90 BELLOVÁ Simona ŽILPEK BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK BODNÁR Erik ŽILPEK HROTEK Daniel ŽILPEK ĽUDVIK Dominik ŽILPEK RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK ŠURIN Igor ŽILPEK
3 HOHENLOHE 75 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE FRATRIČ Peter HOHENLOHE GAŽO Richard HOHENLOHE GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE HAVRLENT Marián HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
4 -6 KPPS 3 BLEHO Tomáš KPPS ČERNÁK Miroslav KPPS MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS SÝKORA Dávid KPPS SÝKORA Tomáš KPPS SZABO Milan KPPS VARGOVÁ Daniela KPPS
4 -6 HOHENLOHE 3 BEREŠ Jozef JEWEL ČÍK Marián JEWEL ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL HANDLOVSKÝ Tichomír JEWEL SIAŽIK Vladimír JEWEL STANO Michal JEWEL ZEMANEC Ľubomír JEWEL
4 -6 NOVOKER 3 BEČIR Gashi NOVOKER ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER KELEMEN Jozef NOVOKER NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER TÖRÖK Ján NOVOKER VOJTEK Milan NOVOKER
7 -9 GULIVER 3 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER MAJOROŠ Zoltán GULIVER MICHALKA Vladimír GULIVER ŠKORUPA Milan GULIVER VODOVÁ Jana GULIVER
7 -9 LABOULE 3 ADAMIČKA Jozef LABOULE BARČÍKOVÁ Milada LABOULE DOKOUPIL Ladislav LABOULE DUBAN Ján LABOULE CHYBA Miloš LABOULE KLÚČIKOVÁ Dana LABOULE LANKAŠ Ivo LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE
7 -9 SIRAVA 3 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA KLOČANKA Peter ŠÍRAVA KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA MAGURA Martin ŠÍRAVA TOMKO Ján ŠÍRAVA TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA VAJDA Gejza ŠÍRAVA VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA
10 MOPED 3 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED DUBANOVÁ Lenka MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED CHALAMA Roman MOPED JURANOVÁ Andrea MOPED MACH Juraj MOPED MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Voľní hráči SFP