Základné informácie : SLK 2017

Kategória
Majstrovstvá SR & SLK
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2017-09-15
Prezentácia
do 08:30
Typ
6-8 SFP Liga
Štartovné
Organizátor
SFP
Počet tímov
11 / 11
Rozhodca SFP
Fratrič Andrej

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
LABOULE 0 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE DOKOUPIL Ladislav LABOULE DUBAN Ján LABOULE DZÚRIK Michal LABOULE LANKAŠ Ivo LABOULE MELIŠ Peter LABOULE NEORAL Miroslav LABOULE
SIRAVA 0 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA KLOČANKA Peter ŠÍRAVA KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA MAGURA Martin ŠÍRAVA TRČKA Radomír ŠÍRAVA TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA
1 HOHENLOHE 220 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE FRATRIČ Andrej HOHENLOHE FRATRIČ Peter HOHENLOHE GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE ŠKORUPA Milan HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE
2 ZILPEK 165 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK BODNÁR Erik ŽILPEK HROTEK Daniel ŽILPEK CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK ĽUDVIK Dominik ŽILPEK RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK ŠURIN Igor ŽILPEK
3 CASSOVIA 140 DZURUS Ladislav CASSOVIA DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA HORNIAK Jakub CASSOVIA HORNIAK Ľubomír CASSOVIA KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA LAZAROVÁ Jana CASSOVIA PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA SABOL Andrej CASSOVIA SABOL Patrik CASSOVIA VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA
5 -6 CAP 5 GAZDÍK Ján CAP LAMPERT Martin CAP MATULÍK Jaroslav CAP ŠEBEŇA Patrik CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP ŠEVČEK Martin CAP VALENT Juraj CAP VOLÁRIK Michal CAP
5 -6 SPIDERS 5 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS KANKARA Matej SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS SOBOLIČ Marek SPIDERS SOBOLIČ Michal SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS
7 -8 SLOPAK 5 IZSO Roman SLOPAK JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK KLÚČIKOVÁ Dana SLOPAK KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
7 -8 NOVOKER 5 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER KELEMEN Jozef NOVOKER KELEMEN Kristian NOVOKER NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER TÖRÖK Ján NOVOKER
9 -10 JEWEL 5 BIBEŇ Štefan JEWEL ČÍK Marián JEWEL KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL KAKAŠ Daniel JEWEL MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL SIAŽIK Vladimír JEWEL ŠLECHTA Patrik JEWEL ZEMANEC Ľubomír JEWEL
9 -10 PAF 5 BEREŠ Juraj PAF BOHDAN Denis PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF LONČÍK Patrik PAF LONČÍKOVÁ Emília PAF MIGROVÁ Danka PAF ŠVECOVÁ Soňa PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Voľní hráči SFP