GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

MSR 1X1 ŽENY

Kategória
Majstrovstvá SR & SLK
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2020-10-24
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2020-09-22 od 19:00
Koniec registrácie
2020-10-17 do 23:59
Typ
Jednotlivci / Single / Tête-à-Tête
Systém
Systém MSR ŽENY
Štartovné
S licenciou: 8 €
Junior: 8 €
Organizátor
HOHENLOHE
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
23 / 33
Poznámky
Predbežne obmedzený počet hráčov kvôli Covid-19.

Hlavný rozhodca
KANKARA Matej
Pomocný rozhodca
JURAN Igor
Pomocný rozhodca
ŠEVČEK Martin
Pomocný rozhodca
TOMKO Ján
Koordinátor
GUŠTAFÍK Stanislav
Jury
KANKARA Matej
Jury
ŠEVČEK Martin
Jury
STANO Michal
 

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 KLUCIKOVA DANA KLÚČIKOVÁ Dana CAP
2 STOWASSEROVA VANDA STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
3 KRAJCOVICOVA KATARINA KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
4 GEMAINEROVA KRISTINA GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE
5 NEMCEKOVA SLAVKA NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER
6 WHITWORTH OLGA WHITWORTH Oľga SPIDERS
7 KRCHNAKOVA ETELA KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
8 MERY JANETTE MÉRY Janette SLOPAK
9 JAJCAJOVA MARIA JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK
10 FILOVA MARCELA FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
11 KADLECIKOVA IVICA KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
12 VARGOVA DANIELA VARGOVÁ Daniela KPPS
13 SEBENOVA ALEXANDRA ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
14 KREKACOVA IRENA KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
15 FRATRICOVA ANDREA FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE
16 TOTHOVA MARIA TÓTHOVÁ Mária KPPS
17 PONGRACOVA EMMA PONGRÁCOVÁ Emma PRASK
18 MESIARIKOVA LUDMILA MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
19 PIRSELOVA GRETA PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC
20 PISKLOVA RENATA PISKLOVÁ Renáta KLAP
21 GOCALOVA KATARINA GOCALOVÁ Katarína KLAP
22 BERENYIOVA ANDREA BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE
23 MECIAROVA IVETA MEČIAROVÁ Iveta KPPS

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
HOHENLOHE 5 24 % 22 %
CAP 4 20 % 17 %
KLAP 3 21 % 13 %
KPPS 3 13 % 13 %
SLOPAK 3 13 % 13 %
JEWEL 1 9 % 4 %
NOVOKER 1 8 % 4 %
TURIEC 1 8 % 4 %
PRASK 1 6 % 4 %
SPIDERS 1 5 % 4 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
GULIVER 0 0 % 0 %
HARMONY 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
LABOULE 0 0 % 0 %
MOPED 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 23

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
16 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
21 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS F VETERAN 500
41 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
48 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
59 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
62 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
64 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
70 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
72 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
79 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
92 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
99 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
101 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
105 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
109 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
110 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
119 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
125 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
126 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
131 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
132 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
135 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
136 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
142 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
143 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
149 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
152 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
155 GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED F VETERAN 634
159 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
162 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
163 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F BENJAMIN 631
165 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F MINIM 633
170 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
172 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
176 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
175 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
179 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F BENJAMIN 618
178 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
181 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
187 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
194 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
196 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
199 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
215 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
208 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
207 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
220 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
289 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
281 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
226 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
295 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F JUNIOR 584
249 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
232 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
271 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
302 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F KADET 592
283 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
259 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
242 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
270 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
250 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
265 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
266 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F NORMAL 406
236 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
280 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
225 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
277 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
261 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
248 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
301 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F KADET 591
278 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC F JUNIOR 498
238 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
233 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
279 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
284 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
269 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
274 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
243 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
258 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
224 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33