GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

MSR 1X1 ŽENY

Kategória
Majstrovstvá SR & SLK
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2019-07-06
Prezentácia
do 08:30
Začiatok registrácie
2019-06-03 od 19:00
Koniec registrácie
2019-06-29 do 23:59
Typ
Jednotlivci / Single / Tête-à-Tête
Systém
Systém MSR ŽENY
Štartovné
S licenciou: 8 €
Junior: 8 €
Organizátor
NOVOKER
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
24 / 24

Hlavný rozhodca
MELUŠ Daniel
Pomocný rozhodca
ČERNÁK Miroslav
Koordinátor
MELUŠ Daniel
Jury
MELUŠ Daniel
Jury
SEKERÁKOVÁ Renata
Jury
SZABO Milan

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 GAJDOSOVA KATARINA GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP
2 STRBOVA MARIA ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
3 NEMCEKOVA SLAVKA NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER
4 FILOVA MARCELA FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
5-6 KRAJCOVICOVA KATARINA KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
5-6 GOCALOVA KATARINA GOCALOVÁ Katarína KLAP
7-8 KRCHNAKOVA ETELA KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
7-8 WHITWORTH OLGA WHITWORTH Oľga SPIDERS
9-10 LAZAROVA JANA LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE
9-10 LARISOVA KATARINA LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE
11-15 STOWASSEROVA VANDA STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
11-15 GEMAINEROVA KRISTINA GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE
11-15 BARCIKOVA MILADA BARČÍKOVÁ Milada LABOULE
11-15 MENGEROVA HANA MENGEROVÁ Hana SLOPAK
11-15 MERY JANETTE MÉRY Janette SLOPAK
16-20 FRATRICOVA ANDREA FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE
16-20 MECIAROVA IVETA MEČIAROVÁ Iveta KPPS
16-20 SEKERAKOVA RENATA SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER
16-20 WAGNEROVA RITA WAGNEROVÁ Rita KLAP
16-20 PISKLOVA RENATA PISKLOVÁ Renáta KLAP
21 SIMKOVA MARIA ŠIMKOVÁ Mária KLAP
22 DVORNICKA LUBICA DVORNICKÁ Ľubica KLAP
23 MAZANIKOVA ANTONIA MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP
24 PIRSELOVA GRETA PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KLAP 7 % 29 %
HOHENLOHE 6 30 % 25 %
NOVOKER 2 12 % 8 %
CAP 2 11 % 8 %
SLOPAK 2 8 % 8 %
SPIDERS 2 % 8 %
KPPS 1 5 % 4 %
LABOULE 1 4 % 4 %
ŽILPEK 1 % 4 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
GULIVER 0 0 % 0 %
GUĽOVÝ BLESK 0 0 % 0 %
HARMONY 0 0 % 0 %
JEWEL 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
MOPED 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PKP 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TONTONS 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 24

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
29 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
36 VARGOVÁ Daniela KPPS F NORMAL 455
40 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
44 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
48 KADLEČÍKOVÁ Ivica GUĽOVÝ BLESK F VETERAN 213
49 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
54 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F NORMAL 366
66 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
68 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
72 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
76 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
89 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
94 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
99 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
106 MIGROVÁ Danka TURIEC F VETERAN 202
118 KARCOLOVÁ Klára TURIEC F ESPOIRS 399
121 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
122 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
126 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
129 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
130 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
132 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
136 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela TURIEC F KADET 488
138 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
139 MESIARIKOVÁ Ľudmila GUĽOVÝ BLESK F VETERAN 532
142 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F VETERAN 237
150 GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED F VETERAN 634
151 KRIŠÁKOVÁ Beáta TONTONS F NORMAL 502
153 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F BENJAMIN 631
155 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F KADET 633
157 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE F NORMAL 629
162 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
164 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
168 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
169 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
175 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
176 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F BENJAMIN 618
180 ŠVECOVÁ Soňa TURIEC F VETERAN 203
181 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC F ESPOIRS 498
187 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
204 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
197 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
209 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
198 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
234 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
303 MOUGIN Adriana TONTONS F NORMAL 662
289 GAVORNÍKOVÁ Natália PKP F NORMAL 648
216 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
298 MASARYKOVA Helena TONTONS F VETERAN 657
250 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
260 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
325 VANBESELAERE GUTT Charlotte TONTONS F MINIM 684
214 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
281 ORTH Viera GUĽOVÝ BLESK F VETERAN 640
243 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
293 KOČIŠKOVÁ Janka ŠÍRAVA F KADET 652
285 ĎUROŠOVÁ Lea NOVOKER F MINIM 644
279 KOLLEROVÁ Magdaléna GUĽOVÝ BLESK F NORMAL 638
241 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
309 JUHÁSZOVA Emma TONTONS F MINIM 668
220 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
233 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
300 MORTREUX Isabelle TONTONS F MINIM 659
242 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
326 VANBESELAERE Annabelle TONTONS F BENJAMIN 685
215 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
228 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
282 KOČICOVÁ Katarína HARMONY F NORMAL 641
235 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
323 OROSZOVÁ Adriana TONTONS F NORMAL 682
259 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
283 DRAGANOVÁ Ľudmila LABELLE F NORMAL 642
280 VAŠINOVÁ Veronika GUĽOVÝ BLESK F NORMAL 639
224 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
252 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
314 MIHALÍKOVÁ Paula TONTONS F NORMAL 673
247 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397