GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

MSR 3X3 ŽENY

Kategória
Majstrovstvá SR & SLK
Miesto
Areál SIM, , Martin - Priekopa, SLOVAKIA
Dátum
2020-10-03
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2020-09-03 od 19:00
Koniec registrácie
2020-09-26 do 23:59
Typ
3-4 MSR trojíc
Systém
Systém MSR ŽENY
Štartovné
S licenciou: 8 €
Junior: 8 €
Organizátor
PAF
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
12

Hlavný rozhodca
KANKARA Matej
Pomocný rozhodca
JURAN Igor
Koordinátor
PAPP Peter
Jury
DORUŠINEC ŠALAGA Martin
Jury
JURAN Igor
Jury
KANKARA Matej
 

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 STOWASSEROVA VANDA STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
2 KLUCIKOVA DANA GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE KLÚČIKOVÁ Dana CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
3 NEMCEKOVA SLAVKA JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER
4 LAZAROVA JANA FILOVÁ Marcela HOHENLOHE KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE PONGRÁCOVÁ Emma PRASK
5 MERY JANETTE DVORNICKÁ Ľubica KLAP GOCALOVÁ Katarína KLAP KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK MÉRY Janette SLOPAK
6 SZILVASIOVA ALENA FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE VODOVÁ Jana GULIVER
7 VARGOVA DANIELA MELUŠOVÁ Zuzana KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS VARGOVÁ Daniela KPPS
8 KELEMENOVA VERONIKA ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER MIGROVÁ Danka PAF SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER
9 WAGNEROVA RITA MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP PISKLOVÁ Renáta KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
10 KARCOLOVA MIRIAM KARCOLOVÁ Miriam PAF KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
11 PIRSELOVA GRETA BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC ŠVECOVÁ Soňa PAF
12 MEDVECKA VERONIKA GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED MEDVECKÁ Veronika MOPED MOŠOVSKÁ Silvia MOPED

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KLAP 6 43 % 17 %
HOHENLOHE 6 29 % 17 %
PAF 4 29 % 11 %
CAP 4 20 % 11 %
SLOPAK 4 17 % 11 %
TURIEC 3 25 % 8 %
MOPED 3 23 % 8 %
NOVOKER 3 23 % 8 %
KPPS 3 13 % 8 %
JEWEL 2 18 % 6 %
SPIDERS 2 10 % 6 %
GULIVER 1 9 % 3 %
PRASK 1 6 % 3 %
ŽILPEK 1 4 % 3 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
HARMONY 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
LABOULE 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 43

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
45 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
59 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
60 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
68 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
91 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
96 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
105 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
132 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
137 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
143 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
154 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
157 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
159 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F BENJAMIN 631
161 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F MINIM 633
164 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE F NORMAL 629
168 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
172 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
176 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
185 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
182 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
190 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
193 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
194 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F BENJAMIN 618
199 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
198 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
196 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
242 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
281 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
278 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
219 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
268 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
298 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F KADET 591
311 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
301 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
255 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
236 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
226 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
261 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
262 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F NORMAL 406
271 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
280 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
218 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
292 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F JUNIOR 584
243 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
267 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
225 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
276 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
299 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F KADET 592
231 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
266 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
244 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
265 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
286 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
253 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
257 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
235 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
277 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
217 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
274 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490