GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

MSR 1X1 MUŽI

Kategória
Majstrovstvá SR & SLK
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2021-07-03
Prezentácia
do 08:30
Začiatok registrácie
2021-06-03 od 19:00
Koniec registrácie
2021-06-26 do 23:59
Typ
Jednotlivci / Single / Tête-à-Tête
Systém
Systém MSR MUŽI
Štartovné
S licenciou: 10 €
Junior: 10 €
Organizátor
PRASK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
42 / 42

Hlavný rozhodca
ŠTRBA Marek
Pomocný rozhodca
KANKARA Matej
Pomocný rozhodca
MELUŠ Daniel
Pomocný rozhodca
TOMKO Ján
Koordinátor
MELUŠ Daniel
Jury
LANČARIČ Dušan
Jury
MELUŠ Daniel
Jury
ŠTRBA Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 VOLARIK MICHAL 1260 VOLÁRIK Michal CAP
2 FRATRIC ANDREJ 1050 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE
3 SEBENA PATRIK 945 ŠEBEŇA Patrik CAP
4 HANDLOVSKY OLDRICH 840 HANDLOVSKÝ Oldrich HOHENLOHE
5-7 KRAJCOVIC MATEJ 735 KRAJČOVIČ Matej CAP
5-7 JURAN IGOR 735 JURAN Igor MOPED
5-7 VALENT JURAJ 735 VALENT Juraj CAP
8 KERSTEN JURAJ 630 KERSTEN Juraj HOHENLOHE
9-12 STANO MICHAL 565 STANO Michal HOHENLOHE
9-12 DZURIK MICHAL 565 DZÚRIK Michal HARMONY
9-12 BLEHO TOMAS 565 BLEHO Tomáš KPPS
9-12 BAKYTA MICHAL 565 BAKYTA Michal PKP
13-16 PULMAN RUDOLF 460 PULMAN Rudolf PKP
13-16 MICHALKA VLADIMIR 460 MICHALKA Vladimír GULIVER
13-16 SEVCEK MARTIN 460 ŠEVČEK Martin CAP
13-16 TOTH ROBERT 460 TÓTH Róbert KPPS
17-20 CERNAK MIROSLAV 390 ČERNÁK Miroslav KPPS
17-20 SZABO MILAN 390 SZABO Milan KPPS
17-20 IZSO ROMAN 390 IZSO Roman SLOPAK
17-20 BEZAK VLADIMIR 390 BEZÁK Vladimír LABOULE
21-30 KARACSONY JOZEF 5 KARACSONY Jozef SLOPAK
21-30 STRBA MAREK 5 ŠTRBA Marek PKP
21-30 MERY JOZEF 5 MÉRY Jozef SLOPAK
21-30 KANKARA MATEJ 5 KANKARA Matej PKP
21-30 ZAVACKY MIRON 5 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
21-30 MIEZGA FILIP 5 MIEZGA Filip PRASK
21-30 SKORUPA MILAN 5 ŠKORUPA Milan GULIVER
21-30 GEMEL JAN 5 GEMEL Ján LABOULE
21-30 HRIVNAK JURAJ 5 HRIVNÁK Juraj PKP
21-30 MECIAR JOZEF 5 MEČIAR Jozef KPPS
31-40 STRBA ANTON 5 ŠTRBA Anton PKP
31-40 ANGER PETER 5 ANGER Peter SLOPAK
31-40 GUSTAFIK JOZEF 5 GUŠTAFÍK Jozef MOPED
31-40 ZEMANEC LUBOMIR 5 ZEMANEC Ľubomír JEWEL
31-40 PURGINA VIKTOR 5 PURGIŇA Viktor CAP
31-40 TOMKO JAN 5 TOMKO Ján HOHENLOHE
31-40 BERECKY JOZEF 5 BERECKÝ Jozef ŠÍRAVA
31-40 KLUCARIK KAROL 5 KLUČARIK Karol PKP
31-40 PAPP PETER 5 PAPP Peter MOPED
31-40 SIPOS PATRIK 5 SIPOS Patrik BLESK
41 SEMAN STANISLAV 5 SEMAN Stanislav SLOPAK
42 PRINCIK PETER 5 PRINCÍK Peter ŠÍRAVA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
PKP 7 % 17 %
CAP 6 % 14 %
HOHENLOHE 6 % 14 %
KPPS 5 % 12 %
SLOPAK 5 % 12 %
MOPED 3 % 7 %
GULIVER 2 % 5 %
LABOULE 2 % 5 %
ŠÍRAVA 2 % 5 %
BLESK 1 % 2 %
HARMONY 1 % 2 %
JEWEL 1 % 2 %
PRASK 1 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
TONTONS 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 42

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia

Jedlo

  • 37Menu A
  • 5Menu B