GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

MSR 3X3 MUŽI

Kategória
Majstrovstvá SR & SLK
Miesto
Sobodrom, Komenského 27, Pezinok, SLOVAKIA
Dátum
2019-05-11
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2019-04-10 od 19:00
Koniec registrácie
2019-05-04 do 23:59
Typ
3-4 MSR trojíc
Systém
Systém MSR MUŽI
Štartovné
S licenciou: 8 €
Junior: 8 €
Organizátor
SPIDERS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
21 / 21

Hlavný Rozhodca
Štrba Marek
Pomocný rozhodca
Sobolič Marek
Koordinátor
Štrba Marek
Jury
Sobolič Marek
Jury
Ševček Martin
Jury
Štrba Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SOBOLIC MAREK 525 SOBOLIČ Marek SPIDERS BAKYTA Radovan SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
2 BLEHO TOMAS 420 BILIK Juraj KPPS BLEHO Tomáš KPPS ČERNÁK Miroslav KPPS
3 SZABO MILAN 370 KANKARA Matej SPIDERS DZÚRIK Michal LABOULE SZABO Milan KPPS RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK
4 LANCARIC DUSAN 315 TOMKA Lukáš CAP SÝKORA Dávid KPPS LANČARIČ Dušan PRASK
5-8 STANO MICHAL 250 LAMPERT Martin CAP FRATRIČ Andrej HOHENLOHE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
5-8 KARACSONY JOZEF 250 ČÍK Marián JEWEL KARACSONY Jozef SLOPAK SEMAN Stanislav SLOPAK ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK
5-8 ADLER JURAJ 250 ADLER Juraj PRASK GAZDÍK Ján CAP VALENT Juraj CAP SEDLÁČEK Peter CAP
5-8 IZSO ROMAN 250 RYBÁR Alojz SLOPAK TÓTH Róbert KPPS IZSO Roman SLOPAK
9-10 VOLARIK MICHAL 190 VOLÁRIK Michal CAP ŠEBEŇA Patrik CAP KRAJČOVIČ Matej CAP ŠEVČEK Martin CAP
9-10 BERES JURAJ DUSAN 190 BEREŠ Juraj Dušan PAF DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF PETROVIČ Ján PAF
11-15 PULMAN RUDOLF 5 PULMAN Rudolf SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS BAKYTA Michal SPIDERS
11-15 MELUS DANIEL 5 MELUŠ Daniel KPPS TOMAN Vladimír SLOPAK MICHALKA Vladimír GULIVER
11-15 SKORUPA MILAN 5 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE MAJOROŠ Zoltán GULIVER PLAČKO Zdenek GULIVER
11-15 FRATRIC PETER 5 FRATRIČ Peter HOHENLOHE ĽUDVIK Dominik ŽILPEK BODNÁR Erik ŽILPEK HROTEK Daniel ŽILPEK
11-15 JURAN IGOR 5 JURAN Igor LABOULE ADAMIČKA Jozef LABOULE GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
16-20 STRBA MAREK 5 ŠTRBA Marek SPIDERS ŠTRBA Anton SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS HRIVNÁK Juraj SPIDERS
16-20 DUBAN JAN 5 VOLČEK Igor SLOPAK MELIŠ Peter LABOULE DUBAN Ján LABOULE
16-20 KLUCARIK KAROL 5 KLUČARIK Karol SPIDERS GEMEL Ján LABOULE HULMAN Ľubomír LABOULE
16-20 TOMAN PETER 5 MÉRY Jozef SLOPAK TOMAN Peter SLOPAK MÉRY Kristián SLOPAK
16-20 CHALAMA ROMAN 5 CHALAMA Roman MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED GAŽO Richard MOPED PAPP Peter MOPED
21 HAVRLENT MARIAN 5 KABÁTH Ladislav SLOPAK HAVRLENT Marián HOHENLOHE BEZÁK Vladimír LABOULE

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SPIDERS 12 57 % 19 %
SLOPAK 11 48 % 17 %
CAP 9 47 % 14 %
LABOULE 8 29 % 13 %
HOHENLOHE 7 39 % 11 %
KPPS 7 32 % 11 %
MOPED 6 32 % 10 %
ŽILPEK 4 29 % 6 %
GULIVER 3 30 % 5 %
PAF 3 21 % 5 %
PRASK 2 15 % 3 %
JEWEL 1 7 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
KLAP 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 73

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
28 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
47 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
48 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
58 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
82 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
85 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
86 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
89 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
94 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
102 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
108 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
115 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
117 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
118 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
120 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
121 SIPOS Patrik JEWEL M NORMAL 572
122 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
124 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
127 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
128 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
131 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
134 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
135 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
139 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
140 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
141 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
144 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
147 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
151 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
152 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
155 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
156 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
158 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
163 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
162 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
165 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
168 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
169 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
171 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
172 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
173 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
174 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
175 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
176 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
177 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
179 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
180 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
186 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
187 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
188 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
190 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
192 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
197 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
194 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
198 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
199 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
200 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
202 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
208 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
203 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
209 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
204 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
210 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
219 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
220 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
224 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
211 KADLEČÍK Ivan JEWEL M NORMAL 184
229 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
217 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
212 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
222 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
228 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
223 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
251 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
235 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
265 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
243 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
248 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
272 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
236 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
274 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
253 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
266 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
255 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
261 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
267 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
237 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
256 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
233 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
239 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
257 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
246 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
268 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
234 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
240 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
247 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
269 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
249 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
271 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571