GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Vtedy na západe 2x2

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Kaštiel STU, , Kočovce, SLOVAKIA
Dátum
2022-06-18
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2022-05-16 od 19:00
Koniec registrácie
2022-06-18 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
SWISS / Swiss + KO (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 13 €
Bez licencie: 13 €
Junior: 7 €
Organizátor
PRASK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
61 / 61
Koordinátor
MELUŠ Daniel
Rozhodca - hlavný
ŠTRBA Marek
Rozhodca - pomocný
JURAN Igor
Rozhodca - pomocný
KANKARA Matej
Jury
HRDLOVIČ Juraj
Jury
LANČARIČ Dušan
Jury
ŠTRBA Marek
Koeficient
x1
1.Miesto
366 b
2.Miesto
305 b
3.Miesto
275 / 259 b

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 FRATRIC ANDREJ 366 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE KRAJČOVIČ Matej CAP
2 KARACSONY JOZEF 305 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK
3-4 DZURIK MICHAL 259 DZÚRIK Michal HARMONY KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
3-4 VOLARIK MICHAL 259 TOMAN Vladimír SLOPAK VOLÁRIK Michal CAP
5 SEDLACEK PETER 229 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP SEDLÁČEK Peter CAP
6 MICHALKA VLADIMIR 214 MAJERČÍK Anton GULIVER MICHALKA Vladimír GULIVER
7 LANCARIC DUSAN 198 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP LANČARIČ Dušan PRASK
8 STANO MICHAL 183 PULMAN Rudolf PKP STANO Michal HOHENLOHE
9 IZSO ROMAN 175 IZSO Roman SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
10 WHITWORTH OLGA 168 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER WHITWORTH Oľga PKP
11 JURAN IGOR 160 JURAN Igor MOPED KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
12 KANKARA MATEJ 153 KANKARA Matej PKP ŠTRBA Anton PKP
13 KLUCARIK KAROL 145 KLUČARIK Karol PKP KLÚČIKOVÁ Dana CAP
14 MIEZGA FILIP 137 MIEZGA Filip PRASK MIEZGA Marián PRASK
15 ANGER PETER 130 ANGER Peter SLOPAK BEZÁK Vladimír LABOULE
16 GEMAINEROVA KRISTINA 122 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
17 ZEMANEC LUBOMIR 118 SIAŽIK Vladimír JEWEL ZEMANEC Ľubomír JEWEL
18 STRBA MAREK 114 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK ŠTRBA Marek PKP
19 FILOVA MARCELA 111 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE OCHSENBEIN Alexandre HOHENLOHE
20 RAKONCZA ROMAN 107 KOBR Štepán CZECH REPUBLIC RAKONCZA Roman HARMONY
21 KADLECIKOVA IVICA 103 KADLEČÍKOVÁ Ivica BLESK SEMAN Stanislav SLOPAK
22 SZABO MILAN 99 SÝKORA Marián KPPS SZABO Milan KPPS
23 KASKA PAVEL 95 HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS
24 DORUSINEC SALAGA MARTIN 92 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF MÉRY Kristián SLOPAK
25 GUSTAFIK JOZEF 88 GUŠTAFÍK Jozef MOPED GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED
26 STRBOVA MARIA 84 ŠKORUPA Milan GULIVER ŠTRBOVÁ Mária PKP
27 MESZAROS GABRIEL 80 MÉSZÁROŠ Gabriel SLOPAK ŠIMKOVÁ Mária SLOVAKIA
28 MELIS PETER 76 KOBROVÁ Petra CZECH REPUBLIC MELIŠ Peter HARMONY
29 HANDLOVSKY OLDRICH 73 HANDLOVSKÝ Oldrich HOHENLOHE ŠURIN Igor SLOVAKIA
30 MELUSOVA ZUZANA 69 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS ŠURINOVÁ Timea SLOVAKIA
31 KOCICOVA KATARINA 65 KOČICOVÁ Katarína HOHENLOHE MELUŠ Daniel KPPS
32 GEMEL JAN 1 GEMEL Ján LABOULE HULMAN Ľubomír LABOULE
33 BAKYTA MICHAL 1 BAKYTA Michal PKP BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC
34 SPEVAK VLADIMIR 1 KABINA Vratko St. SLOVAKIA SPEVÁK Vladimír PRASK
35 DZURIKOVA SONA 1 DZÚRIKOVÁ Soňa SLOVAKIA SENINOVÁ Vlasta SLOVAKIA
36 FERNANDEZ BRUNO 1 FERNANDEZ Bruno SLOPAK RIOUX Guillaume FRANCE
37 MEDVECKA VERONIKA 1 MEDVECKÁ Veronika MOPED PAPP Peter MOPED
38 BLEHO TOMAS 1 BLEHO Tomáš KPPS MÉRY Jozef SLOPAK
39 TOTH ROBERT 1 MELUŠ Matej KPPS TÓTH Róbert KPPS
40 LAUKO JAN 1 LAUKO Jan SLOVAKIA ZÁHRADNÍČEK Róbert SLOVAKIA
41 VALENT JURAJ 1 VALENT Juraj CAP VALENTOVÁ Alica SLOVAKIA
42 TOMANOVA BLANKA 1 TOMAN Branislav SLOVAKIA TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
43 MENGEROVA HANA 1 MENGEROVÁ Hana SLOPAK UFNÁR Alžbeta SLOPAK
44 DUBAN JAN 1 DUBAN Ján LABOULE HUDÁKOVÁ Mária SLOVAKIA
45 BERECKY JOZEF 1 BERECKÝ Dominik ZEMPLIN BERECKÝ Jozef ZEMPLIN
46 CERNY JAROSLAV 1 ČERNÝ Jaroslav PREMIER KRAJČÍK Peter SLOVAKIA
47 MIEZGA BORIS 1 MIEZGA Boris PRASK SPEVÁKOVÁ Jana SLOVAKIA
48 ZILINCAR DOMINIK 1 ŽILINČÁR Dominik PRASK ŽILINČÁR Ondrej PRASK
49 ORAVEC ROBERT 1 KOZIC Miloš PREMIER ORAVEC Róbert PREMIER
50 KOSNAROVA BARBORA 1 DUSÍK Juraj SLOVAKIA KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY
51 STARKBAUEROVA MARIA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
52 BOHDAN DENIS 1 BOHDAN Denis PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF
53 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián BLESK SIPOS Patrik BLESK
54 ZAVADZANOVA LUCIA 1 LONČÍKOVÁ Emília PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
55 VEVERKOVA LENKA 1 HRDLOVIČOVÁ Alisa SLOVAKIA VEVERKOVÁ Lenka PRASK
56 MESIARIKOVA LUDMILA 1 KABÁTH Ladislav SLOPAK MESIARIKOVÁ Ľudmila BLESK
57 DANIS MILAN 1 DANIŠ Milan SLOVAKIA MIHALÍKOVÁ Eva SLOVAKIA
58 HRDLOVICOVA RENATA 1 HRDLOVIČOVÁ Renáta SLOVAKIA KABINOVÁ Martina SLOVAKIA
59 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
60 PITONAK MARTIN 1 GOLIAN Andrej SLOVAKIA PITOŇÁK Martin PKP
61 PONGRACOVA PETRA 1 HLÁVKOVÁ EL AMRI Zara PRASK PONGRÁCOVÁ Petra PRASK

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 16 59 % 13 %
PRASK 11 61 % 9 %
KPPS 11 52 % 9 %
HOHENLOHE 10 43 % 8 %
PKP 9 56 % 7 %
CAP 8 38 % 7 %
PAF 5 63 % 4 %
MOPED 5 42 % 4 %
HARMONY 4 57 % 3 %
BLESK 4 31 % 3 %
LABOULE 4 19 % 3 %
PREMIER 3 30 % 2 %
GULIVER 3 27 % 2 %
JEWEL 2 22 % 2 %
ZEMPLIN 2 7 % 2 %
NOVOKER 1 9 % 1 %
TURIEC 1 4 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TONTONS 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 117
France 3
Czech Republic 2

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
13 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
14 MÉRY Janette SLOPAK F NORMAL 568
42 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
43 ŽIDEK Andrej BLESK M VETERAN 724
44 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
45 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
46 HRIVNÁK Juraj PKP M VETERAN 514
47 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F NORMAL 366
48 CHASTEL Patrice TONTONS M NORMAL 686
51 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
52 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
66 MIGROVÁ Danka TURIEC F VETERAN 202
69 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
70 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
72 ZIBOLEN Rastislav TURIEC M VETERAN 655
77 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
78 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
83 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
84 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
85 VANBESELAERE Jean-Charles TONTONS M NORMAL 503
87 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
88 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
89 PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC F JUNIOR 551
91 WAGNEROVÁ Rita BLESK F VETERAN 533
92 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F VETERAN 237
94 COLLANGE Cedric TONTONS M NORMAL 665
95 KLOČANKA Jaroslav ZEMPLIN M VETERAN 313
96 THOMAS Paul TONTONS M NORMAL 663
97 ROUCHE Yves TONTONS M VETERAN 656
98 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
101 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
107 PEYLOUBET Romain TONTONS M NORMAL 566
108 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
111 BAKYTA Radovan PKP M NORMAL 284
112 BEREŠ Juraj Dušan TURIEC M VETERAN 513
117 TOMÁŠ Michal ZEMPLIN M VETERAN 704
118 SOBOLIČ Milan PKP M VETERAN 11
119 PRINCÍK Peter ZEMPLIN M VETERAN 616
120 HÁGER Eduard PKP M VETERAN 694
122 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
123 MOUGIN Antoine TONTONS M NORMAL 661
125 DZURUS Ladislav ZEMPLIN M VETERAN 482
126 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
127 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
130 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
131 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
134 KOSTKOVÁ Viera ZEMPLIN F VETERAN 702
135 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
136 DZURUSOVÁ Júlia ZEMPLIN F NORMAL 483
139 KRIŠÁKOVÁ Beáta TONTONS F NORMAL 502
141 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
142 GAŽO Richard TONTONS M VETERAN 242
143 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
145 GAŽOVÁ Andrea TONTONS F NORMAL 722
146 BOUCHART Xavier TONTONS M NORMAL 669
147 ŠTEMPEĽOVÁ Katarína TONTONS F NORMAL 721
148 JUSKO Tomi TONTONS M NORMAL 672
150 HUDEC Miroslav ZEMPLIN M VETERAN 707
151 SEMANOVÁ Viera SLOPAK F VETERAN 732
152 LEDVÉNYI Stanislav HOHENLOHE M VETERAN 695
153 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
156 ADLER Juraj PRASK M VETERAN 338
157 PEYLOUBET Filip TONTONS M BENJAMIN 658
158 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
160 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
161 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
162 OLAH Andrej ZEMPLIN M NORMAL 705
163 MARŽINAN Pavol ZEMPLIN M NORMAL 709
164 VARGOVÁ Daniela KPPS F NORMAL 455
165 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
166 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
167 MATULA Radovan TURIEC M ESPOIRS 548
168 STANKO ML. Vladimír ZEMPLIN M ESPOIRS 713
169 MIGAŠ Cyril ZEMPLIN M VETERAN 708
170 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
171 BERECKÝ Leonard ZEMPLIN M NORMAL 710
172 BAČÉ Timotej TURIEC M MINIM 727
173 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
175 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
176 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
177 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
178 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
179 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
180 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
182 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
183 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F MINIM 618
184 PIRŠEL Ondrej TURIEC M MINIM 687
185 ĎUROŠOVÁ Lea NOVOKER F KADET 644
187 PRIELOŽNÝ Rudolf ZEMPLIN M VETERAN 484
188 KOČIŠKOVÁ Janka ŠÍRAVA F JUNIOR 652
189 PURGIŇA Viktor CAP M ESPOIRS 635
190 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
191 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
193 NAHÁLKA Rastislav TURIEC M VETERAN 654
194 VANKOVA Marcela ZEMPLIN F VETERAN 698
195 STANKO Vladimír ZEMPLIN M VETERAN 712
196 PLAVECKÁ Božena ZEMPLIN F VETERAN 700
197 ŠVECOVÁ Soňa TURIEC F VETERAN 203
198 MOLNÁR Ľudovít TONTONS M VETERAN 679
200 FERNANDEZ Felipe SLOPAK M KADET 651
202 PISKLOVÁ Renáta BLESK F VETERAN 546
203 MAZÁNIKOVÁ Antónia BLESK F VETERAN 544
204 ORTH Viera BLESK F VETERAN 640
205 KOLÁRIK Igor PREMIER M NORMAL 718
206 BAČÉ Tibor TURIEC M NORMAL 726
207 MARŽIŇANOVÁ Mária ZEMPLIN F VETERAN 697
208 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
210 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
211 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
212 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
213 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
214 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
215 SEKANINA Hugo Jozef TURIEC M ESPOIRS 730
216 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
217 GOCALOVÁ Katarína SLOPAK F NORMAL 507
218 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
219 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
220 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
221 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
222 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
224 MAZANÍK Lukáš BLESK M BENJAMIN 637
225 LOŠONSKÁ Zuzana PKP F VETERAN 693
226 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
227 RADAČOVSKÝ Jerguš TURIEC M NORMAL 346
228 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
229 RUDY Andrej BLESK M VETERAN 723
230 TUSCHEL Peter PREMIER M VETERAN 733
231 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
232 VANBESELAERE GUTT Charlotte TONTONS F MINIM 684
233 STIERANKA Juraj SLOPAK M NORMAL 558
234 ORGOŇOVÁ Silvia PREMIER F NORMAL 734
236 VANBESELAERE Annabelle TONTONS F BENJAMIN 685
238 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
239 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
240 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M KADET 624
241 BEREŠ Marek ZEMPLIN M KADET 715
242 SABOL Andrej TONTONS M VETERAN 480
243 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
244 SROGONČÍK Ján PKP M VETERAN 360
245 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
247 VAĽOVSKÁ Darina ZEMPLIN F VETERAN 701
250 MATOŠKA Slavomír PKP M NORMAL 288
251 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
252 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
253 BERECKÝ Martin ZEMPLIN M NORMAL 706
254 HOHOŠ Michal ZEMPLIN M VETERAN 711
255 HANC Filip ZEMPLIN M KADET 716
256 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
258 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
259 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
260 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
263 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
265 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
266 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
267 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
268 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
269 LANDRIOT Roland LABELLE M NORMAL 643
270 BOUCHART Kristina TONTONS F NORMAL 670
271 MIREMONT Victor LABELLE M NORMAL 692
272 SLÁDEKOVÁ Anna ZEMPLIN F VETERAN 703
274 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
275 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
276 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
277 STANO Ivan PREMIER M NORMAL 10
278 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
279 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
280 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
281 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
282 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
283 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
284 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
285 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
286 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
287 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
288 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
289 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
290 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
291 KAKAŠ Daniel JEWEL M VETERAN 234
292 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
293 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
294 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
295 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F VETERAN 264
296 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
297 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F VETERAN 274
298 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
299 MORTREUX David TONTONS M NORMAL 306
300 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
301 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
302 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
303 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
304 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
305 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
306 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
307 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
308 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
309 SABOL Patrik TONTONS M NORMAL 477
310 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela TURIEC F JUNIOR 488
311 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F KADET 511
312 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
313 BARTKO Jozef ZEMPLIN M NORMAL 527
314 BARTKO JR. Jozef ZEMPLIN M NORMAL 530
315 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
316 MORTREUX Olivier TONTONS M KADET 541
317 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
318 FLEISCHHACKER Michal HARMONY M NORMAL 601
319 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
320 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
321 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
322 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
323 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
324 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
325 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
326 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
327 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
328 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F MINIM 631
329 VAŠINOVÁ Veronika BLESK F NORMAL 639
330 JURÍK Norbert ŠÍRAVA M NORMAL 653
331 MASARYKOVA Helena TONTONS F VETERAN 657
332 MORTREUX Isabelle TONTONS F KADET 659
333 FERNANDES Leandro TONTONS M NORMAL 660
334 MOUGIN Adriana TONTONS F NORMAL 662
335 THOMAS Yannick TONTONS M BENJAMIN 664
336 COLLANGE Theo TONTONS M BENJAMIN 666
337 JUHASZ Péter TONTONS M NORMAL 667
338 JUHÁSZOVA Emma TONTONS F MINIM 668
339 KALINÁČ Anton TONTONS M NORMAL 675
340 DABROVSKÝ Štefan TONTONS M VETERAN 676
341 OŠUST Vojtech TONTONS M NORMAL 678
342 JELČ Miroslav TONTONS M VETERAN 680
343 OROSZOVÁ Adriana TONTONS F NORMAL 682
344 MONZON LEZOVICOVA Roxane LABELLE F MINIM 689
345 MONZON LEZOVICOVA Zoé LABELLE F KADET 690
346 LEZOVICOVA Zuzana LABELLE F NORMAL 691
347 BALACENKO Naďa CAP F ESPOIRS 696
348 ZARYCKY Peter ZEMPLIN M NORMAL 699
349 KURHAJEC Richard TURIEC M NORMAL 728
350 MOUGIN Charlotte TONTONS F MINIM 729
351 HUDÁKOVÁ Mária LABOULE F NORMAL 735

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 31 0 32 5 8 + 24 + 0
Swiss + KO 9 5 31 0 16 4 2 + 10 + 4
Swiss + 4KO 7 5 31 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 31 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 3 29 3 16 3 + 13 + 0 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO