GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Zbohom Leto - Guľa Luboša Šedivého

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2022-08-28
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2022-08-01 od 19:00
Koniec registrácie
2022-08-28 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
SWISS / Iba swiss (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 12 €
Bez licencie: 12 €
Junior: 8 €
Organizátor
SLOPAK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
55 / 55
Koeficient
x1
1.Miesto
330 b
2.Miesto
275 b
3.Miesto
248 / 234 b
Koordinátor
MELUŠ Daniel
Rozhodca - hlavný
MÉRY Janette
Rozhodca - pomocný
KARACSONY Jozef
Jury
ČÍK Marián
Jury
MELUŠ Daniel
Jury
SEMAN Stanislav

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
DISKVALIFIKOVANI 0 KOZIĆ Zoran CROATIA KRANJČEC Visnja CROATIA
DISKVALIFIKOVANI 0 PILIŽOTA Vinko CROATIA ŠAKIĆ Joso CROATIA
DISKVALIFIKOVANI 0 BABIĆ Leonid SERBIA DRLJAČA Jovica SERBIA
DISKVALIFIKOVANI 0 AURAŠIN Drazenica SLOVAKIA VUKOŠIC Darina SLOVAKIA
DISKVALIFIKOVANI 0 A Ivas CROATIA B Ivas CROATIA
DISKVALIFIKOVANI 0 MARUŠIĆ Ljerka CROATIA VUKOŠIC Nikola CROATIA
DISKVALIFIKOVANI 0 GRGURIČIN Goran CROATIA KRPINA Omer CROATIA
1 CLERC FABIEN 330 CLERC Fabien HUNGARY KITICSICS Attila HUNGARY
2 BUJACIK IGI 275 BUJACIK IGI CROATIA JERKOVIĆ Ivica CROATIA
3 SZABO MILAN 248 IZSO Roman SLOPAK SZABO Milan KPPS
4 VOLARIK MICHAL 220 BAKYTA Michal PKP VOLÁRIK Michal CAP
5 SCHMIDTMAYER ISTVAN 206 SCHMIDTMAYER Istvan HUNGARY TÁLOSI Krisztián HUNGARY
6 KRCHNAKOVA ETELA 193 ANGER Peter SLOPAK KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
7 KARACSONY JOZEF 179 KARACSONY Jozef SLOPAK NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER
8 JAJCAJOVA MARIA 165 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KLÚČIKOVÁ Dana CAP
9 MIGROVA DANKA 158 MIGROVÁ Danka TURIEC ZIBOLEN Rastislav TURIEC
10 HANDLOVSKY OLDRICH 151 HANDLOVSKÝ Oldrich HOHENLOHE LEDVÉNYI Stanislav HOHENLOHE
11 WHITWORTH OLGA 144 TÓTH Róbert KPPS WHITWORTH Oľga PKP
12 BARAC MIRKO 138 BARAĆ Mirko CROATIA ZRNO Vesana CROATIA
13 CIK MARIAN 131 ČÍK Marián JEWEL KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER
14 CHMELAR IVO 124 CHMELAŘ Ivo CZECH REPUBLIC CHMELAŘOVÁ Yvetta CZECH REPUBLIC
15 KANKARA MATEJ 117 FEDERI István AUSTRIA KANKARA Matej PKP
16 MAREFIC 1 110 MAREFIČ 1 CROATIA SINDRIČ 1 CROATIA
17 SMUKOV LYUDMIL 107 SMUKOV Lyudmil BULGARIA SMUKOVA Daniela BULGARIA
18 BLIEKOVA ALENA 103 BLIEKOVÁ Alena CZECH REPUBLIC STEJSKAL Václav CZECH REPUBLIC
19 BALTADZHIAN VILHELM 100 BALTADZHIAN Vilhelm BULGARIA DIMOLAREV Nikolay BULGARIA
20 PERGE LOLA 96 PERGE Lola HUNGARY TORNYOSI Valéria HUNGARY
21 LANCARIC DUSAN 93 LANČARIČ Dušan PRASK MIEZGA Filip PRASK
22 JURAN IGOR 89 JURAN Igor MOPED SIPOS Patrik BLESK
23 A MAZUROVA 86 A Mazurova CZECH REPUBLIC MAZÚR Pavel CZECH REPUBLIC
25 DOVER DRAGO 79 DOVER Drago SLOVENIA SIVKA Alenka SLOVENIA
26 MITOV ANTON 76 MITOV Anton BULGARIA NIKOLOV Kiril BULGARIA
27 TOTHOVA MARIA 72 KASKA Pavel KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
28 BAKI GABOR 69 BAKI Gábor HUNGARY JAKOVLEVA Anna HUNGARY
29 LEPSENYI KLARA 1 LEPSÉNYI Klára HUNGARY TÁLOSINÉ MOCSIRÁN Ágnes HUNGARY
30 BAYER MIROSLAV 1 BAYER Miroslav CZECH REPUBLIC BAYER KAMARÁDOVÁ Marie CZECH REPUBLIC
31 BRACIC DRAZAN 1 BRAČIĆ Dražan AUSTRIA ZEISBERGER Manfred AUSTRIA
32 GUSTAFIK JOZEF 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED
33 MATULA RUDOLF 1 BEREŠ Juraj Dušan TURIEC MATULA Rudolf TURIEC
34 MATIC VILI 1 MATIĆ Vili CROATIA OPAČAK Branimir CROATIA
36 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS SEMAN Stanislav SLOPAK
37 LOPRAIS ZDENEK 1 LOPRAIS Zdeněk CZECH REPUBLIC PILÁT Petr CZECH REPUBLIC
38 KOLENAKOVA MIRIAM 1 KELEMEN Jozef NOVOKER KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC
39 KEREKES CSABA 1 KEREKES Csaba HUNGARY KEREKES László HUNGARY
41 TOMANOVA BLANKA 1 SEMANOVÁ Viera SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
42 HARMATH ALEXANDER 1 HARMATH Alexander KPPS KABINA Roman SLOVAKIA
43 MECIAROVA IVETA 1 MEČIAR Jozef KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
45 PULMAN RUDOLF 1 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF PULMAN Rudolf PKP
46 BOSNJAK VESNA 1 BOŠNJAK Vesna CROATIA MARTINOVIĆ Ivan CROATIA
47 CIKOVA ZDENKA 1 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER
48 PAPP PETER 1 MEDVECKÁ Veronika MOPED PAPP Peter MOPED
49 MELICHER JULIUS 1 MELICHER Július SLOVAKIA TOMA Karol SLOVAKIA
50 SZABO PETER 1 SZABÓ Péter HUNGARY TÓTH Magdolna HUNGARY
53 BACE VLADIMIR 1 AVEDIKIAN Valerie AUSTRIA BAČE Vladimír TURIEC
55 BACE MICHAL 1 BAČÉ Michal TURIEC BAČOVÁ Alena TURIEC

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 8 38 % 7 %
TURIEC 8 30 % 7 %
SLOPAK 7 26 % 6 %
MOPED 5 42 % 5 %
NOVOKER 4 36 % 4 %
PKP 4 25 % 4 %
CAP 3 14 % 3 %
JEWEL 2 22 % 2 %
PRASK 2 11 % 2 %
HOHENLOHE 2 9 % 2 %
PAF 1 13 % 1 %
BLESK 1 8 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
GULIVER 0 0 % 0 %
HARMONY 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
LABOULE 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TONTONS 0 0 % 0 %
ZEMPLIN 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 52
Croatia 20
Hungary 14
Czech Republic 10
Bulgaria 6
Austria 4
Serbia 2
Slovenia 2

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 KRAJČOVIČ Matej CAP M ESPOIRS 456
5 ŠTRBA Marek PKP M NORMAL 473
6 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
7 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
9 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
10 ŠTRBA Anton PKP M VETERAN 472
11 DZÚRIK Michal HARMONY M NORMAL 195
13 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
15 MÉRY Janette SLOPAK F NORMAL 568
17 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F NORMAL 450
18 MÉRY Jozef SLOPAK M NORMAL 569
19 ŠTRBOVÁ Mária PKP F VETERAN 500
21 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
22 RAKONCZA Roman HARMONY M NORMAL 537
24 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
29 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
30 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE F NORMAL 510
36 OCHSENBEIN Alexandre HOHENLOHE M NORMAL 688
37 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
38 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
39 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
41 HRIVNÁK Juraj PKP M VETERAN 514
42 ŽIDEK Andrej BLESK M VETERAN 724
43 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
45 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
46 BAČÉ Filip TURIEC M KADET 555
47 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
49 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F NORMAL 366
50 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
52 CHASTEL Patrice TONTONS M NORMAL 686
53 KADLEČÍKOVÁ Ivica BLESK F VETERAN 213
54 MÉRY Kristián SLOPAK M ESPOIRS 570
56 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
57 KERSTEN Juraj HOHENLOHE M NORMAL 630
58 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
59 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
60 ŠKORUPA Milan GULIVER M VETERAN 36
61 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
63 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
65 KOČICOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 641
66 MELIŠ Peter HARMONY M NORMAL 350
69 MESIARIKOVÁ Ľudmila BLESK F VETERAN 532
70 KLUČARIK Karol PKP M VETERAN 491
72 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
73 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC F ESPOIRS 498
75 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
77 VANBESELAERE Jean-Charles TONTONS M NORMAL 503
78 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
79 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE F NORMAL 629
80 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
81 KLOČANKA Jaroslav ZEMPLIN M VETERAN 313
82 MELUŠ Matej KPPS M NORMAL 443
83 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
84 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
85 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
86 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
87 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
89 COLLANGE Cedric TONTONS M NORMAL 665
90 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
91 THOMAS Paul TONTONS M NORMAL 663
92 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
93 WAGNEROVÁ Rita BLESK F VETERAN 533
94 ROUCHE Yves TONTONS M VETERAN 656
97 BERECKÝ Jozef ZEMPLIN M VETERAN 615
98 GEMEL Ján LABOULE M VETERAN 563
99 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
100 BAKYTA Radovan PKP M NORMAL 284
101 PEYLOUBET Romain TONTONS M NORMAL 566
103 PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC F JUNIOR 551
104 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
106 PRINCÍK Peter ZEMPLIN M VETERAN 616
107 PITOŇÁK Martin PKP M NORMAL 289
108 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F ESPOIRS 393
109 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
110 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
112 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
114 HAVRLENT Marián BLESK M VETERAN 407
116 ŽIDEK Kristián BLESK M ESPOIRS 725
117 TOMÁŠ Michal ZEMPLIN M VETERAN 704
118 HÁGER Eduard PKP M VETERAN 694
119 DVORNICKÁ Ľubica SLOPAK F VETERAN 531
121 JUSKO Tomi TONTONS M NORMAL 672
122 JURSA Daniel HOHENLOHE M KADET 613
123 BERECKÝ Dominik ZEMPLIN M KADET 714
124 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
125 DZURUS Ladislav ZEMPLIN M VETERAN 482
126 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
127 KOSTKOVÁ Viera ZEMPLIN F VETERAN 702
128 MOUGIN Antoine TONTONS M NORMAL 661
129 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
130 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
131 GAŽO Richard TONTONS M VETERAN 242
132 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
133 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
134 KRIŠÁKOVÁ Beáta TONTONS F NORMAL 502
135 GAŽOVÁ Andrea TONTONS F NORMAL 722
137 DZURUSOVÁ Júlia ZEMPLIN F NORMAL 483
138 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
139 SOBOLIČ Milan PKP M VETERAN 11
141 DUBAN Ján LABOULE M VETERAN 267
142 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
143 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
144 ORAVEC Róbert PREMIER M NORMAL 649
145 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
146 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
147 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
148 ADLER Juraj PRASK M VETERAN 338
149 ŠTEMPEĽOVÁ Katarína TONTONS F NORMAL 721
150 BOUCHART Xavier TONTONS M NORMAL 669
151 HUDEC Miroslav ZEMPLIN M VETERAN 707
153 BELLA Tomáš TURIEC M KADET 636
156 PEYLOUBET Filip TONTONS M BENJAMIN 658
157 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
159 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
160 MARŽINAN Pavol ZEMPLIN M NORMAL 709
161 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
162 BERECKÝ Leonard ZEMPLIN M NORMAL 710
163 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
164 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
165 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
166 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
167 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
168 VANBESELAERE Annabelle TONTONS F BENJAMIN 685
169 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
170 OLAH Andrej ZEMPLIN M NORMAL 705
171 VARGOVÁ Daniela KPPS F NORMAL 455
172 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
173 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
174 STANKO ML. Vladimír ZEMPLIN M ESPOIRS 713
175 MIGAŠ Cyril ZEMPLIN M VETERAN 708
176 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
177 BAČÉ Timotej TURIEC M MINIM 727
178 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
179 MÉSZÁROŠ Gabriel SLOPAK M VETERAN 486
180 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
181 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
182 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
183 KARCOLOVÁ Klára TURIEC F ESPOIRS 399
184 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
185 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F MINIM 618
186 MORTREUX David TONTONS M NORMAL 306
187 KOZIC Miloš PREMIER M NORMAL 717
188 PRIELOŽNÝ Rudolf ZEMPLIN M VETERAN 484
189 KOČIŠKOVÁ Janka ŠÍRAVA F JUNIOR 652
190 PURGIŇA Viktor CAP M ESPOIRS 635
191 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
192 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
193 MIEZGA Boris PRASK M MINIM 627
194 NAHÁLKA Rastislav TURIEC M VETERAN 654
195 SLÁDEKOVÁ Anna ZEMPLIN F VETERAN 703
196 VANKOVA Marcela ZEMPLIN F VETERAN 698
197 STANKO Vladimír ZEMPLIN M VETERAN 712
198 PLAVECKÁ Božena ZEMPLIN F VETERAN 700
199 PIRŠEL Ondrej TURIEC M MINIM 687
200 ŠVECOVÁ Soňa TURIEC F VETERAN 203
201 MOLNÁR Ľudovít TONTONS M VETERAN 679
202 ČERNÝ Jaroslav PREMIER M NORMAL 650
203 PISKLOVÁ Renáta BLESK F VETERAN 546
204 ORTH Viera BLESK F VETERAN 640
205 MAZÁNIKOVÁ Antónia BLESK F VETERAN 544
206 KOLÁRIK Igor PREMIER M NORMAL 718
207 MARŽIŇANOVÁ Mária ZEMPLIN F VETERAN 697
208 BAČÉ Tibor TURIEC M NORMAL 726
209 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
210 HLÁVKOVÁ EL AMRI Zara PRASK F KADET 719
211 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
212 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
214 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
215 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
216 SEKANINA Hugo Jozef TURIEC M ESPOIRS 730
217 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
219 TUSCHEL Peter PREMIER M VETERAN 733
220 LOŠONSKÁ Zuzana PKP F VETERAN 693
221 GOCALOVÁ Katarína SLOPAK F NORMAL 507
222 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
223 VANBESELAERE GUTT Charlotte TONTONS F MINIM 684
224 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
225 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
226 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
227 RADAČOVSKÝ Jerguš TURIEC M NORMAL 346
228 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
229 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
230 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
231 RUDY Andrej BLESK M VETERAN 723
232 ORGOŇOVÁ Silvia PREMIER F NORMAL 734
233 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
234 MAZANÍK Lukáš BLESK M BENJAMIN 637
235 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
236 STIERANKA Juraj SLOPAK M NORMAL 558
237 SABOL Andrej TONTONS M VETERAN 480
238 SROGONČÍK Ján PKP M VETERAN 360
239 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
240 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
241 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
242 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
243 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M KADET 624
244 BEREŠ Marek ZEMPLIN M KADET 715
245 FERNANDEZ Felipe SLOPAK M KADET 651
246 MATOŠKA Slavomír PKP M NORMAL 288
247 ŽILINČÁR Dominik PRASK M MINIM 632
248 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F KADET 633
249 VAĽOVSKÁ Darina ZEMPLIN F VETERAN 701
250 HOHOŠ Michal ZEMPLIN M VETERAN 711
251 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
252 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
253 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
254 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
255 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F VETERAN 274
256 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
257 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
258 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
259 BERECKÝ Martin ZEMPLIN M NORMAL 706
260 HANC Filip ZEMPLIN M KADET 716
261 HUDÁKOVÁ Mária LABOULE F NORMAL 735
262 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
263 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
264 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
265 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
266 MATULA Radovan TURIEC M ESPOIRS 548
267 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
268 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
269 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
270 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
271 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
272 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
273 ĎUROŠOVÁ Lea NOVOKER F KADET 644
274 FERNANDES Leandro TONTONS M NORMAL 660
275 BOUCHART Kristina TONTONS F NORMAL 670
276 MIREMONT Victor LABELLE M NORMAL 692
277 BALACENKO Naďa CAP F ESPOIRS 696
278 VEVERKOVÁ Lenka PRASK F KADET 720
279 MOUGIN Charlotte TONTONS F MINIM 729
280 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
281 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
282 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
283 STANO Ivan PREMIER M NORMAL 10
284 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
285 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
286 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
287 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
288 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
289 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
290 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
291 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
292 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
293 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
294 KAKAŠ Daniel JEWEL M VETERAN 234
295 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
296 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
297 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
298 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F VETERAN 264
299 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
300 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
301 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
302 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
303 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
304 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
305 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
306 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
307 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
308 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
309 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
310 SABOL Patrik TONTONS M NORMAL 477
311 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela TURIEC F JUNIOR 488
312 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F KADET 511
313 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
314 BARTKO Jozef ZEMPLIN M NORMAL 527
315 BARTKO JR. Jozef ZEMPLIN M NORMAL 530
316 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
317 MORTREUX Olivier TONTONS M KADET 541
318 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
319 FLEISCHHACKER Michal HARMONY M NORMAL 601
320 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
321 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
322 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
323 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
324 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
325 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
326 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
327 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
328 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
329 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
330 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
331 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F MINIM 631
332 VAŠINOVÁ Veronika BLESK F NORMAL 639
333 LANDRIOT Roland LABELLE M NORMAL 643
334 JURÍK Norbert ŠÍRAVA M NORMAL 653
335 MASARYKOVA Helena TONTONS F VETERAN 657
336 MORTREUX Isabelle TONTONS F KADET 659
337 MOUGIN Adriana TONTONS F NORMAL 662
338 THOMAS Yannick TONTONS M BENJAMIN 664
339 COLLANGE Theo TONTONS M BENJAMIN 666
340 JUHASZ Péter TONTONS M NORMAL 667
341 JUHÁSZOVA Emma TONTONS F MINIM 668
342 KALINÁČ Anton TONTONS M NORMAL 675
343 DABROVSKÝ Štefan TONTONS M VETERAN 676
344 OŠUST Vojtech TONTONS M NORMAL 678
345 JELČ Miroslav TONTONS M VETERAN 680
346 OROSZOVÁ Adriana TONTONS F NORMAL 682
347 MONZON LEZOVICOVA Roxane LABELLE F MINIM 689
348 MONZON LEZOVICOVA Zoé LABELLE F KADET 690
349 LEZOVICOVA Zuzana LABELLE F NORMAL 691
350 ZARYCKY Peter ZEMPLIN M NORMAL 699
351 KURHAJEC Richard TURIEC M NORMAL 728

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 28 0 32 5 7 + 21 + 4
Swiss + KO 9 5 28 0 16 4 2 + 9 + 5
Swiss + 4KO 7 5 28 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 28 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 3 23 9 16 9 + 7 + 0 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 100Menu A
  • 10Menu B