GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Malokarpatský pohár

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Hotel pod lipou, Harmónia, Modra, SLOVAKIA
Dátum
2022-10-01
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2022-09-16 od 19:00
Koniec registrácie
2022-10-01 do 23:59
Typ
Trojice SFP / Triple / Triplettes
Systém
SWISS / Swiss + 4KO (skóre/Standard)
Štartovné
S licenciou: 13 €
Bez licencie: 13 €
Junior: 9 €
Organizátor
MOPED
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
38 / 38
Koeficient
x1.5
1.Miesto
342 b
2.Miesto
285 b
3.Miesto
256.5 / 243 b
Koordinátor
PAPP Peter
Rozhodca - hlavný
JURAN Igor
Rozhodca - pomocný
MÉRY Janette
Jury
JURAN Igor
Jury
KANKARA Matej
Jury
PAPP Peter

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 TOMAN VLADIMIR 342 ŠEBEŇA Patrik CAP SEDLÁČEK Peter CAP TOMAN Vladimír SLOPAK
2 KRAJCOVIC MATEJ 285 KRAJČOVIČ Matej CAP LANČARIČ Dušan PRASK MELUŠ Matej KPPS
3 VOLARIK MICHAL 256.5 BAKYTA Michal PKP TOMKA Lukáš CAP VOLÁRIK Michal CAP
4 PULMAN RUDOLF 228 BLEHO Tomáš KPPS KLÚČIKOVÁ Dana CAP PULMAN Rudolf PKP
5 ANGER PETER 214.5 ANGER Peter SLOPAK SZABO Milan KPPS TOMKO Ján HOHENLOHE
6 OCHSENBEIN ALEXANDRE 199.5 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE OCHSENBEIN Alexandre HOHENLOHE VODOVÁ Jana GULIVER
7 STANO MICHAL 186 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP STANO Michal HOHENLOHE
8 GEMAINEROVA KRISTINA 171 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE MELIŠ Peter HARMONY RAKONCZA Roman HARMONY
9 DORUSINEC SALAGA MARTIN 163.5 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF IZSO Roman SLOPAK SEMAN Stanislav SLOPAK
10 KARACSONY JOZEF 157.5 GEMEL Ján LABOULE KARACSONY Jozef SLOPAK KLUČARIK Karol PKP
11 KRAJCOVICOVA KATARINA 150 KADLEČÍKOVÁ Ivica BLESK KOČICOVÁ Katarína HOHENLOHE KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
12 KLOCANKA JAROSLAV 142.5 BERECKÝ Dominik ZEMPLIN BERECKÝ Jozef ZEMPLIN KLOČANKA Jaroslav ZEMPLIN
13 WHITWORTH OLGA 135 TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS WHITWORTH Oľga PKP
14 MICHALKA VLADIMIR 129 MAJERČÍK Anton GULIVER MICHALKA Vladimír GULIVER PLAČKO Zdenek GULIVER
15 STRBA ANTON 121.5 HÁGER Eduard PKP ŠTRBA Anton PKP ŠTRBOVÁ Mária PKP
16 JAJCAJOVA MARIA 114 BEZÁK Vladimír LABOULE ČÍK Marián JEWEL JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK
17 STRBA MAREK 111 MEDVECKÁ Veronika MOPED PAPP Peter MOPED ŠTRBA Marek PKP
18 KANKARA MATEJ 106.5 FEDERI István AUSTRIA HRIVNÁK Juraj PKP KANKARA Matej PKP
19 ZIDEK ANDREJ 103.5 DVORNICKÁ Ľubica SLOPAK LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE ŽIDEK Andrej BLESK
20 HANDLOVSKY OLDRICH 1.5 GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED HANDLOVSKÝ Oldrich HOHENLOHE HAVRLENT Marián BLESK
21 HARMATH ALEXANDER 1.5 BILIK Juraj KPPS HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS
22 MERY JOZEF 1.5 ČERNÁK Miroslav KPPS MÉRY Jozef SLOPAK VOLČEK Igor SLOPAK
23 MELUS DANIEL 1.5 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
24 SKORUPA MILAN 1.5 ŠKORUPA Milan GULIVER ŠTARKBAUER Eduard SLOVAKIA ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
25 ORAVEC ROBERT 1.5 KOZIC Miloš PREMIER ORAVEC Róbert PREMIER TUSCHEL Peter PREMIER
26 MERY JANETTE 1.5 JURAN Igor MOPED MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Kristián SLOPAK
27 STOWASSEROVA VANDA 1.5 KERSTEN Juraj HOHENLOHE SIPOS Patrik BLESK STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
28 BOJKOVSKY PETER 1.5 BOJKOVSKÝ Peter SLOVAKIA KOZÁK Dušan SLOVAKIA ŠEVČÍK Roman SLOVAKIA
29 KLIMES BRANISLAV 1.5 KLIMEŠ Branislav SLOVAKIA KLIMEŠOVÁ Alena SLOVAKIA LAZÍK Jozef SLOVAKIA
30 DUBAN JAN 1.5 DUBAN Ján LABOULE HUDÁKOVÁ Mária LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE
31 ADLER JURAJ 1.5 ADLER Juraj PRASK BARČÍKOVÁ Milada LABOULE GAZDÍK Ján CAP
32 SEBENOVA ALEXANDRA 1.5 RUH Stephane FRANCE ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP ŠEVČEK Martin CAP
33 ADAMICKA JOZEF 1.5 ADAMIČKA Jozef LABOULE MÚČKA Dávid LABOULE NOSKOVIČ František LABOULE
34 CERNY JAROSLAV 1.5 ČERNÝ Jaroslav PREMIER KOLÁRIK Igor PREMIER ORGOŇOVÁ Silvia PREMIER
35 MESIARIKOVA LUDMILA 1.5 MESIARIKOVÁ Ľudmila BLESK ORTH Viera BLESK PISKLOVÁ Renáta BLESK
36 DURCOVA SONA 1.5 DURCOVÁ Soňa SLOVAKIA HERDOVÁ Oľga SLOVAKIA LACKOVÁ Magdalena SLOVAKIA
37 HYLLOVA MARIA 1.5 HYLLOVA Maria SLOVAKIA MRÁZ František SLOVAKIA MRÁZ Vincenc SLOVAKIA
38 KLUCIK PETER 1.5 KLÚČIK Peter LABOULE ŠEBO Ľudovít SLOVAKIA SEBOVA Milka SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 12 44 % 11 %
CAP 11 52 % 10 %
KPPS 11 52 % 10 %
HOHENLOHE 11 48 % 10 %
PKP 10 63 % 9 %
LABOULE 10 48 % 9 %
BLESK 7 54 % 6 %
PREMIER 6 60 % 5 %
GULIVER 5 45 % 4 %
MOPED 5 42 % 4 %
ZEMPLIN 3 11 % 3 %
HARMONY 2 29 % 2 %
PRASK 2 11 % 2 %
PAF 1 13 % 1 %
JEWEL 1 11 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TONTONS 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 111
France 2
Austria 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
7 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
9 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
11 DZÚRIK Michal HARMONY M NORMAL 195
27 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
40 MIEZGA Filip PRASK M MINIM 578
45 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
46 BAČÉ Filip TURIEC M KADET 555
52 CHASTEL Patrice TONTONS M NORMAL 686
55 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
59 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
62 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
67 MIGROVÁ Danka TURIEC F VETERAN 202
68 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
72 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
73 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC F ESPOIRS 498
74 ZIBOLEN Rastislav TURIEC M VETERAN 655
75 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
77 VANBESELAERE Jean-Charles TONTONS M NORMAL 503
79 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE F NORMAL 629
83 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
84 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
85 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
87 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
89 COLLANGE Cedric TONTONS M NORMAL 665
91 THOMAS Paul TONTONS M NORMAL 663
92 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
93 WAGNEROVÁ Rita BLESK F VETERAN 533
94 ROUCHE Yves TONTONS M VETERAN 656
95 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F VETERAN 237
96 BAČE Vladimír TURIEC M ESPOIRS 554
99 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
100 BAKYTA Radovan PKP M NORMAL 284
101 PEYLOUBET Romain TONTONS M NORMAL 566
102 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
103 PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC F JUNIOR 551
105 MATULA Rudolf TURIEC M NORMAL 622
106 PRINCÍK Peter ZEMPLIN M VETERAN 616
107 PITOŇÁK Martin PKP M NORMAL 289
108 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F ESPOIRS 393
109 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
110 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
115 BEREŠ Juraj Dušan TURIEC M VETERAN 513
116 ŽIDEK Kristián BLESK M ESPOIRS 725
117 TOMÁŠ Michal ZEMPLIN M VETERAN 704
121 JUSKO Tomi TONTONS M NORMAL 672
122 JURSA Daniel HOHENLOHE M KADET 613
124 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
125 DZURUS Ladislav ZEMPLIN M VETERAN 482
126 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
127 KOSTKOVÁ Viera ZEMPLIN F VETERAN 702
128 MOUGIN Antoine TONTONS M NORMAL 661
129 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
130 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
131 GAŽO Richard TONTONS M VETERAN 242
132 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
133 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
134 KRIŠÁKOVÁ Beáta TONTONS F NORMAL 502
135 GAŽOVÁ Andrea TONTONS F NORMAL 722
136 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
137 DZURUSOVÁ Júlia ZEMPLIN F NORMAL 483
138 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
139 SOBOLIČ Milan PKP M VETERAN 11
140 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
142 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
145 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
146 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
147 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
149 ŠTEMPEĽOVÁ Katarína TONTONS F NORMAL 721
150 BOUCHART Xavier TONTONS M NORMAL 669
151 HUDEC Miroslav ZEMPLIN M VETERAN 707
152 SEMANOVÁ Viera SLOPAK F VETERAN 732
153 BELLA Tomáš TURIEC M KADET 636
154 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
155 LEDVÉNYI Stanislav HOHENLOHE M VETERAN 695
156 PEYLOUBET Filip TONTONS M BENJAMIN 658
157 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
158 BAČOVÁ Alena TURIEC F NORMAL 731
159 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
160 MARŽINAN Pavol ZEMPLIN M NORMAL 709
161 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
162 BERECKÝ Leonard ZEMPLIN M NORMAL 710
164 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
165 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
166 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
167 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
168 VANBESELAERE Annabelle TONTONS F BENJAMIN 685
169 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
170 OLAH Andrej ZEMPLIN M NORMAL 705
171 VARGOVÁ Daniela KPPS F NORMAL 455
172 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
173 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
174 STANKO ML. Vladimír ZEMPLIN M ESPOIRS 713
175 MIGAŠ Cyril ZEMPLIN M VETERAN 708
176 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
177 BAČÉ Timotej TURIEC M MINIM 727
178 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
179 MÉSZÁROŠ Gabriel SLOPAK M VETERAN 486
180 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
182 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
183 KARCOLOVÁ Klára TURIEC F ESPOIRS 399
184 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
185 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F MINIM 618
186 MORTREUX David TONTONS M NORMAL 306
188 PRIELOŽNÝ Rudolf ZEMPLIN M VETERAN 484
189 KOČIŠKOVÁ Janka ŠÍRAVA F JUNIOR 652
190 PURGIŇA Viktor CAP M ESPOIRS 635
191 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
192 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
193 MIEZGA Boris PRASK M MINIM 627
194 NAHÁLKA Rastislav TURIEC M VETERAN 654
195 SLÁDEKOVÁ Anna ZEMPLIN F VETERAN 703
196 VANKOVA Marcela ZEMPLIN F VETERAN 698
197 STANKO Vladimír ZEMPLIN M VETERAN 712
198 PLAVECKÁ Božena ZEMPLIN F VETERAN 700
199 PIRŠEL Ondrej TURIEC M MINIM 687
200 ŠVECOVÁ Soňa TURIEC F VETERAN 203
201 MOLNÁR Ľudovít TONTONS M VETERAN 679
205 MAZÁNIKOVÁ Antónia BLESK F VETERAN 544
207 MARŽIŇANOVÁ Mária ZEMPLIN F VETERAN 697
208 BAČÉ Tibor TURIEC M NORMAL 726
209 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
210 HLÁVKOVÁ EL AMRI Zara PRASK F KADET 719
211 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
212 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
213 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
214 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
215 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
216 SEKANINA Hugo Jozef TURIEC M ESPOIRS 730
217 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
218 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
220 LOŠONSKÁ Zuzana PKP F VETERAN 693
221 GOCALOVÁ Katarína SLOPAK F NORMAL 507
222 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
223 VANBESELAERE GUTT Charlotte TONTONS F MINIM 684
224 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
225 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
226 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
227 RADAČOVSKÝ Jerguš TURIEC M NORMAL 346
228 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
229 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
230 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
231 RUDY Andrej BLESK M VETERAN 723
233 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
234 MAZANÍK Lukáš BLESK M BENJAMIN 637
235 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
236 STIERANKA Juraj SLOPAK M NORMAL 558
237 SABOL Andrej TONTONS M VETERAN 480
238 SROGONČÍK Ján PKP M VETERAN 360
240 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
241 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
243 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M KADET 624
244 BEREŠ Marek ZEMPLIN M KADET 715
245 FERNANDEZ Felipe SLOPAK M KADET 651
246 MATOŠKA Slavomír PKP M NORMAL 288
247 ŽILINČÁR Dominik PRASK M MINIM 632
248 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F KADET 633
249 VAĽOVSKÁ Darina ZEMPLIN F VETERAN 701
250 HOHOŠ Michal ZEMPLIN M VETERAN 711
251 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
252 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
257 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
258 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
259 BERECKÝ Martin ZEMPLIN M NORMAL 706
260 HANC Filip ZEMPLIN M KADET 716
262 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
263 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
264 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
265 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
266 MATULA Radovan TURIEC M ESPOIRS 548
267 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
268 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
269 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
270 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
271 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
272 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
273 ĎUROŠOVÁ Lea NOVOKER F KADET 644
274 FERNANDES Leandro TONTONS M NORMAL 660
275 BOUCHART Kristina TONTONS F NORMAL 670
276 MIREMONT Victor LABELLE M NORMAL 692
277 BALACENKO Naďa CAP F ESPOIRS 696
278 VEVERKOVÁ Lenka PRASK F KADET 720
279 MOUGIN Charlotte TONTONS F MINIM 729
280 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
281 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
282 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
283 STANO Ivan PREMIER M NORMAL 10
284 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
285 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
286 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
287 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
288 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
289 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
290 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
291 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
292 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
293 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
294 KAKAŠ Daniel JEWEL M VETERAN 234
295 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
296 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
297 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
298 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F VETERAN 264
299 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
300 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
301 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
302 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
303 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
304 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
305 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
306 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
307 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
308 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
309 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
310 SABOL Patrik TONTONS M NORMAL 477
311 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela TURIEC F JUNIOR 488
312 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F KADET 511
313 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
314 BARTKO Jozef ZEMPLIN M NORMAL 527
315 BARTKO JR. Jozef ZEMPLIN M NORMAL 530
316 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
317 MORTREUX Olivier TONTONS M KADET 541
318 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
319 FLEISCHHACKER Michal HARMONY M NORMAL 601
320 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
321 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
322 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
323 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
324 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
325 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
326 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
327 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
328 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
329 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
330 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
331 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F MINIM 631
332 VAŠINOVÁ Veronika BLESK F NORMAL 639
333 LANDRIOT Roland LABELLE M NORMAL 643
334 JURÍK Norbert ŠÍRAVA M NORMAL 653
335 MASARYKOVA Helena TONTONS F VETERAN 657
336 MORTREUX Isabelle TONTONS F KADET 659
337 MOUGIN Adriana TONTONS F NORMAL 662
338 THOMAS Yannick TONTONS M BENJAMIN 664
339 COLLANGE Theo TONTONS M BENJAMIN 666
340 JUHASZ Péter TONTONS M NORMAL 667
341 JUHÁSZOVA Emma TONTONS F MINIM 668
342 KALINÁČ Anton TONTONS M NORMAL 675
343 DABROVSKÝ Štefan TONTONS M VETERAN 676
344 OŠUST Vojtech TONTONS M NORMAL 678
345 JELČ Miroslav TONTONS M VETERAN 680
346 OROSZOVÁ Adriana TONTONS F NORMAL 682
347 MONZON LEZOVICOVA Roxane LABELLE F MINIM 689
348 MONZON LEZOVICOVA Zoé LABELLE F KADET 690
349 LEZOVICOVA Zuzana LABELLE F NORMAL 691
350 ZARYCKY Peter ZEMPLIN M NORMAL 699
351 KURHAJEC Richard TURIEC M NORMAL 728

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 5 19 0 8 3 2 + 6 + 0
Swiss + 4KO 7 5 19 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 19 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 16 6 8 0 + 2 + 6 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 96Menu A
  • 18Menu B