GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

O tri Svätoplukove prúty

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2022-09-24
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2022-09-10 od 19:00
Koniec registrácie
2022-09-24 do 23:59
Typ
Trojice SFP / Triple / Triplettes
Systém
SWISS / Swiss + KO (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 12 €
Bez licencie: 12 €
Junior: 9 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
24 / 24
Koordinátor
PAPP Peter
Rozhodca - hlavný
KANKARA Matej
Rozhodca - pomocný
JURAN Igor
Jury
BLEHO Tomáš
Jury
KANKARA Matej
Jury
MELUŠOVÁ Zuzana
Koeficient
x1.5
1.Miesto
180 b
2.Miesto
144 b
3.Miesto
126 / 117 b

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 KRAJCOVIC MATEJ 180 BAČE Vladimír TURIEC KRAJČOVIČ Matej CAP ŠEBEŇA Patrik CAP
2 STRBA ANTON 144 JURAN Igor MOPED ŠTRBA Anton PKP ŠTRBOVÁ Mária PKP
3-4 CERNAK MIROSLAV 117 ČERNÁK Miroslav KPPS CHASTEL Patrice TONTONS KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER
3-4 HANDLOVSKY OLDRICH 117 HANDLOVSKÝ Oldrich HOHENLOHE SIAŽIK Vladimír JEWEL ZEMANEC Ľubomír JEWEL
5 KANKARA MATEJ 99 HÁGER Eduard PKP HRIVNÁK Juraj PKP KANKARA Matej PKP
6 GEMAINEROVA KRISTINA 90 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
7 PULMAN RUDOLF 81 PULMAN Rudolf PKP TÓTH Róbert KPPS WHITWORTH Oľga PKP
8 MERY KRISTIAN 72 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS MÉRY Kristián SLOPAK TÓTHOVÁ Mária KPPS
9 SZABO MILAN 67.5 HAVRLENT Marián BLESK SZABO Milan KPPS ŽIDEK Andrej BLESK
10 KRCHNAKOVA ETELA 63 IZSO Roman SLOPAK KLÚČIKOVÁ Dana CAP KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
11 STRBA MAREK 58.5 HARMATH Alexander KPPS MELUŠ Matej KPPS ŠTRBA Marek PKP
12 STANO MICHAL 54 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE MÉRY Jozef SLOPAK STANO Michal HOHENLOHE
13 MERY JANETTE 1.5 BAČÉ Filip TURIEC BELLA Tomáš TURIEC MÉRY Janette SLOPAK
14 FRATRICOVA ANDREA 1.5 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUER Eduard SLOVAKIA VODOVÁ Jana GULIVER
15 GEMEL JAN 1.5 GEMEL Ján LABOULE ORTH Viera BLESK PISKLOVÁ Renáta BLESK
16 KREKACOVA IRENA 1.5 DVORNICKÁ Ľubica SLOPAK KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK STIERANKA Juraj SLOPAK
17 JURSA DANIEL 1.5 BAČÉ Michal TURIEC BAČOVÁ Alena TURIEC JURSA Daniel HOHENLOHE
18 GUSTAFIK JOZEF 1.5 GUŠTAFÍK Jozef MOPED GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED PAPP Peter MOPED
19 ORAVEC ROBERT 1.5 KOZIC Miloš PREMIER ORAVEC Róbert PREMIER TUSCHEL Peter PREMIER
20 BEZAK VLADIMIR 1.5 BEZÁK Vladimír LABOULE ŠKORUPA Milan GULIVER ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
21 BLEHO TOMAS 1.5 BLEHO Tomáš KPPS SÝKORA Marián KPPS ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
22 KRAJCOVICOVA KATARINA 1.5 KOČICOVÁ Katarína HOHENLOHE KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP ŠEVČEK Martin CAP
23 KERSTEN JURAJ 1.5 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE KERSTEN Juraj HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
24 MECIAROVA IVETA 1.5 MEČIAR Jozef KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS MELICHER Július SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 11 52 % 15 %
HOHENLOHE 11 48 % 15 %
PKP 8 50 % 11 %
SLOPAK 8 30 % 11 %
CAP 7 33 % 10 %
TURIEC 5 19 % 7 %
MOPED 4 33 % 6 %
BLESK 4 31 % 6 %
PREMIER 3 30 % 4 %
JEWEL 2 22 % 3 %
GULIVER 2 18 % 3 %
LABOULE 2 10 % 3 %
PAF 1 13 % 1 %
NOVOKER 1 9 % 1 %
TONTONS 1 3 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
HARMONY 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ZEMPLIN 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 71
France 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
2 VOLÁRIK Michal CAP M NORMAL 398
3 KARACSONY Jozef SLOPAK M VETERAN 402
9 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
13 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
15 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
22 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
24 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
27 ANGER Peter SLOPAK M NORMAL 603
29 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
33 OCHSENBEIN Alexandre HOHENLOHE M NORMAL 688
35 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
36 SEMAN Stanislav SLOPAK M VETERAN 354
37 MIEZGA Filip PRASK M MINIM 578
42 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
45 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
52 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
53 KADLEČÍKOVÁ Ivica BLESK F VETERAN 213
56 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
57 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
58 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
62 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC F ESPOIRS 498
63 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
65 MESIARIKOVÁ Ľudmila BLESK F VETERAN 532
66 MIGROVÁ Danka TURIEC F VETERAN 202
68 MELIŠ Peter HARMONY M NORMAL 350
69 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
70 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
72 ZIBOLEN Rastislav TURIEC M VETERAN 655
73 KLUČARIK Karol PKP M VETERAN 491
77 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
80 SIPOS Patrik BLESK M NORMAL 572
81 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
82 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
83 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
84 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
85 VANBESELAERE Jean-Charles TONTONS M NORMAL 503
88 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
89 PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC F JUNIOR 551
91 WAGNEROVÁ Rita BLESK F VETERAN 533
92 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F VETERAN 237
94 COLLANGE Cedric TONTONS M NORMAL 665
95 KLOČANKA Jaroslav ZEMPLIN M VETERAN 313
96 THOMAS Paul TONTONS M NORMAL 663
97 ROUCHE Yves TONTONS M VETERAN 656
98 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
99 MATULA Rudolf TURIEC M NORMAL 622
101 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
104 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
106 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F ESPOIRS 393
107 PEYLOUBET Romain TONTONS M NORMAL 566
108 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
110 PITOŇÁK Martin PKP M NORMAL 289
111 BAKYTA Radovan PKP M NORMAL 284
112 BEREŠ Juraj Dušan TURIEC M VETERAN 513
113 BERECKÝ Jozef ZEMPLIN M VETERAN 615
114 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
115 ŽIDEK Kristián BLESK M ESPOIRS 725
117 TOMÁŠ Michal ZEMPLIN M VETERAN 704
118 SOBOLIČ Milan PKP M VETERAN 11
119 PRINCÍK Peter ZEMPLIN M VETERAN 616
121 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
122 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
123 MOUGIN Antoine TONTONS M NORMAL 661
125 DZURUS Ladislav ZEMPLIN M VETERAN 482
126 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
127 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
129 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
130 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
131 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
133 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
134 KOSTKOVÁ Viera ZEMPLIN F VETERAN 702
135 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
136 DZURUSOVÁ Júlia ZEMPLIN F NORMAL 483
137 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
139 KRIŠÁKOVÁ Beáta TONTONS F NORMAL 502
141 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
142 GAŽO Richard TONTONS M VETERAN 242
143 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
144 BERECKÝ Dominik ZEMPLIN M KADET 714
145 GAŽOVÁ Andrea TONTONS F NORMAL 722
146 BOUCHART Xavier TONTONS M NORMAL 669
147 ŠTEMPEĽOVÁ Katarína TONTONS F NORMAL 721
148 JUSKO Tomi TONTONS M NORMAL 672
150 HUDEC Miroslav ZEMPLIN M VETERAN 707
151 SEMANOVÁ Viera SLOPAK F VETERAN 732
152 LEDVÉNYI Stanislav HOHENLOHE M VETERAN 695
153 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
155 DUBAN Ján LABOULE M VETERAN 267
156 ADLER Juraj PRASK M VETERAN 338
157 PEYLOUBET Filip TONTONS M BENJAMIN 658
158 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
160 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
161 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
162 OLAH Andrej ZEMPLIN M NORMAL 705
163 MARŽINAN Pavol ZEMPLIN M NORMAL 709
164 VARGOVÁ Daniela KPPS F NORMAL 455
165 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
166 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
167 MATULA Radovan TURIEC M ESPOIRS 548
168 STANKO ML. Vladimír ZEMPLIN M ESPOIRS 713
169 MIGAŠ Cyril ZEMPLIN M VETERAN 708
170 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
171 BERECKÝ Leonard ZEMPLIN M NORMAL 710
172 BAČÉ Timotej TURIEC M MINIM 727
173 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
174 MÉSZÁROŠ Gabriel SLOPAK M VETERAN 486
175 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
176 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
177 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
178 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
179 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
181 KARCOLOVÁ Klára TURIEC F ESPOIRS 399
182 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
183 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F MINIM 618
184 PIRŠEL Ondrej TURIEC M MINIM 687
185 ĎUROŠOVÁ Lea NOVOKER F KADET 644
187 PRIELOŽNÝ Rudolf ZEMPLIN M VETERAN 484
188 KOČIŠKOVÁ Janka ŠÍRAVA F JUNIOR 652
189 PURGIŇA Viktor CAP M ESPOIRS 635
190 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
191 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
192 MIEZGA Boris PRASK M MINIM 627
193 NAHÁLKA Rastislav TURIEC M VETERAN 654
194 VANKOVA Marcela ZEMPLIN F VETERAN 698
195 STANKO Vladimír ZEMPLIN M VETERAN 712
196 PLAVECKÁ Božena ZEMPLIN F VETERAN 700
197 ŠVECOVÁ Soňa TURIEC F VETERAN 203
198 MOLNÁR Ľudovít TONTONS M VETERAN 679
199 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
200 FERNANDEZ Felipe SLOPAK M KADET 651
201 ČERNÝ Jaroslav PREMIER M NORMAL 650
203 MAZÁNIKOVÁ Antónia BLESK F VETERAN 544
205 KOLÁRIK Igor PREMIER M NORMAL 718
206 BAČÉ Tibor TURIEC M NORMAL 726
207 MARŽIŇANOVÁ Mária ZEMPLIN F VETERAN 697
208 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
209 HLÁVKOVÁ EL AMRI Zara PRASK F KADET 719
210 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
211 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
213 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
214 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
215 SEKANINA Hugo Jozef TURIEC M ESPOIRS 730
217 GOCALOVÁ Katarína SLOPAK F NORMAL 507
218 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
219 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
220 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
221 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
222 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
223 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
224 MAZANÍK Lukáš BLESK M BENJAMIN 637
225 LOŠONSKÁ Zuzana PKP F VETERAN 693
226 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
227 RADAČOVSKÝ Jerguš TURIEC M NORMAL 346
228 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
229 RUDY Andrej BLESK M VETERAN 723
231 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
232 VANBESELAERE GUTT Charlotte TONTONS F MINIM 684
234 ORGOŇOVÁ Silvia PREMIER F NORMAL 734
235 ŽILINČÁR Dominik PRASK M MINIM 632
236 VANBESELAERE Annabelle TONTONS F BENJAMIN 685
237 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
238 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
239 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
240 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M KADET 624
241 BEREŠ Marek ZEMPLIN M KADET 715
242 SABOL Andrej TONTONS M VETERAN 480
243 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
244 SROGONČÍK Ján PKP M VETERAN 360
245 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
246 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F KADET 633
247 VAĽOVSKÁ Darina ZEMPLIN F VETERAN 701
248 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
249 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
250 MATOŠKA Slavomír PKP M NORMAL 288
251 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
252 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
253 BERECKÝ Martin ZEMPLIN M NORMAL 706
254 HOHOŠ Michal ZEMPLIN M VETERAN 711
255 HANC Filip ZEMPLIN M KADET 716
256 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
257 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
258 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
259 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
260 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
263 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
264 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
265 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
266 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
267 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
268 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
269 LANDRIOT Roland LABELLE M NORMAL 643
270 BOUCHART Kristina TONTONS F NORMAL 670
271 MIREMONT Victor LABELLE M NORMAL 692
272 SLÁDEKOVÁ Anna ZEMPLIN F VETERAN 703
273 VEVERKOVÁ Lenka PRASK F KADET 720
274 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
275 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
276 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
277 STANO Ivan PREMIER M NORMAL 10
278 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
279 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
280 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
281 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
282 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
283 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
284 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
285 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
286 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
287 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
288 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
289 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
290 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
291 KAKAŠ Daniel JEWEL M VETERAN 234
292 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
293 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
294 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
295 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F VETERAN 264
296 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
297 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F VETERAN 274
298 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
299 MORTREUX David TONTONS M NORMAL 306
300 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
301 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
302 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
303 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
304 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
305 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
306 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
307 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
308 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
309 SABOL Patrik TONTONS M NORMAL 477
310 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela TURIEC F JUNIOR 488
311 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F KADET 511
312 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
313 BARTKO Jozef ZEMPLIN M NORMAL 527
314 BARTKO JR. Jozef ZEMPLIN M NORMAL 530
315 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
316 MORTREUX Olivier TONTONS M KADET 541
317 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
318 FLEISCHHACKER Michal HARMONY M NORMAL 601
319 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
320 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
321 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
322 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
323 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
324 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
325 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
326 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
327 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
328 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F MINIM 631
329 VAŠINOVÁ Veronika BLESK F NORMAL 639
330 JURÍK Norbert ŠÍRAVA M NORMAL 653
331 MASARYKOVA Helena TONTONS F VETERAN 657
332 MORTREUX Isabelle TONTONS F KADET 659
333 FERNANDES Leandro TONTONS M NORMAL 660
334 MOUGIN Adriana TONTONS F NORMAL 662
335 THOMAS Yannick TONTONS M BENJAMIN 664
336 COLLANGE Theo TONTONS M BENJAMIN 666
337 JUHASZ Péter TONTONS M NORMAL 667
338 JUHÁSZOVA Emma TONTONS F MINIM 668
339 KALINÁČ Anton TONTONS M NORMAL 675
340 DABROVSKÝ Štefan TONTONS M VETERAN 676
341 OŠUST Vojtech TONTONS M NORMAL 678
342 JELČ Miroslav TONTONS M VETERAN 680
343 OROSZOVÁ Adriana TONTONS F NORMAL 682
344 MONZON LEZOVICOVA Roxane LABELLE F MINIM 689
345 MONZON LEZOVICOVA Zoé LABELLE F KADET 690
346 LEZOVICOVA Zuzana LABELLE F NORMAL 691
347 BALACENKO Naďa CAP F ESPOIRS 696
348 ZARYCKY Peter ZEMPLIN M NORMAL 699
349 KURHAJEC Richard TURIEC M NORMAL 728
350 MOUGIN Charlotte TONTONS F MINIM 729
351 HUDÁKOVÁ Mária LABOULE F NORMAL 735

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 4 12 0 8 3 2 + 6 + 0
Swiss + 4KO 6 4 12 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 12 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 8 8 8 8 + 0 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 60Menu A
  • 12Menu B