GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Svätoplukove dvojky

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2022-04-09
Prezentácia
do 08:40
Začiatok registrácie
2022-03-25 od 19:00
Koniec registrácie
2022-04-10 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
SWISS / Swiss + KO (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 8 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
61 / 61
Koordinátor
MELUŠ Daniel
Rozhodca - hlavný
KANKARA Matej
Rozhodca - pomocný
ANGER Peter
Rozhodca - pomocný
MELUŠ Daniel
Rozhodca - pomocný
MÉRY Janette
Jury
BLEHO Tomáš
Jury
KARACSONY Jozef
Jury
MELUŠ Daniel
Koeficient
x1
1.Miesto
366 b
2.Miesto
305 b
3.Miesto
275 / 259 b

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 JAJCAJOVA MARIA 366 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KADLEČÍKOVÁ Ivica BLESK
2 FRATRIC ANDREJ 305 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE MICHALKA Vladimír GULIVER
3-4 KANKARA MATEJ 259 KANKARA Matej PKP ŠEVČEK Martin CAP
3-4 STARKBAUEROVA MARIA 259 ŠKORUPA Milan GULIVER ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
5 VOLARIK MICHAL 229 TOMKA Lukáš CAP VOLÁRIK Michal CAP
6 SEBENA PATRIK 214 KRAJČOVIČ Matej CAP ŠEBEŇA Patrik CAP
7 PULMAN RUDOLF 198 PITOŇÁK Martin PKP PULMAN Rudolf PKP
8 DORUSINEC SALAGA MARTIN 183 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF TÓTHOVÁ Mária KPPS
9 KRAJCOVICOVA KATARINA 175 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
10 STANO MICHAL 168 KERSTEN Juraj HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
11 MERY JOZEF 160 MÉRY Jozef SLOPAK TÓTH Róbert KPPS
12 KELEMEN KRISTIAN 153 KELEMEN Kristian NOVOKER NAGY Géza HUNGARY
13 MELICHER JULIUS 145 MELICHER Július SLOVAKIA TOMA Karol SLOVAKIA
14 SURIN IGOR 137 ŠURIN Igor SLOVAKIA ŠURINOVÁ Timea SLOVAKIA
15 KARACSONY JOZEF 130 BLEHO Tomáš KPPS KARACSONY Jozef SLOPAK
16 VODOVA JANA 122 TOMKO Ján HOHENLOHE VODOVÁ Jana GULIVER
17 BOHDAN DENIS 118 BOHDAN Denis PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF
18 STOWASSEROVA VANDA 114 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE SZABO Milan KPPS
19 VOJTEK MILAN 111 SEMAN Stanislav SLOPAK VOJTEK Milan NOVOKER
20 BERES JURAJ DUSAN 107 BAČÉ Michal TURIEC BEREŠ Juraj Dušan TURIEC
21 STRBOVA MARIA 103 HÁGER Eduard PKP ŠTRBOVÁ Mária PKP
22 HANDLOVSKY OLDRICH 99 HANDLOVSKÝ Oldrich HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
23 ANGER PETER 95 ANGER Peter SLOPAK BEZÁK Vladimír LABOULE
24 NEMCEKOVA SLAVKA 92 HRIVNÁK Juraj PKP NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER
25 KOCICOVA KATARINA 88 KLÚČIKOVÁ Dana CAP KOČICOVÁ Katarína HOHENLOHE
26 ZIBOLEN RASTISLAV 84 MIGROVÁ Danka TURIEC ZIBOLEN Rastislav TURIEC
27 TOMANOVA BLANKA 80 TOMAN Peter SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
28 MEDVECKA VERONIKA 76 MEDVECKÁ Veronika MOPED PAPP Peter MOPED
29 MESIARIKOVA LUDMILA 73 MESIARIKOVÁ Ľudmila BLESK ŽIDEK Andrej BLESK
30 CIK MARIAN 69 ČÍK Marián JEWEL SEMANOVÁ Viera SLOVAKIA
31 KOLENAKOVA MIRIAM 65 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC MATULA Rudolf TURIEC
32 MELUSOVA MARGARETA 1 HEGEDŰS Tomáš SLOVAKIA MELUŠOVÁ Margaréta KPPS
33 FRATRICOVA ANDREA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE OCHSENBEIN Alexandre HOHENLOHE
34 MERY JANETTE 1 MÉRY Janette SLOPAK TOMAN Vladimír SLOPAK
35 KREKACOVA IRENA 1 DVORNICKÁ Ľubica SLOPAK KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
36 ORTH VIERA 1 ORAVEC Róbert PREMIER ORTH Viera BLESK
37 KELEMENOVA VERONIKA 1 CHASTEL Patrice TONTONS KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER
38 SIPOS PATRIK 1 SIPOS Patrik BLESK ŽIDEK Kristián BLESK
39 JURAN IGOR 1 JURAN Igor MOPED PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC
40 WHITWORTH OLGA 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED WHITWORTH Oľga PKP
41 BOHDANOVA PATRICIA 1 BAČÉ Filip TURIEC BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC
42 MENGEROVA HANA 1 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER MENGEROVÁ Hana SLOPAK
43 BAHLEDA MILAN 1 BAHLEDA Milan NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER
44 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
45 SEBENOVA ALEXANDRA 1 MELUŠ Matej KPPS ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
46 MELUS DANIEL 1 MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
47 KELEMEN JOZEF 1 KELEMEN Jozef NOVOKER ÚJVÁRI Zsolt HUNGARY
48 STRBA ANTON 1 LOŠONSKÁ Zuzana PKP ŠTRBA Anton PKP
49 GEMEL JAN 1 GEMEL Ján LABOULE SOBOLIČ Milan PKP
50 KASKA PAVEL 1 HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS
51 MAZANIKOVA ANTONIA 1 MAZANÍK Lukáš BLESK MAZÁNIKOVÁ Antónia BLESK
52 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián BLESK HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
53 KRIVOSUDSKA ALENA 1 KRIVOSUDSKÁ Alena SLOVAKIA MEČIAR Matúš SLOVAKIA
54 CERNY JAROSLAV 1 ČERNÝ Jaroslav PREMIER KOLÁRIK Igor PREMIER
55 ZAVADZANOVA LUCIA 1 MATULA Radovan TURIEC ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
56 IZSO ROMAN 1 IZSO Roman SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK
57 MECIAR JOZEF 1 MEČIAR Jozef KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
58 PISKLOVA RENATA 1 PISKLOVÁ Renáta BLESK WAGNEROVÁ Rita BLESK
59 FILOVA MARCELA 1 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE ZEMANEC Ľubomír JEWEL
60 BACE TIBOR 1 BAČÉ Tibor TURIEC BAČÉ Timotej TURIEC
61 RITOMSKY MIROSLAV 1 FRANEKOVÁ Dana SLOVAKIA RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 16 59 % 13 %
KPPS 14 67 % 11 %
HOHENLOHE 12 52 % 10 %
TURIEC 12 44 % 10 %
BLESK 11 85 % 9 %
PKP 10 63 % 8 %
CAP 9 43 % 7 %
NOVOKER 7 64 % 6 %
PAF 4 50 % 3 %
GULIVER 4 36 % 3 %
MOPED 4 33 % 3 %
PREMIER 3 30 % 2 %
JEWEL 2 22 % 2 %
LABOULE 2 10 % 2 %
TONTONS 1 3 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
HARMONY 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ZEMPLIN 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 118
Hungary 2
France 2

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
4 ŠTRBA Marek PKP M NORMAL 473
11 DZÚRIK Michal HARMONY M NORMAL 195
20 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F NORMAL 450
23 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
37 MIEZGA Filip PRASK M MINIM 578
45 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
54 MÉRY Kristián SLOPAK M ESPOIRS 570
57 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
63 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
68 MELIŠ Peter HARMONY M NORMAL 350
70 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
73 KLUČARIK Karol PKP M VETERAN 491
77 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
79 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE F NORMAL 629
81 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
85 VANBESELAERE Jean-Charles TONTONS M NORMAL 503
86 BAČE Vladimír TURIEC M ESPOIRS 554
92 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F VETERAN 237
93 GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED F VETERAN 634
94 COLLANGE Cedric TONTONS M NORMAL 665
95 KLOČANKA Jaroslav ZEMPLIN M VETERAN 313
96 THOMAS Paul TONTONS M NORMAL 663
97 ROUCHE Yves TONTONS M VETERAN 656
101 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
106 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F ESPOIRS 393
107 PEYLOUBET Romain TONTONS M NORMAL 566
108 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
111 BAKYTA Radovan PKP M NORMAL 284
113 BERECKÝ Jozef ZEMPLIN M VETERAN 615
116 JURSA Daniel HOHENLOHE M KADET 613
117 TOMÁŠ Michal ZEMPLIN M VETERAN 704
119 PRINCÍK Peter ZEMPLIN M VETERAN 616
121 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
122 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
123 MOUGIN Antoine TONTONS M NORMAL 661
124 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
125 DZURUS Ladislav ZEMPLIN M VETERAN 482
126 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
127 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
129 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
130 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
131 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
134 KOSTKOVÁ Viera ZEMPLIN F VETERAN 702
135 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
136 DZURUSOVÁ Júlia ZEMPLIN F NORMAL 483
137 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
139 KRIŠÁKOVÁ Beáta TONTONS F NORMAL 502
141 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
142 GAŽO Richard TONTONS M VETERAN 242
143 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
144 BERECKÝ Dominik ZEMPLIN M KADET 714
145 GAŽOVÁ Andrea TONTONS F NORMAL 722
146 BOUCHART Xavier TONTONS M NORMAL 669
147 ŠTEMPEĽOVÁ Katarína TONTONS F NORMAL 721
148 JUSKO Tomi TONTONS M NORMAL 672
149 BELLA Tomáš TURIEC M KADET 636
150 HUDEC Miroslav ZEMPLIN M VETERAN 707
151 SEMANOVÁ Viera SLOPAK F VETERAN 732
152 LEDVÉNYI Stanislav HOHENLOHE M VETERAN 695
153 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
154 BAČOVÁ Alena TURIEC F NORMAL 731
155 DUBAN Ján LABOULE M VETERAN 267
156 ADLER Juraj PRASK M VETERAN 338
157 PEYLOUBET Filip TONTONS M BENJAMIN 658
158 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
159 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
160 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
161 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
162 OLAH Andrej ZEMPLIN M NORMAL 705
163 MARŽINAN Pavol ZEMPLIN M NORMAL 709
164 VARGOVÁ Daniela KPPS F NORMAL 455
166 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
168 STANKO ML. Vladimír ZEMPLIN M ESPOIRS 713
169 MIGAŠ Cyril ZEMPLIN M VETERAN 708
171 BERECKÝ Leonard ZEMPLIN M NORMAL 710
174 MÉSZÁROŠ Gabriel SLOPAK M VETERAN 486
175 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
176 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
177 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
178 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
180 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
181 KARCOLOVÁ Klára TURIEC F ESPOIRS 399
182 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
183 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F MINIM 618
184 PIRŠEL Ondrej TURIEC M MINIM 687
185 ĎUROŠOVÁ Lea NOVOKER F KADET 644
186 KOZIC Miloš PREMIER M NORMAL 717
187 PRIELOŽNÝ Rudolf ZEMPLIN M VETERAN 484
188 KOČIŠKOVÁ Janka ŠÍRAVA F JUNIOR 652
189 PURGIŇA Viktor CAP M ESPOIRS 635
192 MIEZGA Boris PRASK M MINIM 627
193 NAHÁLKA Rastislav TURIEC M VETERAN 654
194 VANKOVA Marcela ZEMPLIN F VETERAN 698
195 STANKO Vladimír ZEMPLIN M VETERAN 712
196 PLAVECKÁ Božena ZEMPLIN F VETERAN 700
197 ŠVECOVÁ Soňa TURIEC F VETERAN 203
198 MOLNÁR Ľudovít TONTONS M VETERAN 679
199 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
200 FERNANDEZ Felipe SLOPAK M KADET 651
207 MARŽIŇANOVÁ Mária ZEMPLIN F VETERAN 697
208 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
209 HLÁVKOVÁ EL AMRI Zara PRASK F KADET 719
210 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
211 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
213 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
214 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
215 SEKANINA Hugo Jozef TURIEC M ESPOIRS 730
217 GOCALOVÁ Katarína SLOPAK F NORMAL 507
218 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
219 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
220 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
221 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
222 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
223 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
226 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
227 RADAČOVSKÝ Jerguš TURIEC M NORMAL 346
228 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
229 RUDY Andrej BLESK M VETERAN 723
230 TUSCHEL Peter PREMIER M VETERAN 733
231 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
232 VANBESELAERE GUTT Charlotte TONTONS F MINIM 684
233 STIERANKA Juraj SLOPAK M NORMAL 558
234 ORGOŇOVÁ Silvia PREMIER F NORMAL 734
235 ŽILINČÁR Dominik PRASK M MINIM 632
236 VANBESELAERE Annabelle TONTONS F BENJAMIN 685
237 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
238 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
239 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
240 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M KADET 624
241 BEREŠ Marek ZEMPLIN M KADET 715
242 SABOL Andrej TONTONS M VETERAN 480
243 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
244 SROGONČÍK Ján PKP M VETERAN 360
245 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
246 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F KADET 633
247 VAĽOVSKÁ Darina ZEMPLIN F VETERAN 701
249 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
250 MATOŠKA Slavomír PKP M NORMAL 288
251 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
252 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
253 BERECKÝ Martin ZEMPLIN M NORMAL 706
254 HOHOŠ Michal ZEMPLIN M VETERAN 711
255 HANC Filip ZEMPLIN M KADET 716
257 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
258 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
259 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
260 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
264 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
265 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
266 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
267 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
268 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
269 LANDRIOT Roland LABELLE M NORMAL 643
270 BOUCHART Kristina TONTONS F NORMAL 670
271 MIREMONT Victor LABELLE M NORMAL 692
272 SLÁDEKOVÁ Anna ZEMPLIN F VETERAN 703
273 VEVERKOVÁ Lenka PRASK F KADET 720
274 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
275 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
276 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
277 STANO Ivan PREMIER M NORMAL 10
278 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
279 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
280 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
281 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
282 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
283 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
284 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
285 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
286 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
287 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
288 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
289 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
290 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
291 KAKAŠ Daniel JEWEL M VETERAN 234
292 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
293 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
294 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
295 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F VETERAN 264
296 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
297 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F VETERAN 274
298 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
299 MORTREUX David TONTONS M NORMAL 306
300 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
301 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
302 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
303 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
304 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
305 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
306 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
307 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
308 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
309 SABOL Patrik TONTONS M NORMAL 477
310 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela TURIEC F JUNIOR 488
311 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F KADET 511
312 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
313 BARTKO Jozef ZEMPLIN M NORMAL 527
314 BARTKO JR. Jozef ZEMPLIN M NORMAL 530
315 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
316 MORTREUX Olivier TONTONS M KADET 541
317 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
318 FLEISCHHACKER Michal HARMONY M NORMAL 601
319 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
320 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
321 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
322 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
323 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
324 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
325 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
326 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
327 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
328 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F MINIM 631
329 VAŠINOVÁ Veronika BLESK F NORMAL 639
330 JURÍK Norbert ŠÍRAVA M NORMAL 653
331 MASARYKOVA Helena TONTONS F VETERAN 657
332 MORTREUX Isabelle TONTONS F KADET 659
333 FERNANDES Leandro TONTONS M NORMAL 660
334 MOUGIN Adriana TONTONS F NORMAL 662
335 THOMAS Yannick TONTONS M BENJAMIN 664
336 COLLANGE Theo TONTONS M BENJAMIN 666
337 JUHASZ Péter TONTONS M NORMAL 667
338 JUHÁSZOVA Emma TONTONS F MINIM 668
339 KALINÁČ Anton TONTONS M NORMAL 675
340 DABROVSKÝ Štefan TONTONS M VETERAN 676
341 OŠUST Vojtech TONTONS M NORMAL 678
342 JELČ Miroslav TONTONS M VETERAN 680
343 OROSZOVÁ Adriana TONTONS F NORMAL 682
344 MONZON LEZOVICOVA Roxane LABELLE F MINIM 689
345 MONZON LEZOVICOVA Zoé LABELLE F KADET 690
346 LEZOVICOVA Zuzana LABELLE F NORMAL 691
347 BALACENKO Naďa CAP F ESPOIRS 696
348 ZARYCKY Peter ZEMPLIN M NORMAL 699
349 KURHAJEC Richard TURIEC M NORMAL 728
350 MOUGIN Charlotte TONTONS F MINIM 729
351 HUDÁKOVÁ Mária LABOULE F NORMAL 735

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 31 0 32 5 8 + 24 + 0
Swiss + KO 9 5 31 0 16 4 2 + 10 + 4
Swiss + 4KO 7 5 31 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 31 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 3 29 3 16 3 + 13 + 0 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 107Menu A
  • 15Menu B