GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Pohár PKP

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Sobodrom, Komenského 27, Pezinok, SLOVAKIA
Dátum
2022-04-23
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2022-03-28 od 19:00
Koniec registrácie
2022-04-23 do 23:59
Typ
Trojice SFP / Triple / Triplettes
Systém
SWISS / Swiss + KO (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 8 €
Organizátor
PKP
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
38 / 38
Koordinátor
ŠTRBA Marek
Rozhodca - hlavný
KANKARA Matej
Rozhodca - pomocný
JURAN Igor
Jury
NEMČEKOVÁ Slávka
Jury
ŠTRBA Anton
Jury
ŠTRBA Marek
Koeficient
x1.5
1.Miesto
342 b
2.Miesto
285 b
3.Miesto
256.5 / 243 b

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 VOLARIK MICHAL 342 ŠEBEŇA Patrik CAP TOMKA Lukáš CAP VOLÁRIK Michal CAP
2 STRBA ANTON 285 ŠTRBA Anton PKP ŠTRBA Marek PKP ŠTRBOVÁ Mária PKP
3-4 STANO MICHAL 243 OCHSENBEIN Alexandre HOHENLOHE PULMAN Rudolf PKP STANO Michal HOHENLOHE
3-4 BEZAK VLADIMIR 243 BEZÁK Vladimír LABOULE HAVRLENT Marián BLESK SIPOS Patrik BLESK
5 VALENT JURAJ 214.5 BAKYTA Michal PKP SEDLÁČEK Peter CAP VALENT Juraj CAP
6 KRAJCOVIC MATEJ 199.5 KRAJČOVIČ Matej CAP SÝKORA Dávid KPPS SZABO Milan KPPS
7 IZSO ROMAN 186 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE IZSO Roman SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
8 NEMCEKOVA SLAVKA 171 KLUČARIK Karol PKP NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER SOBOLIČ Milan PKP
9 MERY KRISTIAN 163.5 HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS MÉRY Kristián SLOPAK
10 KRCHNAKOVA ETELA 157.5 HANDLOVSKÝ Oldrich HOHENLOHE KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
11 MERY JANETTE 150 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK TÓTHOVÁ Mária KPPS
12 MEDVECKA VERONIKA 142.5 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED MEDVECKÁ Veronika MOPED PAPP Peter MOPED
13 KANKARA MATEJ 135 FEDERI István AUSTRIA FILOVÁ Marcela HOHENLOHE KANKARA Matej PKP
14 KRAJCOVICOVA KATARINA 129 KOČICOVÁ Katarína HOHENLOHE KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP LANČARIČ Dušan PRASK
15 DZURIK MICHAL 121.5 DZÚRIK Michal HARMONY MELIŠ Peter HARMONY RAKONCZA Roman HARMONY
16 FRATRIC ANDREJ 114 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE MICHALKA Vladimír GULIVER STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
17 WHITWORTH OLGA 111 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP WHITWORTH Oľga PKP
18 JURAN IGOR 106.5 GUŠTAFÍK Jozef MOPED GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED JURAN Igor MOPED
19 BOHDANOVA PATRICIA 103.5 BOHDAN Denis PAF BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC KARCOLOVÁ Miriam PAF
20 LAZAROVA JANA 1.5 GALLO Igor SLOVAKIA LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE MIEZGA Boris PRASK
21 ZIDEK ANDREJ 1.5 PISKLOVÁ Renáta BLESK ŽIDEK Andrej BLESK ŽIDEK Kristián BLESK
22 TOTH ROBERT 1.5 ČERNÁK Miroslav KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS TÓTH Róbert KPPS
23 DUSIK JURAJ 1.5 DUSÍK Juraj SLOVAKIA ONDERKO Matej SLOVAKIA PREŠINSKÝ Andrej SLOVAKIA
24 MAZANIKOVA ANTONIA 1.5 MAZANÍK Lukáš BLESK MAZÁNIKOVÁ Antónia BLESK ORTH Viera BLESK
25 HRIVNAK JURAJ 1.5 HÁGER Eduard PKP HRIVNÁK Juraj PKP LOŠONSKÁ Zuzana PKP
26 JURSA DANIEL 1.5 JURSA Daniel HOHENLOHE TRÁVNIČEK Ivo SLOVAKIA TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE
27 HLAVKOVA EL AMRI ZARA 1.5 HLÁVKOVÁ EL AMRI Zara PRASK HRDLOVIČ Juraj PRASK HRDLOVIČOVÁ Renáta SLOVAKIA
28 KREKACOVA IRENA 1.5 DVORNICKÁ Ľubica SLOPAK GOCALOVÁ Katarína SLOPAK KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
29 PITONAK MARTIN 1.5 BAKYTA Radovan PKP MATOŠKA Slavomír PKP PITOŇÁK Martin PKP
30 SEMAN STANISLAV 1.5 SEMAN Stanislav SLOPAK SEMANOVÁ Viera SLOVAKIA VOLČEK Igor SLOPAK
31 ORAVEC ROBERT 1.5 KOZIC Miloš PREMIER ORAVEC Róbert PREMIER TINKOVÁ Zuzana SLOVAKIA
32 DURCOVA SONA 1.5 DURCOVÁ Soňa SLOVAKIA HERDOVÁ Oľga SLOVAKIA KONUCHOVA Luba SLOVAKIA
33 GEMEL JAN 1.5 GEMEL Ján LABOULE HULMAN Ľubomír LABOULE LAUKO Jan SLOVAKIA
34 MOTACKOVA ZUZANA 1.5 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED ZELENAY Ivan SLOVAKIA
35 MESIARIKOVA LUDMILA 1.5 KABÁTH Ladislav SLOPAK MAREKOVÁ Irena SLOVAKIA MESIARIKOVÁ Ľudmila BLESK
36 KLUCIK PETER 1.5 KLÚČIK Peter LABOULE ROVENSKÝ Jaroslav SLOVAKIA STEFANICKA Frantisek SLOVAKIA
37 JEZOVICOVA TEREZIA 1.5 JEŽOVIČOVÁ Terézia SLOVAKIA MRÁZ František SLOVAKIA MRÁZ Vincenc SLOVAKIA
38 KOZAK DUSAN 1.5 KOZÁK Dušan SLOVAKIA ŠEBO Ľudovít SLOVAKIA SEBOVA Milka SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
PKP 15 94 % 13 %
HOHENLOHE 14 61 % 12 %
SLOPAK 10 37 % 9 %
BLESK 9 69 % 8 %
CAP 9 43 % 8 %
MOPED 8 67 % 7 %
KPPS 8 38 % 7 %
PRASK 4 22 % 4 %
LABOULE 4 20 % 4 %
HARMONY 3 43 % 3 %
PAF 2 25 % 2 %
PREMIER 2 25 % 2 %
GULIVER 1 9 % 1 %
NOVOKER 1 9 % 1 %
TURIEC 1 4 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
JEWEL 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TONTONS 0 0 % 0 %
ZEMPLIN 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 112
Austria 1
France 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
23 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
27 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
34 MIEZGA Filip PRASK M MINIM 578
45 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
47 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
50 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
52 ŠKORUPA Milan GULIVER M VETERAN 36
53 KADLEČÍKOVÁ Ivica BLESK F VETERAN 213
56 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
58 PURGIŇA Viktor CAP M ESPOIRS 635
60 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
66 COLLANGE Cedric TONTONS M NORMAL 665
67 MIGROVÁ Danka TURIEC F VETERAN 202
71 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
72 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
75 WAGNEROVÁ Rita BLESK F VETERAN 533
77 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
80 ZIBOLEN Rastislav TURIEC M VETERAN 655
82 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
83 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
84 ROUCHE Yves TONTONS M VETERAN 656
85 THOMAS Paul TONTONS M NORMAL 663
94 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
95 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
105 MELUŠ Matej KPPS M NORMAL 443
107 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
108 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
109 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
110 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
111 PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC F JUNIOR 551
114 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F VETERAN 237
115 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
119 KARCOLOVÁ Klára TURIEC F ESPOIRS 399
121 DUBAN Ján LABOULE M VETERAN 267
124 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
125 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
127 MOUGIN Antoine TONTONS M NORMAL 661
128 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
129 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
130 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
131 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
132 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
133 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
134 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F ESPOIRS 393
136 KRIŠÁKOVÁ Beáta TONTONS F NORMAL 502
137 PRINCÍK Peter ZEMPLIN M VETERAN 616
142 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
143 BOUCHART Kristina TONTONS F NORMAL 670
146 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
147 MÉSZÁROŠ Gabriel SLOPAK M VETERAN 486
148 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
149 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
150 MORTREUX David TONTONS M NORMAL 306
151 MORTREUX Isabelle TONTONS F KADET 659
152 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
154 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
155 MOLNÁR Ľudovít TONTONS M VETERAN 679
156 SROGONČÍK Ján PKP M VETERAN 360
157 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
158 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
159 ĎUROŠOVÁ Lea NOVOKER F KADET 644
161 BELLA Tomáš TURIEC M KADET 636
163 SEMANOVÁ Viera SLOPAK F VETERAN 732
164 MATULA Radovan TURIEC M ESPOIRS 548
167 PIRŠEL Ondrej TURIEC M MINIM 687
170 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
171 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
172 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
173 BAČOVÁ Alena TURIEC F NORMAL 731
174 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
175 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
176 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
177 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
178 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
179 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
180 PRIELOŽNÝ Rudolf ZEMPLIN M VETERAN 484
181 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
183 NAHÁLKA Rastislav TURIEC M VETERAN 654
184 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
185 KOČIŠKOVÁ Janka ŠÍRAVA F JUNIOR 652
191 ŠVECOVÁ Soňa TURIEC F VETERAN 203
192 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
193 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
194 VANBESELAERE Annabelle TONTONS F BENJAMIN 685
195 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
196 BOUCHART Xavier TONTONS M NORMAL 669
198 GAŽO Richard TONTONS M VETERAN 242
201 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
202 FERNANDEZ Felipe SLOPAK M KADET 651
203 FERNANDES Leandro TONTONS M NORMAL 660
207 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
208 BAČÉ Tibor TURIEC M NORMAL 726
209 BAČÉ Timotej TURIEC M MINIM 727
210 ČERNÝ Jaroslav PREMIER M NORMAL 650
212 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
213 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
216 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
217 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
218 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
219 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F MINIM 618
220 SEKANINA Hugo Jozef TURIEC M ESPOIRS 730
221 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
222 KOLÁRIK Igor PREMIER M NORMAL 718
224 RADAČOVSKÝ Jerguš TURIEC M NORMAL 346
225 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
226 FLEISCHHACKER Michal HARMONY M NORMAL 601
228 SABOL Andrej TONTONS M VETERAN 480
229 STIERANKA Juraj SLOPAK M NORMAL 558
230 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F KADET 633
231 VANBESELAERE GUTT Charlotte TONTONS F MINIM 684
234 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
235 ŽILINČÁR Dominik PRASK M MINIM 632
239 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
240 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
244 GAŽOVÁ Andrea TONTONS F NORMAL 722
245 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
246 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
247 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
249 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
250 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
251 LEDVÉNYI Stanislav HOHENLOHE M VETERAN 695
253 HOHOŠ Michal ZEMPLIN M VETERAN 711
254 HANC Filip ZEMPLIN M KADET 716
255 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
256 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
257 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
258 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
259 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
260 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
261 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
262 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
263 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
264 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
265 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
266 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
267 LANDRIOT Roland LABELLE M NORMAL 643
268 MASARYKOVA Helena TONTONS F VETERAN 657
269 JUHASZ Péter TONTONS M NORMAL 667
270 JUHÁSZOVA Emma TONTONS F MINIM 668
271 MIREMONT Victor LABELLE M NORMAL 692
272 SLÁDEKOVÁ Anna ZEMPLIN F VETERAN 703
273 VEVERKOVÁ Lenka PRASK F KADET 720
274 ŠTEMPEĽOVÁ Katarína TONTONS F NORMAL 721
275 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
276 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
277 STANO Ivan PREMIER M NORMAL 10
278 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
279 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
280 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
281 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
282 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
283 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
284 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
285 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
286 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
287 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
288 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
289 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
290 KAKAŠ Daniel JEWEL M VETERAN 234
291 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
292 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
293 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
294 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F VETERAN 264
295 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
296 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F VETERAN 274
297 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
298 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
299 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
300 ADLER Juraj PRASK M VETERAN 338
301 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
302 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
303 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
304 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
305 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
306 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
307 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
308 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
309 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
310 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
311 VARGOVÁ Daniela KPPS F NORMAL 455
312 SABOL Patrik TONTONS M NORMAL 477
313 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela TURIEC F JUNIOR 488
314 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F KADET 511
315 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
316 BARTKO Jozef ZEMPLIN M NORMAL 527
317 BARTKO JR. Jozef ZEMPLIN M NORMAL 530
318 MORTREUX Olivier TONTONS M KADET 541
319 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
320 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
321 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
322 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
323 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
324 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
325 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
326 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
327 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
328 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
329 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F MINIM 631
330 VAŠINOVÁ Veronika BLESK F NORMAL 639
331 MOUGIN Adriana TONTONS F NORMAL 662
332 THOMAS Yannick TONTONS M BENJAMIN 664
333 COLLANGE Theo TONTONS M BENJAMIN 666
334 JUSKO Tomi TONTONS M NORMAL 672
335 KALINÁČ Anton TONTONS M NORMAL 675
336 DABROVSKÝ Štefan TONTONS M VETERAN 676
337 OŠUST Vojtech TONTONS M NORMAL 678
338 JELČ Miroslav TONTONS M VETERAN 680
339 OROSZOVÁ Adriana TONTONS F NORMAL 682
340 MONZON LEZOVICOVA Roxane LABELLE F MINIM 689
341 MONZON LEZOVICOVA Zoé LABELLE F KADET 690
342 LEZOVICOVA Zuzana LABELLE F NORMAL 691
343 BALACENKO Naďa CAP F ESPOIRS 696
344 ZARYCKY Peter ZEMPLIN M NORMAL 699
345 RUDY Andrej BLESK M VETERAN 723
346 KURHAJEC Richard TURIEC M NORMAL 728
347 MOUGIN Charlotte TONTONS F MINIM 729
348 JURÍK Norbert ŠÍRAVA M NORMAL 653

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 5 19 0 8 3 2 + 6 + 0
Swiss + 4KO 7 5 19 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 19 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 16 6 8 0 + 2 + 6 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO