GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Podhradské hrable 2x2

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Pri futbalovom ihrisku, 1.mája, Podhradie, SLOVAKIA
Dátum
2023-05-28
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2023-05-14 od 19:00
Koniec registrácie
2023-05-28 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
SWISS / Swiss + KO (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 12 €
Bez licencie: 12 €
Junior: 8 €
Organizátor
TURIEC
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
28 / 28
Koeficient
x1
1.Miesto
136 b
2.Miesto
108 b
3.Miesto
92 / 85 b
Koordinátor
MÉRY Janette
Rozhodca - hlavný
KOLEŇÁKOVÁ Miriam
Rozhodca - pomocný
MÉRY Janette
Jury
BAČÉ Michal
Jury
KARCOLOVÁ Miriam
Jury
MATULA Rudolf

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 TOMKA LUKAS 136 BAČE Vladimír TURIEC TOMKA Lukáš CAP
2 KOSTKOVA VIERA 108 KOSTKA Štefan ZEMPLIN KOSTKOVÁ Viera ZEMPLIN
3 KELEMEN KRISTIAN 92 KELEMEN Kristian NOVOKER ŠTOLC Tomáš NOVOKER
4 MERY JANETTE 80 MÉRY Janette KPPS MÉRY Jozef SLOPAK
5 COLLANGE CEDRIC 71 COLLANGE Cedric TONTONS MOUGIN Antoine TONTONS
6 MERY KRISTIAN 64 BEZÁK Vladimír LABOULE MÉRY Kristián KPPS
7 TOTH ROBERT 57 MELUŠ Daniel KPPS TÓTH Róbert KPPS
8 KLOCANKA JAROSLAV 52 KLOČANKA Jaroslav ZEMPLIN SPEVÁK Vladimír PRASK
9 HUBER VLADIMIR 47 HÜBER Vladimír SLOVAKIA HÜBEROVÁ Margita SLOVAKIA
10 KMETOVA ANNA 43 DANIŠ Milan SLOVAKIA KMEŤOVÁ Anna TONTONS
11 MIGROVA DANKA 39 MIGROVÁ Danka TURIEC ZIBOLEN Rastislav TURIEC
12 BERECKY JOZEF 36 BERECKÝ Jozef ZEMPLIN PRINCÍK Peter ZEMPLIN
13 CERNAK MIROSLAV 32 ČERNÁK Miroslav KPPS DORUŠINEC ŠALAGA Martin TONTONS
14 BACE MICHAL 29 BAČÉ Michal TURIEC BAČOVÁ Alena TURIEC
15 BACE FILIP 22 BAČÉ Filip TURIEC BOHDANOVÁ Patrícia PAF
16 VOJTEK MILAN 19 MACKO Ján SLOVAKIA VOJTEK Milan NOVOKER
17 CHASTEL PATRICE 17 CHASTEL Patrice TONTONS KELEMENOVÁ Veronika TONTONS
18 BOHDAN DENIS 14 BOHDAN Denis PAF PIRŠEL Miroslav TURIEC
19 BENCATOVA JR LUCIA 13 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC PIRŠEL Ondrej TURIEC
20 KOLENAKOVA MIRIAM 11 KELEMEN Jozef NOVOKER KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC
21 LONCIKOVA EMILIA 9 LONČÍKOVÁ Emília PAF RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER
22 BENOVA ALENA 8 BEŇOVÁ Alena TURIEC PACELOVÁ Kvetoslava TURIEC
23 GAZO RICHARD 7 GAŽO Richard TONTONS GAŽOVÁ Andrea TONTONS
24 TUDJA GABRIEL 5 TUDJA Gabriel ZEMPLIN TUDJOVA Mária ZEMPLIN
25 BERECKY DOMINIK 4 BERECKÝ Dominik ZEMPLIN BERECKÝ Leonard ZEMPLIN
26 BERES JURAJ DUSAN 3 BEREŠ Juraj Dušan TURIEC NAHÁLKA Rastislav TURIEC
27 TRNIK JAROSLAV 2 TRNIK Jaroslav SLOVAKIA TRNIKOVÁ Blažka SLOVAKIA
28 BACE TIMOTEJ 1 BAČÉ Tibor TURIEC BAČÉ Timotej TURIEC

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
TURIEC 16 62 % 29 %
ZEMPLIN 9 26 % 16 %
TONTONS 8 16 % 14 %
NOVOKER 5 45 % 9 %
KPPS 5 21 % 9 %
PAF 3 33 % 5 %
LABOULE 1 5 % 2 %
PRASK 1 5 % 2 %
CAP 1 4 % 2 %
SLOPAK 1 4 % 2 %
BLESK 0 0 % 0 %
GULIVER 0 0 % 0 %
HOHENLOHE 0 0 % 0 %
JEWEL 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
MOPED 0 0 % 0 %
PKP 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 53
France 3

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 KRAJČOVIČ Matej CAP M ESPOIRS 456
2 VOLÁRIK Michal CAP M NORMAL 398
3 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
4 KANKARA Matej PKP M NORMAL 475
5 BAKYTA Michal CAP M NORMAL 501
6 ŠTRBA Marek PKP M NORMAL 473
8 KARACSONY Jozef SLOPAK M VETERAN 402
9 STANO Michal PREMIER M NORMAL 174
10 ŠTRBA Anton PKP M VETERAN 472
12 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
13 PULMAN Rudolf PKP M NORMAL 470
15 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP F VETERAN 29
16 DZÚRIK Michal PRASK M NORMAL 195
17 GEMAINEROVÁ Kristína CAP F NORMAL 450
18 HANDLOVSKÝ Oldrich MOPED M VETERAN 447
19 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
20 ŠTRBOVÁ Mária PKP F VETERAN 500
21 FILOVÁ Marcela PREMIER F NORMAL 510
22 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
23 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
24 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
25 WHITWORTH Oľga PKP F VETERAN 515
27 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
28 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F VETERAN 458
29 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
30 NEMČEKOVÁ Slávka PKP F NORMAL 371
31 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
32 JURAN Igor MOPED M VETERAN 520
35 SEMAN Stanislav SLOPAK M VETERAN 354
36 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
38 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
39 ANGER Peter SLOPAK M NORMAL 603
40 LAZAROVÁ Jana BLESK F NORMAL 5
41 OCHSENBEIN Alexandre HOHENLOHE M NORMAL 688
42 HRIVNÁK Juraj PKP M VETERAN 514
43 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
48 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
49 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
50 KLUČARIK Karol PKP M VETERAN 491
52 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
53 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
54 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
55 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F NORMAL 366
56 KERSTEN Juraj HOHENLOHE M VETERAN 630
57 KADLEČÍKOVÁ Ivica BLESK F VETERAN 213
58 ŽIDEK Andrej BLESK M VETERAN 724
60 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
61 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
62 ŠEBEŇA Patrik CAP M NORMAL 367
63 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
64 ŠKORUPA Milan GULIVER M VETERAN 36
66 GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED F VETERAN 634
69 GEMEL Ján LABOULE M VETERAN 563
70 KOČICOVÁ Katarína MOPED F NORMAL 641
71 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
72 MELIŠ Peter MOPED M NORMAL 350
74 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE F NORMAL 629
77 VANBESELAERE Jean-Charles TONTONS M NORMAL 503
78 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
79 MESIARIKOVÁ Ľudmila BLESK F VETERAN 532
80 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
81 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
83 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
84 KLIMEŠOVÁ Alena SLOPAK F NORMAL 766
85 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
87 PEYLOUBET Romain TONTONS M NORMAL 566
88 SIPOS Patrik BLESK M NORMAL 572
89 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
90 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
91 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F VETERAN 237
92 ORAVEC Róbert PREMIER M VETERAN 649
95 BAKYTA Radovan PKP M NORMAL 284
96 MELUŠ Matej KPPS M NORMAL 443
97 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
100 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
102 ROUCHE Yves TONTONS M VETERAN 656
103 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
104 DUBAN Ján LABOULE M VETERAN 267
105 THOMAS Paul TONTONS M NORMAL 663
106 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
107 PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC F ESPOIRS 551
109 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F ESPOIRS 393
110 JUSKO Tomi TONTONS M NORMAL 672
111 TOMÁŠ Michal ZEMPLIN M VETERAN 704
112 PITOŇÁK Martin PKP M NORMAL 289
114 TUSCHEL Peter PREMIER M VETERAN 733
115 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
116 HAVRLENT Marián BLESK M VETERAN 407
117 MATULA Rudolf TURIEC M NORMAL 622
118 DVORNICKÁ Ľubica SLOPAK F VETERAN 531
119 KASKA Pavel KPPS M VETERAN 496
120 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
121 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
122 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
123 LAZÍK Jozef SLOPAK M NORMAL 767
124 LARIŠOVÁ Katarína KPPS F NORMAL 509
126 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
127 HÁGER Eduard PKP M VETERAN 694
130 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
131 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
132 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
133 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
134 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
135 SEMANOVÁ Viera SLOPAK F VETERAN 732
137 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
138 ADLER Juraj PRASK M VETERAN 338
139 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
140 PEYLOUBET Filip TONTONS M BENJAMIN 658
141 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
143 ŽIDEK Kristián BLESK M ESPOIRS 725
144 KRIŠÁKOVÁ Beáta TONTONS F NORMAL 502
145 DZURUSOVÁ Júlia ZEMPLIN F VETERAN 483
148 KADLEČÍK Ivan BLESK M NORMAL 184
149 DZURUS Ladislav ZEMPLIN M VETERAN 482
153 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
154 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
155 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
157 ŠTEMPEĽOVÁ Katarína TONTONS F NORMAL 721
158 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
159 BELLA Tomáš TURIEC M KADET 636
160 BOUCHART Xavier TONTONS M NORMAL 669
161 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
162 LEDVÉNYI Stanislav HOHENLOHE M VETERAN 695
163 BOJKOVSKÝ Peter MOPED M VETERAN 744
165 ŠEVČÍK Roman MOPED M NORMAL 745
166 PISKLOVÁ Renáta BLESK F VETERAN 546
167 VARGOVÁ Daniela KPPS F NORMAL 455
168 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
169 SROGONČÍK Ján PKP M VETERAN 360
170 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
171 TORONSKÁ Kristína BLESK F NORMAL 738
172 RUH Stephane HOHENLOHE M NORMAL 740
174 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
175 TORONSKÝ Norbert BLESK M NORMAL 739
176 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
177 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
178 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
179 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
180 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
181 MARŽINAN Pavol ZEMPLIN M NORMAL 709
182 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
183 VANBESELAERE Annabelle TONTONS F MINIM 685
184 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
185 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
187 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
188 OLAH Andrej ZEMPLIN M NORMAL 705
190 CHEVALIER Dimitri HOHENLOHE M NORMAL 754
191 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
192 SLÁDEKOVÁ Anna ZEMPLIN F VETERAN 703
193 HUDÁKOVÁ Mária LABOULE F NORMAL 735
194 PURGIŇA Viktor CAP M NORMAL 635
195 HUDEC Miroslav ZEMPLIN M VETERAN 707
198 MÉSZÁROŠ Gabriel SLOPAK M VETERAN 486
199 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
200 RUDY Andrej BLESK M VETERAN 723
201 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
202 KOZIC Miloš PREMIER M NORMAL 717
203 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
204 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
205 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
206 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
207 JURSA Daniel BLESK M JUNIOR 613
208 MORTREUX David TONTONS M NORMAL 306
209 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
210 MATOŠKA Slavomír PKP M NORMAL 288
211 MAZÁNIKOVÁ Antónia BLESK F VETERAN 544
214 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
215 MIEZGA Boris PRASK M MINIM 627
216 SEKANINA Hugo Jozef TURIEC M ESPOIRS 730
217 FILKOROVÁ Jana TONTONS F VETERAN 770
218 ORTH Viera BLESK F VETERAN 640
219 ČERNÝ Jaroslav PREMIER M NORMAL 650
220 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
221 VAŠINOVÁ Veronika BLESK F NORMAL 639
222 BERECKÝ Martin ZEMPLIN M NORMAL 706
223 KOLÁRIK Igor PREMIER M NORMAL 718
224 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
225 RÁCZOVÁ Rebeca JEWEL F KADET 775
226 ORGOŇOVÁ Silvia PREMIER F NORMAL 734
227 VANBESELAERE GUTT Charlotte TONTONS F MINIM 684
228 WAGNEROVÁ Rita BLESK F VETERAN 533
229 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
230 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
231 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
232 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
233 STANKO Vladimír ZEMPLIN M VETERAN 712
234 KOČIŠKOVÁ Janka ŠÍRAVA F JUNIOR 652
235 VANKOVA Marcela ZEMPLIN F VETERAN 698
236 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
239 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
240 PLAVECKÁ Božena ZEMPLIN F VETERAN 700
241 MARTINEZOVA Gabriela ZEMPLIN F VETERAN 747
242 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
243 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
244 MARŽIŇANOVÁ Mária ZEMPLIN F VETERAN 697
246 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
247 KRAJČÍK Peter PREMIER M NORMAL 774
248 MALKOVÁ Andrea TURIEC F NORMAL 776
249 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
250 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
251 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
252 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
253 KOČIŠKOVÁ Martina ŠÍRAVA F MINIM 756
254 PAHOLOK Vincent ZEMPLIN M VETERAN 753
255 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
256 HLÁVKOVÁ EL AMRI Zara PRASK F KADET 719
257 STANKO ML. Vladimír ZEMPLIN M ESPOIRS 713
258 TRÁVNIČEK Teo BLESK M KADET 624
259 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
260 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
261 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
262 GOCALOVÁ Katarína SLOPAK F NORMAL 507
263 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
264 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
265 MAZANÍK Lukáš BLESK M MINIM 637
266 LOŠONSKÁ Zuzana PKP F VETERAN 693
267 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
268 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
269 ROFFÁR Ján ZEMPLIN M VETERAN 749
270 STIERANKA Juraj SLOPAK M NORMAL 558
271 MOLNÁR Ľudovít TONTONS M VETERAN 679
272 FERNANDEZ Felipe SLOPAK M KADET 651
273 ŽILINČÁR Dominik PRASK M KADET 632
274 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F KADET 633
275 HOHOŠ Michal ZEMPLIN M VETERAN 711
276 PAPP Tomáš MOPED M MINIM 773
277 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
278 SABOL Andrej TONTONS M VETERAN 480
279 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F VETERAN 274
280 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
281 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
282 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
283 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
284 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
285 PRIELOŽNÝ Rudolf ZEMPLIN M VETERAN 484
286 FERNANDES Leandro TONTONS M NORMAL 660
287 BOUCHART Kristina TONTONS F NORMAL 670
288 BALACENKO Naďa CAP F NORMAL 696
289 MIGAŠ Cyril ZEMPLIN M VETERAN 708
290 VEVERKOVÁ Lenka PRASK F KADET 720
291 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
292 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M VETERAN 2
293 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
294 STANO Ivan PREMIER M NORMAL 10
295 SOBOLIČ Milan PKP M VETERAN 11
296 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
297 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
298 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
299 ŠVECOVÁ Soňa TURIEC F VETERAN 203
300 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
301 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
302 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
303 KAKAŠ Daniel JEWEL M VETERAN 234
304 SPEVÁKOVÁ MALIŇÁKOVÁ Jana PRASK F VETERAN 247
305 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
306 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
307 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
308 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
309 KRIŽANOVÁ Anna JEWEL F VETERAN 351
310 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
311 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
312 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
313 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
314 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
315 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
316 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
317 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
318 SABOL Patrik TONTONS M NORMAL 477
319 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F KADET 511
320 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
321 BARTKO Jozef ZEMPLIN M NORMAL 527
322 BARTKO JR. Jozef ZEMPLIN M NORMAL 530
323 MORTREUX Olivier TONTONS M KADET 541
324 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
325 MATULA Radovan TURIEC M ESPOIRS 548
326 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
327 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
328 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
329 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
330 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
331 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
332 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
333 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
334 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
335 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F MINIM 631
336 ĎUROŠOVÁ Lea NOVOKER F KADET 644
337 JURÍK Norbert ŠÍRAVA M NORMAL 653
338 MASARYKOVA Helena TONTONS F VETERAN 657
339 MORTREUX Isabelle TONTONS F KADET 659
340 MOUGIN Adriana TONTONS F NORMAL 662
341 THOMAS Yannick TONTONS M BENJAMIN 664
342 COLLANGE Theo TONTONS M BENJAMIN 666
343 JUHASZ Péter TONTONS M NORMAL 667
344 JUHÁSZOVA Emma TONTONS F KADET 668
345 KALINÁČ Anton TONTONS M NORMAL 675
346 DABROVSKÝ Štefan TONTONS M VETERAN 676
347 JELČ Miroslav TONTONS M VETERAN 680
348 OROSZOVÁ Adriana TONTONS F NORMAL 682
349 MONZON LEZOVICOVA Roxane LABELLE F MINIM 689
350 MONZON LEZOVICOVA Zoé LABELLE F KADET 690
351 LEZOVICOVA Zuzana LABELLE F NORMAL 691
352 MIREMONT Victor LABELLE M NORMAL 692
353 ZARYCKY Peter ZEMPLIN M NORMAL 699
354 VAĽOVSKÁ Darina ZEMPLIN F VETERAN 701
355 KURHAJEC Richard TURIEC M NORMAL 728
356 SASÍN Pavel BLESK M VETERAN 736
357 GROBARČÍK Peter BLESK M NORMAL 737
358 LEMOULT Yann LABELLE M NORMAL 741
359 DUVERGIER Yvan LABELLE M NORMAL 742
360 GUŠTAFÍK Samuel MOPED M MINIM 743
361 MARTINEZ Bernard ZEMPLIN M VETERAN 746
362 SOVÁK Peter ZEMPLIN M VETERAN 748
363 ÚJVÁRI Zsolt NOVOKER M NORMAL 755
364 CALLANT Christophe TONTONS M NORMAL 757
365 LENART Daniel TONTONS M NORMAL 758
366 MARUŠ Ján TONTONS M VETERAN 759
367 ULRICH Jaroslav TONTONS M VETERAN 760
368 BORZA Jan TONTONS M VETERAN 761
369 LALIK Jan TONTONS M VETERAN 762
370 TIMKO Daniel TONTONS M NORMAL 763
371 KOREN Martin TONTONS M NORMAL 764
372 DRAGULA Marek TONTONS M NORMAL 765
373 PEYLOUBET Leo TONTONS M BENJAMIN 768
374 JALČOVÁ Mária TONTONS F NORMAL 771
375 CICOŇ Jaroslav TONTONS M NORMAL 772

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 3 14 0 16 4 4 + 10 + 2
Swiss + KO 8 5 14 0 8 3 1 + 5 + 2
Swiss + 4KO 6 4 14 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 14 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 12 4 8 4 + 4 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO