GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Vtedy na západe 3x3

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Kaštiel STU, , Kočovce, SLOVAKIA
Dátum
2021-06-20
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2021-05-26 od 19:00
Koniec registrácie
2021-06-19 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 11 €
Bez licencie: 11 €
Junior: 6 €
Organizátor
PRASK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
37 / 37

Hlavný rozhodca
MELUŠ Daniel
Pomocný rozhodca
KANKARA Matej
Pomocný rozhodca
TOMKO Ján
Koordinátor
MELUŠ Daniel
Jury
HRDLOVIČ Juraj
Jury
MELUŠ Daniel
Jury
TOMKO Ján

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 REPRE KRAJCOVIC 222 KRAJČOVIČ Matej CAP LANČARIČ Dušan PRASK ŠEBEŇA Patrik CAP
2 VALENT JURAJ 185 GAZDÍK Ján CAP SEDLÁČEK Peter CAP VALENT Juraj CAP
3-4 REPRE LAZAROVA 157 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KADLEČÍKOVÁ Ivica BLESK LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE
3-4 SZABO MILAN 157 KARACSONY Jozef SLOPAK MIEZGA Filip PRASK SZABO Milan KPPS
5 REPRE FRATRIC 139 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE FRATRIČ Peter HOHENLOHE VOLÁRIK Michal CAP
6 BIEL BOGUS 130 BIEL Bogus POLAND ŠEVČÍK Jaroslav CZECH REPUBLIC VAJČOVEC Kamil CZECH REPUBLIC
7 DORUSINEC SALAGA MARTIN 120 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF MÉRY Kristián SLOPAK PETROVIČ Ján PAF
8 REPRE STOWASSEROVA 111 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP MÉRY Janette SLOPAK STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
9 NEMCEKOVA SLAVKA 106 DUBAN Ján LABOULE NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER WHITWORTH Oľga PKP
10 REPRE STANO 102 DZÚRIK Michal HARMONY KANKARA Matej PKP STANO Michal HOHENLOHE
11 CERNAK MIROSLAV 97 ČERNÁK Miroslav KPPS MÉRY Jozef SLOPAK TÓTH Róbert KPPS
12 FILOVA MARCELA 93 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE GUŠTAFÍK Stanislav MOPED SPEVÁK Vladimír PRASK
13 JURAN IGOR 88 GUŠTAFÍK Jozef MOPED GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED JURAN Igor MOPED
14 REPRE GEMAINEROVA 83 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
15 BLEHO TOMAS 79 BILIK Juraj KPPS BLEHO Tomáš KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
16 TOMAN PETER 74 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS TOMAN Peter SLOPAK TOMAN Peter SLOPAK
17 MELUS DANIEL 72 HEGEDŰS Tomáš SLOVAKIA MELUŠ Daniel KPPS MELUŠ Matej KPPS
18 KARCOLOVA KLARA 69 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC KARCOLOVÁ Klára TURIEC MELUŠOVÁ Margaréta KPPS
19 HANDLOVSKY OLDRICH 67 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE HANDLOVSKÝ Oldrich HOHENLOHE KERSTEN Juraj HOHENLOHE
20 ANGER PETER 1 ANGER Peter SLOPAK MESIARIKOVÁ Ľudmila BLESK RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK
21 PIRSEL MIROSLAV 1 KARCOLOVÁ Miriam PAF PIRŠEL Miroslav TURIEC PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC
22 KOLENAKOVA MIRIAM 1 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC ŠVECOVÁ Soňa TURIEC ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
23 KABINA VRATKO 1 KABINA Vratko SLOVAKIA KABINA Vratko St. SLOVAKIA KABINOVÁ Karolína SLOVAKIA
24 PULMAN RUDOLF 1 GEMEL Ján LABOULE KLUČARIK Karol PKP PULMAN Rudolf PKP
25 BACE VLADIMIR 1 BAČÉ Filip TURIEC BAČE Vladimír TURIEC LONČÍKOVÁ Emília PAF
26 CERNY JAROSLAV 1 ČERNÝ Jaroslav PREMIER ORAVEC Róbert PREMIER TINKOVÁ Zuzana SLOVAKIA
27 PURGINA VIKTOR 1 KLÚČIKOVÁ Dana SLOVAKIA KOČICOVÁ Katarína HARMONY PURGIŇA Viktor CAP
28 ZILINCAR DOMINIK 1 HLÁVKOVÁ Renáta SLOVAKIA ŽILINČÁR Dominik PRASK ŽILINČÁR Ondrej PRASK
29 KABINOVA MARTINA 1 KABINOVÁ Martina SLOVAKIA SPEVÁKOVÁ Jana SLOVAKIA ŽILINČÁROVÁ Lydia SLOVAKIA
30 BERECKY JOZEF 1 BERECKÝ Jozef ŠÍRAVA KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY MARŽINAN Pavol SLOVAKIA
31 ORSZAGH JURAJ 1 MEDVECKÁ Veronika MOPED ORSZÁGH Juraj MOPED PAPP Peter MOPED
32 MATULA RUDOLF 1 BAČÉ Michal TURIEC MATULA Rudolf TURIEC PIRŠEL Ondrej TURIEC
33 HULMAN LUBOMIR 1 HULMAN Ľubomír LABOULE LAUKO Jan SLOVAKIA ZÁHRADNÍČEK Róbert SLOVAKIA
34 MESZAROS GABRIEL 1 GOCALOVÁ Katarína SLOPAK MÉSZÁROŠ Gabriel SLOPAK STIERANKA Juraj SLOPAK
35 PONGRACOVA PETRA 1 HLÁVKOVÁ Zara SLOVAKIA HRDLOVIČOVÁ Alisa SLOVAKIA PONGRÁCOVÁ Petra PRASK
36 RAKONCZA ROMAN 1 FLEISCHHACKER Michal HARMONY RAKONCZA Roman HARMONY ZÁMEČNÍK Marek HARMONY
37 BEZAK VLADIMIR 1 BEZÁK Vladimír LABOULE BEZÁKOVÁ Karolína SLOVAKIA HORÁKOVÁ Zara SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 12 46 % 11 %
TURIEC 11 44 % 10 %
CAP 10 53 % 9 %
HOHENLOHE 10 48 % 9 %
KPPS 10 45 % 9 %
MOPED 7 54 % 6 %
HARMONY 6 75 % 5 %
PAF 5 63 % 5 %
PRASK 6 33 % 5 %
PKP 4 25 % 4 %
LABOULE 4 17 % 4 %
PREMIER 2 33 % 2 %
BLESK 2 18 % 2 %
NOVOKER 1 6 % 1 %
ŠÍRAVA 1 5 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
GULIVER 0 0 % 0 %
JEWEL 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
TONTONS 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 108
Czech Republic 2
Poland 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
4 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
15 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
16 ŠTRBA Marek PKP M NORMAL 473
26 BAKYTA Michal PKP M NORMAL 501
30 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
32 ŠTRBOVÁ Mária PKP F VETERAN 500
34 ŠTRBA Anton PKP M VETERAN 472
36 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
40 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
41 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
42 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
43 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
45 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
47 PITOŇÁK Martin PKP M NORMAL 289
48 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
50 ŠKORUPA Milan GULIVER M VETERAN 36
52 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
55 BAKYTA Radovan PKP M NORMAL 284
56 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
57 VARGOVÁ Daniela KPPS F NORMAL 455
58 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
63 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
64 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
66 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F VETERAN 274
67 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
68 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
69 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
70 SEMAN Stanislav SLOPAK M VETERAN 354
71 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
73 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
76 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
77 BEREŠ Juraj Dušan TURIEC M VETERAN 513
81 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
82 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
83 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
89 DVORNICKÁ Ľubica SLOPAK F VETERAN 531
90 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
91 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
92 RADAČOVSKÝ Jerguš TURIEC M NORMAL 346
93 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
94 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
96 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
99 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
100 MIGROVÁ Danka TURIEC F VETERAN 202
101 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
104 CHASTEL Patrice TONTONS M NORMAL 686
105 ĽUDVIK Dominik TURIEC M NORMAL 359
106 BODNÁR Erik TURIEC M NORMAL 409
107 HROTEK Daniel TURIEC M NORMAL 420
108 HAVRLENT Marián BLESK M VETERAN 407
109 SOBOLIČ Milan PKP M VETERAN 11
112 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
113 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
114 THOMAS Paul TONTONS M NORMAL 663
115 ZIBOLEN Rastislav TURIEC M NORMAL 655
118 MOUGIN Antoine TONTONS M NORMAL 661
120 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
121 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
122 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
124 HRIVNÁK Juraj PKP M VETERAN 514
125 MELIŠ Peter HARMONY M NORMAL 350
126 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
128 ROUCHE Yves TONTONS M VETERAN 656
129 VANBESELAERE Jean-Charles TONTONS M NORMAL 503
131 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
132 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
135 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
136 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
137 VOLÁRIK Jozef PKP M VETERAN 401
138 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
139 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
140 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
141 DZURUS Ladislav CASSOVIA M VETERAN 482
142 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F BENJAMIN 631
143 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
145 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
146 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
147 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
148 PRINCÍK Peter ŠÍRAVA M VETERAN 616
150 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
151 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
152 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
153 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
154 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F VETERAN 237
159 PEYLOUBET Romain TONTONS M NORMAL 566
160 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
161 COLLANGE CEDRIC TONTONS M NORMAL 665
163 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela TURIEC F KADET 488
164 PISKLOVÁ Renáta BLESK F VETERAN 546
167 MOLNÁR Ľudovít TONTONS M VETERAN 679
168 PEYLOUBET Filip TONTONS M BENJAMIN 658
169 WAGNEROVÁ Rita BLESK F VETERAN 533
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
171 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
172 JURSA Daniel HOHENLOHE M KADET 613
173 MORTREUX David TONTONS M NORMAL 306
174 MORTREUX Isabelle TONTONS F MINIM 659
175 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
176 KRIŠÁKOVÁ Beáta TONTONS F NORMAL 502
177 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M KADET 624
178 MIEZGA Boris PRASK M MINIM 627
179 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
181 MATULA Radovan TURIEC M ESPOIRS 548
182 COLLANGE THEO TONTONS M BENJAMIN 666
183 MAZÁNIKOVÁ Antónia BLESK F VETERAN 544
184 ĎUROŠOVÁ Lea NOVOKER F MINIM 644
185 JUHASZ Péter TONTONS M NORMAL 667
186 JUHÁSZOVA Emma TONTONS F MINIM 668
188 BOUCHART Xavier TONTONS M NORMAL 669
190 MAZANÍK Lukáš BLESK M BENJAMIN 637
194 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
195 SIPOS Patrik BLESK M NORMAL 572
196 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
199 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
200 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
202 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F BENJAMIN 618
203 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
204 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
205 ORTH Viera BLESK F VETERAN 640
206 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
207 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
208 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
209 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
210 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
211 BELLA Tomáš TURIEC M KADET 636
212 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
213 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
214 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
215 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
216 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
217 NAHÁLKA Rastislav TURIEC M VETERAN 654
218 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
221 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
222 SABOL Andrej TONTONS M VETERAN 480
223 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
224 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
225 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
226 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
227 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
229 FERNANDEZ Felipe SLOPAK M KADET 651
230 KOČIŠKOVÁ Janka ŠÍRAVA F KADET 652
231 FERNANDES Leandro TONTONS M NORMAL 660
232 BOUCHART Kristina TONTONS F NORMAL 670
233 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
235 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
236 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
237 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
238 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
239 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
240 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
241 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
242 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
243 VAŠINOVÁ Veronika BLESK F NORMAL 639
244 JURÍK Norbert ŠÍRAVA M ESPOIRS 653
245 MASARYKOVA Helena TONTONS F VETERAN 657
246 THOMAS Yannick TONTONS M BENJAMIN 664
247 VANBESELAERE GUTT Charlotte TONTONS F MINIM 684
248 VANBESELAERE Annabelle TONTONS F BENJAMIN 685
249 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
250 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
251 STANO Ivan PREMIER M NORMAL 10
252 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
253 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
254 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
255 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
256 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
257 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
258 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
259 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
260 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
261 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
262 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
263 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
264 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
265 KAKAŠ Daniel JEWEL M VETERAN 234
266 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
267 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
268 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
269 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
270 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
271 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
272 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
273 MATOŠKA Slavomír PKP M NORMAL 288
274 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
275 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
276 SROGONČÍK Ján PKP M NORMAL 360
277 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
278 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
279 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
280 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
281 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
282 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
283 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
284 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
285 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
286 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
287 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
288 SABOL Patrik TONTONS M NORMAL 477
289 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
290 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
291 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
292 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
293 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
294 MORTREUX Olivier TONTONS M KADET 541
295 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
296 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
297 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
298 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
299 ROVŇAN Roman NOVOKER M NORMAL 597
300 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
301 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
302 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
303 MOREIRA Miguel LABELLE M NORMAL 611
304 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
305 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
306 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
307 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
308 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
309 KOLLEROVÁ Magdaléna BLESK F NORMAL 638
310 DRAGANOVÁ Ľudmila LABELLE F NORMAL 642
311 LANDRIOT Roland LABELLE M NORMAL 643
312 NAGY Géza NOVOKER M VETERAN 645
313 KÓS Péter NOVOKER M VETERAN 646
314 PARDI Zoltán NOVOKER M NORMAL 647
315 PITOŇÁKOVÁ Natália PKP F NORMAL 648
316 MOUGIN Adriana TONTONS F NORMAL 662
317 FORRAI Adrian TONTONS M NORMAL 671
318 JUSKO Tomi TONTONS M NORMAL 672
319 MIHALÍKOVÁ Paula TONTONS F NORMAL 673
320 ŠOFRANKO Ladislav TONTONS M NORMAL 674
321 KALINÁČ Anton TONTONS M NORMAL 675
322 DABROVSKÝ Štefan TONTONS M VETERAN 676
323 SOPKO Milan TONTONS M NORMAL 677
324 OŠUST Vojtech TONTONS M NORMAL 678
325 JELČ Miroslav TONTONS M NORMAL 680
326 DE OLIVEIRA NETO Milton TONTONS M NORMAL 681
327 OROSZOVÁ Adriana TONTONS F NORMAL 682
328 FORRAI Filip TONTONS M MINIM 683
329 OCHSENBEIN Alexandre HOHENLOHE M NORMAL 688

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 5 19 0 8 3 2 + 6 + 0
Swiss + 4KO 7 5 19 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 19 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 16 5 8 0 + 3 + 5 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO