GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

MILUjeme petang 3x3

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2021-07-31
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2021-07-14 od 19:00
Koniec registrácie
2021-07-31 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 7 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
25 / 25

Hlavný rozhodca
ŠTRBA Marek
Pomocný rozhodca
ANGER Peter
Pomocný rozhodca
KARACSONY Jozef
Pomocný rozhodca
MÉRY Janette
Koordinátor
MELUŠOVÁ Margaréta
Jury
BLEHO Tomáš
Jury
MELUŠ Daniel
Jury
ŠTRBA Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SEBENA PATRIK 125 ŠEBEŇA Patrik CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP TOMKA Lukáš CAP
2 JAJCAJOVA MARIA 100 ANGER Peter SLOPAK JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK TÓTH Róbert KPPS
3-4 KRAJCOVIC MATEJ 81 KRAJČOVIČ Matej CAP PURGIŇA Viktor CAP VOLÁRIK Michal CAP
3-4 STRBA MAREK 81 LAMPERT Martin CAP MELUŠ Matej KPPS ŠTRBA Marek PKP
5 HANDLOVSKY OLDRICH 69 BLEHO Tomáš KPPS ČERNÁK Miroslav KPPS HANDLOVSKÝ Oldrich HOHENLOHE
6 BAKYTA MICHAL 63 BAKYTA Michal PKP PITOŇÁK Martin PKP RAKONCZA Roman HARMONY
7 MERY JOZEF 56 GEMEL Ján LABOULE KLUČARIK Karol PKP MÉRY Jozef SLOPAK
8 TOTHOVA MARIA 50 HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
9 MERY JANETTE 47 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Kristián SLOPAK
10 SZABO MILAN 44 KANKARA Matej PKP KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP SZABO Milan KPPS
11 KARACSONY JOZEF 41 IZSO Roman SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK PULMAN Rudolf PKP
12 STANO MICHAL 38 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE TOMAN Vladimír SLOPAK
13 MIEZGA MARIAN 34 MIEZGA Filip PRASK MIEZGA Marián PRASK SPEVÁK Vladimír PRASK
14 MEDVECKA VERONIKA 1 MEDVECKÁ Veronika MOPED MORAVSKÝ Ladislav MOPED PAPP Peter MOPED
15 BACE FILIP 1 BAČÉ Filip TURIEC BOHDAN Denis PAF KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC
16 DORUSINEC SALAGA MARTIN 1 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
17 GEMAINEROVA KRISTINA 1 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE KARCOLOVÁ Klára TURIEC
18 KNOSKA DANIEL 1 KNOŠKA Daniel SLOVAKIA KNOŠKOVÁ Marta SLOVAKIA SASÍN Pavel SLOVAKIA
19 JURAN IGOR 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED JURAN Igor MOPED
20 PONGRACOVA EMMA 1 PONGRÁC Peter PRASK PONGRÁCOVÁ Emma PRASK PONGRÁCOVÁ Petra PRASK
21 MELUSOVA MARGARETA 1 HEGEDŰS Tomáš SLOVAKIA MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Margaréta KPPS
22 BACE VLADIMIR 1 BAČÉ Michal TURIEC BAČÉ Tibor SLOVAKIA BAČE Vladimír TURIEC
23 MELUSOVA ZUZANA 1 MEČIAR Jozef KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
24 TOMAN PETER 1 ACSAI Éva HUNGARY SZABÓ József HUNGARY TOMAN Peter SLOPAK
25 WHITWORTH OLGA 1 DUBAN Ján LABOULE STRNADOVÁ Jarmila LABOULE WHITWORTH Oľga PKP

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 13 59 % 17 %
SLOPAK 9 35 % 12 %
CAP 8 42 % 11 %
PKP 7 44 % 9 %
MOPED 6 46 % 8 %
PRASK 6 33 % 8 %
TURIEC 6 24 % 8 %
HOHENLOHE 5 24 % 7 %
PAF 4 50 % 5 %
LABOULE 3 13 % 4 %
HARMONY 1 13 % 1 %
BLESK 0 0 % 0 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
GULIVER 0 0 % 0 %
JEWEL 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TONTONS 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 72
Hungary 2
Czech Republic 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
3 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
5 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
6 DZÚRIK Michal HARMONY M NORMAL 195
7 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
9 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
14 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
18 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
21 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
24 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
27 ŠTRBA Anton PKP M VETERAN 472
34 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
36 ŠTRBOVÁ Mária PKP F VETERAN 500
39 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
42 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
46 ŠKORUPA Milan GULIVER M VETERAN 36
51 KERSTEN Juraj HOHENLOHE M NORMAL 630
52 KADLEČÍKOVÁ Ivica BLESK F VETERAN 213
56 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
57 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
59 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
60 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
61 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
62 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
65 OCHSENBEIN Alexandre HOHENLOHE M NORMAL 688
66 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
67 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
70 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
71 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
72 ZIBOLEN Rastislav TURIEC M NORMAL 655
73 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
74 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
75 HRIVNÁK Juraj PKP M VETERAN 514
76 PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC F JUNIOR 551
77 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
79 VANBESELAERE Jean-Charles TONTONS M NORMAL 503
80 CHASTEL Patrice TONTONS M NORMAL 686
82 MESIARIKOVÁ Ľudmila BLESK F VETERAN 532
83 MIGROVÁ Danka TURIEC F VETERAN 202
84 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
85 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
86 BERECKÝ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 615
87 BAKYTA Radovan PKP M NORMAL 284
88 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
89 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
90 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
92 KOČICOVÁ Katarína HARMONY F NORMAL 641
93 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
95 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
96 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
98 BEREŠ Juraj Dušan TURIEC M VETERAN 513
99 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
100 GOCALOVÁ Katarína SLOPAK F NORMAL 507
101 THOMAS Paul TONTONS M NORMAL 663
103 COLLANGE CEDRIC TONTONS M NORMAL 665
106 ROUCHE Yves TONTONS M VETERAN 656
107 DZURUS Ladislav CASSOVIA M VETERAN 482
108 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
109 HAVRLENT Marián BLESK M VETERAN 407
110 MOUGIN Antoine TONTONS M NORMAL 661
112 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F VETERAN 237
113 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
114 SEMAN Stanislav SLOPAK M VETERAN 354
118 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
121 PRINCÍK Peter ŠÍRAVA M VETERAN 616
122 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
123 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
124 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
125 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
127 SOBOLIČ Milan PKP M VETERAN 11
129 PEYLOUBET Romain TONTONS M NORMAL 566
130 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
131 MELIŠ Peter HARMONY M NORMAL 350
132 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
133 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
134 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
135 ĎUROŠOVÁ Lea NOVOKER F MINIM 644
137 MATULA Radovan TURIEC M ESPOIRS 548
139 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F BENJAMIN 631
140 NAGY Géza NOVOKER M VETERAN 645
141 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE F NORMAL 629
142 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
143 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
145 MATULA Rudolf TURIEC M NORMAL 622
146 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
147 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
148 SROGONČÍK Ján PKP M NORMAL 360
149 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
150 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
151 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
153 JURSA Daniel HOHENLOHE M KADET 613
154 VARGOVÁ Daniela KPPS F NORMAL 455
155 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
156 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
158 MOLNÁR Ľudovít TONTONS M VETERAN 679
159 PEYLOUBET Filip TONTONS M BENJAMIN 658
160 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
161 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
162 PISKLOVÁ Renáta BLESK F VETERAN 546
163 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
164 MÉSZÁROŠ Gabriel SLOPAK M VETERAN 486
165 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
166 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
167 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
168 WAGNEROVÁ Rita BLESK F VETERAN 533
169 MORTREUX David TONTONS M NORMAL 306
170 MORTREUX Isabelle TONTONS F MINIM 659
171 PIRŠEL Ondrej TURIEC M BENJAMIN 687
173 BOUCHART Xavier TONTONS M NORMAL 669
174 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
175 BELLA Tomáš TURIEC M KADET 636
176 COLLANGE THEO TONTONS M BENJAMIN 666
177 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M KADET 624
178 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
179 BOUCHART Kristina TONTONS F NORMAL 670
180 VANBESELAERE Annabelle TONTONS F BENJAMIN 685
181 JUHASZ Péter TONTONS M NORMAL 667
182 JUHÁSZOVA Emma TONTONS F MINIM 668
183 MAZÁNIKOVÁ Antónia BLESK F VETERAN 544
184 MIEZGA Boris PRASK M MINIM 627
185 MAZANÍK Lukáš BLESK M BENJAMIN 637
186 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
187 FERNANDEZ Felipe SLOPAK M KADET 651
188 KRIŠÁKOVÁ Beáta TONTONS F NORMAL 502
189 SIPOS Patrik BLESK M NORMAL 572
190 FERNANDES Leandro TONTONS M NORMAL 660
191 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
192 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
193 ORTH Viera BLESK F VETERAN 640
194 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
195 ŠVECOVÁ Soňa TURIEC F VETERAN 203
196 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
197 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F BENJAMIN 618
198 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
199 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
200 ORAVEC Róbert PREMIER M NORMAL 649
201 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
202 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
203 ČERNÝ Jaroslav PREMIER M NORMAL 650
204 NAHÁLKA Rastislav TURIEC M VETERAN 654
207 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
208 SABOL Andrej TONTONS M VETERAN 480
209 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
210 STIERANKA Juraj SLOPAK M NORMAL 558
211 FLEISCHHACKER Michal HARMONY M NORMAL 601
212 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
213 ROVŇAN Roman NOVOKER M NORMAL 597
214 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
215 ŽILINČÁR Dominik PRASK M MINIM 632
216 KOČIŠKOVÁ Janka ŠÍRAVA F KADET 652
217 VANBESELAERE GUTT Charlotte TONTONS F MINIM 684
218 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
219 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
220 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
221 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
222 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
223 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
224 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
225 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
226 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
227 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
228 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
229 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
230 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
231 DVORNICKÁ Ľubica SLOPAK F VETERAN 531
232 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
233 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
234 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
235 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
237 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
238 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
239 VAŠINOVÁ Veronika BLESK F NORMAL 639
240 LANDRIOT Roland LABELLE M NORMAL 643
241 MASARYKOVA Helena TONTONS F VETERAN 657
242 THOMAS Yannick TONTONS M BENJAMIN 664
243 JURÍK Norbert ŠÍRAVA M ESPOIRS 653
244 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
245 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
246 STANO Ivan PREMIER M NORMAL 10
247 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
248 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
249 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
250 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
251 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
252 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
253 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
254 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
255 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
256 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
257 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
258 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
259 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
260 KAKAŠ Daniel JEWEL M VETERAN 234
261 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
262 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
263 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
264 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
265 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
266 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
267 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
268 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F VETERAN 274
269 MATOŠKA Slavomír PKP M NORMAL 288
270 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
271 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
272 RADAČOVSKÝ Jerguš TURIEC M NORMAL 346
273 ĽUDVIK Dominik TURIEC M NORMAL 359
274 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
275 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
276 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
277 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
278 VOLÁRIK Jozef PKP M VETERAN 401
279 BODNÁR Erik TURIEC M NORMAL 409
280 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
281 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
282 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
283 HROTEK Daniel TURIEC M NORMAL 420
284 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
285 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
286 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
287 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
288 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
289 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
290 SABOL Patrik TONTONS M NORMAL 477
291 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela TURIEC F KADET 488
292 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
293 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
294 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
295 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
296 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
297 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
298 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
299 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
300 MORTREUX Olivier TONTONS M KADET 541
301 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
302 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
303 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
304 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
305 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
306 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
307 MOREIRA Miguel LABELLE M NORMAL 611
308 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
309 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
310 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
311 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
312 KOLLEROVÁ Magdaléna BLESK F NORMAL 638
313 DRAGANOVÁ Ľudmila LABELLE F NORMAL 642
314 KÓS Péter NOVOKER M VETERAN 646
315 PARDI Zoltán NOVOKER M NORMAL 647
316 PITOŇÁKOVÁ Natália PKP F NORMAL 648
317 MOUGIN Adriana TONTONS F NORMAL 662
318 FORRAI Adrian TONTONS M NORMAL 671
319 JUSKO Tomi TONTONS M NORMAL 672
320 MIHALÍKOVÁ Paula TONTONS F NORMAL 673
321 ŠOFRANKO Ladislav TONTONS M NORMAL 674
322 KALINÁČ Anton TONTONS M NORMAL 675
323 DABROVSKÝ Štefan TONTONS M VETERAN 676
324 SOPKO Milan TONTONS M NORMAL 677
325 OŠUST Vojtech TONTONS M NORMAL 678
326 JELČ Miroslav TONTONS M NORMAL 680
327 DE OLIVEIRA NETO Milton TONTONS M NORMAL 681
328 OROSZOVÁ Adriana TONTONS F NORMAL 682
329 FORRAI Filip TONTONS M MINIM 683

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 3 13 0 16 4 4 + 10 + 2
Swiss + KO 8 5 13 0 8 3 1 + 5 + 2
Swiss + 4KO 6 4 13 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 13 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 9 7 8 7 + 1 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 59Menu A
  • 16Menu B