GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Malokarpatský pohár

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Hotel pod lipou, Harmónia, Modra, SLOVAKIA
Dátum
2021-10-02
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2021-09-17 od 19:00
Koniec registrácie
2021-10-02 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + 4KO (skóre/Standard)
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 7 €
Organizátor
MOPED
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
42 / 42
Poznámky
MENU A: Guláš
MENU B: Veg. rizoto

Okres Pezinok je v aktuálnom týždni v oranžovej farbe (automat.gov.sk/pezinok), preto organizátor turnaja zvolil režim OTP. Je nutné mať pri sebe potvrdenie o očkovaní, negatívnom teste alebo o prekonaní ochorenia COVID-19. Za pochopenie a spoluprácu vopred ďakujeme.

Hlavný rozhodca
JURAN Igor
Pomocný rozhodca
ORSZÁGH Juraj
Pomocný rozhodca
RAKONCZA Roman
Koordinátor
PAPP Peter
Jury
GUŠTAFÍK Stanislav
Jury
JURAN Igor
Jury
KANKARA Matej

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 VALENT JURAJ 252 BAKYTA Michal PKP TOMKA Lukáš CAP VALENT Juraj CAP
2 FRATRIC ANDREJ 210 DZÚRIK Michal HARMONY FRATRIČ Andrej HOHENLOHE KRAJČOVIČ Matej CAP
3 JURAN IGOR 189 JURAN Igor MOPED KANKARA Matej PKP KLÚČIKOVÁ Dana SLOVAKIA
4 FRATRICOVA ANDREA 168 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE OCHSENBEIN Alexandre HOHENLOHE VODOVÁ Jana GULIVER
5 RAKONCZA ROMAN 158 MELIŠ Peter HARMONY PITOŇÁK Martin PKP RAKONCZA Roman HARMONY
6 WHITWORTH OLGA 147 BLEHO Peter SLOVAKIA TÓTH Róbert KPPS WHITWORTH Oľga PKP
7 KADLECIKOVA IVICA 137 KADLEČÍKOVÁ Ivica BLESK ZEMANEC Ľubomír JEWEL ŽIDEK Andrej SLOVAKIA
8 STANO MICHAL 126 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC STANO Michal HOHENLOHE
9 SZABO MILAN 121 ŠKORUPA Milan GULIVER SZABO Milan KPPS TOMKO Ján HOHENLOHE
10 STRBA ANTON 116 IZSO Roman SLOPAK ŠTRBA Anton PKP ŠTRBOVÁ Mária PKP
11 CERNAK MIROSLAV 110 ČERNÁK Miroslav KPPS HRONSKÁ Ružena UNITED STATES OF AMERICA(USA) TÓTHOVÁ Mária KPPS
12 MICHALKA VLADIMIR 105 MAJERČÍK Anton GULIVER MICHALKA Vladimír GULIVER PLAČKO Zdenek GULIVER
13 BOHDANOVA PATRICIA 100 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC PIRŠEL Miroslav TURIEC
14 MERY JOZEF 95 ACSAI Éva HUNGARY MÉRY Jozef SLOPAK SZABÓ József HUNGARY
15 BLEHO TOMAS 89 BLEHO Tomáš KPPS NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER PULMAN Rudolf PKP
16 MERY JANETTE 84 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Kristián SLOPAK VOJTEK Milan NOVOKER
17 SPEVAK VLADIMIR 81 MIEZGA Filip PRASK MIEZGA Marián PRASK SPEVÁK Vladimír PRASK
18 TOMAN VLADIMIR 79 SOBOLIČ Milan PKP TOMAN Vladimír SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
19 BAUMGARTNER JULIEN 76 BAUMGARTNER Julien LABELLE FERNIQUE Tanguy LABELLE WOLZBERGEROVA Alena LABELLE
20 MEDVECKA VERONIKA 74 HRIVNÁK Juraj PKP MEDVECKÁ Veronika MOPED PAPP Peter MOPED
21 ANGER PETER 71 ANGER Peter SLOPAK GEMEL Ján LABOULE KLUČARIK Karol PKP
22 GEMAINEROVA KRISTINA 1 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
23 KERSTEN JURAJ 1 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE KERSTEN Juraj HOHENLOHE SIPOS Patrik BLESK
24 ADAMICKA JOZEF 1 ADAMIČKA Jozef LABOULE MÚČKA Dávid LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE
25 HANDLOVSKY OLDRICH 1 HANDLOVSKÝ Oldrich HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
26 GUSTAFIK JOZEF 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED MOŠOVSKÁ Silvia MOPED
27 BARTOSOVA KATARINA 1 BARTOŠOVÁ Katarina SLOVAKIA CHYBA Miloš SLOVAKIA KUBALÁKOVÁ Barbora SLOVAKIA
28 BEZAK VLADIMIR 1 BAUMGARTNER Štefan SLOVAKIA BEZÁK Vladimír LABOULE DUBAN Ján LABOULE
29 STARKBAUEROVA MARIA 1 BIGODE Luisa PORTUGAL ŠTARKBAUER Eduard SLOVAKIA ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
30 BACE FILIP 1 BAČÉ Filip TURIEC BOHDAN Denis PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF
31 DEJAILLES GUIJOM 1 DEJAILLES Guijom LABELLE DIMITROVSKA Martina LABELLE LANDRIOT Roland LABELLE
32 SLAMENA KATARINA 1 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY ORSZÁGH Juraj MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED
33 DORUSINEC SALAGA MARTIN 1 CHASTEL Patrice TONTONS DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF KELEMEN Kristian NOVOKER
34 KELEMENOVA VERONIKA 1 KELEMEN Jozef NOVOKER KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER
35 ORAVEC ROBERT 1 ČERNÝ Jaroslav PREMIER KRAJČÍK Peter SLOVAKIA ORAVEC Róbert PREMIER
36 PISKLOVA RENATA 1 LEDVÉNYI Stanislav SLOVAKIA PISKLOVÁ Renáta BLESK WAGNEROVÁ Rita BLESK
37 DURCOVA SONA 1 DURCOVÁ Soňa SLOVAKIA HERDOVÁ Oľga SLOVAKIA KOŇUCHOVÁ Ľubka SLOVAKIA
38 BOJKOVSKY PETER 1 BOJKOVSKÝ PETER SLOVAKIA BRIMICHOVÁ ADELA SLOVAKIA ŠEVČÍK ROMAN SLOVAKIA
39 KLIMES BRANISLAV 1 KLIMEŠ Branislav SLOVAKIA KLIMEŠOVÁ Alena SLOVAKIA LAZÍK Jozef SLOVAKIA
40 MESIARIKOVA LUDMILA 1 MAZÁNIKOVÁ Antónia BLESK MESIARIKOVÁ Ľudmila BLESK ORTHOVA viera SLOVAKIA
41 JEZOVICOVA TEREZIA 1 JEŽOVIČOVÁ Terézia SLOVAKIA ŠEBO Ľudovít SLOVAKIA ŠEBOVÁ Helena SLOVAKIA
42 KLUCIK PETER 1 KLÚČIK Peter LABOULE MRÁZ František SLOVAKIA MRÁZ Vincenc SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
HOHENLOHE 13 % 10 %
PKP 10 % 8 %
LABOULE 7 % 6 %
MOPED 8 % 6 %
SLOPAK 8 % 6 %
BLESK 6 % 5 %
LABELLE 6 % 5 %
NOVOKER 6 % 5 %
GULIVER 5 % 4 %
KPPS 5 % 4 %
TURIEC 5 % 4 %
CAP 4 % 3 %
HARMONY 4 % 3 %
PAF 3 % 2 %
PRASK 3 % 2 %
PREMIER 2 % 2 %
JEWEL 1 % 1 %
TONTONS 1 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 115
France 6
Hungary 2
Portugal 1
Macedonia 1
United States of America(USA) 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 4 21 0 16 4 3 + 11 + 2
Swiss + 4KO 7 5 21 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 21 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 18 6 8 0 + 0 + 6 + 2 16 4
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 110Menu A
  • 16Menu B