GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Zbohom leto...

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2015-08-23
Prezentácia
do 09:00
Koniec registrácie
2015-08-21 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Štartovné
S licenciou: 8 €
Junior: 6 €
Organizátor
KPPS & SLOPAK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
69 / 69
Poznámky
MENU A: meat food / mäsité jedlo
MENU B: vegetarian food / bezmäsité jedlo

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 KACZMAREK RAFAL 483 LIPCZYŃSKI Tomasz POLAND KACZMAREK Rafał POLAND
2 FRATRIC PETER 414 FRATRIČ Peter HOHENLOHE VOLÁRIK Michal SLOPAK
3 SLIZ JEDRZEJ 380 VTORAYA Valentina UKRAINE ŚLIŻ Jędrzej POLAND
4 LANCARIC DUSAN 345 VALENT Juraj CAP LANČARIČ Dušan PRASK
5 LAMPERT MARTIN 328 MICHÁLEK Jan CZECH REPUBLIC LAMPERT Martin UNIVERZUM
6 JAKES ZBYNEK 311 JAKEŠ Zbyněk CZECH REPUBLIC SVOBODOVÁ Lenka CZECH REPUBLIC
7 MICHALEK IVO 293 MICHÁLEK Ivo CZECH REPUBLIC MOOSOVÁ Šárka CZECH REPUBLIC
8 MICHALEK TOMAS 276 SKOPAL Radek CZECH REPUBLIC MICHÁLEK Tomáš CZECH REPUBLIC
9 CHMIEL MARCIN 267 ŻĄDŁO Dawid POLAND CHMIEL Marcin POLAND
10 SEBENA PATRIK 259 ŠEBEŇA Patrik KLAP SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS
11 LICHNOWSKA CELINA 250 MAJDA Pavlina POLAND LICHNOWSKA Celina POLAND
12 SYKORA DAVID 242 SÝKORA Dávid KPPS SÝKORA Matúš KPPS
13 LUKAS PETR 233 LUKÁŠ Petr CZECH REPUBLIC LUKÁŠOVÁ Jana CZECH REPUBLIC
14 KUROWSKY GRZEGORZ 224 TEUFEL Rafał POLAND KUROWSKY Grzegorz POLAND
15 MARKIEWICZ MATEUSZ 216 MARKIEWICZ Mateusz POLAND ŚLIŻ Andrzej POLAND
16 BLASIAK PIOTR 207 BŁASIAK Piotr POLAND LADACZEK Kamil POLAND
17 BUKOVCIK JAN 203 BUKOVČÍK Jan CZECH REPUBLIC ŚLIŻ Wioletta POLAND
18 HANDLOVSKY TICHOMIR 198 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL HANDLOVSKÝ Tichomír JEWEL
19 TOMAN VLADIMIR 194 TOMAN Vladimír SLOPAK BIEL Bogus POLAND
20 MICHALKA VLADIMIR 190 MAJERČÍK Anton GULIVER MICHALKA Vladimír GULIVER
21 BLASIAK KATARZYNA 186 BŁASIAK Katarzyna POLAND WOJTKOWSKA Marta POLAND
22 DZURIK MICHAL 181 DZÚRIK Michal PREMIER SZABO Milan KPPS
23 BELLOVA SIMONA 177 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK BELLOVÁ Simona ŽILPEK
24 CIK MARIAN 173 SZABÓ József HUNGARY ČÍK Marián JEWEL
25 GAJDOSOVA KATARINA 168 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP GAŽO Richard HOHENLOHE
26 ROZSYPALOVA JANA 164 VOŇKA Jiří CZECH REPUBLIC ROZSYPALOVÁ Jana CZECH REPUBLIC
27 JANIK PETR 160 JANÍK Petr CZECH REPUBLIC PŘIKRYLOVÁ Regina CZECH REPUBLIC
28 KRULOVA JAROSLAVA 155 PUHR Jaromír CZECH REPUBLIC KRŮLOVÁ Jaroslava CZECH REPUBLIC
29 CHALLE BERNARD 151 MATEJEK Paweł POLAND CHALLE Bernard FRANCE
30 BROZ ST OLDRICH 147 MOOS Dušan CZECH REPUBLIC BROŽ ST. Oldřich CZECH REPUBLIC
31 STANO MICHAL 142 KALAIDJI Mohamed FRANCE STANO Michal JEWEL
32 FRATRIC ANDREJ 138 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE FRATRIČ Andrej HOHENLOHE
33 KARACSONY JOZEF 136 KARACSONY Jozef SLOPAK ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK
34 SEVCIK JAROSLAV 134 ŠEVČÍK Jaroslav CZECH REPUBLIC VAJČOVEC Kamil CZECH REPUBLIC
35 STRBA MAREK 132 ŠTRBA Marek SPIDERS ŠTRBA Anton SPIDERS
36 SIMKOVA MARIA 1 VOLČEK Igor SLOPAK ŠIMKOVÁ Mária KLAP
37 RYLICH LADISLAV 1 RYLICH Ladislav CZECH REPUBLIC RYLICHOVÁ Jarmila CZECH REPUBLIC
38 BABA MAREK 1 BĄBA Marek POLAND CIEŚLA Marek POLAND
39 KUTA MILOSLAVA 1 KUTÁ Miloslava CZECH REPUBLIC TOMÁNEK Petr CZECH REPUBLIC
40 GAZDIK JAN 1 GAZDÍK Ján CAP FURDA Erik CAP
41 DUBAN JAN 1 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE DUBAN Ján LABOULE
42 GOLDA BEATA 1 GOŁDA Beata POLAND HOFFMAN Janusz POLAND
43 BURANDOVA NIKOLA 1 NACU Klára CZECH REPUBLIC BURANDOVA Nikola CZECH REPUBLIC
44 SEMAN STANISLAV 1 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK SEMAN Stanislav SLOPAK
45 MOTACKOVA ZUZANA 1 SLAMENÁ Katarína MOPED MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED
46 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS SÝKORA Tomáš KPPS
47 BILIK JURAJ 1 VARGOVÁ Daniela KPPS BILIK Juraj KPPS
48 MELUSOVA ZUZANA 1 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS MELUŠOVÁ Margaréta KPPS
49 KADLECIKOVA IVICA 1 MELICHERČÍKOVÁ Linda UNIVERZUM KADLEČÍKOVÁ Ivica UNIVERZUM
50 KLUCIKOVA DANA 1 KLÚČIKOVÁ Dana LABOULE ŻŁOBIŃSKI Maciej POLAND
51 SURINOVA TIMEA 1 ŠURINOVÁ Timea ŽILPEK ŠEBEŇOVÁ Alexandra KLAP
52 ACSAI EVA 1 ACSAI Éva HUNGARY VÖRÖS Erik HUNGARY
53 TOTH ROBERT 1 TÓTH Róbert SLOVAKIA TÓTHOVÁ Mária SLOVAKIA
54 GAZDOVA MARTINA 1 HRBÁČEK Ivan CZECH REPUBLIC GAZDOVÁ Martina CZECH REPUBLIC
55 BLEHO TOMAS 1 BLEHO Tomáš KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
56 RYBAR ALOJZ 1 RYBÁR Alojz SLOPAK IZSO Roman SLOPAK
57 GEMAINEROVA KRISTINA 1 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE BEZÁK Vladimír LABOULE
58 KARCOLOVA MIRIAM 1 ŠVECOVÁ Soňa PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF
59 MELUS DANIEL 1 MELUŠ Matej KPPS MELUŠ Daniel KPPS
60 KRCHNAKOVA ETELA 1 KRCHŇÁKOVÁ Etela SLOPAK MACH Juraj MOPED
61 HATVANIOVA SILVIA 1 HATVANIOVÁ Silvia KPPS DOBRÝ Dominik SLOVAKIA
62 HROTIK IGOR 1 KALÁBOVÁ Jarmila CZECH REPUBLIC HROTÍK Igor CZECH REPUBLIC
63 MAJERCIKOVA RENATA 1 HRONSKÁ Ružena UNITED STATES OF AMERICA(USA) MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER
64 HORVATHOVA NEVENKA 1 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS NACU Romain CZECH REPUBLIC
65 VOLARIK JOZEF 1 VOLÁRIK Jozef SLOPAK HATVANI Alexander KPPS
66 PULMAN RUDOLF 1 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS
67 CHMIEL DARIA 1 CHMIEL Daria POLAND PATRYCIA Rypien POLAND
68 SKORUPA MILAN 1 ŠKORUPA Milan GULIVER ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
69 PLACKO ZDENEK 1 PLAČKO Zdenek GULIVER PLAČKOVÁ Silvia GULIVER

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 16 73 % 12 %
SLOPAK 12 52 % 9 %
GULIVER 6 60 % 4 %
HOHENLOHE 5 28 % 4 %
SPIDERS 5 24 % 4 %
JEWEL 4 40 % 3 %
KLAP 4 27 % 3 %
LABOULE 4 15 % 3 %
ŽILPEK 3 21 % 2 %
CAP 3 16 % 2 %
MOPED 3 16 % 2 %
UNIVERZUM 3 % 2 %
PREMIER 1 33 % 1 %
PAF 2 14 % 1 %
PRASK 1 8 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 75
Czech Republic 31
Poland 25
Hungary 3
France 2
Ukraine 1
United States of America(USA) 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
2 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
3 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
4 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
5 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
7 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
8 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
9 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
10 KARACSONY Jozef SLOPAK M VETERAN 402
11 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
12 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
13 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
14 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP F VETERAN 29
15 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
16 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
17 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
18 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
19 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
20 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
21 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
22 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
23 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
24 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
25 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
26 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE F NORMAL 510
27 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
28 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
29 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
30 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
31 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
32 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
33 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
34 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
35 ŠTRBA Anton SPIDERS M VETERAN 472
36 WHITWORTH Oľga SPIDERS F VETERAN 515
37 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
38 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
39 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
40 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
41 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
42 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
43 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
44 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
45 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
46 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
47 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
48 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS F NORMAL 500
49 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
50 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
51 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
52 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
53 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
54 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
55 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
56 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
57 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
58 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
59 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
60 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
61 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
62 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
63 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
64 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
65 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
66 JURAN Igor LABOULE M VETERAN 520
67 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
68 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
69 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
70 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
71 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
72 HAVRLENT Marián HOHENLOHE M VETERAN 407
73 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
74 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
75 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
76 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
77 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
78 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
79 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
80 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
81 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
82 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
83 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
84 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
85 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
86 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
87 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
88 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
89 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
90 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
91 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
92 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
93 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
94 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
95 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
96 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
97 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
98 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
99 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
100 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
101 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
102 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
103 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
104 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
105 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
106 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
107 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
108 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
109 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
110 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
111 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
112 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
113 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
114 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
115 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
116 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
117 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
118 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
119 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
120 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
121 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
122 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
123 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
124 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
125 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
126 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
127 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
128 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
129 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
130 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
131 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
132 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
133 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
134 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
135 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
136 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
137 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
138 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
139 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
140 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
141 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
142 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
143 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
144 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
145 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
146 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
147 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
148 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
149 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
150 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
151 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
152 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
153 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
154 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
155 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
156 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
157 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
158 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
159 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
160 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
161 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
162 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
163 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
164 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
165 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
166 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
167 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
168 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
169 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
171 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
172 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
173 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
174 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
175 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
176 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
177 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
178 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
179 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
180 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
181 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
182 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
183 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
184 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
185 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
186 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
187 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
188 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
189 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
190 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
191 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
192 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
193 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
194 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
195 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
196 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
197 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
198 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
199 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
200 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
201 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
202 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
203 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
204 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
205 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
206 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
207 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
208 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
209 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
210 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
211 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
212 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
213 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
214 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
215 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
216 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
217 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
218 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
219 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
220 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
221 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
222 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
223 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
224 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
225 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
226 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
227 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
228 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
229 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
230 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
231 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
232 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
233 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
234 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
235 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
236 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
237 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
238 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
239 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
240 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
241 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
242 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
243 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
244 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
245 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
246 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
247 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
248 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
249 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
250 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
251 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
252 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
253 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
254 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
255 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
256 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
257 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
258 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
259 GEMEL Ján LABOULE M VETERAN 563
260 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
261 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
262 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
263 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
264 MÉRY Jozef SLOPAK M NORMAL 569
265 MÉRY Kristián SLOPAK M JUNIOR 570
266 MÉRY Janette SLOPAK F NORMAL 568
267 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
268 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 9 4 34 1 32 5 5 + 17 + 10
Swiss + 4KO 8 6 34 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 7 7 34 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 10 5 32 5 16 0 + 11 + 5 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 122Menu A
  • 16Menu B