GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Zbohom leto

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2016-08-28
Prezentácia
do 08:45
Koniec registrácie
2016-08-30 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Štartovné
S licenciou: 8 €
Junior: 6 €
Organizátor
SLOPAK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
53 / 57

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 BALLIERE THEO 342 CHARRIER Maxime FRANCE BALLIERE Theo FRANCE
2 LANCARIC DUSAN 285 LANČARIČ Dušan PRASK VALENT Juraj CAP
3 BLYTON MATTHEW 257 BLYTON Matthew UNITED KINGDOM(GREAT BRITAIN) SHEFFIELD Joe UNITED KINGDOM(GREAT BRITAIN)
4 LAMPERT MARTIN 228 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE LAMPERT Martin UNIVERZUM
5 KRCHNAKOVA ETELA 214 KRCHŇÁKOVÁ Etela SLOPAK BUKOVČÍK Jan CZECH REPUBLIC
6 DZURIK MICHAL 200 SZABO Milan KPPS DZÚRIK Michal LABOULE
7 TOMAN VLADIMIR 185 TOMAN Vladimír SLOPAK MICHALKA Vladimír GULIVER
8 SEBENA PATRIK 171 MACH Juraj MOPED ŠEBEŇA Patrik KLAP
9 KUTA MILOSLAVA 164 KUTÁ Miloslava CZECH REPUBLIC TOMÁNEK Petr CZECH REPUBLIC
10 SEVCIK JAROSLAV 157 ŠEVČÍK Jaroslav CZECH REPUBLIC VAJČOVEC Kamil CZECH REPUBLIC
11 SLIZ ANDRZEJ 150 ŚLIŻ Wioletta POLAND ŚLIŻ Andrzej POLAND
12 STANO MICHAL 143 STANO Michal JEWEL LARIŠOVÁ Katarína SLOVAKIA
13 BIEL BOGUS 135 STERNICKI Marcin POLAND BIEL Bogus POLAND
14 GAJDOSOVA KATARINA 128 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
15 SOBOLICOVA DIANA 121 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS KUTÝ Tomáš CZECH REPUBLIC
16 LAZAROVA JANA 114 YAHYAI Sophia AUSTRIA LAZAROVÁ Jana UNIVERZUM
17 KARACSONY JOZEF 111 ŠÚRY Peter KPPS KARACSONY Jozef SLOPAK
18 KARCOLOVA MIRIAM 107 BOHDAN Denis PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF
19 JANIK PETR 103 PŘIKRYLOVÁ Regina CZECH REPUBLIC JANÍK Petr CZECH REPUBLIC
21 SPLECHTOVA DANA 96 ŠPLECHTOVÁ Dana CZECH REPUBLIC VYORAL Hynek CZECH REPUBLIC
22 SOBOLIC MILAN 93 VOREL Jan CZECH REPUBLIC SOBOLIČ Milan SPIDERS
23 LONCIK MAXIMILIAN 89 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF LONČÍK Maximilián PAF
24 MELUS DANIEL 86 MELUŠ Matej KPPS MELUŠ Daniel KPPS
25 KAROL SZULC 82 SZULC Karol POLAND ŻŁOBIŃSKI Maciej POLAND
26 GOLDA BEATA 78 GOŁDA Beata POLAND STARONIEWICZ Renata POLAND
27 ROZSYPALOVA JANA 75 VOŇKA Jiří CZECH REPUBLIC ROZSYPALOVÁ Jana CZECH REPUBLIC
28 CERNAK MIROSLAV 71 ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTH Róbert KPPS
29 HROTIK IGOR 68 KALÁBOVÁ Jarmila CZECH REPUBLIC HROTÍK Igor CZECH REPUBLIC
30 PIREK MARTIN 1 SKOPAL Radek CZECH REPUBLIC PÍREK Martin CZECH REPUBLIC
31 KLUCIKOVA DANA 1 KLÚČIKOVÁ Dana SLOPAK MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
32 SEDIVY LUBOMIR 1 SÝKORA Tomáš KPPS ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK
33 FRATRIC PETER 1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE VOLÁRIK Michal CAP
34 BLYTON DAVID 1 BROOKS Jamie ENGLAND BLYTON David ENGLAND
35 CIK MARIAN 1 ČÍK Marián JEWEL ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL
36 PRY MORGAN 1 SHEFFIELD Kai ENGLAND PRY Morgan ENGLAND
37 PULMAN RUDOLF 1 PULMAN Rudolf SPIDERS VARGOVÁ Daniela KPPS
38 STRBA MAREK 1 ŠTRBA Marek SPIDERS ŠTRBA Anton SPIDERS
39 GEMAINEROVA KRISTINA 1 ŠEBEŇOVÁ Alexandra KLAP GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE
40 RYBAR ALOJZ 1 RYBÁR Alojz SLOPAK IZSO Roman SLOPAK
41 KRULOVA JAROSLAVA 1 PUHR Jaromír CZECH REPUBLIC KRŮLOVÁ Jaroslava CZECH REPUBLIC
43 MELUSOVA ZUZANA 1 KASKA Pavel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
44 SYKORA JURAJ 1 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS SÝKORA Juraj KPPS
45 BOUBINOVA VENDULA 1 BOUBÍNOVÁ Vendula CZECH REPUBLIC KLÍR Tomáš CZECH REPUBLIC
46 BLEHO TOMAS 1 BLEHO Tomáš KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
47 MELICHER JULIUS 1 MELICHER Július SLOVAKIA NOSKAJ Igor SLOVAKIA
48 DUBAN JAN 1 DUBAN Ján LABOULE DUTTA Vinod AUSTRIA
49 BILIK JURAJ 1 BILIK Juraj KPPS SÝKORA Matúš KPPS
50 ZEMANEC LUBOMIR 1 ZEMANEC Ľubomír JEWEL SIAŽIK Vladimír JEWEL
51 POPLUHAR PETER 1 ŠÚRYOVÁ Janette SLOVAKIA POPLUHÁR Peter SLOVAKIA
52 KANKARA MATEJ 1 KANKARA Matej SPIDERS HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
53 HATVANI ALEXANDER 1 HATVANI Alexander KPPS HATVANIOVÁ Margita SLOVAKIA
54 KRAJCOVICOVA KATARINA 1 KRAJČOVIČ Matej KLAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína KLAP
56 TOTHOVA MARIA 1 HATVANIOVÁ Silvia KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 20 83 % 19 %
KLAP 7 50 % 7 %
SLOPAK 7 35 % 7 %
SPIDERS 6 27 % 6 %
JEWEL 5 42 % 5 %
PAF 4 24 % 4 %
HOHENLOHE 3 19 % 3 %
CAP 2 11 % 2 %
LABOULE 2 8 % 2 %
UNIVERZUM 2 % 2 %
GULIVER 1 11 % 1 %
PRASK 1 8 % 1 %
MOPED 1 5 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 67
Czech Republic 21
Poland 8
England 4
France 2
United Kingdom(Great Britain) 2
Austria 2

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
2 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
3 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
4 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
5 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
7 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
8 KARACSONY Jozef SLOPAK M VETERAN 402
9 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
10 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
11 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
12 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
13 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP F VETERAN 29
14 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
15 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
16 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
17 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
18 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
19 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
20 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
21 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
22 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
23 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
24 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
25 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
26 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
27 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
28 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE F NORMAL 510
29 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
30 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
31 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
32 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
33 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
34 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
35 ŠTRBA Anton SPIDERS M VETERAN 472
36 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA F NORMAL 5
37 WHITWORTH Oľga SPIDERS F VETERAN 515
38 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
39 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
40 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
41 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
42 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
43 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
44 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
45 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
46 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
47 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
48 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
49 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
50 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
51 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
52 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
53 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
54 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS F NORMAL 500
55 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
56 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
57 ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK M VETERAN 3
58 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
59 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
60 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
61 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
62 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
63 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
64 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
65 HAVRLENT Marián HOHENLOHE M VETERAN 407
66 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
67 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
68 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
69 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
70 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
71 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
72 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
73 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
74 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
75 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
76 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
77 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
78 JURAN Igor LABOULE M NORMAL 520
79 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
80 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
81 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
82 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
83 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
84 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
85 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
86 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
87 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
88 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
89 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
90 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
91 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
92 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
93 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
94 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
95 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
96 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
97 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
98 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
99 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
100 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
101 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
102 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
103 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
104 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
105 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
106 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
107 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
108 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
109 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
110 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
111 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
112 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
113 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
114 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
115 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
116 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
117 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
118 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
119 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
120 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
121 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
122 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
123 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
124 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
125 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
126 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
127 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
128 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
129 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
130 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
131 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
132 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
133 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
134 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
135 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
136 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
137 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
138 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
139 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
140 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
141 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
142 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
143 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
144 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
145 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
146 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
147 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
148 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
149 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
150 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
151 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
152 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
153 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
154 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
155 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
156 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
157 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
158 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
159 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
160 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
161 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
162 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
163 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
164 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
165 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
166 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
167 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
168 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
169 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
170 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
171 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
172 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
173 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
174 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
175 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
176 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
177 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
178 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
179 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
180 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
181 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
182 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
183 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
184 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
185 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
186 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
187 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
188 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
189 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
190 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
191 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
192 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
193 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
194 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
195 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
196 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
197 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
198 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
199 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
200 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
201 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
202 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
203 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
204 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
205 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
206 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
207 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
208 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
209 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
210 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
211 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
212 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
213 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
214 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
215 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
216 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
217 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
218 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
219 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
220 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
221 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
222 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
223 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
225 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
226 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
227 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
228 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
229 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
230 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
231 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
232 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
233 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
234 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
235 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
236 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
237 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
238 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
239 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
240 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
241 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
242 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
243 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
244 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
245 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
246 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
247 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
248 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
249 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
250 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
251 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
252 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
253 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
254 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
255 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
256 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
260 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
263 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
266 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
267 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
268 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
269 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
270 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
271 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
272 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
273 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
274 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
275 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
276 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 26 1 32 5 7 + 20 + 5
Swiss + 4KO 7 5 26 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 26 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 3 21 11 16 11 + 5 + 0 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO