GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Turnaj plný nežnosti

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2016-11-17
Prezentácia
do 08:45
Koniec registrácie
2016-11-15 do 23:59
Typ
Jednotlivci / Single / Tête-à-Tête
Štartovné
S licenciou: 3 €
Bez licencie: 3 €
Junior: 3 €
Organizátor
HOHENLOHE
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
34 / 34

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 STANO MICHAL 204 STANO Michal JEWEL
2 SKORUPA MILAN 170 ŠKORUPA Milan GULIVER
3-4 DZURIK MICHAL 145 DZÚRIK Michal LABOULE
3-4 HANDLOVSKY TICHOMIR 145 HANDLOVSKÝ Tichomír JEWEL
5 FRATRIC ANDREJ 128 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE
6 MICHALKA VLADIMIR 119 MICHALKA Vladimír GULIVER
7 PULMAN RUDOLF 111 PULMAN Rudolf SPIDERS
8 ZEMANEC LUBOMIR 102 ZEMANEC Ľubomír JEWEL
9 LAMPERT MARTIN 98 LAMPERT Martin UNIVERZUM
10 HAVRLENT MARIAN 94 HAVRLENT Marián HOHENLOHE
11 MELUS DANIEL 89 MELUŠ Daniel KPPS
12 SEBENOVA ALEXANDRA 85 ŠEBEŇOVÁ Alexandra KLAP
13 RADACOVSKY JERGUS 81 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK
14 KLUCIKOVA DANA 77 KLÚČIKOVÁ Dana SLOPAK
15 KLUCARIK KAROL 72 KLUČARIK Karol SPIDERS
16 BORKO PETER 68 BORKO Peter SLOVAKIA
17 IZSO ROMAN 66 IZSO Roman SLOPAK
18 STARKBAUEROVA MARIA 1 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
19 SZABO MILAN 1 SZABO Milan KPPS
20 STOWASSEROVA VANDA 1 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
21 SZILVASIOVA ALENA 1 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
22 STARKBAUER EDUARD 1 ŠTARKBAUER Eduard SLOPAK
23 BLEHO TOMAS 1 BLEHO Tomáš KPPS
24 KREKACOVA IRENA 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
25 KADLECIKOVA IVICA 1 KADLEČÍKOVÁ Ivica UNIVERZUM
26 RYBAR ALOJZ 1 RYBÁR Alojz SLOPAK
27 MAJOROS ZOLTAN 1 MAJOROŠ Zoltán GULIVER
28 SEBENA PATRIK 1 ŠEBEŇA Patrik KLAP
29 KABATH LADISLAV 1 KABÁTH Ladislav SLOVAKIA
30 ZAVACKY MIRON 1 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
31 MELUSOVA MARGARETA 1 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS
32 KANKARA MATEJ 1 KANKARA Matej SPIDERS
33 VOLARIK MICHAL 1 VOLÁRIK Michal CAP
34 FRATRICOVA ANDREA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
HOHENLOHE 6 38 % 18 %
SLOPAK 6 30 % 18 %
KPPS 4 17 % 12 %
GULIVER 3 33 % 9 %
JEWEL 3 25 % 9 %
SPIDERS 3 14 % 9 %
KLAP 2 14 % 6 %
UNIVERZUM 2 % 6 %
CAP 1 5 % 3 %
ŽILPEK 1 5 % 3 %
LABOULE 1 4 % 3 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
MOPED 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 34

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
2 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
3 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
4 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
5 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
7 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
8 KARACSONY Jozef SLOPAK M VETERAN 402
9 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
10 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
11 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
12 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
13 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
14 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
15 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP F VETERAN 29
16 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
17 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
18 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
19 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
20 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
21 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
22 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
23 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
24 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
25 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
26 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
27 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
28 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE F NORMAL 510
29 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
30 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
31 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
32 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA F NORMAL 5
33 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
34 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
35 WHITWORTH Oľga SPIDERS F VETERAN 515
36 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
37 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
38 ŠTRBA Anton SPIDERS M VETERAN 472
39 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
40 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
41 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
42 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
43 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
44 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
45 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
46 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
47 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
48 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
49 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
50 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
51 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
52 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
53 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
54 ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK M VETERAN 3
55 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
56 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
57 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
58 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS F NORMAL 500
59 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
60 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
61 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
62 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
63 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
64 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
65 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
66 HAVRLENT Marián HOHENLOHE M VETERAN 407
67 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
68 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
69 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
70 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
71 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
72 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
73 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
74 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
75 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
76 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
77 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
78 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
79 JURAN Igor LABOULE M NORMAL 520
80 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
81 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
82 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
83 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
84 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
85 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
86 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
87 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
88 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
89 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
90 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
91 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
92 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
93 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
94 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
95 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
96 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
97 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
98 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
99 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
101 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
102 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
103 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
104 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
105 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
106 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
107 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
108 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
109 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
110 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
111 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
112 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
113 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
114 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
115 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
116 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
117 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
118 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
120 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
121 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
122 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
123 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
124 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
125 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
126 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
127 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
128 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
129 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
130 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
131 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
132 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
133 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
134 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
135 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
136 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
137 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
138 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
139 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
140 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
141 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
142 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
143 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
144 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
145 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
146 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
147 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
148 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
149 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
150 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
151 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
152 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
153 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
154 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
155 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
156 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
157 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
158 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
159 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
160 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
161 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
162 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
163 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
164 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
165 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
166 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
167 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
168 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
169 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
170 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
171 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
172 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
173 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
174 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
175 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
176 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
177 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
178 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
179 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
180 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
181 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
182 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
183 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
184 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
185 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
186 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
187 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
188 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
189 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
190 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
191 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
192 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
193 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
194 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
195 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
196 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
197 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
198 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
199 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
200 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
201 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
202 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
203 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
204 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
205 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
206 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
207 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
208 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
209 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
210 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
211 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
212 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
213 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
214 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
215 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
216 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
217 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
218 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
219 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
220 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
221 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
222 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
223 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
225 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
226 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
227 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
228 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
229 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
230 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
231 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
232 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
233 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
234 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
235 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
236 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
237 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
238 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
239 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
240 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
241 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
242 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
243 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
244 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
245 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
246 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
247 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
248 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
249 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
250 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
251 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
252 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
253 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
254 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
255 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
256 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
260 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
261 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
262 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
263 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
264 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
265 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
266 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
267 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
268 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
269 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
270 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
271 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
272 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
273 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
274 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
275 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
276 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 4 17 0 16 4 3 + 9 + 4
Swiss + 4KO 7 5 17 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 17 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 16 2 8 0 + 6 + 2 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO