GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Vtedy na západe 2x2

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Kaštiel STU, , Kočovce, SLOVAKIA
Dátum
2017-06-24
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2017-05-28 od 19:00
Koniec registrácie
2017-06-25 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 6 €
Organizátor
PRASK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
52 / 52

Rozhodca
Kankara Matej
Rozhodca
Krchňáková Etela
Koordinátor
Bodnár Erik

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 FRATRIC ANDREJ 312 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
2 MICHALKA VLADIMIR 260 MICHALKA Vladimír GULIVER PLAČKO Zdenek GULIVER
3-4 DZURIK MICHAL 221 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL DZÚRIK Michal LABOULE
3-4 LAZAROVA JANA 221 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE
5 SEBENA PATRIK 195 ŠEBEŇA Patrik CAP VOLÁRIK Michal CAP
6 MAJOROS ZOLTAN 182 MAJOROŠ Zoltán GULIVER BENEDEKOVÁ Marta GULIVER
7 MAJERCIK ANTON 169 MAJERČÍK Anton GULIVER DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER
8 TOTH ROBERT 156 TÓTH Róbert KPPS BLEHO Peter SLOVAKIA
9 LANCARIC DUSAN 150 LANČARIČ Dušan PRASK ADLER Juraj PRASK
10 FRATRIC PETER 143 FRATRIČ Peter HOHENLOHE LAMPERT Martin CAP
11 STANO MICHAL 137 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
12 CERNAK MIROSLAV 130 ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
13 KRCHNAKOVA ETELA 124 KRCHŇÁKOVÁ Etela SLOPAK KLÚČIKOVÁ Dana SLOPAK
14 KARCOLOVA MIRIAM 117 BOHDAN Denis PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF
15 PULMAN RUDOLF 111 PULMAN Rudolf SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
16 SEBENOVA ALEXANDRA 104 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP BODNÁR Erik ŽILPEK
17 TOMAN VLADIMIR 101 TOMAN Vladimír SLOPAK VOLÁRIK Jozef SPIDERS
18 FRATRICOVA ANDREA 98 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
19 SEDIVY LUBOMIR 94 KANKARA Matej SPIDERS ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK
20 PITONAK MARTIN 91 BAKYTA Radovan SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
21 SROGONCIK JAN 88 SROGONČÍK Ján SPIDERS GOLIAN Andrej SPIDERS
22 KARACSONY JOZEF 85 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK
23 JURANOVA ANDREA 81 SLAMENÁ Katarína MOPED JURANOVÁ Andrea MOPED
24 SZABO MILAN 78 SZABO Milan KPPS BLEHO Tomáš KPPS
25 SEMAN STANISLAV 75 SEMAN Stanislav SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
26 DUREC MARIAN 72 TUPÝ Ján SLOVAKIA DUREC Marián SLOVAKIA
27 SYKORA DAVID 1 SÝKORA Dávid KPPS RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK
28 KABINOVA MARTINA 1 SPEVÁKOVÁ Jana SLOVAKIA KABINOVÁ Martina SLOVAKIA
29 KREKACOVA IRENA 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
30 STOWASSEROVA VANDA 1 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE DUBAN Ján LABOULE
31 SPEVAK VLADIMIR 1 KABINA Vratko St. SLOVAKIA SPEVÁK Vladimír PRASK
32 STRBOVA MARIA 1 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS HRIVNÁK Juraj SPIDERS
33 BAKYTA MICHAL 1 BAKYTA Michal SPIDERS MATOŠKA Slavomír SPIDERS
34 GEMEL JAN 1 ZÁHRADNÍČEK Róbert SLOVAKIA GEMEL Ján SLOVAKIA
35 LONCIK MAXIMILIAN 1 LONČÍK Maximilián PAF HORTOVÁ Šárka CZECH REPUBLIC
36 SUSOROVA VLASTA 1 ŠUŠOROVÁ Vlasta SLOVAKIA UHLIK Peter SLOVAKIA
37 FILOVA MARCELA 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
38 SNOPOVA MARTINA 1 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER SNOPOVÁ Martina SPIDERS
39 MIEZGA MARIAN 1 MIEZGA Marián PRASK PONGRÁC Peter PRASK
40 DURECOVA JANA 1 TUPÝ ML. Ján SLOVAKIA DURECOVÁ Jana SLOVAKIA
41 ZAVADZANOVA LUCIA 1 ŠVECOVÁ Soňa PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
42 GAZO RICHARD 1 GAŽO Richard MOPED MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED
43 MIHALOVA DANICA 1 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER MIHALOVÁ Danica GULIVER
44 SURINOVA TIMEA 1 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS BUJŇÁK Maroš SLOVAKIA
45 MAREKOVA IRENA 1 MAREKOVÁ Irena SLOVAKIA ŠUŠOR Martin SLOVAKIA
46 DZURUS LADISLAV 1 DZURUS Ladislav CASSOVIA DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA
47 KLUCARIK KAROL 1 KLUČARIK Karol SPIDERS HULMAN Ľubomír SLOVAKIA
48 LADY JOZEF 1 LÁDY Jozef PRASK
49 STRBA ANTON 1 WHITWORTH Oľga SPIDERS ŠTRBA Anton SPIDERS
50 PONGRACOVA EMMA 1 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK PONGRÁCOVÁ Petra SLOVAKIA
51 LONCIKOVA EMILIA 1 LONČÍKOVÁ Emília PAF BOĎOVÁ Mária SLOVAKIA
52 KABINA VRATKO 1 KABINA Vratko SLOVAKIA KABINOVÁ Karolína SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SPIDERS 17 81 % 16 %
HOHENLOHE 10 56 % 10 %
SLOPAK 10 43 % 10 %
GULIVER 9 90 % 9 %
PRASK 7 54 % 7 %
PAF 6 43 % 6 %
KPPS 6 27 % 6 %
CAP 4 21 % 4 %
MOPED 4 21 % 4 %
CASSOVIA 3 23 % 3 %
ŽILPEK 2 14 % 2 %
LABOULE 2 7 % 2 %
JEWEL 1 7 % 1 %
KLAP 1 7 % 1 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 102
Czech Republic 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
2 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
3 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
4 KARACSONY Jozef SLOPAK M VETERAN 402
5 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
6 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
7 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
8 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
9 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
10 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
11 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP F VETERAN 29
12 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
13 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
14 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
15 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
16 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
17 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
18 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
19 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
20 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
21 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
22 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
23 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
24 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
25 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
26 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
27 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE F NORMAL 510
28 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
29 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
30 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
31 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
32 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
33 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
34 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
35 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
36 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
37 ŠTRBA Anton SPIDERS M VETERAN 472
38 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
39 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
40 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
41 WHITWORTH Oľga SPIDERS F VETERAN 515
42 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
43 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
44 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
45 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
46 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
47 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
48 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
49 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
50 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
51 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
52 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS F NORMAL 500
53 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
54 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
55 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
56 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
57 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
58 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
59 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
60 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
61 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
62 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
63 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
64 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
65 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
66 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
67 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
68 HAVRLENT Marián HOHENLOHE M VETERAN 407
69 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
70 JURAN Igor LABOULE M VETERAN 520
71 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
72 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
73 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
74 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
75 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
76 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
77 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
78 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
79 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
80 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
81 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
82 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
83 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
84 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
85 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
86 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
87 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
88 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
89 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
90 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
91 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
92 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
93 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
94 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
95 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
96 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
97 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
98 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
99 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
100 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
101 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
102 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
103 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
104 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
105 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
106 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
107 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
108 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
109 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
110 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
111 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
112 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
113 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
114 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
115 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
116 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
117 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
118 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
119 MÉRY Janette SLOPAK F NORMAL 568
120 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
121 SIPOS Patrik JEWEL M NORMAL 572
122 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
123 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
124 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
125 MÉRY Jozef SLOPAK M NORMAL 569
126 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
127 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
128 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
129 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
130 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
131 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
132 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
133 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
134 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
135 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
136 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
137 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
138 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
139 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
140 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
141 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
142 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
143 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
144 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
145 GEMEL Ján LABOULE M VETERAN 563
146 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
147 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
148 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
149 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
150 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
151 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
152 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
153 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
154 MÉRY Kristián SLOPAK M JUNIOR 570
155 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
156 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
157 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
158 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
159 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
160 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
161 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
162 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
163 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
164 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
165 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
166 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
167 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
168 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
169 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
170 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
171 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
172 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
173 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
174 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
175 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
176 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
177 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
178 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
179 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
180 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
181 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
182 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
183 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
184 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
185 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
186 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
187 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
188 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
189 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
190 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
191 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
192 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
193 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
194 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
195 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
196 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
197 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
198 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
199 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
200 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
201 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
202 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
203 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
204 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
205 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
206 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
207 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
208 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
209 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
210 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
211 KADLEČÍK Ivan JEWEL M NORMAL 184
212 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
213 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
214 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
215 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
216 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
217 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
218 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
219 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
220 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
221 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
222 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
223 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
224 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
225 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
226 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
227 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
228 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
229 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
230 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
231 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
232 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
233 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
234 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
235 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
236 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
237 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
238 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
239 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
240 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
241 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
242 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
243 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
244 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
245 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
246 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
247 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
248 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
249 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
250 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
251 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
252 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
253 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
254 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
255 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
256 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
257 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
258 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
259 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
260 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
261 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
262 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
263 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
264 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
265 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
266 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
267 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
268 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
269 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
270 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
271 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
272 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
273 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
274 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 26 0 32 5 7 + 19 + 6
Swiss + 4KO 7 5 26 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 26 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 3 20 12 16 12 + 4 + 0 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO