GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

CC AUSTRIA

Kategória
Centrope Cup
Miesto
Strandbad, Illmitz, Illmitz, AUSTRIA
Dátum
2018-06-09
Prezentácia
do 00:00
Začiatok registrácie
2018-01-01 od 19:00
Koniec registrácie
2018-06-12 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Centrope Cup
Štartovné
Organizátor
PETANQUE AUSTRIA
Pozvánka
Odkaz
Počet tímov
28 / 89
Poznámky
!!! REGISTRATION ONLY FOR SLOVAK PLAYERS !!! Registrácia slúži na evidenciu hráčov SFP na zahraničných turnajoch a je nutná pre zarátanie bodov do rebríčka SFP, nezabudnite sa prihlásiť aj organizátorovi turnaja
POD ROVNAKYM MENOM TIMU AKO NA PORTALI!

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
13 JAJCAJOVA MARIA 750 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK ZSMODITS Brigitte AUSTRIA ZSMODITS Friedrich AUSTRIA
14 STANO MICHAL 722.5 ŠTRBA Marek SPIDERS LANČARIČ Dušan PRASK STANO Michal HOHENLOHE
16 SOBOLIC MICHAL 667.5 SEMAN Stanislav SLOPAK SOBOLIČ Michal SPIDERS MELUŠ Daniel KPPS
18 SEVCEK MARTIN 640 KANKARA Matej SPIDERS ŠEVČEK Martin CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
21 ADLER JURAJ 597.5 SLOBODOVÁ Veronika CZECH REPUBLIC SEDLÁČEK Peter CAP ADLER Juraj PRASK
28 FILOVA MARCELA 500 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
29 FRATRIC ANDREJ 487.5 SZABO Milan KPPS STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE FRATRIČ Andrej HOHENLOHE
32 DZURIK MICHAL 445 DZÚRIK Michal LABOULE VOLOSHKO Andrey UKRAINE SLIZ Valentyna UKRAINE
33 VOLCEK IGOR 437.5 VOLČEK Igor SLOPAK ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL ČÍK Marián JEWEL
34 SOBOLIC MAREK 432.5 SOBOLIČ Marek SPIDERS LAMPERT Martin CAP ŠEBEŇA Patrik CAP
41 FRATRIC PETER 382.5 FRATRIČ Peter HOHENLOHE VOLÁRIK Michal CAP MICHALKA Vladimír GULIVER
48 GAJDOSOVA KATARINA 2.5 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
50 KARACSONY JOZEF 2.5 KARACSONY Jozef SLOPAK FERNANDEZ Bruno SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
52 KRCHNAKOVA ETELA 2.5 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP LAZAROVÁ Jana CASSOVIA VARGOVÁ Daniela KPPS
54 TOMAN VLADIMIR 2.5 TOMAN Vladimír SLOPAK BLEHO Tomáš KPPS ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
60 HARMATH ALEXANDER 2.5 KASKA Pavel KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS HARMATH Alexander KPPS
65 PULMAN RUDOLF 2.5 PULMAN Rudolf SPIDERS KLUČARIK Karol SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
71 FRATRICOVA ANDREA 2.5 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
72 GUSTAFIK STANISLAV 2.5 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED MEDVECKÁ Veronika MOPED PAPP Peter MOPED
73 KREKACOVA IRENA 2.5 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
74 HANDLOVSKY TICHOMIR 2.5 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE KLÚČIKOVÁ Dana CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
76 GAZDIK JAN 2.5 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP ADLEROVÁ Lucie PRASK GAZDÍK Ján CAP
78 KADLECIKOVA IVICA 2.5 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS WHITWORTH Oľga SPIDERS KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
82 MELUSOVA ZUZANA 2.5 MELUŠ Matej KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
83 STRBA ANTON 2.5 ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS TÓTH Róbert KPPS
84 BEZAK VLADIMIR 2.5 BEZÁK Vladimír LABOULE JURAN Igor LABOULE RAKONCZA Roman LABOULE
85 BAKYTA MICHAL 2.5 BAKYTA Radovan SPIDERS BAKYTA Michal SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
88 KELEMEN JOZEF 2.5 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER KELEMEN Jozef NOVOKER KELEMEN Kristian NOVOKER

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SPIDERS 13 59 % 15 %
KPPS 12 50 % 14 %
HOHENLOHE 11 69 % 13 %
CAP 11 58 % 13 %
SLOPAK 11 55 % 13 %
LABOULE 4 17 % 5 %
NOVOKER 3 30 % 4 %
JEWEL 3 25 % 4 %
PRASK 3 23 % 4 %
KLAP 3 21 % 4 %
MOPED 3 15 % 4 %
GULIVER 1 11 % 1 %
CASSOVIA 1 6 % 1 %
PAF 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 78
Ukraine 2
Austria 2
France 1
Czech Republic 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
21 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
35 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
37 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
41 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
48 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
49 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
51 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
52 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
53 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
55 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
57 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
60 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
63 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
64 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
69 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
70 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
73 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
74 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
75 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
77 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
78 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
79 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
83 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
86 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
87 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
89 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
90 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
91 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
92 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
94 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
95 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
96 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
97 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
98 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
101 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
105 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
106 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
107 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
108 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
109 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
110 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
112 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
113 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
114 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
115 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
116 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
118 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
120 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
121 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
122 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
124 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
125 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
127 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
129 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
130 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
132 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
133 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
135 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
136 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
137 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
138 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
139 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
140 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
141 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
142 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
143 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
144 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
146 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
149 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
150 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
152 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
153 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
154 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
155 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
156 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
157 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
158 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
159 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
160 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
161 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
162 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
163 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
164 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
165 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
166 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
167 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
168 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
169 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
171 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
172 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
173 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
174 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
175 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
176 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
177 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
178 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
179 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
180 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
181 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
182 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
183 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
184 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
185 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
186 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
187 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
188 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
189 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
190 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
191 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
192 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
193 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
194 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
195 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
196 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
197 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
198 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
199 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
200 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
201 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
202 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
203 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
204 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
205 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
206 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
207 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
208 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
209 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
210 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
211 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
212 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
213 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
214 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
215 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
216 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
217 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
218 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
219 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
220 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
221 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
222 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
223 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
224 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
225 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
226 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
227 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
228 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
229 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
230 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
231 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
232 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
233 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
234 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
235 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
236 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
237 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
238 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
239 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
240 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
241 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
242 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
243 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
244 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
245 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
246 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
247 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
248 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
249 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
250 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
251 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
252 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
253 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
254 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
255 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
256 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
257 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
258 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
259 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
260 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
261 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
262 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
263 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
264 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
265 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
266 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
267 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
268 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
269 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
270 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
271 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
272 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
273 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
274 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
275 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
276 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557