GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

CC SLOVAKIA

Kategória
Centrope Cup
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2018-08-25
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2018-01-01 od 19:00
Koniec registrácie
2018-08-28 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Centrope Cup
Štartovné
S licenciou: 12 €
Bez licencie: 12 €
Junior: 12 €
Organizátor
KPPS & SLOPAK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
113 / 113
Poznámky
2018-08-25 Saturday: 5 rounds of Swiss + 32 KO
2018-08-26 Sunday: 16 KO till final

On-line results

MENU A: meat
MENU B: vegetarian

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 RUTKOWSKI MARCIN 1977.5 RUTKOWSKI Marcin POLAND ŚLIŻ Jędrzej POLAND ŚWIĘCH Alicja POLAND
2 PIEPRZYK PAWEL 1695 ŚLIŻ Wioletta POLAND WOJNA Mateusz POLAND PIEPRZYK Paweł POLAND
3 CHMIEL DARIA 1555 CHMIEL Daria POLAND ŚLIŻ Andrzej POLAND SŁOTA Krzysztof POLAND
4 DODIG ANZE 1412.5 KOBAL Žiga SLOVENIA KRŠINAR Tea SLOVENIA DODIG Anže SLOVENIA
5 DOVZAN MATEVZ 1342.5 JAMNIK Kaja SLOVENIA DOVŽAN Matevž SLOVENIA SKRBINEK JOŽE SLOVENIA
6 MOLNAR CSABA 1272.5 STIER Edit HUNGARY MOLNÁR Csaba HUNGARY TÓTH Tamás HUNGARY
7 LUKAS VOJTECH 1200 SLOBODOVÁ Veronika CZECH REPUBLIC PALICOVÁ Markéta CZECH REPUBLIC LUKÁŠ Vojtěch CZECH REPUBLIC
8 SZABO MILAN 1130 SZABO Milan KPPS RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
9 KONECNA JANA 1095 KONEČNÁ Jana CZECH REPUBLIC MICHÁLEK Tomáš CZECH REPUBLIC SRNSKÝ Lubomír CZECH REPUBLIC
10 BLASIAK KATARZYNA 1060 TEUFEL Rafał POLAND LIPCZYŃSKI Tomasz POLAND BŁASIAK Katarzyna POLAND
11 HASEK MILAN 1025 HAŠEK Milan CZECH REPUBLIC HEJL ML. Pavel CZECH REPUBLIC HAŠKOVÁ Erika CZECH REPUBLIC
12 CHMIEL MARCIN 990 WOJCIECHOWSKA Grażyna POLAND WOJCIECHOWSKI Dawid POLAND CHMIEL Marcin POLAND
13 KOT PAVEL 952.5 KOT Pavel CZECH REPUBLIC KOTOVÁ Jiřina CZECH REPUBLIC MAZÚR Pavel CZECH REPUBLIC
14 ADLER JURAJ 917.5 ADLER Juraj PRASK KUTÁ Miloslava CZECH REPUBLIC TOMÁNEK Petr CZECH REPUBLIC
15 BERES JURAJ 882.5 BEREŠ Juraj PAF DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
16 TOMKA LUKAS 847.5 TOMKA Lukáš CAP SÝKORA Dávid KPPS KARCOLOVÁ Miriam PAF
17 ANTONIJEVIC DRAGAN 830 DARINKA Kujavec SLOVENIA BONŠEK Blaž SLOVENIA ANTONIJEVIC Dragan SLOVENIA
18 BRAJER MARKO 812.5 NOVAK Nataša SLOVENIA NOVAK Stanislav SLOVENIA BRAJER Marko SLOVENIA
19 DZURIK MICHAL 795 DZÚRIK Michal LABOULE STARONIEWICZ Renata POLAND ŻŁOBIŃSKI Maciej POLAND
20 DEMCIK ST MILAN 777.5 DEMČÍK ST. Milan CZECH REPUBLIC ZHIJING Vaňková CZECH REPUBLIC HOLOBEK Pavel CZECH REPUBLIC
21 LANCARIC DUSAN 760 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA LAMPERT Martin CAP LANČARIČ Dušan PRASK
22 FRATRIC ANDREJ 742.5 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE FRATRIČ Andrej HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
23 FAFEK PETR 725 VAVROVIČ Petr CZECH REPUBLIC FAFEK Petr CZECH REPUBLIC FROŇKOVÁ Kateřina CZECH REPUBLIC
24 SOLTESZ GYORGY 707.5 SOLTÉSZ György HUNGARY TÁLOSINÉ MOCSIRÁN Ágnes HUNGARY TÁLOSI Krisztián HUNGARY
25 DRIENYOVSZKI JANOS 690 DRIENYOVSZKI Janos HUNGARY VÁMOSI Tibor HUNGARY PERGE Lola HUNGARY
26 PULMAN RUDOLF 670 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER SOBOLIČ Milan SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS
27 BERANOVA PAVLA 652.5 BERANOVÁ Pavla CZECH REPUBLIC KAMARYT Josef CZECH REPUBLIC DLOUHÁ Ivana CZECH REPUBLIC
28 KRPCOVA JANA 635 KRPCOVÁ Jana CZECH REPUBLIC KRPEC Miroslav CZECH REPUBLIC KUTÝ Tomáš CZECH REPUBLIC
29 KOWALSKI RYSZARD 617.5 LICHNOWSKA Celina POLAND KOWALSKI Ryszard POLAND SIARA Jerzy POLAND
30 CIESLAWSKA KINGA 600 CIEŚLAWSKA Kinga POLAND SLIZ Valentyna UKRAINE KORNIŁOWICZ Tomasz POLAND
31 BURES ST PAVEL 582.5 BUREŠ ST. Pavel CZECH REPUBLIC BUREŠOVÁ Jana CZECH REPUBLIC CHARVÁT Jan CZECH REPUBLIC
32 HEGYI ANDRAS 565 HEGYI András HUNGARY OLÁH Krisztina HUNGARY KUTASI Péter HUNGARY
33 JIRKOVSKY TOMAS 557.5 KREJČÍN Leoš CZECH REPUBLIC JIRKOVSKÝ Tomáš CZECH REPUBLIC KREJČÍNOVÁ Lenka CZECH REPUBLIC
34 BARCIKOVA MILADA 547.5 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE JURAN Igor LABOULE ADAMIČKA Jozef LABOULE
35 ROZSYPALOVA JANA 540 ROZSYPALOVÁ Jana CZECH REPUBLIC SKOPAL Radek CZECH REPUBLIC KONŠEL Robin CZECH REPUBLIC
36 DEMCIKOVA JIRINA 530 PŘIBYL Miloš CZECH REPUBLIC MIKYŠKA Milan CZECH REPUBLIC DEMČÍKOVÁ Jiřina CZECH REPUBLIC
37 SEMAN STANISLAV 520 VARGOVÁ Daniela KPPS SEMAN Stanislav SLOPAK ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
38 KRCHNAKOVA ETELA 512.5 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP ŠEVČÍK Jaroslav CZECH REPUBLIC VAJČOVEC Kamil CZECH REPUBLIC
39 FRATRIC PETER 502.5 FRATRIČ Peter HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
40 KORES ST JIRI 495 KOREŠ ST. Jiří CZECH REPUBLIC MICHÁLEK Ivo CZECH REPUBLIC MOOSOVÁ Šárka CZECH REPUBLIC
41 AICHHOLZER KARL HEINZ 485 SCHREMSER Eva AUSTRIA AICHHOLZER Karl Heinz AUSTRIA REISMULLER Alfred AUSTRIA
42 STRBA MAREK 477.5 ŠTRBA Marek SPIDERS ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
43 KLOUDA ALES 467.5 PROROKOVÁ Dana CZECH REPUBLIC KLOUDA Aleš CZECH REPUBLIC ŠKOPEK Martin CZECH REPUBLIC
44 BLEHO TOMAS 460 BLEHO Tomáš KPPS BILIK Juraj KPPS HATVANIOVÁ Silvia KPPS
45 KARACSONY JOZEF 450 KARACSONY Jozef SLOPAK SOBOLIČ Michal SPIDERS KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
46 DIMNIK STOJAN 442.5 DIMNIK Stojan SLOVENIA ERDELJC Karmen SLOVENIA ZORC Bogdan SLOVENIA
47 BOSSO JOZICA 432.5 BOSSO Jožica SLOVENIA LUKMAN Damjan SLOVENIA PRAPROTNIK Jožica SLOVENIA
48 BOUBINOVA VENDULA 425 BRÁZDA Vladimír CZECH REPUBLIC KLÍR Tomáš CZECH REPUBLIC BOUBÍNOVÁ Vendula CZECH REPUBLIC
49 GREIFONER MILENA 415 KIRBIŠ Bogdan SLOVENIA GREIFONER Milena SLOVENIA VIHER Marija SLOVENIA
50 CHMELAR IVO 407.5 CHMELAŘ Ivo CZECH REPUBLIC CHMELAŘOVÁ Yvetta CZECH REPUBLIC KOREŠOVÁ Alena CZECH REPUBLIC
51 MICHALKA VLADIMIR 397.5 HRONSKÁ Ružena UNITED STATES OF AMERICA(USA) HRONSKÝ Vladimír UNITED STATES OF AMERICA(USA) MICHALKA Vladimír GULIVER
52 CHYBA MILOS 387.5 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED CHYBA Miloš LABOULE CHALAMA Roman MOPED
53 JACEK SZULC 380 SZULC Karol POLAND SZULC Maria POLAND JACEK Szulc POLAND
54 HORACKOVA SIMONA 370 LAPIHUSKA ML. Milan CZECH REPUBLIC LAPIHUSKA Robert CZECH REPUBLIC HORÁČKOVÁ Simona CZECH REPUBLIC
55 KLUCIKOVA DANA 362.5 KLÚČIKOVÁ Dana CAP RAKONCZA Roman LABOULE KRALOVIČ Richard LABOULE
56 KSELA ZDENKA 352.5 KŠELA Zdenka SLOVENIA KUŽNER Zdenka SLOVENIA PEKLAR Jože SLOVENIA
57 GRIFFON JEAN 345 KOTÚČOVÁ Soňa CZECH REPUBLIC ZIKMUNDA Martin CZECH REPUBLIC GRIFFON Jean CZECH REPUBLIC
58 LOJIS LASZLO 2.5 LOJIS László HUNGARY SZABÓ Gábor HUNGARY PREKOP Judit HUNGARY
59 CERNY VOJTECH 2.5 MANDÍKOVÁ Sylva CZECH REPUBLIC ČERNÝ Vojtěch CZECH REPUBLIC SKALA Petr CZECH REPUBLIC
60 KOHLER SILVIA 2.5 KÖHLER Silvia AUSTRIA MRAZ Hans AUSTRIA WENZEL Martin AUSTRIA
61 ROGER THOMAS 2.5 VIGNOLO Phillipe CZECH REPUBLIC ROGER Thomas CZECH REPUBLIC BUBENIKOVA Blanka CZECH REPUBLIC
62 MELUS DANIEL 2.5 MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS SÝKORA Tomáš KPPS
63 SEVCEK MARTIN 2.5 KRAJČOVIČ Matej CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP ŠEVČEK Martin CAP
64 KIELUR-SLOTA BEATA 2.5 KIELUR-SŁOTA Beata POLAND KUROWSKA Dorota POLAND KUROWSKI Grzegorz POLAND
65 STARKBAUEROVA MARIA 2.5 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK HAVRLENT Marián HOHENLOHE RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK
66 POLJANSEK BOZA 2.5 VINŠEK Joža SLOVENIA VINŠEK Branko SLOVENIA POLJANŠEK Boža SLOVENIA
67 HANDL ZDENEK 2.5 KRÁL Pavel CZECH REPUBLIC HANDL Zdeněk CZECH REPUBLIC URBANOVÁ Bronislava CZECH REPUBLIC
68 HAVASI JOZSEF 2.5 HAVASI Jozsef HUNGARY SÜLE Rózsi HUNGARY LAKATOS Daniel HUNGARY
69 HORVAT BORUT 2.5 HORVAT Borut SLOVENIA ŽNIDARIČ Darja SLOVENIA KOŠARAC Natalija SLOVENIA
70 KODRIC BOZO 2.5 SERUGA Tatjana SLOVENIA KODRIČ Martina SLOVENIA KODRIČ Božo SLOVENIA
71 CIK MARIAN 2.5 ČÍK Marián JEWEL ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL HOIS Petro UKRAINE
72 TEUFEL DOROTA 2.5 TEUFEL Dorota POLAND TEUFEL Szymon POLAND TEUFEL Kacper POLAND
73 JUHASZ JOZSEF 2.5 JUHÁSZ József HUNGARY NAGY Nikoleta HUNGARY TAKACS Zotlan HUNGARY
74 VOLARIK MICHAL 2.5 VOLÁRIK Michal CAP ADLEROVÁ Lucie PRASK ŠEBEŇA Patrik CAP
75 GIZYCKI FRANCISZEK 2.5 MARKOWSKA Marta POLAND GIŻYCKI Franciszek POLAND GIŻYCKI Mariusz POLAND
76 FAFKOVA JANA 2.5 KAUCA Jindřich CZECH REPUBLIC PÍREK Martin CZECH REPUBLIC FAFKOVÁ Jana CZECH REPUBLIC
77 BAKYTA MICHAL 2.5 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS BAKYTA Michal SPIDERS
78 BANDLI ADAM 2.5 FONYÓDI Léna HUNGARY KASZA Gyula HUNGARY BÁNDLI Ádám HUNGARY
79 SIMKOVA MARIA 2.5 ŠIMKOVÁ Mária KLAP ZSMODITS Friedrich AUSTRIA FEDERI István AUSTRIA
80 GEMAINEROVA KRISTINA 2.5 TOMKO Ján HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE
81 VOLARIK JOZEF 2.5 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK HOIS Inna UKRAINE VOLÁRIK Jozef SPIDERS
82 KASKA PAVEL 2.5 HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
83 KULHANEK MILAN 2.5 PILLER Tomáš CZECH REPUBLIC PILLEROVÁ Monika CZECH REPUBLIC KULHÁNEK Milan CZECH REPUBLIC
84 JAKES ZBYNEK 2.5 JAKEŠ Zbyněk CZECH REPUBLIC SVOBODOVÁ Lenka CZECH REPUBLIC JANÍK Petr CZECH REPUBLIC
85 MORAVSKY LADISLAV 2.5 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED MORAVSKÝ Ladislav MOPED ORSZÁGH Juraj MOPED
86 HAVASI RITA 2.5 HAVASI Rita HUNGARY MONTEIRO Giovanna HUNGARY KONYA Daniel HUNGARY
87 ZAVACKY MIRON 2.5 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE GROZA Emília UKRAINE SROGONČÍK Ján SPIDERS
88 BLAZEJ PETR 2.5 BLAŽEJ Petr CZECH REPUBLIC BLAŽEJOVÁ Eva CZECH REPUBLIC ILGNER Vladimír CZECH REPUBLIC
89 LUKAS PETR 2.5 LUKÁŠ Petr CZECH REPUBLIC LUKÁŠOVÁ Jana CZECH REPUBLIC PREUSS Michal CZECH REPUBLIC
90 DVORAKOVA JARMILA 2.5 DVOŘÁKOVÁ Jarmila CZECH REPUBLIC KOHOUTEK Zdeněk CZECH REPUBLIC KVÍTEK Franjo CZECH REPUBLIC
91 FILOVA MARCELA 2.5 ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTH Róbert KPPS FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
92 BIEL BOGUS 2.5 GUTKOWSKA Alicja POLAND GUTKOWSKI Tomasz POLAND BIEL Bogus POLAND
93 GUSTAFIK JOZEF 2.5 SLAMENÁ Katarína MOPED GUŠTAFÍK Jozef MOPED GAŽO Richard MOPED
94 GROSCHL ZDENEK 2.5 KOCOUREK Pavel CZECH REPUBLIC GRÖSCHL Zdeněk CZECH REPUBLIC HOCKOVÁ Kateřina CZECH REPUBLIC
95 GUSTAFIK STANISLAV 2.5 PAPP Peter MOPED MEDVECKÁ Veronika MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED
96 SOLERO RUDI 2.5 VINŠEK Petra SLOVENIA SOLERO Rudi SLOVENIA ŠIREC Matej SLOVENIA
97 FONYODI CILI 2.5 FONYÓDI Lajos HUNGARY KALMAN Anita HUNGARY FONYODI Cili HUNGARY
98 BUKOVCIK JAN 2.5 BUKOVČÍK Jan CZECH REPUBLIC PUHR Jaromír CZECH REPUBLIC KRŮLOVÁ Jaroslava CZECH REPUBLIC
99 MALA ZUZANA 2.5 ULMANN Jiří CZECH REPUBLIC MALÁ Zuzana CZECH REPUBLIC MRLINA Karel CZECH REPUBLIC
100 GAJDOSOVA KATARINA 2.5 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP BORKO Peter KLAP VOLČEK Igor SLOPAK
101 WHITWORTH OLGA 2.5 WHITWORTH Oľga SPIDERS HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
102 FRATRICOVA ANDREA 2.5 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE BELLA Filip ŽILPEK PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK
103 KUTNAR JANEZ 2.5 KUTNAR Janez SLOVENIA ŽIVIČ Marko SLOVENIA ŽIVIČ Marjana SLOVENIA
104 KELEMEN JOZEF 2.5 VOJTEK Milan NOVOKER KELEMEN Jozef NOVOKER ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER
105 DUBAN JAN 2.5 DUBAN Ján LABOULE BAYER KAMARÁDOVÁ Marie CZECH REPUBLIC BAYER Milan CZECH REPUBLIC
106 CERVENKOVA ANDREA 2.5 LAPIHUSKA ST. Milan CZECH REPUBLIC SUCHOMEL Luděk CZECH REPUBLIC ČERVENKOVÁ Andrea CZECH REPUBLIC
107 IZSO ROMAN 2.5 RYBÁR Alojz SLOPAK TÓTHOVÁ Mária KPPS IZSO Roman SLOPAK
108 BOSSO DOVANI 2.5 CVETKOVIČ Nina SLOVENIA BOSSO Đovani SLOVENIA STAREŠINIČ Milena SLOVENIA
109 MALNARIC MARTIN 2.5 TOMŠIČ Marija SLOVENIA NOSE Ludvik SLOVENIA MALNARIČ Martin SLOVENIA
110 PETROVIC JAN 2.5 PETROVIČ Ján PAF BOHDAN Denis PAF LONČÍKOVÁ Emília PAF
111 ACSAI EVA 2.5 ACSAI Éva HUNGARY SZABÓ József HUNGARY VÖRÖS Erik HUNGARY
112 KODRE JURE 2.5 KODRE Jure SLOVENIA KOZJEK Metod SLOVENIA SIVKA Alenka SLOVENIA
113 MESIARIKOVA LUDMILA 2.5 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP STIERANKA Juraj KLAP

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 16 67 % 5 %
HOHENLOHE 12 75 % 4 %
SPIDERS 12 55 % 4 %
MOPED 11 55 % 3 %
CAP 10 53 % 3 %
SLOPAK 10 50 % 3 %
KLAP 7 50 % 2 %
PAF 7 41 % 2 %
LABOULE 8 33 % 2 %
NOVOKER 4 40 % 1 %
JEWEL 3 25 % 1 %
PRASK 3 23 % 1 %
ŽILPEK 3 14 % 1 %
GULIVER 1 11 % 0 %
CASSOVIA 1 6 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 108
Czech Republic 99
Slovenia 48
Poland 37
Hungary 33
Austria 8
Ukraine 4
United States of America(USA) 2

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
14 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
17 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
19 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
20 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
30 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
43 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
48 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
51 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
68 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
78 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
79 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
80 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
88 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
89 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
90 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
91 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
93 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
99 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
101 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
103 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
105 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
106 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
109 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
111 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
112 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
113 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
115 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
116 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
118 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
121 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
122 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
123 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
124 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
126 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
127 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
128 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
129 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
131 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
132 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
135 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
136 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
137 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
138 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
139 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
140 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
141 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
142 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
143 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
144 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
147 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
150 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
151 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
152 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
154 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
155 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
156 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
158 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
159 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
160 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
161 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
162 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
163 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
164 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
165 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
166 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
167 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
168 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
172 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
173 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
174 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
175 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
176 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
177 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
178 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
179 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
180 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
181 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
182 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
183 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
184 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
186 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
187 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
188 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
189 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
194 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
195 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
196 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
198 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
199 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
201 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
202 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
203 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
204 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
205 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
206 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
207 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
208 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
209 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
210 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
211 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
212 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
213 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
214 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
215 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
216 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
217 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
218 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
219 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
220 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
221 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
222 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
223 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
224 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
225 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
226 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
227 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
228 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
229 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
230 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
231 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
232 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
233 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
234 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
235 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
236 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
237 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
238 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
239 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
240 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
241 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
242 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
243 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
244 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
245 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
246 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
247 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
248 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
249 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
250 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
251 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
252 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
253 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
254 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
255 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
256 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
257 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
258 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
259 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
260 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
263 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
266 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
267 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
268 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
269 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
270 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
271 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
272 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
273 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
274 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
275 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
276 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Jedlo

  • 0Menu
  • 305Menu A
  • 33Menu B