GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

15.rokov klubu Guliver

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Prezidentská záhrada, Banskobystrická, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2018-06-02
Prezentácia
do 08:30
Začiatok registrácie
2018-05-03 od 19:00
Koniec registrácie
2018-05-30 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 7 €
Bez licencie: 7 €
Junior: 4 €
Organizátor
GULIVER
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
47 / 47

Koordinátor SFP
Fratrič Peter
Hlavný Rozhodca
Kankara Matej
Pomocný rozhodca
Krchňáková Etela
Pomocný rozhodca
Szabo Milan

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 LANCARIC DUSAN 282 LANČARIČ Dušan PRASK ŠEBEŇA Patrik CAP
2 KRCHNAKOVA ETELA 235 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP VARGOVÁ Daniela KPPS
3-4 SOBOLIC MICHAL 200 SOBOLIČ Michal SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
3-4 MICHALKA VLADIMIR 200 MICHALKA Vladimír GULIVER PLAČKO Zdenek GULIVER
5 SZABO MILAN 176 SZABO Milan KPPS MAJERČÍK Anton GULIVER
6 KANKARA MATEJ 165 KANKARA Matej SPIDERS LAMPERT Martin CAP
7 FRATRIC PETER 153 FRATRIČ Peter HOHENLOHE ŠTRBA Marek SPIDERS
8 TOTH ROBERT 141 ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTH Róbert KPPS
9 JAJCAJOVA MARIA 135 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK TÓTHOVÁ Mária KPPS
10 STANO MICHAL 129 DZÚRIK Michal LABOULE STANO Michal HOHENLOHE
11 VOLARIK MICHAL 123 TOMAN Vladimír SLOPAK VOLÁRIK Michal CAP
12 STOWASSEROVA VANDA 118 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE GAZDÍK Ján CAP
13 IZSO ROMAN 112 RYBÁR Alojz SLOPAK IZSO Roman SLOPAK
14 KARACSONY JOZEF 106 SOBOLIČ Milan SPIDERS KARACSONY Jozef SLOPAK
15 BAKYTA MICHAL 100 BAKYTA Radovan SPIDERS BAKYTA Michal SPIDERS
16 KADLECIKOVA IVICA 94 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL WHITWORTH Oľga SPIDERS
17 FILOVA MARCELA 91 ZEMANEC Ľubomír JEWEL FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
18 TOMANOVA BLANKA 88 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK TOMAN Peter SLOPAK
19 SIMKOVA MARIA 85 ŠIMKOVÁ Mária KLAP DVORNICKÁ Ľubica KLAP
20 MESZAROS GABRIEL 82 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
21 DUBAN JAN 79 DUBAN Ján LABOULE BARČÍKOVÁ Milada LABOULE
22 SEMAN STANISLAV 76 SEMAN Stanislav SLOPAK ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
23 FRATRICOVA ANDREA 74 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE BENEDEKOVÁ Marta GULIVER
24 TOMKO JAN 71 TOMKO Ján HOHENLOHE BEZÁK Vladimír LABOULE
25 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
26 MESIARIKOVA LUDMILA 1 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
27 PULMAN RUDOLF 1 PULMAN Rudolf SPIDERS BLEHO Tomáš KPPS
28 KLUCARIK KAROL 1 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS KLUČARIK Karol SPIDERS
29 STRBA ANTON 1 ŠTRBA Anton SPIDERS ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
30 RAKONCZA ROMAN 1 RAKONCZA Roman LABOULE FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA
31 SEBENOVA ALEXANDRA 1 ANDELOVÁ Sára SLOVAKIA ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
32 MELUS DANIEL 1 MELUŠ Daniel KPPS HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS
33 BACE FILIP 1 BAČÉ Filip ŽILPEK BAČÉ Michal SLOVAKIA
34 KREKACOVA IRENA 1 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
35 MALAKOVA JANA 1 ZÁMEČNÍK Marek SLOVAKIA MALAKOVÁ Jana SLOVAKIA
36 ZAVACKY MIRON 1 MEČIAROVÁ Iveta KPPS ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
37 MAZANIKOVA ANTONIA 1 PISKLOVÁ Renáta KLAP MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP
38 MELIS PETER 1 MELIŠ Peter LABOULE MELIŠOVÁ Hanka SLOVAKIA
39 STARKBAUEROVA MARIA 1 KARCOLOVÁ Miriam PAF ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
40 BACE VLADIMIR 1 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK BAČE Vladimír ŽILPEK
41 GEMEL JAN 1 GEMEL Ján SLOVAKIA JAKABOVIČ Ľubomír SLOVAKIA
42 RYSKA ST DANIEL 1 RYŠKA ST. Daniel MOPED GUŠTAFÍK Jozef MOPED
43 RITOMSKY MIROSLAV 1 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK
44 PLACKOVA SILVIA 1 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER MUŽLAIOVÁ Daniela SLOVAKIA
45 BELLA FILIP 1 BELLA Jan SLOVAKIA BELLA Filip ŽILPEK
46 PIRSELOVA GRETA 1 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK
47 MAJERCIKOVA RENATA 1 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER MIHALOVÁ Danica GULIVER

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 13 65 % 14 %
SPIDERS 13 59 % 14 %
HOHENLOHE 9 56 % 10 %
KPPS 9 38 % 10 %
GULIVER 7 78 % 7 %
KLAP 7 50 % 7 %
CAP 6 32 % 6 %
ŽILPEK 6 27 % 6 %
LABOULE 6 25 % 6 %
JEWEL 2 17 % 2 %
MOPED 2 10 % 2 %
PRASK 1 8 % 1 %
CASSOVIA 1 6 % 1 %
PAF 1 6 % 1 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 93

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
8 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
10 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
11 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
18 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
23 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
24 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
28 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
30 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
35 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
37 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
39 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
41 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
42 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
48 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
49 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
51 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
53 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
56 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
58 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
60 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
69 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
70 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
74 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
76 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
78 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
79 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
80 JURAN Igor LABOULE M NORMAL 520
85 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
86 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
87 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
89 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
90 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
91 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
94 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
95 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
96 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
97 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
99 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
102 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
103 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
104 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
105 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
106 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
107 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
108 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
110 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
112 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
113 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
116 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
117 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
118 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
120 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
121 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
122 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
123 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
125 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
126 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
127 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
128 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
129 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
130 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
133 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
134 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
135 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
136 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
137 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
138 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
139 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
140 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
141 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
142 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
143 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
145 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
146 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
147 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
148 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
149 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
150 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
151 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
152 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
153 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
154 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
155 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
156 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
157 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
158 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
160 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
161 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
164 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
165 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
166 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
167 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
168 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
169 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
172 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
173 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
174 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
175 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
176 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
177 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
178 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
179 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
180 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
181 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
183 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
184 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
186 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
187 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
188 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
190 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
191 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
193 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
194 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
195 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
196 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
197 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
198 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
201 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
202 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
203 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
204 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
205 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
206 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
207 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
208 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
209 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
210 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
211 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
212 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
213 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
214 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
215 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
216 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
219 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
220 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
221 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
222 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
223 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
224 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
225 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
226 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
227 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
228 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
229 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
230 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
231 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
232 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
234 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
235 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
236 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
237 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
238 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
239 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
240 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
241 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
242 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
243 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
244 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
245 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
246 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
247 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
248 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
249 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
250 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
251 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
252 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
253 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
254 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
255 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
256 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
257 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
258 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
259 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
260 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
261 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
262 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
263 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
264 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
265 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
266 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
267 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
268 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
269 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
270 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
271 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
272 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
273 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
274 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
275 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
276 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 23 1 32 5 6 + 18 + 8
Swiss + 4KO 7 5 23 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 23 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 23 1 8 0 + 0 + 1 + 7 16 4
Skupiny na dve prehry + KO