GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Guľobranie

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Sobodrom, Komenského 27, Pezinok, SLOVAKIA
Dátum
2018-09-08
Prezentácia
do 08:30
Začiatok registrácie
2018-08-01 od 19:00
Koniec registrácie
2018-09-06 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 6 €
Organizátor
SPIDERS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
52 / 52
Poznámky
On-line priebeh

Koordinátor SFP
Štrba Marek
Hlavný Rozhodca
Kankara Matej
Pomocný rozhodca
Štrba Marek
Pomocný rozhodca
Sobolič Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 FRATRIC PETER 312 FRATRIČ Peter HOHENLOHE ĽUDVIK Dominik ŽILPEK
2 STANO MICHAL 260 TOMKA Lukáš CAP STANO Michal HOHENLOHE
3-4 GAJDOSOVA KATARINA 221 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
3-4 KRALOVIC RICHARD 221 KRALOVIČ Richard LABOULE FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA
5 TOMKO JAN 195 TOMKO Ján HOHENLOHE PLAČKO Zdenek GULIVER
6 VOLARIK MICHAL 182 VOLÁRIK Michal CAP ŠEBEŇA Patrik CAP
7 SEDLACEK PETER 169 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP SEDLÁČEK Peter CAP
8 KOHOUTEK ZDENEK 156 KOHOUTEK Zdeněk CZECH REPUBLIC SVOBODA Jaromír CZECH REPUBLIC
9 DZURIK MICHAL 150 SZABO Milan KPPS DZÚRIK Michal LABOULE
10 GEMAINEROVA KRISTINA 143 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE TÓTHOVÁ Mária KPPS
11 LAMPERT MARTIN 137 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE LAMPERT Martin CAP
12 SOBOLIC MILAN 130 BLEHO Tomáš KPPS SOBOLIČ Milan SPIDERS
13 PETROVIC JAN 124 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA PETROVIČ Ján PAF
14 GAZDIK JAN 117 GAZDÍK Ján CAP HRONSKÝ Vladimír UNITED STATES OF AMERICA(USA)
15 HANDLOVSKY TICHOMIR 111 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
16 DUBAN JAN 104 DUBAN Ján LABOULE ŠTRBA Anton SPIDERS
17 SEVCEK MARTIN 101 ŠEVČEK Martin CAP STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
18 FILOVA MARCELA 98 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE KLUČARIK Karol SPIDERS
19 KRCHNAKOVA ETELA 94 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP MICHALKA Vladimír GULIVER
20 DVORAK JOSEF 91 DVOŘÁKOVÁ Jarmila CZECH REPUBLIC DVORAK Josef CZECH REPUBLIC
21 HAVRLENT MARIAN 88 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
22 KARACSONY JOZEF 85 KARACSONY Jozef SLOPAK SOBOLIČ Marek SPIDERS
23 SOBOLIC MICHAL 81 SOBOLIČ Michal SPIDERS HRIVNÁK Juraj SPIDERS
24 LAZAROVA JANA 78 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
25 RADACOVSKY JERGUS 75 BEZÁK Vladimír LABOULE RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK
26 GOCALOVA KATARINA 72 GOCALOVÁ Katarína KLAP STIERANKA Juraj KLAP
27 KLUCIKOVA DANA 1 KLÚČIKOVÁ Dana CAP BABAI Gábor HUNGARY
28 RYBAR ALOJZ 1 RYBÁR Alojz SLOPAK TÓTH Róbert KPPS
29 JURAN IGOR 1 JURAN Igor LABOULE SLAMENÁ Katarína MOPED
30 HROTEK DANIEL 1 HROTEK Daniel ŽILPEK BODNÁR Erik ŽILPEK
31 STRBA MAREK 1 ŠTRBA Marek SPIDERS TOMAN Vladimír SLOPAK
32 BERES JURAJ 1 BEREŠ Juraj PAF DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF
33 KREKACOVA IRENA 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
34 SALAGA PAVOL 1 ŠALAGA Pavol PAF ŠVECOVÁ Soňa PAF
35 KANKARA MATEJ 1 KANKARA Matej SPIDERS RAKONCZA Roman LABOULE
36 IZSO ROMAN 1 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL IZSO Roman SLOPAK
37 KRAJCOVICOVA KATARINA 1 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP BAKYTA Radovan SPIDERS
38 VOLARIK JOZEF 1 VOLÁRIK Jozef SPIDERS BAKYTA Michal SPIDERS
39 SEBENOVA ALEXANDRA 1 MELUŠ Matej KPPS ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
40 GUSTAFIK JOZEF 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
41 CIK MARIAN 1 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS ČÍK Marián JEWEL
42 DURCOVA SONA 1 DURCOVÁ Soňa SLOVAKIA HERDOVÁ Oľga SLOVAKIA
43 NEMCEKOVA SLAVKA 1 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER WHITWORTH Oľga SPIDERS
44 RITOMSKY MIROSLAV 1 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK DVORNICKÁ Ľubica KLAP
45 HAVASI RITA 1 HAVASI Rita HUNGARY SIMON Ágnes HUNGARY
46 GEMEL JAN 1 GEMEL Ján SLOVAKIA HULMAN Ľubomír SLOVAKIA
47 TOMANOVA BLANKA 1 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
48 WAGNEROVA RITA 1 WAGNEROVÁ Rita KLAP MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP
49 PULMAN RUDOLF 1 PULMAN Rudolf SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
50 KRAJCOVIC MATEJ 1 KRAJČOVIČ Matej CAP SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS
51 KOCSIS TAMAS 1 MONTEIRO Giovanna HUNGARY KOCSIS Tamás HUNGARY
52 MRAZ FRANTISEK 1 MRÁZ Vincenc SLOVAKIA MRÁZ František SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SPIDERS 17 77 % 16 %
CAP 13 68 % 13 %
HOHENLOHE 11 69 % 11 %
KLAP 8 57 % 8 %
SLOPAK 8 40 % 8 %
LABOULE 6 25 % 6 %
PAF 5 29 % 5 %
KPPS 5 21 % 5 %
ŽILPEK 4 18 % 4 %
MOPED 3 15 % 3 %
GULIVER 2 22 % 2 %
JEWEL 2 17 % 2 %
NOVOKER 1 10 % 1 %
CASSOVIA 1 6 % 1 %
ŠÍRAVA 1 6 % 1 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 94
Hungary 5
Czech Republic 4
United States of America(USA) 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
9 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
16 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
17 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
21 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
23 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
31 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
35 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
41 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
51 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
52 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
53 ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK M VETERAN 3
63 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
67 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
71 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
72 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
73 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
74 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
75 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
76 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
81 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
82 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
84 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
85 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
86 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
87 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
89 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
91 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
92 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
95 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
96 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
97 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
98 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
99 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
103 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
104 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
105 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
106 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
108 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
116 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
117 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
118 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
120 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
123 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
124 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
126 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
127 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
130 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
131 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
132 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
133 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
134 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
136 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
137 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
138 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
140 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
141 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
142 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
144 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
145 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
147 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
148 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
149 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
150 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
151 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
152 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
153 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
154 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
155 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
156 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
157 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
158 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
159 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
160 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
161 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
162 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
163 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
164 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
165 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
166 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
167 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
168 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
169 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
172 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
173 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
174 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
175 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
176 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
177 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
178 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
179 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
180 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
181 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
182 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
183 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
184 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
187 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
188 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
189 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
190 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
191 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
192 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
193 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
194 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
195 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
196 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
197 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
198 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
199 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
200 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
201 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
202 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
203 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
204 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
205 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
206 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
207 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
208 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
209 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
210 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
211 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
212 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
213 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
214 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
215 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
216 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
217 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
218 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
219 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
220 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
221 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
222 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
223 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
224 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
225 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
226 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
227 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
228 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
229 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
230 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
231 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
232 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
233 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
234 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
235 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
236 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
237 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
238 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
239 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
240 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
241 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
242 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
243 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
244 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
245 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
246 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
247 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
248 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
249 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
250 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
251 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
252 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
253 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
254 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
255 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
256 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
257 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
258 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
259 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
260 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
263 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
266 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
267 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
268 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
269 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
270 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
271 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
272 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
273 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
274 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
275 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
276 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 26 0 32 5 7 + 19 + 6
Swiss + 4KO 7 5 26 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 26 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 3 20 12 16 12 + 4 + 0 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO